در زیر یک پست مهمان توسط Tiana Laurence ، EVP در است ABE جهانی & نویسنده Blockchain For Dummies

در جامعه سرمایه گذاری ، نشانه ها به عنوان یک راه حل جادویی برای نقدینگی دیده می شوند?

بیایید این فکر را در نظر بگیریم. نشانه های ICO که در یک بلاکچین محافظت شده اند نشان دهنده مرز جدید است ، جایی که نرم افزار واسطه های مزاحم و دولت های محدود کننده را قطع می کند. شما می توانید یک قطعه از آینده را داشته باشید و بدون نیاز به دارایی های بدنی به شدت ثروتمند شوید. به دلیل دسترسی آزاد آنها ، آسان بود تصور کنید که نشانه ها یک راه حل جادویی برای راه اندازی مسائل نقدینگی سرمایه گذار و خطرپذیر هستند.

فقط یک مشکل وجود دارد: آنها نیستند و STO ها (پیشنهادهای توکن تنظیم شده ، همچنین به عنوان پیشنهادهای رمز امنیتی شناخته می شوند) نیز نیستند.

ایجاد رمز در یک بلاکچین به موارد بسیاری دست می یابد ، به ویژه توانایی دستیابی به آن برای همه. اما در دسترس بودن به تقاضای بازار تبدیل نمی شود. هنوز کسی نیاز به خرید آن دارد. هرچه تعداد افرادی که روی آن باند می پرند و رمزعلام شما را به کالایی پویا تبدیل می کنند ، بازار شما دارای نقدینگی بیشتری می شود. اما برای دارایی هایی که درون آنچه که به عنوان “کلاه کوچک“(300 میلیون – 2 میلیارد دامنه) ، تقریباً غیرممکن است که بتوانید ارزش کافی را بدست آورید. در این موارد ، بسیاری از بازارهای رمزنگاری می توانند باشند خراب شده توسط یک شخص واحد بدون توجه به محبوبیت ، با بودجه قابل دسترسی کافی. یکی از معروف ترین موارد این امر ناشی از سقوط گسترده بیت کوین اخیر به دلیل فروش زیاد Bitstamp ، صرافی ارز رمزنگاری شده در اروپا.

سازندگان و سازندگان

یک بازار واقعاً بی نظم در را برای حداکثر انعطاف پذیری باز می کند. در عین حال ، این انعطاف پذیری ذاتی با خطر همراه است – هرچه مقررات کمتر باشد ، خطر بیشتر خواهد بود. از طرف دیگر ، بازارهای تنظیم شده به لطف گروه هایی به نام سازندگان بازار ، این موضوع را متغیر و حلال حل کرده اند.

سازندگان بازار برای حفظ اکوسیستم سالم بازار سرمایه مهم هستند. آنها توافق می کنند که همیشه خرید و فروش کنند سهام و برای تهیه ریسکی که با تأمین نقدینگی متحمل می شوند ، درمان خاصی داشته باشند. سازندگان پول نیز از طریق درآمد کسب می کنند اسپرد پیشنهاد.

جدا از سازندگان بازار ، متصرفان بازار هستند. متقاضیان بازار برای اطمینان از وجود قیمت های معقول در هر زمان که نیاز به ورود به معامله یا بستن موقعیت موجود دارند ، به نقدینگی و بی واسطه نیاز دارند. وجود آنها یک معامله است – با ارائه این سرویس به یک بازار رمزنگاری خاص ، آنها از بازار سرمایه گذاران چشم پوشی می کنند. این باعث ایجاد ثبات بیشتر می شود ، و در گردش عمومی کمتر از مترآرکت مترپازل. به همین دلیل ، آنها عموماً نگران هزینه های معاملاتی نیستند.

