Genesis Mining یکی از بزرگترین عملیات استخراج ابر در جهان است. این رمزنگاری غول از ابتدای ناچیز آغاز شد و در کمتر از پنج سال به یک نیروگاه جهانی تبدیل شد. استراتژی Genesis Mining در زمینه ارائه ابر استخراج در سطح شرکت به سرمایه گذاران علاقه مند به رمزنگاری ، به طور گسترده ای نتیجه داده و به این شرکت اجازه داده است تا یک خانه دائمی در فضای رمزنگاری کند.

روزهای اولیه

سفر با یکی از بنیانگذاران Genesis Mining و حامی رمزنگاری طولانی مدت آغاز می شود, مارکو استرانگ. سال 2011 بود و مارکو به تازگی یکی از اولین سکوهای استخراج معدن خود را ساخته بود. در زمان کار خود به عنوان یک معدن کار خانگی ، مارکو در مورد کار خود درسهای ارزشمندی آموخت که بعداً به شکل گیری آینده کل بازار رمزنگاری کمک می کند.

در این زمان بازار رمزنگاری بی ثبات تر بود و استخراج کنندگان رمزنگاری مجبور شدند دکل های خود را در خانه بسازند. با توجه به سایر عوامل دخیل در این فرآیند ، مانند هزینه های برق ، کاربران می توانند به راحتی متوجه شوند که در سرمایه گذاری معدن خود ضرر می کنند. مارکو با درک نیاز به راه حلی برای این مشکل ، این ایده را تصور کرد مفهوم معدن پیدایش.

https://t.co/kPlYW50hOq

– مارکو استرنگ (Marco_Streng) 27 ژانویه 2017

فضای رمزنگاری قبلاً دارای سیستم عاملهای استخراج ابری متعددی بود ، اما بسیاری از آنها بجای عملیات واقعی استخراج ، طرحهای ساده Ponzi بودند. همانطور که تصور می کنید ، این نوع مدل شکننده تجاری برای مدت طولانی خوب نگهداری نمی شود و معمولاً با از دست دادن سرمایه های جدید به پایان می رسد.

استخراج ابری به ویژه مدل تجاری خوبی برای طرح های Ponzi است زیرا کاربران در واقع هرگز وارد تاسیسات شما نمی شوند. بازار در یک برهه چنان از این کلاهبرداری ها اشباع شد که بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری این احساس را داشتند همه عملیات استخراج ابر کلاهبرداری بود.

معدن پیدایش

در میان همه این هرج و مرج ، Genesis Mining با استفاده از یکی از ارکان جامعه رمزنگاری ، شفافیت ، سطح جدیدی از امنیت و اعتماد را در اختیار کاربران قرار داد. بر خلاف رقابت ، Genesis Mining تصمیم گرفت از دستورالعمل های دقیق SEC پیروی کند. این شرکت حتی ثبت شده برای صدور مجوز برای سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری سرمایه دوباره در سال 2016. این استراتژی سیستم عامل استخراج را از رقابت جدا کرده و در نهایت باعث موفقیت مفهوم شد.

مراکز داده

امروزه Genesis Mining دارای بزرگترین مراکز داده در جهان است. این شرکت مکان دقیق مراکز داده خود را خصوصی نگه می دارد ، اما در طول سال ها ، محققان تأیید کرده اند که این شرکت حداقل سه تأسیسات معدن بزرگ واقع در ایسلند, کانادا ، و بوسنی.

معما

Genesis Mining از روز اول به شکل گیری صنعت ادامه داد. توسعه دهندگان اولین مزرعه استخراج معدن منحصر به فرد Ethereum را ایجاد کردند که به آن معروف است معما. این مرکز با استفاده از ترکیبی از پیشرفته ترین تراشه های معدن و انرژی زمین گرمایی برای ارائه هزینه های رقابتی به کاربران در ازای سرمایه گذاری هایشان ، به کار رفته است. این مرکز به عنوان یکی از بزرگترین مزارع استخراج معادن در جهان شناخته می شود و در شهر ریکیاویک ، پایتخت ایسلند واقع شده است..

Enigma Mining Facility از طریق وب سایت معدن Genesis

Enigma Mining Facility از طریق وب سایت معدن Genesis

ویژگی های استخراج پیدایش

پلتفرم Genesis Mining قراردادهای استخراج ابری با قیمت رقابتی را به شرکت ها و افراد جهانی ارائه می دهد. این پلتفرم انبوهی از ویژگی های منحصر به فرد مانند کاربران را در اختیار کاربران قرار می دهد درخشان. Radiant کل طیف نگرانی های استخراج از جمله هزینه های برق ، قیمت بیت کوین و قدرت پردازش را در نظر می گیرد. این پلت فرم به طور خودکار عملکرد دکل های استخراج را تنظیم می کند تا حداکثر سودآوری را برای شما فراهم کند.

