دانش قدرت است ، اما بدون خرد در مورد چگونگی استفاده از دانش خود ، می توانید در نهایت یک احمق هوشمند باشید. در اینجا هشت نکته ای وجود دارد که باید در مورد مالیات رمزنگاری بدانید. به همان اندازه مهم است که خرد عملی لازم برای کمک به شما در استفاده م eachثر هر بیت از دانش مالیاتی ، مهم است.

هشت واقعیت مالیاتی رمزنگاری کلیدی

1. بزرگ برو و یاران کوچک او در حال تماشای شما هستند

بله ، شما باید حساب تمام سود و زیان ارز رمزنگاری شده خود باشید. فناوری Blockchain خرید و فروش رمزنگاری شده شما را برای مقامات مالیاتی نامرئی نمی کند. در حقیقت ، می تواند نظارت بر همه چیز درباره شما را برای آنها بسیار آسان کند. خصوصاً معاملات مالی شما. برادر بزرگ در حال تماشای آن است ، و او از بانکدار دوستانه شما ، خدمات انتقال پول و مبادله رمزنگاری شما به عنوان عوامل نظارتی بدون حقوق استفاده می کند. آنها به اندازه شما از Big Bro ترس دارند و پسر ، آیا اگر نتوانند خواسته های او را برای کسب اطلاعات در مورد شما و معاملات شما رعایت کنند ، چیزهای زیادی برای از دست دادن دارند؟.

هشت نکته ای که باید در مورد مالیات های رمزنگاری از مالیات فرار و پلیس بدانید

IRS قدرت چرخش گسترده بازو دارد. مطمئن باشید که تمام معاملات رمزنگاری شده خود را مستند کرده و اظهارنامه مالیاتی فدرال قانونی را ارائه می دهید. تصویر توسط Alexas_Fotos در Pixabay.

2. بیت کوین اموال مشمول مالیات است

بیت کوین به این ترتیب طبقه بندی می شود ویژگی توسط سازمان امور مالیاتی هر چیزی که سازمان امور مالیاتی بخواهد آن را به عنوان ملک طبقه بندی کند ، چیزی است که آنها به همان اندازه علاقه مند به مالیات هستند. برای وارد شدن و پیروی از کلیه قوانین IRS حاکم بر سود و زیان سرمایه ارزهای رمزپایه شده ، باید همین حالا اقدام کنید. نامه های عاشقانه عمو سام عموماً شامل گل و شکلات نیستند ، اما همراه با تهدید ضبط ضبط حساب بانکی ، جریمه نقدی ، مجازات و در برخی موارد مربوط به مافیا ، کیفرخواست RICO و سایر موارد کیفری بسته بندی شده است..

3. نیازی نیست که شما گزارش فروش Bitcoin Wash را گزارش دهید

بیت کوین مشمول بدنام نیست فروش شستشو قوانینی که برای معامله گران سهام قابل اعمال است ، حداقل هنوز اینگونه نیست. با این حال ، از آنجا که IRS با وضع این قانون مالیاتی صدها میلیون دلار در سال درآمد کسب می کند ، ممکن است هنوز در مورد بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه اعمال شود ، احتمالاً طی چند سال. اگر با قوانین فروش شستشو آشنا نیستید ، در مورد آنها آگاهی کسب کنید. برای صرفه جویی در فضا در اینجا ، ساده ترین راه برای جلوگیری از تیره شدن به مرگ نیکل (مالیاتی) توسط آن فقط تجارت است یکی ارز رمزنگاری شده به ندرت تجارت کنید و در طی 31 روز پس از خاتمه تجارت قبلی ، هرگز وارد تجارت جدیدی نشوید. پیروان روند طولانی مدت و سرمایه گذاران با هزینه متوسط ​​به طور کلی نگران فروش شستن نیستند. تاجران نوسان و معامله گران روزانه اهداف اصلی قوانین فروش شستشو هستند.

