با توجه به رشد ارز رمزنگاری شده و فضای گسترده بلاکچین طی چندین سال گذشته ، به احتمال زیاد شاهد ظهور کلاس جدیدی از میلیاردرها هستیم که ثروت خود را از پشت فناوری بلاکچین به دست آورده اند.

بیایید مسیرهای زیادی را که ممکن است این افراد طی کنند ، بررسی کنیم.

میلیاردر اصلی Blockchain HODLer

اگر چشم انداز مدافعان پول سایبری و پول سخت درباره جهانی تحت سلطه ارزهای رمزنگاری شده به ثمر بنشیند ، برخی از کسانی که در حال حاضر HODLing و ارزهای رمزپایه انباشته دارند قرار است میلیاردر شوند. حتی در مورد احزاب مانند Satoshi Nakamoto نیز می توان تصور کرد که ما بتوانیم اولین تریلیونر جهان را ببینیم.

سرمایه بالقوه موجودی که این سکه ها می توانند جذب کنند واقعاً حیرت انگیز است. در حال حاضر ، حجم کم پول جهان در حدود تخمین زده می شود 36.8 تریلیون دلار. شگفت آورتر اینکه ، حجم گسترده پول در سطح ایستاده است 90.4 تریلیون دلار. سرمایه فعلی کل بازار ارزهای رمزپایه کاملاً ثابت است 118 میلیارد دلار. بین محدودیت فعلی بازار رمزنگاری و عرضه گسترده پول جهانی 766 برابر اختلاف وجود دارد.

از نهنگ ها تا تیتان ها

بیایید مثال خود را از Satoshi Nakamoto بگیریم و برخی از ارقام را بیرون بریزیم.

سرجیو لرنر دارایی های بیت کوین ناکاموتو را 1.149 میلیون بیت کوین تخمین زده است. البته ، سپس باید تمام چنگالهایی را که وی به آنها تعلق می گیرد مانند Bitcoin Cash ، Bitcoin SV ، Bitcoin Gold و غیره اضافه کنید. ناکاموتو ، با بیت کوین و چنگال های ترکیبی خود ، امروز یک پرتفوی به ارزش 4.372 میلیارد دلار خواهد داشت. برای تبدیل شدن به تریلیونر ، او به این مقدار نیاز دارد تا 263 برابر شود. اگرچه رمزنگاری در نهایت به شکل غالب ارز تبدیل می شود ، یک سناریو غیر قابل تصور نیست. کاملاً محتمل به نظر می رسد که فقط یک حزب بتواند بیش از 1 تریلیون دلار سرمایه را در آینده کنترل کند.

ویتالیک بوترین یکی دیگر از دارندگان عمده دارایی های رمزنگاری است ، به طور غیرمنتظره کارنامه خود را به شدت به دارایی که به ایجاد اتر کمک کرده است متمرکز می کند. Buterin’s آدرس EtherScan در حال حاضر تعادل 350،000 ETH را نشان می دهد. برای میلیاردر شدن در دلار آمریکا ، باید شاهد افزایش ETH به قیمت 2857 دلار باشد. با توجه به بالاترین رقم قبلی در تاریخ 1431 دلار ، کاملاً محتمل است که بعد از یک چرخه بازار دیگر دارایی های Buterin بتواند از 1 میلیارد دلار بگذرد.

آدرس اخلاقی vitalik

آدرس Buterin’s Etherscan با موجودی 350،000 ETH خود

یک کلاس میلیاردر نوظهور بلاکچین

البته بسیاری دیگر از دارندگان عمده دارایی های رمزنگاری مانند جوزف لوبین ، دوقلوهای وینکلوس و کریس لارسن و بسیاری دیگر نیز دارند. این سرمایه گذاران با فرض اینکه ارز رمزنگاری شده خود را از بین نمی برند ، مطمئناً مطمئن هستند که می توانند ثروت عظیم ثروت را کسب کنند در صورتی که شاهد موج دیگری از تصویب در فضای رمزنگاری هستیم.

