همه بلاک چین های عمومی از تأییدهای بلاکچین استفاده می کنند. این موارد از آنجا که می توانند در درک میزان اعتماد به نفس هنگام انجام معامله به شما کمک کنند مهم هستند. هنگامی که هر معامله ای برای اولین بار به بلاکچین ارسال می شود ، با تأیید صفر شروع می شود. سپس با افزودن اطلاعات به اولین بلوک ، تأیید ، داده شدن مکان ثابت و پیگیری بلوک های بیشتر ، این عدد افزایش می یابد.

تأییدهای بلاکچین بسیار حیاتی هستند زیرا روشی برای تأیید و قانونی سازی اطلاعات است که در نتیجه تغییرناپذیر خواهد شد. اگر یک معامله جعلی تلقی شود ، از بلاکچین رد می شود: تأیید صفر بلاکچین به معنای صفر تراکنش است.

به طور متوسط ​​، مبادلات ارز رمزنگاری شده حداقل به سه تأیید احتیاج دارد تا اینکه معامله پذیرفته شود. به عنوان مثال Coinbase ، معامله بیت کوین را حداقل تا زمانی که حداقل دریافت نکند ، قطعی نمی داند سه تائید.

با این حال ، هرچه تراکنش بزرگتر باشد ، تأییدهای بلاکچین بیشتری نیز لازم است. دلیل این امر این است که هرچه تأییدات بیشتر باشد ، معکوس کردن معامله دشوارتر است. برای یک معامله 1 میلیون دلاری ، غیر منتظره نیست که حداقل برای 60 تأیید صبر کنید. میزان تأییدهای بلاکچین برای تأیید معامله مورد نیاز در بلاکچین متفاوت است. بیایید در اینجا نگاهی به Bitcoin و Ethereum بیندازیم.

تأییدهای بیت کوین

احتمالاً قبلاً می دانید که بلاکچین بیت کوین از طریق فرآیند استخراج ، تقریباً هر 10 دقیقه یک بلاک جدید ایجاد می کند. سپس این بلوک معاملات جدید را بررسی و ضبط می کند و آنها را به بلاکچین بیت کوین اضافه می کند. این بدان معناست که تا تولید بلاک جدید ، یک تراکنش تأیید نشده است. بنابراین ، اگر بیت کوین ارسال یا دریافت می کنید ، لازم است صبر کنید تا ببینید که معامله تأیید شده است.

یک تأیید معمولاً 10 دقیقه طول می کشد. اما ، از آنجا که برای اطمینان از اعتبار معامله ، یک تأیید کافی نیست ، کاربران باید منتظر ایجاد هر بلاک جدید باشند و اطلاعات را تأیید کنند. بسته به مبلغ ارسال شده ، ممکن است بین 30 تا 600 دقیقه طول بکشد. ده ساعت زمان طولانی برای انتظار برای تأیید معامله است!

برخی از سرویس های بیت کوین فوری هستند و فقط به اولین تأیید احتیاج دارند ، با این حال ، اکثر آنها درخواست بیشتری می کنند ، با این حال برخی از شرکت ها قبل از پذیرش معامله حداقل به شش تأیید بلاکچین بیت کوین نیاز دارند.

تأییدهای بیت کوین

تأییدهای بیت کوین از طریق Buy Bitcoin Worldwide

Bitcoin Mempool چیست؟?

یادبود بیت کوین دریای معاملات تایید نشده بیت کوین در شبکه بیت کوین است. همانطور که در بالا توضیح داده شد ، به محض بارگذاری یک معامله در بلاکچین ، بلافاصله تأیید نمی شود بلکه در حافظه معاملات منتشر می شود که در حال حرکت محسوب می شوند.

همه گره های شبکه بیت کوین به ممپول متصل هستند و این شامل ماینرهایی است که معاملات را از ممپول به یک بلوک جمع می کنند. ماینری که ابتدا معادله ریاضی را حل می کند و بلاک را به بلاکچین اضافه می کند اولین کسی است که بلوک را تأیید می کند. بنابراین ، اولین دریافت کننده پاداش استخراج 12.5 BTC.