4. برنامه پیش رو ، اجتناب از شگفتی ، فرم 1040-ES خود را پر کنید

اگر پیش بینی سود یا زیان سرمایه زیادی در معاملات ارزهای رمزنگاری شده خود دارید ، باید فرم IRS 1040-ES را تکمیل کنید. شما این فرم را برای سوابق خود نگه دارید. نیازی نیست که آن را به IRS پست کنید. در عوض ، شما از محاسبات موجود در فرم برای تعیین نیاز به پرداخت سه ماهه مالیات برآورد شده استفاده می کنید. اگر خود اشتغالی دارید ، قبلاً این کار را انجام داده اید ، بنابراین به سادگی سود و زیان پیش بینی شده رمزنگاری خود را اضافه کنید. مالیات برآورد شده سه ماهه خود را به موقع و همه چیز خسته کننده بپردازید.

5. 1099-B ، 1099-K و مسئولیت شخصی

برخی از مبادلات رمزنگاری (Gemini ، Kraken ، Coinbase و …) در زمان مالیات برای شما فرم 1099-K صادر می کنند. Coinbase همچنین در نظر دارد فرم های 1099-B را به جای 1099-K ارسال کند. این فرم ها حاوی مبالغ دلاری معامله تجاری مهمی است که شما برای تهیه مالیات بر درآمد فدرال (ایالت) خود نیاز دارید. اما اگر مبادله رمزنگاری شما نتواند هر دو فرم را به شما ارائه دهد ، چه می کنید؟ شما همچنان مسئول گزارش دادن هر معامله Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin و غیره برای کل سال مالیاتی هستید.

شما ، نه کارگزار یا مبادله رمزگذاری خود ، مسئول مسئولیت صحت اطلاعات در فرم های 1099-B و 1099-K خود هستید. بنابراین ، شما باید از صحت اطلاعاتی که آنها به شما ارائه می دهند اطمینان حاصل کنید.

6. تحویل دیجیتال از طریق خدمات تخصصی تهیه مالیات

وقتی اولین فرم 1099-B یا فرم 1099-K خود را دریافت می کنید ، ممکن است بیش از حد تحت تأثیر قرار بگیرید. مخصوصاً اگر صدها معامله رمزنگاری در طول سال مالیات انجام داده باشید. به این دلیل که ارقام ذکر شده برای هر دو مبنای هزینه و سود خالص کل دلار در سال است همه معاملات شما.

اما وحشت نکنید ، IRS برای تهیه این کل معاملات ناخالص به صرافی رمزگذار یا کارگزار شما متکی است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آنها را به فرم 8949 و برنامه D خود در زمان مالیات وارد کنید. اگر از تهیه اظهارنامه مالیاتی خود راحت نیستید ، بسیاری از شرکت های حسابداری پیش پرداخت مالیات رمزنگاری شده ویژه را ارائه می دهند. ارزان نیست ، اما دیگر نگران نباشید اگر در اظهارنامه مالیاتی خود اشتباه کرده باشید ، آن را عرق کنید.

اگر بیشتر اهل ماجراجویی هستید ، می توانید نرم افزار آمادگی مالیاتی مخصوص رمزنگاری را بخرید یا اجاره کنید و به آن اجازه دهید تا تعداد صفحات خرد شده و کارهای تکمیل فرم را کنترل کند. تولید یک برگرداندن بدون خطا و کسب اطمینان بیشتر هنگام ثبت مالیات ممکن است ارزش آن را داشته باشد. شما می توانید هنگام تهیه اظهارنامه مالیاتی سود سالانه رمزنگاری شده خود ، از همین راحتی بهره مند شوید.

7. اطلاعیه ای از سازمان امور مالیاتی دریافت کرده اید؟ وحشت نکن

اتفاق می افتد ممکن است فراموش کنید که فرم اظهارنامه مالیاتی را به همراه اظهارنامه فدرال خود درج کنید. شاید شما از ذکر آن نکته کم 1000 دلاری نقدی که برای اتمام یک پروژه کاری زودتر از موعد مقرر دریافت کرده اید ، غافل شده باشید. شاید شما به طور تصادفی مبلغی را که به دلیل پرداخت مالیات برآورد شده در سه ماهه خود کم کرده اید. سپس ، سازمان امور مالیاتی برای شما نامه ای کامل همراه با پیشنهادهای جریمه و مجازات ارسال کرد.

