شما باید سوابق دقیق و فعلی کلیه معاملات ارز رمزنگاری شده خود را ثبت کنید. به احتمال زیاد ، شما همچنین باید مالیات برآورد شده فصلی را ثبت کنید تا قبض مالیات IRS خود را در پایان سال کوچک نگه دارید. سرانجام ، شما همچنین به اظهارنامه مالیاتی بر درآمد فدرال (و احتمالاً ایالت و شهر) بدون خطا ، آماده برای 15 آوریل نیاز دارید. شاید شما در حال انجام این کار چالش برانگیز باشید. با این حال ، اگر اینگونه نیستید ، باید خدمات بهترین حسابدار مالیاتی متبحر یا رمزنگار را جستجو کنید CPA در دسترس.

در اینجا باید به دنبال ارزیابی حسابدار رمزنگاری خود بگردید.

چهار مرحله برای یافتن یک حسابدار رمزنگاری خوب

1. منابع:

در صورت نیاز به خدمات دندانپزشک ، لوله کش ، محوطه سازی یا مکانیک اتومبیل ، معمولاً از دوستان یا اعضای خانواده خود راهنمایی می گیرید. شانس این است که ، آنها کسی را در آن کار می شناسند یا کسی را می شناسند که شخصی را بشناسد ، و غیره. با این حال ، حسابداران مالیات رمزنگاری در هر گوشه خیابان نیستند ، به خصوص اگر در یک شهر کوچک زندگی می کنید.

تماس با حسابداران محلی و CPA ممکن است به شما کمک کند برخی از هدایای مناسب را بیابید ، حتی اگر کسانی که با آنها تماس می گیرید از توانایی مدیریت رمزنگاری برخوردار نیستند. شما همچنین می توانید یک جستجوی آنلاین برای CPA رمزنگاری, پیش پرداخت مالیات رمزنگاری, و حسابدار رمزنگاری. این ده ها مورد احتمالی را نشان می دهد و می تواند نقطه شروع خوبی برای روند بررسی شما باشد. بررسی آنلاین نیز می تواند مفید باشد. مراقب این موارد باشید ، زیرا برخی از آنها بیشتر شبیه تبلیغات هستند تا ارزیابی مشتری عینی.

من با CPA در زادگاهم کار کرده ام و از خدمات CPA در آن طرف کشور نیز استفاده کرده ام. آنها به طور شایسته ای امور مالیاتی را درگیر کرده اند ، از امور پیش پا افتاده تا بسیار پیچیده. در صورت امکان ، همیشه از CPA استفاده کنید. ترجیحاً کسی که نماینده ثبت نام IRS (EA) نمایندگان ثبت نام شده مجاز به نمایندگی از شما در قبل از امور مالیاتی هستند, اگر یک نامه مجازات مالیاتی ناخوشایند از Big Bro دریافت کنید ، می تواند به وزن آنها طلا باشد.

بنابراین ، از استخدام CPA یا حسابدار رمزگذار از راه دور نترسید. بسیار خوب است که بتوانید شخصاً از مالیات خود مطلع شوید ، اما اگر این امکان پذیر نیست ، شگفتی های گپ ویدیویی ، تلفن های هوشمند ، ابر و ایمیل می تواند روند کار را به همان اندازه شخصی کند.

2. اثبات دانش مالیات رمزنگاری:

هنگامی که یک رمزگذاری CPA بالقوه را پیدا کردید ، با آنها تماس بگیرید و س followingالات زیر را از آنها بپرسید:

  1. طی پنج سال گذشته چه تعداد اظهارنامه مالیاتی ارز رمزنگاری شده تهیه کرده اید?
  2. آیا دستورالعمل تخصصی در زمینه تهیه مالیات ارزهای رمزنگاری شده دریافت کرده اید?
  3. آیا از کلیه مقررات جدید و قوانین مالیاتی مربوط به ارزهای رمزپایه آگاه نیستید?
  4. آیا گواهی اثبات صلاحیت خود در تهیه مالیات رمزنگاری دارید؟?
  5. چه تعداد از مشتریان رمزنگاری شده شما در طی پنج سال گذشته توسط سازمان امور مالیاتی ممیزی شده اند (ممکن است پس از پرسیدن این خط ، خط از بین رفته باشد)?

