آیا باید از چندین کیف پول ارز رمزنگاری شده استفاده کنید؟

با ورود بیشتر افراد به اکوسیستم ارز رمزنگاری ، مهم است که چند نگرانی معمول در مورد ایمن نگه داشتن ارز رمزنگاری شده دوباره تجدید نظر شود.

بسیاری از کاربران مبتدی تا سطح متوسط ​​تعجب می کنند که آیا باید برای هر دارایی دیجیتال کیف پول ارز رمزنگاری شده اختصاصی داشته باشند یا نه؟.

یکی از بهترین راه های تضمین امنیت ، فراتر از اقدامات احتیاطی معمول مانند داشتن کیف پول سخت افزاری ، متنوع سازی دارایی های خود نسبت به چندین کیف پول است..

بلکه تخمهای خود را در یک سبد نگه ندارید.

با ارائه دهندگان کیف پول چند ارز رمزنگاری شده ، گزینه های کمتری برای گسترش دارایی های شما وجود ندارد.

کیف پول Cryptocurrency: آیا به کیف پول Alt-Coin نیاز دارید?

یک کاربر متوسط ​​ارز رمزنگاری شده می تواند بدون استفاده از کیف پول alt-coin تمام زندگی خود را بگذراند. با این حال ، کسانی که مقادیر قابل توجهی در یک دارایی دیجیتال مانند Litecoin یا Ripple دارند ، ممکن است برای ایمن نگه داشتن آنها در کیف پول خود ، مانند آنچه در بیت کوین انجام می دهند ، مقداری ارزش پیدا کنند. اطلاعات بیشتر در freecurrencyapi.net.

در حالی که اکثر صرافی های مدرن در حفظ امنیت وجوه ارز رمزنگاری شده در مقایسه با نسخه های قبلی خود بسیار عالی عمل می کنند ، آنها هنوز هم از بزرگترین اهداف هکرها هستند.

مفهوم متنوع سازی امنیت این است که دارایی های خود را روی چندین کیف پول مختلف گسترش دهید تا احتمال هکری را که می تواند به سهم شیر از دارایی دیجیتال شما در یک حساب برسد ، کاهش دهد..

بنابراین ، از نظر تئوری ، بگذارید بگوییم شما قصد دارید بیت کوین ، Ethereum ، NEO و Ripple را به مدت طولانی نگه دارید.

سهم شیر در بیت کوین و اتریوم است و شما قصد فروش ندارید و می خواهید تا آنجا که ممکن است خطر را به حداقل برسانید ، بنابراین آنها را روی یک کیف پول سخت افزاری مانند Ledger Nano S یا Trezor می اندازید.

در مرحله بعدی ، آنها ممکن است استفاده از کیف پول مخصوص NEO را انتخاب کنند ، طراحی شده برای ایجاد NEO گاز NEO یک فرآیند بدون درز.

حال ، بگذارید بگوییم شما می خواهید Ripple را در دسترس بازار قرار دهید ، زیرا وضعیت نظارتی آن کمی آشفته است. دارندگان ریپل ممکن است تصمیم بگیرند که وجوه خود را در هر کیف پول چند ارزه ای که از XRP پشتیبانی می کند ، با وجود عدم اخیر لیست در صرافی های محبوب ، نگه دارند. برای دسترسی سریعتر و آسان تر به XRP ، به احتمال زیاد می خواهید آنها را در صرافی یا کیف پول نرم افزار دیگری نگه دارید.

به عنوان مثال ، StormGain 10٪ APY به هر کاربر رمزنگاری که با خود دارند از جمله Ripple پرداخت می کند..

به این ترتیب شما بیت کوین و اتریوم خود را از دست دیجیتالی کنجکاو دور نگه داشته اید ، اما هنوز هم بخشی از دارایی خود را صرف تولید نوسان بازار استفاده می کنید..

