صنعت سرگرمی بزرگسالان به نظر می رسد همیشه رسانه های اولیه فن آوری های جدید مانند راه حل های سریعتر جریان ، واقعیت مجازی و افزوده ، هوش مصنوعی و اکنون بلاکچین هستند..

یک تفاوت فاحش با اکثر توجهات و شرکت های رسانه ای گرسنه دلار ، سایت های سرگرمی بزرگسالان در حال رونق هستند.

در یک نگاه اولیه ، ممکن است ایده تولید همان فیلم هایی از [تغییر در تبلیغات] تا [تعدیل در مورد تبلیغات] و حتی گاهی اوقات [تغییر در مقام تصویب] به عنوان رهبران فناوری دیده شود ، اما این واقعیتی است که نباید ” نادیده گرفته شود.

مصرف کنندگان متوسط ​​رسانه های بزرگسالان ، اگر معتاد نباشند ، از نظر زیست شناختی به مصرف محتوای یک سایت خاص مبتلا می شوند. آنها مشتریان وفادار و تکراری هستند که می توانند برای مصرف محتوا ، تپش قلب آنها را در ضربان قلب غیرفعال کنند – رویایی که باعث می شود صاحبان سایت های رسانه ای غیر بزرگسال بزاق بزند.

شرکت های رسانه ای بزرگسالان نیروگاه های ترافیکی هستند.

Pornhub رتبه 7 را دارد وب مشابهلیست برترین وب سایت ها در ایالات متحده است و بیشتر از Instagram ، Wikipedia و Reddit بازدید می کند. اینستاگرام! امروز چند بار شخصاً اینستاگرام را چک کرده اید؟ اینستاگرام بیش از یک میلیارد کاربر دارد. Pornhub آن را می زند.

سایت های رتبه دوم و سوم رتبه های 11 و 13 را در اختیار دارند ، Netflix ، LinkedIn ، Pinterest ، CNN ، ESPN ، Foxnews ، Yelp – حتی Coincentral.com.

در جبهه ترافیک بین المللی ، سه سایت برتر بزرگسالان سه مکان را در 11 مکان برتر نگه می دارند.

پر بازدیدترین سایت بین المللی. منبع: SimilarWeb

پر بازدیدترین سایت بین المللی. منبع: SimilarWeb

هر کاربر پول آگهی سایت را بدست می آورد. برخی از کاربران اشتراک های حق بیمه را خریداری می کنند. برخی حتی کالا می خرند. سایت های بزرگسال از پایگاه های گسترده کاربران خود برای سرمایه گذاری در ایجاد محتوای جدید استفاده می کنند,

در حالی که ویکی پدیا برای زنده ماندن از کاربران تقاضای تغییر اضافی می کرد ، Pornhub بودجه زیادی را تأمین می کرد تا افراد را به رابطه جنسی در فضا بفرستد. این کمپین در نهایت در مدت 60 روز هدف خود را به مبلغ 3.4 میلیون دلار از دست داد اما وعده های 236،086 دلاری را دریافت کرد.

بسیاری از شرکتهای سرگرمی بزرگسالان سرمایه قابل توجهی را برای کاوش در فن آوری های جدید اختصاص می دهند تا از این طریق رقابت سخت و اغلب سایه خود را حفظ کنند. از جانب هولوگرام واقعیت مصنوعی (پیوند NSFW) که باعث می شود ستاره های پورنو با جادو در اتاق نشیمن شما روی تیرها را از هوش مصنوعی بیرون بیاورند “عمیق جعلی“پورنو که به صورت یکپارچه چهره های غیر مجری (افراد مشهور ، افراد مورد علاقه ، شاید حتی شما) را در صحنه های جنسی قرار می دهد ، به نظر می رسد فضای سرگرمی بزرگسالان نه تنها از سایر سایت های رسانه ای ، بلکه از شرکت های تولید کننده فیلم کامل کیلومترها جلوتر است.

برخی از شرکت ها حتی به دنبال کسب درآمد از بلاکچین ، محافظت و توزیع بیشتر مطالب خود هستند – که به عنوان بالقوه مطالعات آینده عالی برای تمام شرکت های تولید کننده محتوا که برای کسب درآمد تلاش می کنند ، مفید است..

