بسیاری از علاقه مندان وقتی به مکان های دوستانه رمزنگاری نگاه می کنند ، بلافاصله به سوئیس فکر می کنند. با این حال ، کشور جزیره ای کوچک سنگاپور ، حرکت های خاص خود را در این زمینه انجام می دهد. چنین سیستم رتبه بندی رسمی در حقیقت وجود ندارد ، اما این امر مانع از حضور چندین لیست نظر در ماه های اخیر نشده است. انتظار دارید که “بلاکچین سنگاپور” دو کلمه ای باشد که شما بیشتر می شنوید زیرا این کشور به عنوان یک رهبر در زمینه ارزهای رمزپایه جای خود را نشان می دهد.

Cryptocurrency Startup فرهنگ

سنگاپور علیرغم اندازه ، در بسیاری از مناطق به دلیل ارزشهای مترقی خود احترام زیادی قائل است. در زمینه های بانکی و فناوری رتبه ویژه ای دارد. اما شاید مهمتر از همه ، باز هم برای روش های جدید انجام کار باز مانده باشد.

در منطقه ای که اقتصاد بزرگ دیگر مانند ایالات متحده و چین عقب افتاده اند ، به دلیل تنظیم بیش از حد مقررات ، جای تعجب نیست که تعداد زیادی از استارت آپ های بلاکچین در جنوب آسیا خانه خود را تشکیل می دهند.

از مرحله خارج شوید

در حالی که ایالات متحده تا آنجا پیش نرفته است که سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده را به طور کامل حذف کند ، چین اواخر سال گذشته با ممنوع کردن این اقدام منپیشنهادات سکه نیتال (ICO). به گفته رهبران در پکن ، ICO به دلیل افزایش تقلب در ارزهای رمزنگاری شده ، به عنوان ابزار جمع آوری پول غیرقانونی تعریف شده است. برای نشان دادن این ، یک مطالعه اخیر توسط شرکت مشاوره ICO Satis Group نتیجه گرفت که تا 80 درصد از کل ICO در سال 2017 می تواند به عنوان کلاهبرداری شناخته شود.

حالا اینکه این عدد دقیق است یا نه ، حدس کسی است. این صنعت چنان جوان است که عاقلانه است هر تحقیقی را با یک دانه نمک انجام دهید. اما یک چیز مطمئناً است ، روند روشنی در حال ظهور است. تعداد استارت آپ های بلاکچین که به مکان های دوستانه رمزنگاری منتقل می شوند در حال افزایش است. هم هنگ کنگ و هم سنگاپور جابجایی های بسیاری را برای شروع کسب کرده اند و احتمالاً تعداد بیشتری از آنها در راه هستند.

سنگاپور به دلیل همجواری با سرزمین اصلی ، شباهت های فرهنگ و مهمتر از همه تغییر ذهنیت برای تغییر ، همچنان یک نقطه داغ برای استعدادهای ارزی دیجیتال خواهد بود. برخی از شناخته شده ترین نام ها در زنجیره بلوک اکنون سنگاپور را خانه خود می نامند و از جمله TenX ، Qtum ، Kyber Network ، Wanchain و Zilliqa می توان نام برد.

مدار

نمایش های تلویزیونی معروف صنعت مانند Cryptos Trader CNBC کاملاً شهرت سفر به دنیا و دیدار با استعدادهای بلاکچین محلی را دارند. با افزایش تعداد کنفرانس ها ، پوشش رسانه ای اعتبار سنگاپور را به عنوان یک بازیگر جهانی بیشتر تقویت می کند.

اجلاس بلاک چین سنگاپور به عنوان بزرگترین رویداد بلاکچین در آسیا شناخته می شود. این کنفرانس چندی پیش (آگوست 2018) به پایان رسید و یک رویداد سالانه خواهد بود. این برنامه بیش از 700 کارآفرین ، سرمایه گذار ، رهبران صنعت ، برنامه نویسان و مبتکران فناوری را در یک اجلاس فشرده یک روزه گرد هم آورده است.

