جان مک آفی کیست: جسور ، عجیب و سرسخت در بیت کوین

کانون توجه صنعت ارزهای رمزنگاری شده: جان مک آفی کیست

خطرناک. پارانوئید غیر عادی صعودی در بیت کوین.

این چند کلمه است که در جستجوی سریع John McAfee ظاهر می شود – یک سری صفت پررنگ برای یک برنامه نویس کامپیوتر و بنیانگذار یک شرکت نرم افزاری.

در دنیای عجیب و غریب و بلند پروازانه ، یک مرز خوب بین غیر متعارف و دیوانه وجود دارد. زندگی جان مک آفی به زندگی ای تبدیل شده است که به نظر می رسد نه تنها در آن خط شلوغ است بلکه به عنوان یک آزمایش تورق برای چند میلیونر منحرف است.

درک عمیقی از امنیت سایبری و بی اعتمادی ذاتی به هر نهاد متمرکز داشته باشید ، و شما خود را کاملاً شخصیت تأثیرگذار در دنیای ارزهای رمزنگاری کرده اید..

جان مک آفی

منبع: The Canadian Press / AP Photo

جان مک آفی در هجدهم سپتامبر سال 1945 در انگلستان متولد شد و تجربه های متنوعی از تعریف را تجربه کرده است. او همه کارها را از کار در ناسا و ایجاد مسلماً محبوب ترین اسکنر ضد ویروس تا تبدیل شدن به یک یوگی معتبر و داشتن در بلیز با گانگسترها فرار کنید.

جان مکافی توییتر

از توییتر جان مک آفی.

برای ادامه کار در این مورد ، ارزش دارد که به معیارهای (سمت چپ) مک آفی برای قرار گرفتن در “جالبترین” این سیاره نگاهی بیندازید.

ذهنیت خارج از شبکه و کهن الگوهای غیر عادی مک آفی او را ناگزیر به سمت پذیرفتن ارزهای غیرمتمرکز مانند بیت کوین و طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه دیگر سوق داد..

مک آفی همچنین یک فعال سیاسی کاملاً بحث برانگیز و یکی از برجسته ترین چهره های حزب لیبرتاریان است. اگر حزب لیبرتاریان یک واحد ابرقهرمانی انتقام جویان را تشکیل می داد ، جان مک آفی یک Rated-R تونی استارک 72 ساله بود. اخیراً ، او تلاش کرد نامزدی حزب لیبرتاریان را برای ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2016 دریافت کند ، اما به گری جانسون باخت.

اوایل روزها: مک آفی این و مک آفی آن


اوایل روزهای حرفه ای مک آفی با برنامه نویسی در انستیتوی مطالعات فضایی ناسا در شهر نیویورک در سال 1968 – 1970 آغاز شد. وی سپس از یونیواک به عنوان طراح نرم افزار و سپس زیراکس به عنوان معمار سیستم عامل ، از شرکت علوم کامپیوتر (1978) بازگشت. به عنوان مشاور نرم افزار و سپس در شرکت مشاور Booz Allen Hamilton (1980-1982). در زمان کار در Lockheed در دهه 1980 ، مک آفی پس از دریافت نسخه ای از ویروس رایانه ای Brain ، شروع به تولید نرم افزاری برای مبارزه با ویروس ها کرد. در سال 1989 ، او از لاکهید خارج شد تا توجه کامل خود را به مک آفی معطوف کند.

مک آفی McAfee Associated را در سال 1987 تأسیس کرد و با ایجاد اولین نرم افزار ضد ویروس تجاری ، McAfee ، موفقیت اولیه را به دست آورد. در سال 1994 ، مک آفی از McAfee Associated استعفا داد (این برند امنیت را پس از خریداری توسط اینتل در سال 2010 تغییر نام داد) ، با این حال ، این نرم افزار ضد ویروس هنوز نام خود را تا سال 2014 داشت..

McAfee’s Life Post-McAfee

دو سال پس از IPO McAfee Associated ، مک آفی سهام باقی مانده خود را فروخت. معمولاً تصور می شود که ثروت مک آفی در سال 2007 و در حدود 100 میلیون دلار به اوج خود رسیده است قبل از آنکه در بحران مالی جهانی شیب زیادی بیندازد (نیویورک تایمز گزارش داد که ثروت شخصی وی فقط به 4 میلیون دلار کاهش یافته است).

