خروج از معاملات باخته

از دست دادن معاملات ، برای یک تاجر حرفه ای ، چیزی بیش از هزینه تجارت نیست. طرفداران بازار بدون احساسات ، معاملات خود را از دست می دهند ، کاملاً متمرکز بر پیروی از سیستم معاملات ، مدیریت پول و قوانین کنترل ریسک.

و به همان اندازه که داشتن معاملات برنده از اهمیت برخوردار است ، خروج از معاملات در زمان دقیق توصیه سیستم شما حتی از اهمیت بیشتری برخوردار است. از دست دادن معاملات با عجله از بد به بدتر می رسند ، و این توانایی سریع و بدون شور و اشتیاق شما در کاهش چنین عملکردهای منفی است که از آسیب جدی به ارزش حساب تجاری شما جلوگیری می کند.

در اینجا نگاهی داریم به سه استراتژی قدرتمند برای خروج از معاملات خود را که از دست داده اید. به طور کلی ، این سبک از تجارت به شما کمک می کند تا خسارات را کوچک نگه دارید و سطح استرس را پایین نگه دارید ، سرمایه تجاری شما را برای فرصت اصلی تجارت بعدی حفظ کنید.

استراتژی شماره 1: خروج پس از بستن فراتر از یک روند قابل توجه

تجمع باورنکردنی اکتبر-دسامبر 2017 در بیت کوین چندین معامله طولانی با خطر کم برای ورود به بازار و معامله گران را ارائه داد. نمودار زیر فرصت نهایی برای دستیابی به مدت طولانی قبل از نهایی را نشان می دهد …منفجر شدنبالای 18 دسامبر 2018:

شکل 1 شکست خط روند روزانه BTCUSD کامل شد

شکل 1. بیت کوین / دلار آمریکا ، روزانه: بازگرداندن به یک روند روند ثابت اغلب می تواند به عنوان یک نقطه ورود کم خطر عمل کند. اما در اینجا ، ورود طولانی مدت پس از توقف چنین بازپرداختی برای از دست دادن اندکی متوقف می شود ، زیرا در زیر خط روند کاهش می یابد. نمودار گرافیکی: Metastock.com

به زمینه تنظیمات خرید توجه داشته باشید:

 • یک سری گسترده از نوسانات پایین تر و بالاترین نوسانات بالاتر (HH ، HL) وجود دارد ، که تعریف یک روند صعودی
 • دوره 90 ساله میانگین متحرک ساده (SMA) شیب بیشتری داشت – روند صعودی عمده در حال اعمال است
 • قیمت عقب کشیده و خط روند صعودی (پیکان آبی روشن) را لمس کرد و سپس سریعتر بالاتر رفت ، و بالاتر از سطح قبلی قرار گرفت ادغام بالا
 • روز بعد بیت کوین تقریباً 2000 دلار بیشتر شد برک آوت ورود به تجارت ، فقط برای گاز گرفتن ، محو شدن و بسته شدن به زیر خط روند صعودی در تاریخ 19 دسامبر 2018

هر کسی که این سیگنال خرید موفقیت آمیز را بدست آورد ، برای دور کردن یک برنده ، باید سودآور باشد. اما ، به سادگی با خروج از معامله هنگامی که قیمت دوباره به زیر قیمت بسته شد خط روند, از دست دادن اندک بوده است.

همیشه به یاد داشته باشید که فاصله ای فراتر از یک روند طولانی مدت یکی از قدرتمندترین است تغییر روند سیگنال هایی که روبرو خواهید شد بازار با قاطعیت به شما می گوید که تنظیمات تجاری شما ناموفق بوده و شما باید با ضرر ASAP خارج شوید.