فریاد نزن این جریمه ها و مجازات های آزمایشی است. اگر بلافاصله به آنها پاسخ دهید و اشتباهات خود را به سرعت اصلاح کنید ، معمولاً پس می روند. اشتباهات صادقانه مسئله چندانی با IRS نیست ، اما فقط درصورتی که برای اصلاح خطاهای خود سریع حرکت کنید. احتمالاً باید اظهارنامه مالیاتی اصلاح شده (فرم 1040-X) را ارائه دهید و مالیات اضافی را نیز بابت پرداخت خود ارسال کنید. اگر فرم مالیاتی خاصی را برای ارسال فراموش کردید ، آن را به صورت pronto ارسال کنید. و این بار هیچ خطایی ندارید ، لطفا.

ممکن است بخواهید با یک تماس بگیرید agen ثبت نام شدهt (EA) برای نشان دادن خود در برابر IRS. آنها می توانند 1040-X (اصلاحیه اظهارنامه مالیاتی فدرال) ، همراه با هرگونه فرم گمشده ، تهیه کنند. در صورت لزوم ، آنها همچنین می توانند با درخواست متوقف شدن مجازات و پیشنهاد مالیات ، از سازمان امور مالیاتی درخواست کنند.

دو درس اینجا برای شما: ابتدا همیشه اظهارنامه مالیاتی خود را قبل از ارسال به سازمان امور مالیاتی ، از نظر صحت و کامل بررسی کنید. دوم ، اگر به دلیل پیچ خوردن یک نامه IRS ترسناک دریافت کردید ، کوکی های خود را از دست ندهید. شرکت های مالیاتی بسیاری وجود دارند که در برخورد با امور مالیاتی تخصص دارند. با پرداخت هزینه ، آنها می توانند کمک کنند تا مسائل سریعتر از آنچه که خودتان می توانید انجام دهید ، روشن شود. وقتی اخطار IRS در مورد جریمه های بزرگ یا مالیات های اضافی دریافت می کنید ، آن را به تنهایی انجام ندهید!

8. یک قهوه بخرید ، بدون پرداخت هزینه اضافی یک رویداد مشمول مالیات کنید

بگویید که حساب رمزنگاری خود را با 10،000 دلار بیت کوین با 5000 دلار در هر واحد برای مجموع دو واحد بودجه تأمین کردید. قهوه صبحانه خود را با قیمت 4.99 دلار آمریکا خریداری می کنید. بیت کوین در زمان خرید شما با قیمت 7،500 دلار معامله می شود. شما برای پرداخت هزینه قهوه خود از 0.00066533333 واحد بیت کوین استفاده کرده اید (.00066533333 واحد * 7،500 دلار = 4.99 دلار).

ارزش واحدهای بیت کوین شما از زمان خریداری اولیه 50 درصد افزایش یافته است (BTCUSD از 5000 دلار به 7،500 دلار افزایش یافت). بنابراین ، ارزش اصلی واحدها از 3.33 دلار به 4.99 دلار رسیده است. تبریک می گویم. شما با پرداخت هزینه قهوه خود 1.66 دلار سود سرمایه ای کسب کرده اید. شما باید این سود سرمایه را حساب کنید (و آن را به طور صحیح به عنوان سود سرمایه کوتاه مدت یا بلند مدت طبقه بندی کنید) در زمان مالیات.

ممکن است صدها معامله رمزنگاری معادل دلار کوچک مشابه در طول سال داشته باشید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که هرکدام را حساب می کنید زیرا قطعاً IRS اینگونه است. اگر همه معاملات مشمول مالیات خود را پیچیده و گزارش نکنید ، مطمئناً آنها با شما در تماس خواهند بود. معمولاً وقتی حداقل به یک غافلگیری ناخوشایند نیاز دارید.

آیا ترجیح می دهید یک کل مالیات – یا دو تا?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me