Coin Dance یک پلتفرم مبتنی بر جامعه است که آمار و خدمات Bitcoin و Bitcoin Cash را ارائه می دهد. همراه با سایر سایت های برجسته مانند Bitfire ، موج جدیدی از سایت ها مدل های چالش برانگیزی را دارند که حتی دقیقاً در زمینه ارزهای رمزپایه نیستند. به نظر می رسد تمرکززدایی از هیچ حوزه کاری ، حتی آمار ، دریغ نمی کند.

رقص سکه چیست?

این پلت فرم انواع معیارهای پیرامون بیت کوین ، از استخراج بلوک گرفته تا آمار حجم و حتی احساسات جهانی را ردیابی می کند. معنی سکه رقص در واقع از کلمه تصادف ناشی می شود. همانند بسیاری دیگر از الگوهای رفتاری اینترنتی جالب ، این واژه ها پس از شروع تصحیح خودکار اشتباه تایپی کاربر در تلفن های هوشمند ، محبوب شدند.

انتخاب گسترده ای از آمار و خدمات در پورتال کوین رقص

انتخاب گسترده ای از آمار و خدمات در پورتال کوین رقص

چشم انداز

Coin Dance می خواهد با دسترسی آزادانه به اطلاعات ، به ویژه در مورد بیت کوین ، فضای آماری را باز کند. این تیم معتقد است که چگونگی تکامل بیت کوین به عنوان یک پروتکل باید به عهده جامعه باشد. علاوه بر این ، هر کسی باید حق داشته باشد بدون توجه به سوابق فنی ، موقعیت اجتماعی یا تعداد بیت کوین ذخیره شده خود ، در به اشتراک گذاری اطلاعات سهیم باشد..

استراتژی

آنچه بیت کوین را خاص می کند طبیعت نسبتاً شفاف است. با به حداکثر رساندن به اشتراک گذاری داده ها ، Coin Dance جامعه را مجاب می کند تا با یکدیگر درگیر شوند و بر اساس این مدل داده اشتراکی تصمیمات اساسی بگیرند. طبق گفته Coin Dance,

ماموریت ما ساده است: توانمند سازی جامعه و رشد اکوسیستم.

خدمات

نمودارهای حجم

Coin Dance در درجه اول نمودارهای حجم را برای بازارهای همتا به همتا فراهم می کند. اعضای انجمن نمودارها را به صورت هفتگی به روز می کنند تا بینش مفید تجاری همزمان با بازارها حرکت کند. بازارهای همتا به همتا ، Bisq ، LocalBitcoins و Paxful هستند.

توسعه دهندگان اخیراً سیستم عامل را برای افزودن داده های معاملاتی با چندین ارز مختلف در سراسر جهان به روز کرده اند. این به روزرسانی باعث صرفه جویی در وقت زیادی برای بسیاری از کاربران خارج از ایالات متحده می شود که اغلب مجبور هستند ابتدا به ارز محلی خود تبدیل شوند.

سرویس غرور

این پلتفرم همچنین برای کسانی که می خواهند کمی آدرس swit به آدرس بیت کوین خود اضافه کنند ، یک سرویس نامفهوم را ارائه می دهد. می توانید به جای استفاده از کد hex یا QR همراه با آدرس استاندارد ، کیف پول بیت کوین خود را شخصی سازی کنید. راه اندازی کیف پول شخصی خود کار چندان دشواری نیست و یک چیز مفید نیز وجود دارد لینک آموزش Steemit برای شروع.

سیاست & نظر

بخش سیاست روند تصمیم گیری در مورد بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان توسط دولتهای سراسر جهان را ردیابی می کند. با این حال ، در زمان نوشتن مقاله ، هیچ پیشنهاد بیت کوین در حال رای گیری نبود ، اما انتظار می رود با ادامه روند رمزنگاری ، این تغییر کند. این نقشه سیاسی ، نمای مفیدی از نحوه عملکرد بیت کوین در صحنه جهانی را ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد تغییرات را پیگیری کنند.

این بخش نه تنها محدودیت Bitcoin را نشان می دهد بلکه نحوه طبقه بندی آن را نیز ذکر می کند. به عنوان مثال ، در هند ، بیت کوین در حال حاضر ملک محسوب می شود ، اما در چین به عنوان یک کالا شناخته می شود.

سکه رقص: چگونه Bitcoin در صحنه سیاسی جهانی پیشرفت می کند

چگونه Bitcoin در صحنه سیاسی جهان در حال پیشرفت است

آمار

منطقه آمار بدون شک مکانی است که تاجران ، رمزگذاران و حسابرسان بیت کوین برای تأیید همه موارد واقعی در مورد بیت کوین به آنجا می آیند. شما می توانید آمار معمول قیمت خود را در مورد کوین رقص پیدا کنید.