مک آفی در سال 1989.

مک آفی در سال 1989. عکس- جان استوری: مجموعه تصاویر LIFE: گتی

پس از ترک مک آفی ، جان در همه چیز از پیام رسانی فوری (PowWow از طریق Tribal Voice) و نرم افزار فایروال (به عنوان عضوی از هیئت مدیره Zone Labs) گرفته تا بیوتکنولوژی (آنتی بیوتیک های مبتنی بر فناوری سنجش ضد حد نصاب از طریق QuorumEx) و سپس بازگشت به حوزه امنیت سایبری شخصی با Future Tense Central (دستگاههای شبکه کامپیوتری ایمن مانند D-Central) و Cognizant (برنامه تلفن هوشمندی که مجوز برنامه نصب شده را نمایش می دهد)

در ماه مه 2016 ، مک آفی مدیر عامل و رئیس اجرایی یک شرکت هلدینگ فناوری به نام MGT Capital Investments شد.

او MGT را به استخراج ارز رمزنگاری منتقل کرد تا به MGT کمک کند تا درباره بلاکچین ، که به گفته وی مهم برای امنیت سایبری است ، بیشتر بیاموزد. در آگوست 2017 ، مک آفی برای مدت کوتاهی از سمت مدیرعاملی کناره گیری کرد و برای چند ماه “اصلی ترین چشم انداز امنیت سایبری” MGT شد ، قبل از اینکه تصمیم خود را بگیرد و تصمیم بگیرد بیشتر وقت خود را به ارزهای رمزپایه متمرکز کند ،.

بدنام

مک آفی مدت هاست که به عنوان یک ضد قهرمان در زمینه امنیت سایبری ، مناظر اقتصادی ، سیاسی جهان عمل می کند.

ویدئو جان مک آفی

مهارت فنی او به عنوان یک هکر شبه اخلاقی همراه با سابقه چند میلیونری دور و شهرت رسوا او را به عنوان یکی از جالب ترین شخصیت های فناوری و رمزنگاری تبدیل کرده است.

چند مورد از مک آفی ها در کانون توجهات عبارتند از:

  1. داوطلبانه برای رمزگشایی آیفون تیراندازان سن برناردینو داوطلبانه به عنوان یک تبلیغ تبلیغاتی برای نمایش سادگی شکستن آیفون.
  2. با ادعای اینکه او و تیمش در MGT راهی برای سو explo استفاده از نقص سیستم عامل اندروید یافتند که به او امکان خواندن پیام های رمزگذاری شده WhatsApp را می داد.
  3. پلیس با حمله به محل اقامت خود در بلیز ، جایی که پلیس 20 هزار دلار پول نقد ، یک زرادخانه اسلحه گرم از جمله هفت اسلحه شکاری و دو اسلحه کشف کرد تپانچه های 9 میلیمتری (همه ثبت شده و قانونی).
  4. ساخت یک فیلم آموزشی هجوآمیز sardonic با عنوان “چگونه ضد ویروس McAfee را حذف نصب کنیم” ، که شامل جان مک آفی بدون پیراهن و توپی اسلحه است و در حالی که یک ماده سفید (ظاهرا) برچسب “BATH SALTS” را خرچنگ می کند ، توسط زنان لباس پوشیده احاطه شده است..
  5. تبدیل شدن به یک مظنون اصلی برای قتل همسایه اش در بلیز.

مک آفی با ارز رمزنگاری شده

درک عمومی ارز رمزنگاری شده از جان مک آفی در سال 2017 و 2018 بین یک بشارت دهنده بلاکچین و حامی مقدس شیت کوین در نوسان است.

جز component جدایی ناپذیر بدنامی مک آفی حساب کاربری وی در توئیتر است (همین امر را می توان در مورد یک شخص بدنام 71 ساله مشهور در قدرت نیز گفت). پس از چند مورد تأیید درخشان ارزهای رمزنگاری شده مختلف ، شایعاتی مبنی بر اینکه می توان حمایت مک آفی را برای دیون یک پادشاه خریداری کرد ، منتشر شد. 25 بیت کوین و 15٪ از نشانه های شما.