این کاملاً ساده است ، با این حال ، برخی از معاملات با سرعتی بیشتر از بقیه از mempel انتخاب می شوند. چرا؟ از آنجا که ماینرها همچنین یک درصد پاداش کارمزد معاملات (که به آن هزینه استخراج بیت کوین گفته می شود) می گیرند.

ماینرها ابتدا معاملات با کارمزد بالاتر را انتخاب می کنند تا پاداش بیشتری کسب کنند. همچنین توضیح می دهد که چرا پرداخت نکردن کارمزد معاملات منجر به گیر افتادن معامله شما می شود. در واقع ، با ورود افراد بیشتر به شبکه بیت کوین ، این گلوگاه یکی از بزرگترین چالش های جامعه بیت کوین است.

چگونه سرعت تأیید بلاکچین را افزایش دهیم

هرچه هزینه بیشتری بپردازید ، احتمال تأیید معاملات شما به موقع بیشتر خواهد بود (60 درصد احتمال دارد 10 دقیقه یا کمتر طول بکشد). با این حال ، اگر معامله شما تأیید نشده باقی بماند ، زمان انتظار توصیه شده 72 ساعت قبل از ارسال مجدد آن است.

اگر می خواهید از پرداخت هزینه اجتناب کنید ، می توانید تعداد آنها را بررسی کنید معاملات تأیید نشده در یک لحظه مشخص وجود دارد و مدت زمان آن را محاسبه کنید.

تاییدات بلاکچین Ethereum

وقتی صحبت از تأییدهای بلاکچین Ethereum می شود ، به نظر می رسد تعداد توافق نشده قطعی نیست. بر اساس کاغذ سفید Ethereum, 7 تأیید برای تأیید معامله کافی است (حدود 2 دقیقه).

با این حال ، استخراج کنندگان Ethereum باید پارامترهای 250 بلوک آخر را بررسی کنند. بنابراین ، اگر می خواهید مانند ماینرها در احتیاط اشتباه کنید ، باید منتظر 250 تأیید باشید. این خیلی زیاد به نظر می رسد اما در عمل فقط حدود یک ساعت است.

تبادل پشته

تبادل پشته

Coinbase نیاز دارد 50 تأیید اتریوم قبل از در نظر گرفتن معامله کامل همچنین لازم به ذکر است که بلاک چین Ethereum نیز با مقیاس پذیری قابل توجهی روبرو است. Ethereum در تلاش است تا سریعتر مقیاس بندی کند تا کاربران بیشتری را به خود اختصاص دهد و از طریق Proof of Stake ، تأییدها باید سریعتر انجام شود.

Etherscan و Ether Gas

Ethereum برای معاملات معلق یادداشتی ندارد. به سادگی مجموعه معاملات نامیده می شود. این مجموعه شامل همه معاملات ارسال شده است که هنوز به یک بلوک اختصاص داده نشده است.

چندین روش برای سرعت بخشیدن به معامله شما و تصمیم گیری در مورد بهترین قیمت بنزین هنگام ارسال تراکنش Ethereum وجود دارد. می تونی امتحان کنی پمپ بنزین ETH برای دیدن یک نمای کلی از میزان استفاده از گاز ، و می توانید با استفاده از تعداد معاملات معلق در انتظار بررسی کنید اترسک.

پمپ بنزین ETH

پمپ بنزین ETH

Etherscan از محبوبیت خاصی برخوردار است زیرا شما می توانید معاملات را با قیمت بنزین سفارش دهید (کافیست روی ستون GasPrice کلیک کنید). سپس کمابیش همان لیست معدنچیان را مشاهده خواهید کرد و اگر قیمت بنزین را در چند صفحه اول انتخاب کنید ، باید از زمان تأیید کوتاه لذت ببرید.

غذای آماده

تأیید بلاکچین برای اطمینان از معاملات شما ضروری است. بهترین راه برای اطمینان از تأیید سریعتر پرداخت هزینه بالاتر است. از آنجا که همه بلاک چین ها برای آماده سازی حتی بیشتر کاربران مقیاس بندی می کنند ، جالب است که ببینیم چه تاثیری بر قیمت های پرداخت شده و زمان انتظار ما دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me