تجزیه و تحلیل تصویر بزرگ از چرخه رمزنگاری و سطح کلیدی

از 13 نوامبر 2018 ، بیت کوین 48 درصد کاهش یافته است ، ریپل 43 درصد خاموش است و Ethereum 54 درصد افت کرده است. هر سه سکه در 14 نوامبر ، همراه با ده ها سکه دیگر ، کتاب درسی را اجرا کردند که شکست ناپایداری نوسانات (بر اساس نمودار روزانه) است. آیا این سکه های درپوش بازار بزرگ در پایین ترین چرخه بسته می شوند؟ آیا مبنای فنی منطقی برای اعتقاد به بدترین بازار خرس رمزنگاری 2018 در حال پایان است؟ چرخه های رمزنگاری کلیدی و سطح کلیدی هر سکه را بررسی کنید و به نتیجه گیری های خود برسید.

نسخه های فنی در مقابل اصول

به یاد داشته باشید که نمودارهای فنی یک سکه و اصول اساسی آن ممکن است تصاویر کاملاً متفاوتی را برای معامله گران و سرمایه گذاران احتمالی ترسیم کند. به عنوان مثال ، اصول Bitcoin بسیار عالی به نظر می رسد (سه ، پنج یا حتی ده سال پیش رو به جلو نگاه می کنید) ، اما این ممکن است دلیل کافی برای یک معامله گر کوتاه مدت نوسان در حال حاضر طولانی رفتن BTCUSD نباشد. همان را می توان برای Ripple (XRPUSD) و شاید حتی برای Ethereum (ETHUSD) گفت. در این مقاله ، تمرکز بر روی موارد فنی است ، نه اصول.

چرخه رمزنگاری تصویر بزرگ و سطح کلیدی

چرخه های بیت کوین

هر ارز رمزنگاری شده در چرخه های تکراری قیمت حرکت می کند. در واقع ، هر دوره زمانی نمودار که می توان تصور کرد ، یک چرخه قیمت دارد. نمودارهای روزانه سه و پنج دقیقه ای نیز دارای چرخه های قابل معامله هستند. شناسایی همگرایی های آینده در پایین ترین چرخه های چندگانه (یا بالاترین سطح) می تواند یک قدرت تجارت قدرت رمزنگاری را برای شما ایجاد کند. در اینجا سه ​​نمودار کم طرح دوچرخه برای BTCUSD ، XRPUSD و ETHUSD آورده شده است. این رمزنگاریهای بزرگترین کلاهک هستند و به عنوان یک پروکسی زمانبندی کلی برای سکه های کوچکتر نیز عمل می کنند.

نگاهی به نمودار چرخه هفتگی بیت کوین:

چرخه های رمزنگاری چرخه قیمت پایین ترین سطح چرخه BCHUSD

BTCUSD ، هفتگی: سه چرخه اصلی قیمت بیت کوین نشان می دهد که پایین ترین سطح نزدیک است. نمودار را برای نمای واضح تر گسترش دهید. تصویر: MotiveWave.com

بیت کوین تاریخی ترین داده ها را ارائه می دهد ، به این معنی که داده های زمان چرخه آن از بیشتر سکه های دیگر قابل اعتماد است. نمودار نشان می دهد که یک کم دوچرخه با احتمال زیاد بالا در تلاش است شکل بگیرد. چرخه های 72 روزه ، 21 هفته ای و 41 هفته ای همه با هم توافق دارند که یک پایین ترین حد نزدیک است. در همین زمان ، چرخه 18 ماهه حاکی از آن است که کمترین افت بعدی آن در پاییز سال 2019 اتفاق می افتد.

آیا این بدان معناست که در حال حاضر می توان بیت کوین طولانی را طی کرد؟ شاید. شاید نه. طول چرخه ها همیشه در معرض انبساط و انقباضات تصادفی هستند ، حتی اگر در اکثر بازارها از طول چرخه متوسط ​​18-20 دوره قابل اطمینان (اندازه گیری از فرورفتگی به دیواره) برخوردار باشد. کلمه کلیدی در اینجا متوسط ​​است. بعضی از چرخه ها ممکن است فقط پس از 13 بار کاهش یابد. با این حال دیگران ممکن است به 22 یا حتی 25 میله برسند. بلند مدت, می توانید انتظار داشته باشید که میانگین طول چرخه همیشه به میانگین 18-20 میله برگردد. تجزیه و تحلیل چرخه رمزنگاری در نمودارهای مبتنی بر قیمت ، حجم و تیک موثر است.