اکنون ، این امکان وجود دارد که حتی یک CPA رمزنگاری خوب نیز نتواند تعداد مشتریان خود را (در صورت وجود) توسط IRS ممیزی کند. با این حال ، حداقل اطمینان حاصل کنید که آنها در تهیه مالیات رمزنگاری مهارت دارند و دارای سابقه طولانی مدت قابل تأیید هستند.

ارزیابی مقدماتی مالیات بر درآمد حسابدار رمزنگاری شده شما

تکیه بر CPA یا حسابدار مالیاتی دوستدار رمزنگاری می تواند برنامه ریزی و گزارشگری مالیاتی را برای شما ساده و بدون استرس کند. تصویر: stevepb در Pixabay.com

3. ارتباط پاسخگو:

اطمینان حاصل کنید که CPA رمزنگاری شما به راحتی قابل دسترسی است. و مطمئن شوید که شما نیز می توانید باشید. شرکت CPA شما ممکن است نیاز به توضیح انواع مختلف اسناد و مدارک داشته باشد. شاید آنها خطایی پیدا کرده اند که نیاز به توجه فوری شما دارد. ارتباط سریع ، قابل اعتماد و شفاف بین شما و تهیه کننده مالیات رمزنگاری می تواند به سریع و بدون خطا بودن کل روند کمک کند. هرچه شما و CPA از مهارت و فن بیشتری برخوردار باشید ، بهتر است. به عنوان مثال ، شاید بتوانید با اسکن و ایمیل اسناد خود از هزینه خدمات پیک شبانه صرف نظر کنید. حتی می توانید همه چیز را در cloud بارگذاری کنید و پیوندهای سند را با CPA خود به اشتراک بگذارید.

4. قیمت:

خدمات تهیه مالیات CPA ارزان نیستند. سپس دوباره ، مفصل مقدماتی مالیات با حق امتیاز در بازار ممکن است کار را به اتمام برساند ، یا ممکن است پیچیده شود. چرا از شانس استفاده می کنید؟ هنگامی که CPA رمزنگاری را با شرایط عالی پیدا کردید ، نرخ آنها را بررسی کنید. CPA رمزنگاری شما می خواهد کل اظهارنامه مالیاتی فدرال (بسیار مطلوب) و نه فقط سود و زیان سرمایه رمزنگاری شما را تهیه کند (فرم 8949 و برنامه D). به دو شرکت مختلف اجازه ندهید که قسمتهای جداگانه اظهارنامه مالیاتی فدرال شما را تهیه کنند. تمام کارهای انجام شده توسط CPA رمزنگاری خود را داشته باشید. به این ترتیب ، اگر ممیزی شوید ، آنها بهتر می توانند شما را قبل از IRS نشان دهند.

اگر یک معامله گر رمزنگاری حرفه ای هستید ، با هزاران معامله در سال (و برنامه C یا سایر فرم های مالیاتی مربوط به تجارت برای تکمیل) ، هزینه های آماده سازی مالیات شما قابل توجه است. با این حال ، اگر شما به سادگی یک سرمایه گذار رمزنگاری شده با تعداد متوسط ​​معاملات سالانه هستید ، انتظار پرداخت کمتری داشته باشید. در واقع ، شما نیاز به خرید رمزنگاری CPA یا حسابدار با ترکیب جذاب منابع ، اثبات دانش رمزنگاری ، ارتباطات پاسخگو و قیمت دارید.