با این حال ، جالب است که از طریق داده های بلاکچین موجود ، که معمولاً در سایر وب سایت های تجاری پیدا نخواهید کرد ، مرور کنید. جزئیات مربوط به اندازه بلوک ، بلوک های استخراج شده ، جستجوهای Google Bitcoin ، اطلاعات جمعیتی انجمن و موارد دیگر را جستجو کنید. همچنین می توانید یک نشانگر ارز رمزنگاری شده براساس سرمایه بازار ، مشابه CoinMarketCap ، تا انتهای صفحه پیدا کنید.

خلاصه گره بیت کوین

برای اطلاعات فنی بیشتر در میان ما ، خلاصه گره Bitcoin وجود دارد. این امر مملو از اطلاعات مربوط به تخمین زده شده 10،000 گره در سراسر جهان است که شبکه بیت کوین را اجرا می کنند. این بخش حتی از بروزرسانی گره ها برای مقابله با موارد اخیر پیگیری می کند آسیب پذیری تورم که در شبکه مشاهده شد.

نگاهی به مقاله Bitcoin Full Nodes ما بیندازید تا درک بهتری از گره ها و نحوه تنظیم یکی از آنها پیدا کنید.

بلوک می کند

بخش بلوک ها به بینندگان کمک می کند آخرین بلوک های استخراج شده را تأیید کنند و تصویر کلی بهتری از سلامت استخراج شبکه داشته باشند. در چند وقت اخیر تمرکز معدن بیشتر به یک موضوع تبدیل شده است. به همین دلیل ، اعضای مختلف جامعه بیت کوین از آمار استخر برای پیگیری تسلط Bitmain در این زمینه استفاده می کنند.

منابع

بخش منابع دارای نکات مثبت بسیاری برای ارز رمزنگاری شده و مبتدی بیت کوین است. چندین منبع عالی دیگر نیز وجود دارد ، اما اگر در مورد محل شروع کمی مطمئن نباشید ، این نقطه شروع خوبی خواهد بود.

پوکر

و سرانجام ، آخرین ، نه مهمترین نکته ، رمزنگاری بدون افزودن یک سرگرمی خالص به ترکیب چیست؟ پوکر Blockchain در حال حاضر یک چیز است و Coin Dance به شما امکان می دهد بدون نیاز به عضویت وارد یک بازی شوید. چند ساتوشیای رایگان به حساب خود اضافه کنید و از قبل بخواهید که کار کنید.

پوکر Texas Hold'em را با بیت کوین رایگان روی کوین رقص بازی کنید

پوکر Texas Hold’em را با بیت کوین رایگان روی کوین رقص بازی کنید

به چالش کشیدن داده های بزرگ?

Big data اصطلاحی است که برای توصیف افزایش اطلاعات با تنوع بیشتر و با سرعت بیشتر به کار می رود. با ورود افراد بیشتر به اینترنت و ایجاد محتوای خود ، این پدیده همچنان در حال رشد است.

پیش بینی داده های بزرگ

منبع: Statista

شرکت هایی مانند گوگل و فیس بوک به دلیل ارزشی که از داده هایی که ما در اختیار آنها قرار می دهیم ، می توانند خدمات رایگان گسترده ای ارائه دهند.

اگرچه این اطلاعات در دسترس عموم نیست ، که دو مشکل را به وجود می آورد. در مرحله اول ، این باعث ایجاد حریم خصوصی می شود. ثانیا ، اگر جامعه بخواهد خدمات با ارزش افزوده خود را ایجاد کند ، نمی تواند توسط جامعه ارائه دهنده آن استفاده شود.

به نظر می رسد که Coin Dance مستقیماً این مدل را به چالش می کشد. آنها با دموکراتیک کردن این روند و باز کردن اشتراک آماری برای عموم ، به اعضا اجازه می دهند که در توسعه شبکه سهیم باشند. این البته روزهای ابتدایی است و باید چند سال دیگر صبر کنیم تا بفهمیم آیا این روش می تواند در میان مشاغل مستقر که دیوار آتش جمع آوری داده ها را رونق می بخشد.

نتیجه

مدل های مبتنی بر جامعه دارای پتانسیل صعودی عظیمی هستند. اقتصاد اشتراکی بیشتر در کسب و کارهایی مانند Airbnb و Uber یک کلید واژه است زیرا این شرکت ها ارزش تصرف شده را با کاربران خود به اشتراک نمی گذارند. همه چیز در مورد حرکت به یک جهان باز است ، جایی که شفافیت و همکاری احتمالاً ابزار آینده خواهد بود.

Coin Dance خدمات آماری ارزشمندی را به اعضای جامعه بیت کوین ارائه می دهد. جالب است که ببینیم پروژه ها بر اساس خدمات آنها ساخته می شوند.