نشانه ای از حقیقت

این ایده وجود دارد که چون ارزهای رمزپایه ذاتاً ابزار حامل هستند ، ممکن است ثبات بیشتری داشته باشند. به هر حال ، شما می توانید بدون هیچ نوع واسطه ، دلال یا نمایندگی ، مستقیماً به شخص دیگری نشانه بدهید. با این حال ، حتی اگر این درست باشد ، طرفین مذاکره هنوز باید در مورد قیمت به توافق برسند. آنها برای تأمین و تعیین بهترین قیمت در حال حاضر به بازاری نیاز دارند. بدون یک اکوسیستم کاملاً فعال ، STO و سایر توکن ها در تک فرهنگ هایی زندگی می کنند که منجر به معاملات گاهی اوقات یک طرفه می شود ، به ویژه هنگامی که تازه کارهای رمزنگاری درگیر هستند. قصد حذف واسطه ها سایر احزاب سودمند را که به کار بازار کمک می کنند نیز مستثنی کرد.

بنابراین ، مبادلات رمزنگاری درگیر می شوند. اما مسئله این است که صرافی ها قابل هک هستند. در واقع تاریخچه مبادله رمزگذاری شده هک شده است ، به این معنی که به همان اندازه که دفتر قابل اعتماد است ، خطا پذیر نیست. فراتر از این ، لیست واقعی است. و لیست به خودی خود باعث مایع شدن شما نمی شود. اغلب اوقات ، نهنگ رمزنگاری فقط برای حفظ قیمت ، از پروژه پشتیبانی خواهد کرد ، هر زمان که قیمت کاهش یابد ، رمزنگاری را خریداری می کند. در مواقع دیگر ، بازیگران باهوش با معاملات بین چندین حساب حجم معاملات را افزایش داده و یا حتی داده های معاملات جعلی تولید می کنند. این فعالیت متقلبانه معروف است تجارت فانتوم و می تواند نقدینگی ظاهری ایجاد کند در حالی که فعالیت توسط یک خانه کارت حفظ می شود.

راهی برای نقدینگی

اگر همه این مسیرها منجر به نوسان شود ، پس چه گزینه هایی دارید؟ به نظر می رسد گزینه جایگزین رمزگذاری برای لیست های موجود در بورس سنتی است که گران است و شما را در معرض معاملات با فرکانس بالا قرار می دهد. تمام هزینه های مرتبط با اجرای روند IPO را در نظر بگیرید: پذیره نویسی ، حقوقی ، حسابداری ، چاپ ، هزینه ثبت نام SEC و هزینه های لیست در بازار. تا کنون ، هزینه های پذیره نویسی بزرگترین م componentلفه هزینه مستقیم مربوط به عمومی شدن است. بر اساس بیانیه های ثبت عمومی 315 شرکت, شرکتها به طور متوسط ​​هزینه تعهد پذیری معادل 4-7٪ از درآمد ناخالص را متحمل می شوند ، به علاوه هزینه های اضافی پیشنهادی 3-5 میلیون دلار مستقیماً به IPO نسبت داده می شود.

این یک نوار بسیار بالاتر برای ورود ایجاد می کند. در عین حال ، امنیت و ثبات را تضمین می کند ، و وقتی صحبت از امور مالی می شود ، این مهمترین عنصر است. اگر رمزهای رمزپایه بتوانند برخی از حمایت های بازار مورد استفاده توسط اوراق بهادار سنتی را بدست آورند ، ممکن است سطح پایداری مشابهی حاصل شود.

در نهایت ، این ممکن است تنها راه دستیابی واقعی به نقدینگی مورد نظر همه افراد در صنعت رمزنگاری باشد. ممکن است یک اقیانوس دیجیتال کنترل نشده رویایی باشد ، اما دقیقاً مانند هر شکل زندگی آنلاین ، چند سیب بد آن را برای بقیه ما خراب کرده است. بنابراین وقت آن رسیده است که صنعت را از ابرها بیرون آورده و به فکر واقعیت بپردازیم.

اگر STO و بازارهای توکن بتوانند برخی از حمایت های بازار را که از اوراق بهادار سنتی استفاده می کنند ، اتخاذ کنند ، می توانیم ثبات و نقدینگی بیشتری را ببینیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me