ارزیابی حسابدار رمزنگاری شده شما

هنگامی که اظهارنامه مالیاتی شما کامل شد ، از روی خودکار نوشتن و در حال حرکت به پیشخوانهای لوبیا IRS هستید ، وقت آن است که آرام شوید. اکنون تنها وظیفه شما این است که تأیید کنید IRS پرداخت بدهی مالیات شما را پذیرفته است یا برای شما بازپرداخت کرده است. ممکن است چند هفته طول بکشد تا معاملات ارسال شده در حساب بانکی خود را مشاهده کنید.

اکنون زمان ارزیابی حسابدار رمزنگاری شما فرا رسیده است. آیا از سطح حرفه ای بودن ، دانش مربوط به رمزنگاری و مالیات عمومی آنها راضی هستید؟ آیا آنها اظهارنامه مالیاتی بدون خطا را برای شما تهیه کرده اند؟ آیا اظهارنامه مالیاتی شما به موقع یا حتی زودتر از موعد مقرر تکمیل شده است؟ آیا CPA شما توانست حفره های مالیاتی کمی شناخته شده برای بهره برداری از شما پیدا کند؟ CPA خوب معمولاً بلافاصله پس انداز مالیات خود را پرداخت می کند. هرچه CPA یا سایر طرفداران مالیات با جزئیات معاملات رمزنگاری منحصر به فرد ، تجارت و امور مالی خانواده آشنا شوند ، خدمات آنها با ارزش تر می شود. وقتی یک شرکت معتبر CPA پیدا کردید ، با آنها همراه باشید!

مناطق خاکستری خارج از منطقه 51 وجود دارد

کد مالیات IRS هزار صفحه است. هیچ فردی زنده نیست که بتواند دقیقاً درک و تفسیر تک تک قوانین موجود در آن را شروع کند. حتی به نظر می رسد برخی از قوانین و مقررات با یکدیگر مغایرت دارند. این تعجب بزرگی نیست ، زیرا از سال 1916 صدها گروه مختلف با علاقه ویژه قوانین مالیات را با هم ترکیب کرده اند. هرچه باشد ، مطمئناً یک آشفتگی است ، منطقه ای پر از مناطق خاکستری قابل بهره برداری.

حسابدار رمزنگاری خود را سیاه و سفید و خاکستری ارزیابی کنید

جایی در میان سیاه و سفید کد مالیات IRS منطقه خاکستری است. CPA رمزنگاری خوب ممکن است به شما در شناسایی ، بهره برداری و سودآوری از آن کمک کند. تصویر: geralt در Pixabay.com

آن را به حد مجاز برسانید

CPA خوب این را می داند و آماده است تا کد مالیات IRS برای شما کار کند. اگر شرکت رمزنگاری CPA شما در اعمال محدودیت (البته با موفقیت) در قسمت های خاکستری و مغایرت قوانین مالیاتی تخصص دارد ، به دنبال آن باشید! فقط ممکن است مالیات بر درآمد کمتری پرداخت کنید.

حتی بهتر از این ، داشتن عضله CPA یا نماینده ثبت نام شده برای شما جادوی منطقه خاکستری را ایجاد می کند ، هنگام ثبت اظهارنامه مالیاتی اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت. هر اظهارنامه مالیاتی رمزنگاری از چنین تفسیر تهاجمی کد IRS بهره مند نمی شود ، اما ممکن است از اینکه CPA تیز (و در عین حال سازگار با IRS) چه مقدار می تواند شما را در مالیات بر درآمد فدرال پس انداز کند ، کاملاً متعجب شوید. هرچه وضعیت مالیات پیچیده تر باشد ، فرصت های بیشتری برای بهره برداری از روزنه ها وجود دارد.

فرار مالیاتی غیرقانونی است. اجتناب از مالیات نیست. یک CPA یا حسابدار رمزگذاری بسیار واجد شرایط پیدا کنید و تجربه آنها را برای وضعیت مالیاتی منحصر به فرد خود به کار بگیرید. پولی که در اجتناب از مالیات پس انداز می کنید ارزش آن را خواهد داشت.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me