Genesis Mining در انجمن رمزنگاری

در حال حاضر ، پلتفرم Genesis Mining بیش از دو میلیون کاربر ثبت شده دارد و بنیانگذاران این شرکت ستون های جامعه رمزنگاری هستند. مدیر عامل شرکت ، مارکو استرنگ ، اغلب در رویدادهای زنجیره بلوک در سراسر جهان به صورت عمومی صحبت می کند. فوربس در مورد Streng قطعه ای ساخت که در آن مجله او را به عنوان “یک ریاضیدان 27 ساله در حال ساخت یک امپراتوری بیت کوین” توصیف کرد. Streng ثابت کرد که یک کارآفرین سودمند است ، و شرکت او در طول سفر خود همکاری های استراتژیک انجام داده است تا موقعیت بازار خود را تقویت کند.

شرکای استخراج Genesis با Hive Blockchain

در سپتامبر 2017, زنجیره بلوک HIVE با مسئولیت محدود. اکتسابی مرکز داده Genesis Mining’s Reykjavik با پرداخت 9 میلیون دلار و 67،975،428 سهام مشترک در سرمایه تولید شده توسط این شرکت. HIVE Blockchain مشارکتی است بین Genesis Mining و Foire Group. این اتصال باعث شد HIVE Blockchain به بزرگترین شرکت زیرساخت بلاکچین ذکر شده در جهان.

متوقف و کناره گیری از دادستان کل کارولینای جنوبی

همانطور که اخیراً Genesis Mining آموخته است ، پیشگام در صنعت همیشه عالی نیست. در مارس سال جاری ، این شرکت یک دریافت کرد متوقف و دست برداشتن از دادستان کل کارولینای جنوبی. منظور از توقف و توقف ، مکث عملیات استخراج ابر در حالی بود که دادستان کل در مورد صحت این عملیات تحقیق کرد. پس از پنج ماه تحقیق ، دادگاه دستور توقف و انصراف را پس گرفت و به شركت اجازه ادامه فعالیت داد.

مقامات شرکت Genesis Mining از این تحقیقات به عنوان روشی برای آموزش قانون گذاران در مورد تفاوت های ظریف در بخش استخراج رمزنگاری استفاده کردند. شاه حافظی ، مدیر ارشد تطابق شرکت معدن پیدایش ، به طور علنی در این مورد صحبت کرد. وی توضیح داد که چطور شرکتش افتخار همکاری با نهادهای نظارتی را برای ایجاد فضای سرمایه گذاری ایمن تر در بازار دارد.

معدنکاری جنسیس به طور موقت قرارداد را به پایان می رساند

امسال برخی اصلاحات بزرگ بازار متوجه فضای رمزنگاری شده است. پرداخت های Genesis Mining در ژانویه 2018 به دلیل این ضررهای عظیم در بازار رمزنگاری ها ، ضربه بزرگی را متحمل شد. این ضررها منجر به بی سود شدن توافقات استخراج بیت کوین کوچکتر شد. در نتیجه ، مقامات شرکت تصمیم گرفتند زور کاربران می توانند به قراردادهای مهمتر ارتقا یابند و یا خطر از دست دادن آنها را دارند.

مکث در قراردادهای استخراج بیت کوین ردیف پایین این مدت طولانی طول نکشید و این شرکت تا ژوئن ادامه یافت بازگرداندن بسیاری از توافق نامه های استخراج Bitcoin آن است. امروزه این شرکت طیف گسترده ای از قراردادهای استخراج ابری را به کاربران از هر طریق مالی ارائه می دهد. اکنون کاربران می توانند چندین ارز رمزنگاری شده را از سیستم عامل استخراج کنند. این رمزنگاری ها شامل Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ، Monero و Zcash است.

پیدایش معدن: هنوز هم بیشتر است

Genesis Mining موفق شده است جایگاه حیاتی در بازار رمزنگاری ها را از آن خود کند. این عملیات بزرگ استخراج ابر اکنون یک جز component مهم در استراتژی های بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری است. وقتی افزایش هزینه های برق را در بسیاری از مناطق در نظر می گیرید ، به راحتی می توانید بفهمید که شرکت هایی مانند Genesis Mining از کجا استفاده می کنند. شما باید انتظار داشته باشید که بخش بیشتری از معادن ابری افزایش یابد زیرا شرکتهای بیشتری قدمهای شرکت Genesis Mining را دنبال می کنند.

آیا می خواهید در مورد استخراج رمزنگاری اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ بزرگترین امکانات استخراج رمزنگاری در جهان را بررسی کنید.