یادداشت سردبیر: این قطعه نظرات و نظرات نویسنده را تشکیل می دهد و لزوماً عقاید CoinCentral را منعکس نمی کند.

بیت کوین در مقابل فیات چیزی فراتر از یک بحث دانشگاهی است. این یک جنگ شدید بین یک رژیم پولی دستکاری شده و یکی از اوزان و معیارهای صادقانه است. وقت آن است که شما مزایای یک سیستم پولی غیرمتمرکز و غیر دستکاری را تصور کنید.

خارج از هوا نازک

واحد پول فیات هر وسیله مبادله ای است که دولت به عنوان مبالغ قانونی در نظر بگیرد. اسکناس 20 دلاری در جیب شما 20 دلار کالا و خدمات خریداری می کند. این فقط کاغذ (ماسلین) با جوهر و یک doodad الکترونیکی خاص است که در آن جاسازی شده است. احتمالاً ساخت آن پنی هزینه دارد. هیچ چیز با ارزش ملموس (طلا ، نقره ، زمین و غیره) پشتیبانی نمی کند. این پول فقط به این دلیل است که خزانه داری ایالات متحده و فدرال رزرو (فدرال رزرو) می گویند چنین است.

از صدا پول گرفته تا وعده های شکسته

قبل از سال 1913 ، فقط كنگره آمریكا اختیار ایجاد ارز را داشت. هر دلار جدید با پشتیبانی از طلا و نقره در فورت ناکس پشتیبانی می شد. این پشتوانه دلار آمریکا با طلا و نقره در 15 آگوست 1971 متوقف شد. این زمانی بود که رئیس جمهور نیکسون از تقاضای فرانسه برای طلای فیزیکی در ازای ذخایر USD خودداری کرد. از آن زمان دلار آمریکا از استاندارد طلا جدا شده است. از آن بدتر ، بدهی ملی اکنون در یک صعود بدون توقف و سهمی قرار دارد.

شماره گیری به دلار

هنگامی که خزانه داری ایالات متحده به پول نیاز دارد ، آنها به فدرال رزرو (تغذیه شده, یک شرکت خصوصی ، انتفاعی) یک حلقه. بگویید خزانه داری به 50 میلیارد دلار نیاز دارد. بانک فدرال یک چک چک الکترونیکی با مانده حساب 50 میلیارد دلار ایجاد می کند. در ازای دریافت وجه نقد ، خزانه داری 50 میلیارد دلار اوراق قرضه خزانه داری به فدرال رزرو می دهد. درباره این کیمیاگری مالی می توانید در کتاب Robert Con Prechter ، تسخیر کن تصرف کنید ، بیشتر بدانید.

Bitcoin vs fiat Cleveland Bank Reserve Bank

بانک فدرال از سال 1913 سیستم پولی ایالات متحده را کنترل کرده است. آیا بیت کوین در قرن بیست و یکم به یک گزینه برتر تبدیل خواهد شد؟ اعتبار گرافیکی: Pixabay

مودیان در قلاب

احتمالاً از خود می پرسید چه کسی سود آن دسته از اوراق قرضه 50 میلیارد دلاری را پرداخت می کند ، درست است؟ تعجب! شما کسی هستید که سود را از طریق لایحه مالیاتی فدرال ایالات متحده پرداخت می کنید.

نمی توانی ، می گویی?

شما باید این نقل قول را از گزارش کمیسیون فضل سال 1984:

“.100 درصد از آنچه جمع می شود صرفاً با بهره بدهی فدرال و کمک های دولت فدرال برای انتقال پرداخت ها جذب می شود. به عبارت دیگر, تمام درآمدهای مالیات بر درآمد فردی قبل از اینکه یک نیکل برای خدمات [که] مودیان از دولت خود انتظار دارند ، خرج شود. “

بگذارید بگوییم صورتحساب مالیات بر درآمد فدرال شما 9000 دلار برای سال 2018 است. بیشتر بدهی مالیاتی شما سود Fed را برای اوراق پرداخت می کند. بخشی از آن پرداخت های بازنشستگی فدرال را پوشش می دهد. هیچ یک پرداخت مالیات شما برای هرگونه خدمات دولتی پرداخت می کند.

مالیات بر درآمد ایجاد و بیت کوین در مقابل فیات دلار

ایجاد دلار و مالیات بر درآمد به طور جدایی ناپذیری با هم مرتبط هستند. عکس توسط: گرفتن قلب انسان در Unsplash.com.

قبل از سال 1916 ، مالیات بر درآمد فدرال ایالات متحده وجود نداشت. ایالات متحده 140 سال بدون یک سال شکوفا شد. آیا به نظر شما جالب است که مالیات بر درآمد فقط سه سال پس از ایجاد بانک فدرال باشد?

حتی بیشتر ناراحت کننده

بسیار خوب ، بخشی از مالیات بر درآمد شما برای پرداخت سود به بانک فدرال استفاده می شود. هیچ یک از مالیات بر درآمد شما هزینه خدمات دولتی را پرداخت نمی کند. در واقع پول مورد نیاز برای اداره دولت ایالات متحده از کجا تأمین می شود؟ این یک سوال عالی است!

خزانه داری آمریکا اوراق قرضه با بهره را به سرمایه گذاران می فروشد. درآمدهای دیگر از طریق حقوق ورودی ، مالیات بنزین ، مالیات بلیط هواپیما و غیره حاصل می شود. کسری درآمد توسط فدرال رزرو اضافی تأمین می شود بدهی برای پول مبادلات در نتیجه ، ایالات متحده بدهی ملی همچنان با سرعت نمایی کوهنوردی می کند. پرداخت کردن در یک سیستم پولی مبتنی بر بدهی غیرممکن است.