غذاهای کلیدی

 • روندهای ایجاد شده ، به ویژه آنهایی که زاویه حمله 45 درجه یا بیشتر دارند ، اغلب به عنوان نقاط پشتیبانی (یا مقاومت) قدرتمند عمل می کنند
 • وقتی قیمت فراتر از چنین روند ثابت معکوس و بسته می شود ، احتمال این وجود دارد که روند قبلی خاتمه یافته و معکوس شود
 • اگر ورود تجاری طولانی (یا کوتاه) شما به شکست انجامید ، در طرف دیگر چنین خط روند بسته می شود ، بلافاصله از تجارت خود خارج شوید یا حتی زیان بیشتری را متحمل شوید

استراتژی شماره 2: هنگامی که ضرر توقف اولیه را نقض کردید ، از آن خارج شوید

روند مبارزه تجارت یک استراتژی محبوب برای کسانی است که به دنبالپوست سرسود سریع در یک ارز رمزنگاری شده که ممکن است کمی جلوتر از خودش باشد. به طور کلی ، سود حاصل از معاملات برنده تقریباً یکسان است (یا کمی کمتر) از دست دادن معاملات ، بنابراین این سبک از تجارت برای زنده بودن به 70 درصد یا بالاتر از درصد سود نیاز دارد.

در مثال تجاری زیر ، BTCUSD برای چهار جلسه متوالی با گسترش زیاد بین بالا و پایین هر نوار کاهش یافته است. این صفات قابل توجهی را نشان می دهد فشار فروش. با این حال ، برخی از معامله گران برخلاف روند ، این را به عنوان خرید ایده آل تنظیم می کنند ، به ویژه در دوره 3 دوره ای شاخص مقاومت نسبی, RSI (3) ، شاخص در نوار 4 افت در زیر 10.00 بسته می شود. در اینجا ، میله ای که باعث بسته شدن RSI زیر 10.00 شد نوار راه اندازی است و هرگونه افزایش بالاتر از حد بالای آن ، ماشه ورود طولانی محسوب می شود.

بدون کشش = زمان عمل

تجارت چندان مورد توجه قرار نمی گیرد و در عوض برای ضرر متوسط ​​معکوس می شود. توجه داشته باشید که ما به محض شکسته شدن سطح توقف ضرر (که دقیقاً در زیر کمترین نوار راه اندازی تنظیم شده است) از معامله خارج می شویم و نه زمانی که میله توقف در نهایت بسته می شود. بسیار مهم است که معامله گران برخلاف روند معاملات در زمان واقعی از دست دادن معاملات خارج شوند تا اینکه منتظر خروج غیرفعال از بسته شدن یک نوار باشند. این روش از شما محافظت می کند در صورتی که قیمت در جهت اشتباه ادامه یابد و ضرر بسیار بیشتری داشته باشد.

هرگز نباید به این امید اعتماد کنید که تجارت بازنده ناگهان چرخانده و دوباره سودآور خواهد شد. در عوض ، به محض این که قوانین تجارت شما را واجب می کند ، ضررهای خود را بگیرید. با این کار ، ارزش حساب تجاری خود را حفظ می کنید – و سلامت عقل.

شکل 2 روند متقابل BTCUSD خروجی از دست دادن توقف اولیه

شکل 2. بیت کوین / دلار آمریکا ، روزانه: هنگام رزرو ضرر در یک ورودی تجاری غیرفعال ، باید بسیار زیرک باشید. در اینجا ، BTCUSD برای مدت کوتاهی قبل از تغییر قیمت و توقف ضرر اولیه خود ، تجمع می کند. نمودار گرافیکی: Metastock.com

غذاهای کلیدی

 • معاملات خلاف روند یک استراتژی خوب است ، اما شما باید ضررها را کوچک نگه دارید
 • همیشه ضرر توقف اولیه خود را دقیقاً فراتر از حد مجاز تنظیمات تجاری نگه دارید
 • هنگامی که ضرر توقف در زمان واقعی ایجاد می شود ، باید ضررهای معکوس روند را متحمل شوید ، نه اینکه در نهایت نوار توقف خاموش شود
 • از نقطه توقف ضرر در زمان واقعی برخوردار شوید ، یا خطر کم شدن ضرر را به ضرر قابل ملاحظه ای تبدیل کنید

استراتژی شماره 3: خروج پس از X تعداد میله های قیمت

دیر یا زود ، شما می خواهید خود را با موقعیتی در مورد سکه مورد علاقه خود پیدا کنید که در آن اصلا همکاری نمی کند. این به معنای واقعی کلمه به یک طرف می رود ، پس از ورود اولیه در یک محدوده کوچک تجارت می کند و هیچ سرنخی از اهداف نهایی جهت شما به شما ارائه نمی دهد. در چنین شرایطی که نه هدف سود تجاری و نه ضرر توقف اولیه مورد حمله قرار نگرفته است ، باید چه کاری انجام دهید?