علاوه بر این ، رویداد اجماع سالانه باورنکردنی Coindesk اکنون یک شعبه آسیایی دارد. و حدس زدید ، سنگاپور میزبان آن خواهد بود. مدار ارزهای رمزنگاری شده همچنان یک کارت م effectiveثر است زیرا پروژه های جدید و تاسیس به دنبال همکاری و ایده پردازی برای سرمایه گذاران در سراسر جهان هستند.

پروژه Ubin

ICOs به وضوح طبقه جدیدی از سرمایه گذاران را وارد بازی تأمین سرمایه اولیه می کنند. و در حالی که سنگاپور خود را به عنوان یک شرکت محبوب برای این فناوری معرفی می کند ، در مقام های عقب نشینی شرط بندی نکنید.

سازمان پول سنگاپور تمام قصد خود را برای درگیر شدن در این کار دارد. در سال 2016 ، مجمع جهانی اقتصاد گزارشی منتشر كرد كه پیش بینی می كرد تا 80 درصد بانكها در سالهای بعد نوعی فناوری دفتر توزیع شده (DLT) را توسعه دهند..

Blockchain سنگاپور. کشش جهانی در فناوری دفتر توزیع شده

کشش جهانی در فناوری دفتر توزیع شده

DLT موضوعی بحث برانگیز است ، زیرا بخش بانکی به سرعت Bitcoin را رد کرد اما به اصطلاح از فناوری دفتر کل استفاده می کند. Project Ubin ابتکار عمل دولت برای آوردن DLT به واحد پول ملی سنگاپور است. بانک مرکزی برای توسعه بستر تحویل در مقابل پرداخت (DvP) با سه ارائه دهنده فن آوری مختلف همکاری می کند. هدف اصلی آن ایجاد فرم رمزگذاری دلار سنگاپور (SGD) است.

هر چند ارز دیجیتال سنگاپور برای بسیاری از خوانندگان تعجب آور نخواهد بود. در حال حاضر وجود دارد فشار در سراسر جهان برای جوامع بدون پول نقد. کشورهایی مانند سوئد در حال حاضر به شدت در این ایده سرمایه گذاری کرده اند تا جایی که بسیاری از مشاغل به راحتی از پذیرش پرداخت نقدی خودداری می کنند. اوبین ممکن است فقط پروژه ای باشد که واقعیت را برای دولت-شهر به ارمغان می آورد.

مقامات و شرکت های بزرگ در سراسر جهان ایده DLT را در شیوه های تجاری تبلیغ می کنند. اما مصرف کننده در همه اینها کجا ایستاده است؟ افراد مشکوک کلاه بحث خود را خواهند گرفت هرچند بسیاری از افراد در انجمن ارزهای رمزپایه س questionال می کنند که این پروژه ها واقعاً چقدر توزیع شده اند.

Blockchain سنگاپور

مسابقه در جریان است. یک روش کاملاً جدید برای انجام امور مالی بر عهده ما است و شهرها در تلاشند تا رهبران این حوزه در حال ظهور باشند. کدام مکان پایتخت فناوری بلاکچین خواهد بود؟ سوئیس؟ سنگاپور؟ مالت؟ اگر شکوفایی شرکت های فناوری اوایل سال 2000 اتفاق بیفتد ، مطمئناً بازیکنان اولیه یک مزیت عمده دارند.

ممکن است جالب باشد که طرفدار شیطان باشید و این س questionال را مطرح کنید که آیا واقعاً شهرها در آینده چنین نقش مهمی خواهند داشت؟ ما در حال حاضر بسیاری از شرکت های با استعداد با تیم های پراکنده در هر چهار گوشه جهان داریم. هم اینترنت و هم بیت کوین پیشگام این ایده عدم تمرکز بوده و این مفهوم در سایر حوزه های زندگی ما راه می یابد. خیلی دور از ذهن نیست که تصور کنید یک برنامه نویس از مکانی دورافتاده مانند گرینلند با یک راه حل پیشگامانه روبرو شود.

گرچه این نوع سناریو هیجان انگیز است ، اما آن چیزی نیست که در حال حاضر شاهد آن هستیم. حداقل در حال حاضر ، مراکزی مانند سنگاپور به جذب سرمایه گذاران ادامه می دهند ، کارآفرینان و رویابینی که می خواهند در جذاب ترین زمینه اطراف خود نامی برای خود بسازند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me