پشتیبانی و مقاومت کلیدی برای بیت کوین

یک قاعده کلی خوب این است که در سه یا چهار چرخه اصلی به دنبال توافق نامه پایین باشید. اگر توافق کم چرخه وجود داشته باشد و قیمت فقط بالای یک عمده معامله می شود پشتیبانی سطح ، احتمال افزایش معکوس صعودی قابل معامله افزایش می یابد. در مورد بیت کوین ، قیمت در نزدیکی سطح حمایت اصلی (بر اساس پایین ترین نرخ نوامبر 2،979.88 سپتامبر 2017) نزولی شده است. از زمان نوشتن این مقاله (17 دسامبر) ، بیت کوین در حال تجمع است ، شاید ثابت کند که تحلیل فوق صحیح است.

با این حال ، یک احتمال خوب وجود دارد که سکه قبل از تلاش برای افزایش بیشتر ، مجدداً از پایین هفته گذشته در 3،169.53 استفاده کند. بنابراین ، اگر تاجر کوتاه مدت هستید ، با سود جویی زیرک باشید. مناطق تأمین قابل توجه (مناطق سودآور) در نزدیکی 4،200.00 تا 4،300.00 و سپس در نزدیکی 5،800.00 تا 5،900.00 وجود دارد.


چرخه های موج دار

عملکرد قیمت Ripple کمی خشن تر از Bitcoin است ، اما پیش بینی چرخه آن هنوز هم بسیار جالب به نظر می رسد. Ripple (17 دسامبر) نیز با پیروی از Bitcoin پیش می رود. نمودار سه روزه منطقی ترین مجموعه پیش بینی های کم چرخه را تولید می کند و نشان می دهد که اواخر دسامبر 2018 تا اواخر ژانویه 2019 پنجره زمانی برای پایین آمدن است. شاید کمترین حد در حال حاضر (هفته گذشته در 0.2815) باشد. طول کلیدی چرخه برای ریپل 35 روز ، 70 روز و 20 هفته است (بر اساس نمودار 3 روزه). نرم افزار من به طور خودکار مناسب ترین طول چرخه را محاسبه می کند ، بنابراین ساعت ها در کار دستی صرفه جویی می کند. هنگام محاسبه چرخه ها ، تا آنجا که ممکن است از داده های تاریخی استفاده کنید. شما با نتایج دقیق تر پاداش خواهید گرفت.

چرخه های رمزنگاری چرخه قیمت Ripple کم است

XRPUSD ، نمودار 3 روزه: پیش بینی چرخه های ریپل حاکی از پایین آمدن مهم در ژانویه 2019 است. تصویر: MotiveWave.com

پشتیبانی و مقاومت کلیدی برای Ripple

با این حال ، Ripple ممکن است کمی تجمع کند و سپس قبل از حرکت دوباره به سمت 0.3000s ، دوباره آزمایش کند تا کم باشد. کمترین نوسان در 0.2815 پایین ترین حد نسبت به ماه اوت و سپتامبر 2018 بود و این یک سیگنال صعودی بزرگ برای Ripple است. یک سری از اوج های نوسان بالاتر و پایین ترین های نوسان اثبات بازار گاو نر است ، بنابراین حداقل بالاتر کم بخشی از فرمول در حال اجرا است.

برای اینکه Ripple واقعا پول تازه بگیرد ، به دنبال بسته روزانه بالای 0.4042 و سپس 0.5669 باشید. بسته شدن بالقوه بالاتر از 0.5669 بازار گاو نر (پایه های نوسانات و پایین ترین نرخ نوسان) را در این سکه تایید می کند. قیمت باید از طریق عرضه قابل توجهی (معامله گرانی که قصد فروش کوتاه دارند) را در سطح 0.4700 تا 0.5000 بجوید ، بنابراین اگر به زودی Ripple را طولانی کنید ممکن است یک منطقه سودآور عالی باشد.

چرخه های اتریوم

اقدام قیمتی طولانی مدت اتریوم ، با بازپس گیری 95 درصد از رالی خیره کننده سال 2017 ، قطعاً نزولی است. نوارهای قیمتی آن با دامنه کوچک (بر اساس نمودار 2 روزه) با کمی برگشت دوباره خونریزی داشتند. تا امروز ، 17 دسامبر ، Ethereum همراه با بیت کوین ، ریپل و سایر بازارهای رمزنگاری تجمع می کند.