با استفاده از توقف زمان یک راه حل برای معضل فوق است. با تجزیه و تحلیل اقدام قیمت های تاریخی در سکه ، می توانید ایده ای راجع به اینکه به طور معمول برای خروج از یک فاز بازار پهلو با شکست چیست ، تصور کنید. مثلاً اگر کم نوسان ادغام ها به طور معمول در دوازده میله یا کمتر حل و فصل می شوند ، شما می توانید پس از ورود تجارت اولیه ، در پایان نوار سیزدهم از یک معامله مرده خارج شوید. با این کار سرمایه تجاری شما برای استقرار در یک تجارت جذاب تر در جاهای دیگر آزاد می شود.

شکل 3 خروجی متوقف شده بر اساس زمان BTCUSD کامل شده است

شکل 3. بیت کوین / دلار آمریکا: توقف های زمانی می تواند یک راه حل عالی برای معامله گرانی باشد که به یک روش منطقی برای خروج از تجارت “هیچ کاری نکنند” نیاز دارند ، سرمایه تجاری را برای استقرار در مکان های دیگر آزاد می کنند. نمودار گرافیکی: Metastock.com

در مثال بالا ، BTCUSD یک تشکیل داده است سه قلو الگوی (1B ، 2B ، 3B) ، صعودی را چاپ کرد MACD قیمت / حرکت واگرایی, و پس از آن به سرعت یک شکست در بالای یک روند اصلی ایجاد کرد. این ویژگی ها یک تجارت کامل طولانی را به تصویر می کشد. سپس ، سهام بی روح شد. نه به هدف سود خود (خط روند بالایی) و نه به نقطه توقف ضرر اولیه خود نرسید. نوسانات همچنان پژمرده می شود و با پایان یافتن محدوده معاملات روزانه در پایان نوار ده (از زمان ورود تجارت) ، حرکت ایده آل خروج با توقف زمانی است.

با خروج از این روش شما را از سقوط بیشتر به نقطه 4B نجات می دهد. حتی بهتر ، سرمایه شما برای استقرار در سایر مجموعه های تجاری امیدوار کننده آزاد بود. همانطور که نوشته شده است ، BTCUSD به تجارت خود ادامه می دهد در یک بی ثباتی بسیار بی روح ، بسیار کم ، هفت هفته تجارت طولانی ، و ممکن است فقط در حال حاضر شروع به نشان دادن نشانه هایی از زندگی دوباره.

غذاهای کلیدی

 • حتی یک تنظیم تجاری بی نقص نیز می تواند به طرز ناامیدکننده ای انجام شود
 • هنگامی که یک معامله نتوانست به هدف سود خود یا ضرر توقف اولیه خود برسد پس از مدت زمان قابل توجهی ، تجارت را ببندید

خلاصه

دانستن اینکه چگونه و چه موقع باید از معاملات بازنده خارج شوید ، عاملی کلیدی است که معامله گران رمزنگاری را که به طور مداوم برنده هستند ، از بازندگان چند ساله جدا می کند. موفقیت درازمدت شما به عنوان یک تاجر رمزپایه عمدتاً به این معنا خواهد بود که شما به مهارت در نگه داشتن معاملات باخته خود ، بدون توجه به درصد برنده بودن ، تسلط کافی داشته باشید. سه راهکار ساده ارائه شده در این مقاله می تواند به شما در دستیابی به آن هدف مهم کمک کند.

سلب مسئولیت: مطالب ارائه شده در این مقاله فقط به عنوان ماهیتی آموزشی تفسیر می شوند و به هیچ وجه به منزله مشاوره ویژه سرمایه گذاری و / یا تجارت برای شخص یا نهاد خاصی نیست. سوداگری در بازارهای مالی ریسک قابل توجهی را شامل می شود و بنابراین فقط باید هنگام سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری از ریسک سرمایه استفاده شود. همیشه قبل از استفاده از ریسک سرمایه در بازارهای مالی ، با مشاور مالی مجاز خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me