سیستم پولی فیات مبتنی بر بدهی ، بخشی از دارایی شما را به طور مداوم به صاحبان بانک مرکزی منتقل می کند.

بیت کوین در مقابل فیات: آیا می توانیم پیوند را بشکنیم?

بیت کوین توسط فروشگاههای کالای فیزیکی با ارزش پشتیبانی نمی شود. با این حال ، عرضه کنترل شده بیت کوین ، مانند ارز کاغذی با پشتوانه دارایی ، به ارزش آن وام می دهد. اما اگر بیت کوین را با دلار خریداری کنید ، آن را با دلار بفروشید و سپس مالیات آمریکا را بر روی آن بپردازید ، معاملات شما به طور جداگانه با سیستم پولی فیات مرتبط هستند. چنین محدودیت هایی به طور م theثر پتانسیل گسترده بیت کوین را فلج می کند.

ابرهای طوفانی

بانک های مرکزی متوجه می شوند که ارزهای رمزپایه تهدیدی برای تسلط مالی آنها هستند. با معامله بیشتر افراد در بیت کوین ، تقاضا برای فیات کاهش می یابد. این خبر بدی برای ارزیابی دلار است ، به ویژه اینکه روسیه ، چین و دیگران شبکه های مالی غیر دلار آمریکا ایجاد می کنند. کاهش ناگهانی دلار باعث افزایش قیمت های مصرف کننده می شود. ممکن است هرج و مرج اقتصادی ایجاد شود.

یک پایان اجرا

معاملات بیت کوین ممکن است توسط قانون محدود شود و تقاضای ارز فیات با چنین قوانینی محافظت شود. بانکهای مرکزی ممکن است سرانجام تصمیم بگیرند با چنین روشهایی از زمین چمن خود محافظت کنند.

آنها همچنین ممکن است خود را معرفی کنند متمرکز ارزهای دیجیتال با توجه به این اخیر نقل قول از کریستین لاگارد ، مدیر صندوق بین المللی پول (IMF):

“من معتقدم که ما باید امکان صدور ارز دیجیتال را در نظر بگیریم” خانم لاگارد در یک سخنرانی در یک کنفرانس در سنگاپور گفت. “ممکن است نقشی برای تأمین پول به اقتصاد دیجیتال برای دولت وجود داشته باشد.

مزیت آن مشخص است. پرداخت شما فوری ، ایمن ، ارزان و به طور بالقوه نیمه ناشناس خواهد بود … و بانک های مرکزی پایه مطمئنی در پرداخت ها دارند. “

صندوق بین المللی پول بانکدار بانک های مرکزی جهان است. مطمئناً آنها از منافع مالی اعضای خود محافظت خواهند کرد. بنابراین بعید به نظر می رسد که نسخه آنها از ارز دیجیتال شبیه بیت کوین باشد.

نتیجه احتمالی آن نسخه الکترونیکی سیستم پولی فیات فعلی است. بنابراین ، شما همچنان به ازای سود پرداختی برای هر کس پرداخت می کنید بدهی برای پول تبادل.

بیت کوین به یک کشور ملی و آزادیخواه جدید نیاز دارد که بتواند شکوفا شود

برای اینکه شما به طور کامل توانایی های بیت کوین را درک کنید ، ممکن است این ارز به حیوانات یک کشور تازه به دنیا آمده تبدیل شود.

امکانات زندگی خود را با این موارد تصور کنید:

  • یک ملت آزادیخواه مبتنی بر اصول صداقت ، پاسخگویی ، شفافیت و برابری طلبی.
  • یک واحد پول ملی مبتنی بر نسخه بیت کوین مورد حمایت کالاهای فیزیکی (نفت ، فلزات ، غلات ، زمین و …).
  • یک بیت کوین کاملاً پشتیبانی شده و خودکار تنظیم شده با فعالیت اقتصادی فعلی تنظیم شده است.
  • یک سیستم مالی غایب و رونق اقتصادی.
  • یک سیستم پولی عاری از هزینه های کسری دولت و بانک های مرکزی.
  • قیمت ثابت مصرف کننده و نرخ بهره پایین.
  • یک دموکراسی مستقیم که نیازی به روسای جمهور ، سیاستمداران ، پولهای کلان و دیوان سالاران را از بین ببرد.
  • قراردادهای هوشمند برای مصرف کنندگان و تولیدکنندگان که نیاز سازمان های دولتی را از بین می برند.

ممکن است طی 10-15 سال آینده شاهد شکل گیری دولت های ملی مستقل ، ایده آل لیبرتاریایی باشید. ارزهای رمزپایه و بلاکچین ممکن است بنیان مالی صادقانه ای را برای موفقیت چنین دولت های ملی لازم فراهم کنند. شما یک فرصت برابر برای پیشرفت خواهید داشت. اگر تجارت شما ناموفق باشد ، هیچ گونه کمک مالی برای شما وجود نخواهد داشت. هیچ بانک مرکزی نمی تواند از طرح های ارزی فیات سود ببرد.

این نقل قول را از کتابی که بسیار خوانده شده در نظر بگیرید:

ولی شراب جدید باید داخل بطری های جدید قرار داده شود. و هر دو حفظ شده اند “

-لوقا 5:38 KJV

این منطق ساده در مورد بیت کوین و سایر رمزنگاری ها اعمال می شود. آنها نمی توانند در کنار یک سیستم پول مبتنی بر بدهی ، هماهنگ و هماهنگ باشند. ما باید ارزهای صادقانه و بدون دستکاری را در یک مدل اقتصادی و اجتماعی بدون فساد به کار گیریم.

فقط در این صورت است که لذت می برید شراب جدید از بیت کوین. نبرد بیت کوین در مقابل فیات سرانجام به پایان خواهد رسید.