در این شرایط ، حتی امروز سرمایه گذاری های نسبتاً اندک نیز می توانند میلیاردرهای آینده را ایجاد کنند. اگر گفته شود که 250 برابر افزایش در بازارهای رمزنگاری وجود دارد و یک فرد امروز 4 میلیون دلار سرمایه گذاری مساوی در دارایی های رمزنگاری شده مختلف انجام می دهد ، آنها به کلاس میلیاردرها می پیوندند. در این سناریو ، احتمالاً شاهد ظهور کلاس کاملاً جدیدی از افراد فوق العاده ثروتمند خواهیم بود.

میلیاردر Blockchain مبتکر

جدا از حرکت بالقوه سرمایه از طریق ارز و پول ، استفاده از فناوری بلاکچین می تواند کاملاً صنایع و زیر صنایع جدیدی ایجاد کند. پیش بینی این موارد بسیار دشوار است. هیچ کس خارج از اپل نمی توانست آیفون یا میزان موفقیت آن را پیش بینی کند. اغلب اوقات ، مصرف کنندگان نمی دانند چه محصولات یا خدماتی را می خواهند قبل از اینکه به آنها ارائه شود.

در این راستا ، ما احتمالاً باید ببینیم که بسیاری از کارآفرینان محصولات و خدمات مبتنی بر بلاکچین را به بازار عرضه می کنند قبل از اینکه واقعاً بدانیم که چه چیزی واقعاً پیشگامانه خواهد بود.

پادشاهان کیف پول

یکی از نمونه های بارز کیف پول دارایی رمزنگاری شده است. این کیف پول ها به جای اینکه مورد استفاده مجدد قرار بگیرند ، یک فناوری و صنعت جدید هستند. هر دو کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری نقش اساسی در اکوسیستم ارز رمزنگاری شده دارند. موفقیت شرکت هایی که کیف پول جدیدی ابداع می کنند ، چیزی مطمئن تر از هر کاربرد فرضی زنجیره بلوک است. دلیل آن این است که آنها بخشی اساسی از اکوسیستم رمزنگاری و زیرساخت های آن هستند.

تولیدکنندگان کیف پول سخت افزاری مانند Ledger ، Trezor و KeepKey در راس خدمات کیف پول سردخانه هستند. آنها در جایگاه قدرتمندی قرار دارند که خود را به عنوان یک سرویس در نظر بگیرند ، که توسط مشتریان تجاری و شخصی بسیار ضروری به نظر می رسد. در دنیای دوستانه رمزنگاری ، به احتمال زیاد بازار این مشاغل را به عنوان تأمین مایحتاج مورد نیاز به جای تجملات قلمداد می کند.

به همین ترتیب ، طراحان و سازندگان کیف پول های نرم افزاری که تجربه کاربری عالی ، معماری ایمن و اصطکاک و هزینه کم را فراهم می کنند ، به احتمال زیاد از موفقیت چشمگیری برخوردار می شوند. این فضا نسبت به فضای کیف پول سخت افزاری کمتر توسعه یافته است. اگرچه ارائه دهندگانی نظیر Pillar ، Ethos و سایر شرکتها اگر بتوانند از پتانسیل بالقوه خود استفاده کنند می توانند عملکرد بسیار خوبی در طی سالهای آینده داشته باشند.

در دنیایی که ارز رمزنگاری شده نقشی اساسی دارد ، تقریباً کیف پول و فضای ذخیره سازی مطمئن هستند. این شرکت ها به خوبی می توانند از اولین کسانی باشند که در نتیجه به ارزیابی های چند میلیارد دلاری رسیده اند.

میلیاردر Blockchain Disrupter

دسته نهایی افرادی که بیشترین سود را از بلاکچین می برند ، اخلالگران هستند. اینها افرادی هستند که می توانند صنعت موجود را متزلزل کرده و محصولات و خدمات مبتنی بر بلاکچین خود را با موفقیت وارد بازار کنند. محتمل ترین مورد مربوط به کسانی است که می توانند از بین بروند. منظور از غيرقطعي ، كاهش يا حذف واسطه ها از يك محيط كاري است. البته بلاکچین در استفاده از قراردادهای هوشمند برای جایگزینی عملیات های کنونی انسان ، راه های امیدوار کننده ای را برای این کار در نظر گرفته است..