آندریاس هرونوپولوس مدیر عامل شرکت Naughty America را وارد کنید

ما فرصتی برای مصاحبه با مدیر استودیوی فیلم بزرگسالان Naughty America’s ، مدیر عامل آندریاس هرونوپولوس ، در مورد چگونگی کاوش و نوآوری این شرکت در زمینه ایجاد تجربه کلی بهتر برای مشتریان خود داشته ایم. بدانید که بلاکچین برای سرگرمی بزرگسالان چه تاثیری می تواند در صنعت رسانه های کلی داشته باشد و اینکه چگونه یک رهبر در فضا می خواهد آن را ثابت کند.

چرا شرکت های سرگرمی بزرگسالان همیشه در لبه ابتکاری هستند?

این اساساً در این است که سرگرمی بزرگسالان مانند تنفس هوا یک نیاز را برآورده می کند. همیشه تقاضای [محتوای ما] وجود دارد. برای افرادی که محصولات مورد نیاز خود را ایجاد می کنند, یک روند تکرار سریع وجود دارد و می توانید ببینید آیا علاقه ای به محصول جدید وجود دارد یا خیر.

بسیار باینری است. اگر در فضای سرگرمی بزرگسالان کار می کنید ، می دانید که مرتباً کارهای برتر را انجام می دهید. هل دادن پاکت ؛ چگونه می توانیم به افراد در یافتن تخیلاتشان کمک کنیم? ارتباط فناوری و رابطه جنسی. تقاضا وجود دارد و ما می خواهیم از فن آوری استفاده کنیم و ببینیم آیا مناسب است یا نه.

آیا می توانید یک روز از زندگی آندریاس هرونوپولوس را طی کنید؟ تصمیمات معمول روزانه که باید اتخاذ شوند چیست؟?

کافیست فقط راه های جدیدی را با فناوری پیدا کنید و دریابید که چگونه Naughty America می تواند به افراد در صنعت سرگرمی بزرگسالان کمک کند. برای ما ، ما مطابق با جایی هستیم که بلاکچین است.

این یک دوره عالی برای سازمان ما است زیرا ما همیشه بررسی کرده ایم که چگونه محتوای ما می تواند به شرکت های دیگر کمک کند. چگونه می توانیم کتابخانه محتوای خود را بگیریم و به سایر شرکت ها در کار خود کمک کنیم؟ من آمریکای شیطان را سر میز می آورم و چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟ این در مورد ایده ساده تجارت است.

به نظر می رسد صنعت بلاکچین برای همکاری با یک شرکت غنی از محتوا مانند Naughty America آماده است. بنابراین بسیاری از پروژه ها در حال کار بر روی راه حل هایی هستند که نیاز به مقدار زیادی کاربر و محتوا دارند.

لیست کارهای روزمره من حول نام تجاری ما است و محتوای ما می تواند به افراد دیگر کمک کند تا شرکت های خود را توسعه دهند. ما می خواهیم دارایی های خود را به اکوسیستم شما بیاوریم. این زیبایی Naughty America است ، آن سفر می کند. ما در مدت 20 سال مبلغ عظیمی در محتوا سرمایه گذاری کرده ایم و به سرمایه گذاری در آن ادامه خواهیم داد.

ما در فضا برای استقرار محتوای خود به اکوسیستم خود بسیار مورد استقبال قرار گرفته ایم. این یک زمان هیجان انگیز است ، اقیانوس آبی ، یک روز جدید است ، آنقدر متفاوت از جایی است که ما 12 سال پیش بودیم. ما [شرکت های رسانه دیجیتال] در دنیایی کاملاً متفاوت از حدود یک دهه پیش هستیم.

ما همیشه خود را به عنوان یک شرکت رسانه ای می بینیم که از فناوری استفاده می کند. صنعت سرگرمی بزرگسالان همیشه از منحنی جلوتر بوده است. شرکت رسانه ای بودن جایی است که می خواهیم باشیم. ما نمی خواهیم یک شرکت فناوری باشیم. تعداد زیادی مهندس درخشان در آنجا حضور دارند و ما می خواهیم رسانه های ما برای حمایت از آنها در آنجا باشند.

آیا می توانید درباره رابطه Naughty America با بلاکچین بیشتر بگویید?

ما برای اولین بار پذیرش بیت کوین را به عنوان پرداخت در سال 2014 آغاز کردیم. ما با استقبال زیادی از افرادی مواجه شدیم که از آن استفاده می کردند ، اما پس از آن تعداد کاهش یافت. ما برای محتوای خود بیت کوین می گرفتیم و فقط آن را درک نمی کردیم. من آن را نفهمیدم برای من ، این مانند این بود که شخصی با سهام اپل برای یک فنجان قهوه پرداخت کند.

