جاستین سان در آینده ترون ، بیت تورنت و پروژه اطلس

جاستین سان در راس ترون قرار دارد ، یک پلت فرم غیرمتمرکز به اشتراک گذاری محتوای سرگرمی که توسط کاربران اداره می شود و بازارها را به جای واسطه های شخص ثالث متمرکز پر می کنند. Tron در حال حاضر معاملات خود را در حدود سقف 1.5 میلیارد دلار در بازار معلق می کند. اگرچه Tron به میزان قابل توجهی کمتر از سقف کل بازار 16.7 میلیارد دلار است ، اما در بازار خرس 2018 بسیار فعال بوده است.

سان با یک رزومه چشمگیر در سن 28 سالگی دارای افتخار است: بنیانگذار Peiwo (یک کلون محبوب Snapchat در چین) ، Forbes China / Asia 30 Under 30 ، اولین شرکت کننده هزاره (و فارغ التحصیل اخیر) دانشگاه Jack Ma’s Hupan ، و اکنون ، بنیانگذار & مدیرعامل یک پروژه بلاکچین برتر بازار 15.

جاستین سان و جک ما

جاستین سان و جک ما

یکی از مهمترین به روزرسانیهای اخیر از اخبار ترون خرید BitTorrent ، یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین پروتکل های اشتراک فایل به نظیر در جهان است. در فوریه 2013 ، BitTorrent مسئول این امر بود 35/3 درصد از کل پهنای باند جهانی و بر بازار پهنای باند به اشتراک گذاری پرونده تسلط داشت.

CoinCentral فرصتی پیدا کرد تا در مورد تحولات اخیر در Tron مانند خرید BitTorrent ، Project Atlas و موارد دیگر با Sun ارتباط برقرار کند.

آیا می توانید پیش نمایش فیلم دو دقیقه ای زندگی خود را به ما ارائه دهید؟ چگونه در دنیای بلاکچین پیچیدید؟?

من اولین بار وقتی در آمریکا تحصیل می کردم با بلاکچین تماس گرفتم. من در حال خواندن نیویورک تایمز بودم که به داستانی در مورد بیت کوین برخورد کردم. بلافاصله متوجه شدم که چقدر غیرمتمرکز است ، این شفافیت و کیفیت های تغییرناپذیر است. به همین دلیل من برای Ripple کار کردم و پروتکل Ripple را در منطقه Greater China گسترش دادم. من می خواستم ارزش هایی را دنبال کنم که به اعتقاد من ارزش جنگیدن برای آنها وجود دارد.

اما انجام این کار از طریق سازمانی مستقر در بانکداری دشوارتر از آن بود که تصور می کردم. جامعه خودمختار و غیرمتمرکز گزینه بهتری بود. سپس شروع به راه اندازی TRON در سال 2017 کردم تا چشم انداز خود را به واقعیت تبدیل کنم. با نگاه به گذشته ، خوشحالم که می گویم تصمیم درستی گرفتم.

Tron در سال گذشته رشد و مواجهه فوق العاده ای را تجربه کرده است. چگونه سال گذشته شخصاً زندگی شما را تغییر داده است?

راستش ، خیلی تغییر نکرده است. من به خوبی می دانم که چگونه شرایط خارج از TRON در حال تکامل هستند. برای من ، تکمیل فن آوری فعلی و جامعه ما پایه و اساس یک پروژه است. مهم نیست که قیمت چگونه تغییر کند ، ما نمی خواهیم بهبود تجربه کاربر و اکوسیستم TRON را متوقف کنیم. این چیزی است که واقعاً مهم است.

ما خیلی دوست داریم که خوانندگان ما کمی بهتر با جاستین سان ، انسان آشنا شوند. برخی از علاقه ها و سرگرمی های ما در خارج از دنیای بلاکچین و ارزهای رمزپایه چیست؟?

برو (ویقی) و نوشتن احتمالاً سرگرمی اصلی من است. در حقیقت ، من اولین کتاب خود را در سال 2017 منتشر کردم. این کتاب Brave New World است. در حال حاضر ، تمام انرژی من معطوف به ارتقا technology فن آوری و کل اکوسیستم است ، که برای من لازم بود 70-80 ساعت در هفته کار کنم. من به آن عادت کرده ام و از آن لذت می برم.

آیا می توانید توصیف کنید که در دانشگاه جک ما هوپان چگونه بود؟?