Blockchain در وال استریت انجام می شود

مردم اغلب بیت کوین را به عنوان ضد تزریق یا شکنجه بانکها می دانند. با این حال ، پذیرش وال استریت و صنعت مالی فراتر از ارزهای رمزپایه است. شرکت هایی که می توانند از طریق بلاکچین عملکرد فعلی م ofسسات مالی را مختل کنند ، می توانند سود چشمگیری کسب کنند.

تأمین مالیات فاکتور

بیایید به عنوان مثال از بودجه فاکتور استفاده کنیم. این صنعت حول محور ارائه فرصت کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​برای درآمدزایی از فاکتورها و باز کردن جریان وجه نقد است. با ارائه این سرویس ، ارائه دهندگان معمولاً هزینه های بسیار بالایی را دریافت می کنند. این هزینه ها هم از عدم رقابت خارجی و هم از نیروی انسانی مورد نیاز برای مدیریت ناشی می شود. با این حال شرکت هایی مانند Populous و PayPie خدماتی را ارائه می دهند که جایگزین مدیران انسانی ، بانکداران و مدیران می شوند. آنها این کار را با قراردادهای هوشمند و کد مبتنی بر Ethereum انجام می دهند. این صنعت در حال حاضر دارای ارزش است 2.8 تریلیون دلار و منبع درآمد نان و کره برای بانکهای سراسر جهان است. اگر شرکت هایی از این قبیل بتوانند خدمات موجود را با هزینه کمتری به طور متوالی تکثیر و بهبود دهند ، در موقعیت نخست قرار دارند تا به شرکت های چند میلیارد دلاری تبدیل شوند.

بازارهای سرمایه

یکی دیگر از صنایع فرعی در حوزه مالی که شرکت های بلاک چین آن را هدف قرار می دهند ، خود گردانندگان بازارهای سرمایه هستند. در حال حاضر ، بانک های سرمایه گذاری ، کارگزاری ها و خانه های پاکسازی بین سرمایه گذاران و بازرگانان در هر جای دنیا قرار دارند. در حقیقت ، ما در اکوسیستم ارز رمزنگاری خوش شانس هستیم که به صرافی ها و بازارهای P2P دسترسی داریم. شرکت هایی مانند Veritaseum به دنبال این هستند که این واسطه های موجود را به طور کلی از بین ببرند. آنها به کاربران این امکان را می دهند تا به صورت P2P با هزینه های بسیار کمتر و دامنه وسیعی از دارایی تجارت کنند. آنها این کار را از طریق قراردادهای هوشمند مبتنی بر Ethereum انجام می دهند. البته ، شرکت هایی مانند Veritaseum قبل از اینکه کسی شرط بگذارد که یک شرکت بالقوه میلیارد دلاری است ، باید خیلی بیشتر اثبات کنند. با این حال ، در صورت موفقیت ، این خدمات مالی متمرکز بر مشاغل می توانند به شدت مختل شوند.

بازارهای سرمایه p2p veritaseum

واسط برنامه بازارهای سرمایه P2P Veritaseum

پتانسیل آینده میلیاردر Blockchain

با فرض اینکه ارزهای رمزپایه و بلاکچین در دهه های آینده به رشد چشمگیر خود ادامه دهند ، شاهد کلاس جدیدی از میلیاردرها و افراد فوق العاده ثروتمند خواهیم بود. این افراد ، دقیقاً مانند کسانی که در طول دهه 1990 از پتانسیل اینترنت استفاده می کردند ، یا مجبورند این دارایی های رمزنگاری شده را به مقدار کافی جمع کنند یا مورد استفاده بسیار با ارزشی را برای بلاکچین ها پیدا کنند ، چه در یک صنعت موجود یا کاملاً جدید. پیش بینی موارد منفرد دشوار است ، اگرچه صنایع بالقوه ای که ممکن است از آنها پدیدار شوند روشن تر است.