با این حال ، اگر یک سکه وجود داشت ، می توانید نسبت به پمپاژ مک آفی اطمینان داشته باشید ، این بیت کوین خواهد بود. در ژوئیه 2017 ، جان مک آفی اظهار داشت که اگر بیت کوین در طی 3 سال 500 هزار دلار نرسد ، او دیک خود را در تلویزیون ملی می خورد ، این یک حرکت جسورانه است زیرا بیت کوین پس از “تصحیح فنی” لحظه ای در محدوده 2100 دلار مستقر شده بود.

اگر نه ، من دیک خود را در تلویزیون ملی می خورم.

– جان مک آفی (officialmcafee) 17 جولای 2017

بعداً همان سال در ماه نوامبر ، مک آفی دیک خود را با قمار خوردن دو برابر کرد و در پایان سال 2020 به آن 1 میلیون دلار قیمت داد..

زمانی که من بیت کوین را در پایان سال 2020 500000 دلار پیش بینی کردم ، از مدلی استفاده کرد که 5000 دلار در پایان سال 2017 پیش بینی می کرد. BTC بسیار سریعتر از فرضهای مدل من شتاب گرفته است. من اکنون Bircoin را تا پایان سال 2020 با قیمت 1 میلیون دلار پیش بینی می کنم. اگر اشتباه باشد ، من هنوز دیک خود را می خورم. pic.twitter.com/WVx3E71nyD

– جان مک آفی (officialmcafee) 29 نوامبر 2017

آیا این جسارت لزوماً به این معنی است که باید از نظر مذهبی پیروی کنید تاییدهای درخشان مک آفی در توییتر? احتمالا نه.

با این حال ، بی اعتبار و غیرمنصفانه خواهد بود که مک آفی و نقش وی در دنیای در حال توسعه ارزهای رمزپایه را بی اعتبار سازند ، صنعتی که از سیگنالان ، رسانه های جریان اصلی و میلیاردرهای سراسر جهان در گهواره خفه شده است..

افکار نهایی

بسیاری از افراد متفرقه پس از بخت و اقبال احتمالاً تا حدودی آرزو دارند که چنین چیزی داشته باشند شهرت جنجالی, اما تردید وجود دارد که هر کس بتواند در وسعت تجربه ها و طول عمر شخصیت با مک آفی مطابقت داشته باشد.

مسیر حرفه ای مک آفی با تجربه چندین دهه هموار شده است ، جایی که مک آفی یا نقشی اساسی بازی کرد یا در کمترین حد به نقطه ابتکاری نوآوری نزدیک بود.

در حالی که جان مک آفی شخصیتی است که به شکل گیری دنیای پس از اینترنت کمک کرده است ، او همچنین بازتاب دهنده یک ایدئولوژی لیبرتاریان خارج از شبکه است که بسیاری از افراد را به دنیای ارزهای غیرمتمرکز مانند بیت کوین جذب کرده است..

در یک مصاحبه با کاتو, یک ایستگاه خبری پورتلند ، مک آفی گفت: “بزرگترین چیزی که برای برقراری ارتباط وجود دارد این نیست که دنیا به نظر می رسد. همیشه در زیر سطح چیزی اتفاق می افتد. وقتی مردم این را پیدا می کنند ، هیچ کس نمی خواهد آن را باور کند زیرا این امر امنیت و عادی زندگی مردم را تهدید می کند. “

درک اینکه دنیا آنطور که به نظر می رسد نیست و چیزی در زیر سطح آن اتفاق می افتد مفهومی است که مورد توجه بسیاری از افراد محرک و لرزان در دنیای بلاکچین قرار گرفته است.

خواه McAfee را به عنوان یک قهرمان ، ضد قهرمان یا شرور ببینید یا نه ، ما این کار را به شما بسپاریم. با این حال ، حداقل نوعی خویشاوندی با مردی وجود دارد که بیوگرافی او تاکنون شامل همان مواد (در دوزهای بسیار بالاتر) باشد که هزاران نفر را به ارزهای رمزپایه جذب کرده است.

یادداشت ویراستار: سیم دار و گیزمودو ارائه برخی از بینش های خارق العاده و صمیمی در مورد زندگی جان مک آفی در قطعات پیوند داده شده ، دو بار خواندن من توصیه می کنم اگر بعد از خواندن این مقاله علاقه شدید به این شخصیت علاقه مند نیستید. گرینگو: زندگی خطرناک جان مک آفی همچنین یک مستند محکم است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map