از سال 2012 ، شرکت ها شروع به آزمایش پرداخت های بیت کوین به عنوان جایگزینی برای راه حل های اصلی کردند. در سالهای پس از آن آزمایشات اولیه ، شرکت ها از باند واگن رمزنگاری شده اند و می فهمند که آیا موج جدیدی از مصرف کنندگان به سمت ارزهای مجازی سرازیر می شوند یا خیر..

جهانگردی یکی از صنایعی است که بیت کوین می تواند تفاوت واقعی ایجاد کند. تغییر دست از طریق مرزها همیشه یک کار مشکوک بوده است. چه کسی می خواهد با ارزهای مختلف معامله کند ، نرخ ارز را گیج کند ، از این نرخ استفاده کند یا مبالغ زیادی پول نقد خارجی را اداره کند؟ در حالیکه ارزهای رمزپایه ایده اساسی سیستم های مالی مبتنی بر مرز را به چالش می کشند ، اکنون بسیاری از این موضوعات مورد توجه قرار گرفته اند.

خوب

ارز رمزنگاری شده یکی از راحت ترین و ارزان ترین روش برای انتقال وجوه در سطح بین المللی است ، به ویژه اگر در کشوری هستید که دارای کنترل سرمایه مهم است. غیرمعمول نیست که بانک های مرکزی و خانه های پاکسازی در این کشورها در لیست ادغام پرونده ها قرار بگیرند و پرداخت ها را بدون درخواست برش سنگین انکار کنند. واسطه هنوز زنده و سالم است.

با استفاده از ارز رمزنگاری شده می توانید در مدت 30 دقیقه یا کمتر یک تعطیلات بین المللی رزرو کرده و هزینه آن را پرداخت کنید (البته بستگی به میزان شلوغی بلاکچینی که استفاده می کنید). ترخیص لازم نیست. از طرف دیگر ، ترانسفرهای انتقال بین المللی به راحتی می توانند حدود یک هفته به طول انجامد. اگر در خارج از کشور باشید و نیاز به ارسال سریع پول داشته باشید ، خیلی خوب نیست.

“اما کارت های اعتباری این مشکل را حل می کنند” ، این ممکن است تا حدی درست باشد. با این حال ، کارتهای اعتباری برای مسافرتهای بزرگ چند مشکل دارند. در مرحله اول ، آنها می توانند دیوانه وار گران باشند: شارژ حساب ، هزینه مالی ، پیش پرداخت نقدی ، انتقال مانده ، سود ، معاملات خارجی ، شما نام آن را می گذارید که بابت آن از شما هزینه می گیرند. ثانیا ، هنگامی که از مسیر مورد ضرب و شتم خارج می شوید بسیار بعید است با شخصی که دارای دستگاه کارت است روبرو شوید. این ماشین ها معمولاً هزینه های خودشان را که بعضاً زیاد هم هستند ، با خود حمل می کنند.

انگیزه کمی برای مقصد کوچک و خواب آور برای پرداخت هزینه سیستم های غیرضروری وجود دارد. کارتهای اعتباری از ویژگیهای اقتصادهای غربی هستند که بسیار بانکدار هستند. هر جای دیگر؟ راه حل ساده تر و در دسترس تر مورد نیاز است. با تلفن هوشمند و اتصال به اینترنت تقریباً هرکسی می تواند هتل بعدی بیت کوین را ایجاد کند.

شهر رمزنگاری

صحبت از کوچک و خواب آلودگی است ، اگنس واتر در شرق استرالیا غوطه ور شده و خود را به عنوان اولین “شهر ارزهای دیجیتال” استرالیا تاج گذاری کرده است.

اگنس واتر ، اولین شهر ارز دیجیتال استرالیا. منبع: فیس بوک / NEM

اگنس واتر ، پیشگام پذیرش گردشگری ارزهای رمزنگاری شده. منبع: فیس بوک / NEM

بیش از 30 مشاغل محلی از جمله رستوران ها ، مجریان تور ، هتل ها و مهمانسراها با این ایده گرم شده اند ، خوب:

“اگر قرار است ارز رمزنگاری شده ای برای جذب گردشگران به شهر بگیرد ، پس آن را بیاورید.”

سخنان خردمندانه صاحب ساحل Moondoggie و Bush Tours Arty Cipak. جهانگردی یک تجارت سخت است زیرا دوره ای است و به شدت به درآمد یکبار مصرف و بازاریابی خوب بستگی دارد. این صنعت همچنین صنعت اصلی اگنس واتر است ، مانند بسیاری دیگر از شهرهای کوچکتر در اطراف استرالیا و در واقع در سراسر جهان. پذیرایی از مسافران جوان باهوش فناوری که با ارزهای رمزپایه در ارتباط هستند اقدامی هوشمندانه است.