دانشگاه هوپان قطعاً یک نقطه عطف مهم در زندگی من است. من قبل از تأسیس TRON اولین دانشجوی هزاره آنجا شدم. در طول این سه سال ، من چیزهای زیادی از جک ما و سایر کارآفرینان باورنکردنی آموختم ، خصوصاً در مورد چگونگی تجزیه و تحلیل روند فعلی و چگونگی توسعه استراتژی های مناسب و غیره. آنچه در دانشگاه هوپان آموختم به نفع TRON و خودم است. این نوع تجربه ارزشمندترین هدیه برای من است.

Tron همچنین جنجال و انتقادات منصفانه خود را از مردم دریافت کرده است که ممکن است صنعت ارزهای رمزپایه را به درستی درک کند یا نکند. چگونه ادعاهایی را که سعی دارند ترون را به عنوان یک حقه بازاریابی بدون این فناوری تبدیل کنند ، برطرف می کنید?

FUD و Shill معمولاً برای تغییر برداشت سرمایه گذاران از ارزهای رمزپایه برای تأثیرگذاری بر قیمت استفاده می شوند. بر خلاف برخی از پروژه ها ، TRON بدون هیچ مشکلی قابل توجهی به تمام نقاط عطف خود (شبکه آزمایش ، شبکه اصلی ، انتخاب گره های شاهد ، راه اندازی ماشین مجازی) رسید. من معتقدم که این یک مثال عالی است که TRON نه تنها مانند برخی از مردم می گوید اعتیاد به مواد مخدره است. این شرکت به شدت در R سرمایه گذاری می کند&D ؛ من مشتاقانه منتظر دیدن محصولات جذاب بیشتری در زنجیره بلوک خود هستم و نشان می دهم که این شرکت در بازاریابی عالی است اما در ساختن فناوری کلاس جهانی نیز بهتر است.

شما ظاهراً بیشتر از سایر سیستم عامل های قرارداد هوشمند و Dapp متمرکز به بازاریابی و مشارکت بوده اید. دلیل شما چیست؟?

برای ارزشمند بودن ، یک شبکه به فناوری عالی ، استفاده از موارد و کاربران نیاز دارد. با مشارکت در شرکتهای مستقر مانند LINE ، Binance و غیره ، شرکت ما موارد استفاده بیشتری را برای دارندگان خود در اختیار شما قرار می دهد ، فناوریهای جدید را توسعه می دهد و به افراد بیشتری دسترسی پیدا می کند.

بلاکچین به مخاطبان گسترده تری گسترش خواهد یافت که حتی نمی داند از آن استفاده می کنند و من معتقدم آنجاست که بیشترین تغییرات را در جامعه خود خواهیم دید. برای لذت بردن از اینترنت نیازی نیست بدانید که اینترنت چگونه کار می کند ، این همان بلاکچین است. ما می خواهیم آن را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهیم و با تشکر از همکاری های ما موفق خواهیم شد. من از دیدن این مشاغل که باعث ایجاد نوآوری و نسل جدید Dapps می شوند هیجان زده ام.

شما اخیراً همکاری با بنیاد خیریه Binance’s Blockchain را شروع کرده اید تا بفهمید بلاکچین چگونه می تواند به بخش غیرانتفاعی کمک کند. برخی از ترکیبات بلاکچین و غیر انتفاعی چیست که بیشتر شما را به هیجان می آورد?

من از همکاری با آنها هیجان زده ام BinanceBCF برای کشف راه حل ها # بلاکچین می تواند به بخش غیر انتفاعی بیاورد. امیدوارم تعهد من الهام بخش دیگران برای پیوستن به این جنبش باشد. منتظر همکاری نزدیک با BCF و @ UNDP! https://t.co/UyDao9ZkKm

– جاستین سان (Justinsuntron @) 18 اکتبر 2018

من به عنوان یک رهبر فناوری و دنباله دار در فن آوری های غیرمتمرکز ، از دیدن صنایع و سازمان های بیشتری که بلاکچین و نوآوری های آن را پذیرفته اند بسیار خوشحالم. همراه با بنیاد خیریه Binance’s Blockchain ، در حال ساخت موارد استفاده بیشتر برای این فناوری قدرتمند هستیم. ما مسئولیت های مهمی را به دوش می کشیم و با همکاری اکنون می توانیم از آن به نیکی استفاده کنیم ، به سمت ابتکاراتی که بیشتر مردم سود خواهند برد.

جوامع نقش اصلی را برای حمایت از این اقدامات بازی می کنند و TRON از زمان تأسیس آن در سپتامبر 2017 تصمیم گرفته است جامعه را در هسته اصلی شرکت ادغام کند. بلاک چین ما توسط 27 نماینده عالی ، که همه توسط دارندگان رمز TRON انتخاب می شوند ، اداره می شود. من آنقدر خوش شانس هستم که اعتماد جامعه را به خود جلب کردم و به عنوان یکی از ابر نماینده های منتخب ، معتقدم مسئولیت رهبری جنبش و استفاده از فناوری بلاکچین برای منافع اجتماعی بر عهده من است..