این لذت کار اکنون با همه این اکوسیستم های بلاکچین است. ما شرکت هایی داریم که برای قبول سکه پرداخت خود دائماً به ما ضربه می زنند ، اما در واقع نحوه کارکرد اینگونه نیست. ما محتوای خود را به عنوان یک اکوسیستم ارائه می دهیم – تا آنجا که راه حل های پرداخت هیچ چیز بهتر از پذیرش Visa / Mastercard نیست.

در سال 2016 ، ما سرمایه گذاری در وقت و انرژی خود را شروع کردیم تا از ارزش دارایی دیجیتال خود ، کتابخانه محتوای خود استفاده کنیم.

اولین شرکتی که با آن صحبت کردیم شرکت نجیب بود. توانایی جمع آوری محتوای افرادی که در اختیار ما قرار داده اند و ارائه آنها با استفاده از بلاکچین ضبط کنید نشان دهد که هنگام پخش محتوا به ایجاد شفافیت کمک می کند.

dct مناسب چیست

در اینترنت نامنظم ، داشتن سابقه زنجیره بلوک به ما امکان می دهد تا به شرکای خود این توانایی را بدهیم که ببینند چه زمانی محتوای آنها را برای حق امتیاز و جبران خسارت جمع می کنیم ، به افزایش اعتماد کمک می کند. ما به دنبال پذیرش Decent به عنوان یک راه حل پرداخت نبودیم. این کاملا یک راه حل داخلی برای حسابداری و سوابق بود.

دومین شرکت در فضای بلاکچین که با آن درگیر شدیم ، Ara Blocks بود ، تا به ما در ارائه محتوای خود به صورت Video On Demand کمک کند. ما از چند طریق از این امر وارد می شویم ، یکی جمع آوری مطالب در عضویت حق بیمه است. مورد دوم این بود که اجازه داده شود محتوا بصورت جداگانه با هوشمند قرارداد بسته شود و به مردم اجازه پرداخت با Ara را بدهد.

آرا بلوک می کند

سومین شرکتی که می خواهیم انجام دهیم شامل نشانه های غیرقابل سرهم بندی (NFT) برای Naughty America و محتوا است. ما می خواهیم از نوعی بلاکچین برای ردیابی محتوا استفاده کنیم. افرادی که به Naughty America وارد می شوند می توانند NFT هایی را خریداری کنند که به محتوای خاصی متصل هستند.

بزرگترین چالشهای فنی صنعت سرگرمی بزرگسالان چیست؟?

برای ما ، همیشه سعی در یافتن خلاقیت و چگونگی ایجاد تجربه ای سرگرم کننده و به یادماندنی با هر رسانه ای است که استفاده می کنیم.

این همان چیزی است که در مورد کاری که ما با این هولوگرام ها انجام می دهیم جالب است. چالش فعلی ما یافتن چگونگی ساخت بهترین هولوگرام بعدی در آنجا است. هولوگرام ها در کنار سایر فرم های پیشرفته برای سرگرمی ، فناوری جدیدی برای رسانه ها هستند. به عنوان مثال ، من انتظار دارم Netflix وارد بازی های ویدیویی شود.

نمونه ای از هولوگرام های Naughty America.

نمونه ای از هولوگرام های Naughty America. منبع: Naughty America

مشاهده خواهید کرد که شرکت های رسانه ای متمرکز بر تولید محتوای بهتر هستند ، سپس با استفاده از چیزی مانند بلاکچین برای به هم پیوستن این محتوا.

هولوگرام شیطان آمریكا در عمل.

هولوگرام شیطان آمریكا در عمل. منبع: Naughty America

متشکرم!

سرگرمی بزرگسالان و بلاکچین به اندازه هر سایت محتوایی و بلاکچینی جفت خوبی ایجاد می کند. با گرم شدن مکالمه در مورد کاربردهای کاربردی بلاکچین در هر محیطی ، شرکت هایی مانند Naughty America بحث را فراتر از تئوری ناب می برند. بلاکچین برای سرگرمی بزرگسالان ممکن است به عنوان نقطه داده موفقی باشد که سایر سایت های رسانه ای می توانند از آن برای استفاده بیشتر از محتوای خود استفاده کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me