برای درک بهتر ارزش واقعی متنوع سازی منابع آلت سکه شما روی کیف پول های مختلف ، بررسی یکی از سیستم عامل ها کمک می کند: StormGain.

StormGain چیست?

StormGain یک ارائه دهنده کیف پول ارز رمزنگاری شده رایگان است کیف پول موج دار. StormGain ثبت شده در سیشل در ژوئیه سال 2019 راه اندازی شد ، به عنوان یک ارز متمرکز و کیف پول ارز رمزنگاری شده برای چندین دارایی دیجیتال عمل می کند.

هنگامی که کاربر برنامه StormGain را نصب کرد ، به طور خودکار کیف پول Ripple (XRP) دریافت می کند. اگرچه راحت است ، این لزوماً یک ویژگی منحصر به فرد برای StormGain نیست – اما آنچه آن را متمایز می کند این است که 10٪ APY برای سپرده های Ripple ارائه می دهد. این یک پیشنهاد منحصر به فرد برای یک ارائه دهنده کیف پول اول است ، نه یک سیستم عامل حساب بهره رمزنگاری شده.

در حالی که صرافی هایی مانند Coinbase در حال حذف لیست Ripple برای دور ماندن از زیر فشار تنظیم کننده ها هستند ، هنوز ارائه دهندگان کیف پول مستقلی وجود دارند که نه تنها قادر به ذخیره XRP هستند ، بلکه با پرداخت سود برای آن.

کاربران همچنین ممکن است از چند ویژگی دیگر StormGain لذت ببرند:

  1. با استفاده از ویزا و مسترکارت می توانید ارز رمزنگاری شده را با فیات خریداری کنید, اگرچه این ویژگی فقط در اروپا موجود است.
  2. این سیستم عامل به KYC احتیاج ندارد.
  3. این یک ابزار Cloudminer دارد که به کاربران اجازه می دهد ارز رمزنگاری شده را مستقیماً از برنامه تلفن همراه استخراج کنند.

دو ویژگی StormGain وجود دارد که استدلال ما در مورد گسترش دارایی های altcoin شما را جلب می کند.

اولین مورد این است که StormGain در سیشل ثبت شده و به مجموعه دیگری از مقررات که صرافی های معروف مستقر در ایالات متحده مانند Coinbase انجام می دهند ، پایبند است..

در حالی که مبادلات ایالات متحده با رگولاتورها همکاری می کنند و باید برای رسیدن به بلوغ ایمن صنعت ارزهای رمزپایه همکاری کنند ، کاربران ممکن است ارزش نگه داشتن ارزهای رمزپایه فردی خود را در سیستم عامل های بین المللی پیدا کنند.

ویژگی دوم این است که StormGain به کاربران امکان می دهد از دارایی های دیجیتال خود سود کسب کنند که به تدریج در صنعت رایج می شود. برای مقایسه ، 10٪ سکه هایی مانند Ripple در مقایسه با سایر ارائه دهندگان حساب بهره رمز ارز بسیار رقابتی است.

افکار نهایی: آیا باید از چندین کیف پول ارز رمزنگاری شده استفاده کنم؟?

از آنجا که اکثر ارائه دهندگان کیف پول ارزهای رمزپایه رایگان هستند ، تصمیم به استفاده از چندین کیف پول معمولاً به راحتی و امنیت می رسد.

آیا می خواهید فقط نگران یک کیف پول باشید ، یا بودجه خود را در 3 صرافی ، 4 کیف پول داغ و 2 کیف پول سرد گسترش دهید.?

آیا می خواهید تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار دهید ، یا می خواهید آنها را به چند برابر گسترش دهید?

اگر دلایل بالا شما را مجذوب خود می کند ، توصیه می کنیم آبهای دارای رسوبات اندک در کیف پولهای مختلف گرم را آزمایش کنید. اگر در این بین بتوانند علاقه ای به شما بدهند ، بهتر است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map