فراتر از این کمک مالی اول و تعامل من به عنوان یک نماینده عالی ، از امروز TRON قادر خواهد بود به لطف فناوری بلاکچین از هر سازمانی که به دنبال شفافیت و کارایی بیشتر است پشتیبانی کند. من خوشحالم که می بینم توسعه دهندگان جامعه و TRON با هم روی محصولات جدید کار می کنند تا این اهداف را تأمین کنند.

به غیر از TRON ، سایر پروژه های موردعلاقه شما در این فضا چیست?

TRON – من اطمینان دارم که شبکه TRON تجربه اینترنت برتر و غیرمتمرکز را به کاربران ما ارائه می دهد.

بیت کوین – دروازه ورود بسیاری از افراد به دنیای فناوری بلاکچین بود و توانایی های آن را به خوبی به نمایش می گذارد.

Ethereum – این اولین گسترش زنجیره بلوک به برنامه های کاربردی است.

آیا می توانید درباره اهمیت دستیابی اخیر BitTorrent به ما بگویید?

از زمان ایجاد پروتکل BitTorrent دارای یک سیستم تشویقی برای فرایندهای اصلی آن بود. کاربران BitTorrent می توانند داده هایی را برای کاربرانی که سریعتر برای آنها بارگذاری می شوند بارگذاری کنند. قبل از خرید در جولای 2018 ، BitTorrent’s R&تیم D قبلاً در حال تحقیق درباره روشهای افزودن مشوقهای مبتنی بر بلاکچین به پروتکل BitTorrent بود.

ممکن است کمی درباره پروژه اطلس بگویید?

Project Atlas پایه ای برای روش جدید توزیع محتوا است. برای شروع ، این محصول بارگیری سریعتر ، بذرهای بیشتر ، بدون استخراج و سازگاری به عقب را نشان می دهد. با دنیایی که امروز در آن زندگی می کنیم سازگار است: موبایل ، متصل و شفاف. هدف ما این است که در نهایت با حذف دلال و تولیدکنندگان محتوا برای توزیع مستقیم به کاربران ، به همه سازندگان محتوا و انجمن های آنها توانمند سازی کنیم..

ما یک تیم 10 نفره داریم که کاملاً به پروژه اطلس اختصاص داده شده اند. امیدواریم که به زودی از اولین ویژگی ها رونمایی کنیم و منتظر همکاری بیشتر با بازیگران اصلی صنعت سرگرمی هستیم.

به نظر شما هیجان انگیزترین کاربردهای فناوری Tron چیست?

TRON نحوه عملکرد اینترنت را به هسته اصلی خود تبدیل می کند. من معتقدم هر برنامه ای که روی شبکه ما ساخته شده باشد قدرت آن را باز کرده و بیشترین سود را خواهد داشت. من از دیدن صنعت سرگرمی و همچنین بخشهای سنتی مانند مخابرات ، بانکداری ، انرژی ، املاک و مستغلات ، آموزش و پرورش هیجان زده ام.

موفقیت برای Tron چگونه به نظر می رسد?

عالی به نظر می رسد ، مردم می گویند بلاکچین بیش از ده سال طول می کشد تا شما آن را تجربه کنید. تیم ما در حال کار 24/7 شبانه روز است تا این اتفاق بسیار کمتری رخ دهد. من این شرکت را در سپتامبر 2017 تأسیس کردم. امروز ما حدود 300 نفر هستیم. این تازه آغاز یک داستان خارق العاده است.

نظر شما در مورد ورود سازندگان بازار و مدیریت دارایی به رمزنگاری چیست?

من معتقدم که آنها در سال 2019 و حرکت به جلو نقش بسزایی دارند. ما فقط می توانیم از این تغییر و علاقه به بلاکچین و ارز رمزپایه استقبال کنیم. ما در حال حاضر با برخی از شرکتهای بزرگ مدیریت دارایی در حال بحث هستیم. ما در اینجا هستیم تا از آنها پشتیبانی کنیم ، انتقال آنها را تسهیل کنیم و به آنها کمک کنیم تا مشتریان خود را در مورد کل فناوری آموزش دهند.

متشکرم!

مقاله فوق یک پست اسپانسری است. مطالب تغییر نکرده اند تا کمتر از استانداردهای ویراستاری ما باشند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map