چرخه های رمزنگاری چرخه قیمت پایین ترین سطح Ethereum

ETHUSD ، نمودار دو روزه: خونریزی کند Ethereum ممکن است سرانجام به پایان برسد ، زیرا سه دوره اصلی آن در اوایل سال 2019 پایین است. تصویر: MotiveWave.com

پیش بینی چرخه قیمت ETHUSD نشان می دهد که کمترین دوچرخه سواری کمترین قیمت آن در ژانویه 2019 است. در آن زمان انتظار می رود که دوره های 33 و 64 روزه آن به همراه چرخه 18 هفته ای آن به طور همزمان پایین بیایند. توجه داشته باشید که پیش بینی چرخه 34 هفته ای (نیمه دایره) آن در حال افزایش است ، بنابراین اگر ببینید که ETHUSD در ژانویه 2019 یک تغییر صعودی قوی ایجاد می کند ، می تواند روند صعودی قابل توجهی داشته باشد.

پشتیبانی و مقاومت کلیدی برای Ethereum

از سه سکه مورد تجزیه و تحلیل در اینجا ، اتریوم در بدترین شرایط فنی قرار دارد. سطح پشتیبانی معنادار بعدی بسیار پایین تر از قیمت فعلی 94.70 است. این در 40.99 پایین است که کمترین میزان در آوریل 2017 است. بله ، پایین ترین قیمت هفته گذشته در 82.05 ممکن است پشتیبانی از بازپرداخت احتمالی و بازآزمایی را ارائه دهد ، اما اگر این سطح به سرعت شکست بخورد ، به دنبال ETHUSD باشید تا تعداد زیادی از فروشندگان کوتاه را جذب کند. در قسمت بالایی ، مقدار زیادی از فشار (فروش بالقوه) در منطقه 110.00 تا 120.00 وجود دارد. اگر مدتهاست که Ethereum هستید ، این مکان عالی برای رزرو برخی از سودهای معاملات نوسان خواهد بود.

مشاهدات اضافی

دو مورد مهم دیگر نیز وجود دارد که باید از آنها آگاهی داشته باشید:

  • فدرال رزرو به زوال ادامه می دهد نقدینگی از سیستم مالی ایالات متحده و با نرخ فزاینده.
  • تمام شاخص های سهام عمده ایالات متحده از پیش بینی چرخه ماهانه نزولی برخوردار هستند. سال 2019 ممکن است سال زشتی برای بازده سهام ایالات متحده باشد.

مسلماً ، بسیاری از معاملات رمزنگاری در خارج از ایالات متحده انجام می شود ، اما با این وجود تخلیه مداوم بانک فدرال رزرو از کاسه پانچ پول ، پول کمتری را برای اهداف سوداگری در اختیار شما قرار می دهد. از آنجا که بیشتر فعالیتهای رمزنگاری بیش از آنکه مربوط به معاملات باشد ، مربوط به حدس و گمان است (حداقل اکنون) ، ممکن است زمان لازم باشد تا بازارهای رمزنگاری دوباره چیزی شبیه به تجمع خیره کننده 2015-2017 را تجربه کنند. اخیراً دو وب سایت رمزنگاری مشهور وجود دارد: Kraken و Binance. هر دوی این سیستم عامل ها به کاربران امکان تجارت و خرید دخمه را می دهند. هنگام انتخاب بین Kraken vs Binance, مهم است که قبل از تصمیم نهایی خود به پرداخت های پشتیبانی شده ، سیستم تأیید ، رمزهای پشتیبانی شده ، ویژگی های امنیتی و پشتیبانی مشتری آنها نگاه کنید.

بنابراین ، ممکن است بخواهید با اهداف سود رمزنگاری شده خود در طول سال 2019 محافظه کارتر باشید. یک سیستم مالی با نقدینگی کمتر ، به معنای افزایش بازار است و فروش بی رحمانه تر است. معامله گران وحشت زده سهام ممکن است نیاز به جمع آوری پول نقد داشته باشند ، منابع رمزنگاری طولانی مدت خود را تصفیه کنند ، بنابراین درب تجمعات رمزنگاری را حفظ کنند.

تفسیر خردمندانه چرخه های رمزنگاری و سطح کلیدی پشتیبانی و مقاومت می تواند به شما در تجارت و سرمایه گذاری سودمند در 2019 و بعد کمک کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map