بد

تغییرناپذیری دفتر کل بیت کوین ، بسته به دیدگاه شما ، یک ویژگی کاملاً زیبا و یا یک مسئله بالقوه آزار دهنده است. دیگر کلاهبرداری در معاملات کارت اعتباری برگشت نمی خورد. عالی. اگر چه وجهی را به شخص یا مشاغل اشتباهی ارسال می کنید ، یا مجری تورهای جذاب شما یک کلاهبرداری برای خروج است چه اتفاقی می افتد؟ تا زمانی که مهارت مذاکره در سطح ساموئل ال جکسون را کسب نکرده باشید یا گیرنده آن یک قدیس باشد ، پول شما از بین می رود و دیگر بر نمی گردد. این غیرمتمرکز کردن افراد است ، هیچ کس برای بازیابی وجوه شما قدم نمی گذارد.

سپس یک مشکل واضح وجود دارد که سکه های اولین حرکت دهنده در حال حاضر با معاملات روزمره مواجه هستند. بیایید تصویری را ترسیم کنیم: شما در اوج ساعت شام در یک بازار شلوغ مواد غذایی در مرکز شهر در بانکوک حضور دارید. کدام فروشنده خیابانی قرار است 30 دقیقه منتظر بماند تا شما معامله با بیت کوین را تأیید کنید؟ هیچ یک. اگر طعم آن پد تایلندی جالب را بخواهید مجبور خواهید شد مقداری پول نقد سخت و سرد تهیه کنید. اکنون پیشرفت هایی در حال انجام است که بتواند آن را تغییر دهد ، اما برای آینده نزدیک ، بسیاری از مردم محلی هنوز پول نقد (نوع کاغذ) را پادشاه می دانند.

… و آینده گردشگری بیت کوین

نظرات در مورد اثربخشی ارز رمزنگاری شده در صنعت جهانگردی تا به امروز متفاوت است. از یک سو ، سرمایه گذاران جدید و پیشرفته به دنبال سرمایه گذاری در یکی از خردکننده ترین تحولات مالی طی دهه های گذشته هستند. از سوی دیگر ، بدبینان عدم ثبات قیمت را یکی از موارد اصلی استفاده روزمره عنوان می کنند.

صنعت هواپیمایی را در نظر بگیرید. تعداد شرکتهایی که در واقع بیت کوین را برای پروازها قبول می کنند قابل توجه نیست. با این گفته ، تعداد معدودی وجود دارد که خطر را به جان می خرند و در واقع از چند سال پیش در این کشورها وجود داشته اند.

حامل لتونیایی هوای بالتیک از سال 2015 پرداخت ارزهای رمزنگاری شده از طریق Bitpay را پذیرفته است. CheapAir, یک پلت فرم رزرو مستقر در ایالات متحده از سال 2013 رمزنگاری را پذیرفته است. سال گذشته (2018) آنها Bitcoin Cash ، Litecoin و Dash را به لیست در حال رشد گزینه های پرداخت خود اضافه کردند.

با رمز ارز برای پروازهای مورد علاقه خود در CheapAir پرداخت کنید

بیت کوین خود را خرج یا HODL کنید؟ مساله این است.

صنعت گردشگری چالش های منحصر به فردی را ارائه می دهد که رمزنگاری برای آنها بسیار مناسب است. در واقع هیچ راه حل پرداخت جهانی وجود ندارد زیرا در هنگام عبور از مرزها ، روشهای مختلفی برای تبادل ارزش وجود دارد. در حال حاضر ، به نظر می رسد که چندین گزینه پرداخت باقی مانده است. بسیار شک دارد که مدت طولانی تری به همین ترتیب باقی بماند.

ارتشی از برنامه نویسان به رمزنگاری هجوم می آورند ، و آنها نه تنها برای پول بلکه برای راه جدیدی برای برنامه ریزی آن گرسنه هستند. مقیاس گذاری ، سرعت ، امنیت: اینها همه موضوعاتی است که هنگام صحبت ما با عصبانیت روی آنها کار می کنیم. اکنون تنها آنچه لازم است ، دوز مناسب تصویب ارز رمزنگاری شده است. چه صنعتی بهتر از جهانگردی مسئول اتهام است?

شاید روزی داستان خانواده های پرماجرا در حال کاوش در جهان را بشنوید. هنگام رانندگی در جاده عقب کشوری که کشف نشده است ، مکالمه ای را می شنوید:

پسر: “بابا ما هنوز آنجا هستیم؟”

پدر: “پسری نیست اما پنج دقیقه دیگر آنجا خواهیم بود. لطفاً قبل از رسیدن به مهمانسرا پرداخت کنید. مالک گفت که او فقط Bitcoin را قبول می کند. “