از قرن 17th ، داستان در مورد هلندی پرواز در سراسر جهان محبوب بوده اند. کشتی ارواح افسانه ای هرگز موفق به فرود آن نشد. محکوم بود که برای همیشه در دریاها حرکت کند. بنابراین ، آیا در دنیای رمزنگاری ، هلندی کوین نیز به همان سرنوشتی محکوم است؟ آیا این پروژه توانایی پیشرفت دارد؟ در این مقاله ، برای پاسخ بهتر به این س factorsالات ، عواملی مانند مشخصات فنی ، موارد استفاده و روند قیمت سکه هلند را بررسی خواهیم کرد.

سکه هلندی چیست (DUTCH)?

سکه هلند (DUTCH) یک ارز رمزنگاری شده است که برای استفاده در هلند در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال ، در وب سایت پروژه, اهداف شامل “جمع آوری هرچه بیشتر فروشگاه های اینترنتی هلندی برای اتصال” است. این پروژه همچنین آرزوهایی برای دستیابی به پذیرش کاربران در سطح بین المللی دارد. از الگوریتم اجماع اثبات کار و اثبات سهام استفاده می کند. مشابه Litecoin ، Dutch Coin از الگوریتم هش Scrypt استفاده می کند.

ماموریت پروژه سکه هلندی

طبق وب سایت پروژه ، “سکه هلندی یک آلت کوین است که توسط دوستان هلندی ساخته شده است. ما امیدواریم که بتوانیم به بزرگترین altcoin هلندی تبدیل شده باشیم. ” بله ، بسیاری از اشتباهات گرامری عجیب مانند این در سراسر وب سایت پروژه وجود دارد. از این رو ، مشخص نیست که آیا Dutch Coin قصد دارد بر موارد استفاده فراتر از مرزهای هلند تمرکز کند. در حالی که ما چندین ارز رمزنگاری شده مختلف را برای استفاده در کشورهای خاص دیده ایم ، اما بیشتر آنها بحث برانگیز بوده است. پروژه هایی مانند Petro در ونزوئلا و Turcoin در ترکیه نمونه های خوبی را ارائه می دهند. Estcoin’s Estcoin احتمالاً امیدوار کننده ترین پروژه ملی ارز رمزنگاری شده بود. با این حال ، دولت استونی برنامه های خود را در ژوئن 2018 کاهش داد.

آرم سکه هلندی

Dutch Coin قصد دارد رمزنگاری را به هلند بیاورد.

سکه هلندی ICO?

در مورد جمع آوری کمک مالی مشخص نیست که آیا این پروژه واقعاً ICO انجام داده است یا نه. هیچ اطلاعاتی در مورد تلاش برای جمع آوری کمک مالی در این لیست ذکر نشده است صفحه توییتر پروژه یا وب سایت همچنین مشخص نیست که کلاه بازار هلندی در واقع چیست. به عنوان مثال ، در سایتهایی مانند CoinMarketCap ، این مقدار ذکر نشده است. با این حال ، می توانیم ببینیم که Dutch Coin هنوز در حال معامله است.

ویژگی های فنی

با مشاهده وب سایت پروژه ، جزئیات فنی زیادی ذکر نشده است. علاوه بر این ، علاوه بر توییتر ، نامه سفید یا پیوند به سیستم عامل های محبوب رسانه های اجتماعی وجود ندارد. چند جزئیات اساسی مانند حداکثر عرضه DUTCH (440 میلیون) و پاداش بلوک (50 سکه) وجود دارد. علاوه بر این ، 83.6 میلیون DUTCH از قبل استخراج شده است که تقریباً 19٪ از حداکثر میزان عرضه است. این پروژه با چند تعارف روبرو شد انجمن باغ بیت کوین برای تصمیم خود در استفاده از اثبات سهام و اثبات کار. با این حال ، برخی شکایت داشتند که این پاداش برای مشارکت در استخراج معادن کافی نبوده است.

عکس مشخصات فنی Dutch Coin

Dutch Coin یک پیش استخراج را انجام داد و دارای الگوریتم اجماع PoW / PoS هیجان انگیز است.

قیمت سکه هلندی

بله ، قیمت سکه هلندی مانند تقریباً همه رمزنگاری های دیگر در سراسر جهان کاهش یافته است. ما باید این انتظار را در بازار خرس داشته باشیم. با این حال ، ارزش هلندی سکه به طور قابل توجهی بیشتر از سایر رمزنگاری ها کاهش یافته است. به عنوان مثال ، قیمت سکه هلندی فعلی 59.6٪ در 60 روز گذشته (28 ژوئیه تا 28 سپتامبر) متحمل شده است. برای مقایسه ، بیت کوین در مدت زمان مشابه تنها 20.6٪ کاهش دارد. در همین حال ، XRP در واقع 18.8٪ افزایش یافته است.

علامت سوال برای کلاه بازار در صفحه CoinMarketCap هلندی Coin

طبق CoinMarketCap ، محدودیت بازار Coin’s Coin ناشناخته است.

نقشه راه تیم و پروژه

هیچ تیمی در وب سایت پروژه ذکر نشده است. همچنین تشخیص اینکه این پروژه در حال حاضر در چه مرحله ای است دشوار است. این بدان دلیل است که اهداف در سه مرحله ذکر شده اند: مراحل اولیه ، مرحله دوم و مرحله نهایی. هیچ تاریخی برای این مراحل داده نشده است ، بنابراین نمی توان دقیقاً دانست چه زمانی می توان انتظار داشت که مراحل مختلف شروع یا پایان یابد. در مقایسه با بیشتر پروژه های بلاکچین ، Dutch Coin تمرکز خود را روی به روزرسانی ویژگی های فنی ، به ویژه در دو مرحله آخر نقشه راه ، به میزان قابل توجهی کم کرده است. به عنوان مثال ، به روزرسانی اصلی فنی که فراتر از بخش مراحل اولیه ذکر شده است ، “اتصال هر دو قرص استخراج توسط متخصصان بلاک” است.

در بیشتر موارد ، نقشه راه با هدف هایی مانند “شروع با آگاهی از رسانه های اجتماعی از طریق Airdrop اجتماعی” و “شروع با بازاریابی محلی کوچک” متمرکز بر بازاریابی است. بله ، تمرکز بر تلاش های بازاریابی مهم است ، اما انتظار می رود اهداف بیشتری نسبت به آنچه در لیست فعلی موجود است ، وجود داشته باشد. همچنین دیدن برنامه های دقیق تر و مشخص با زمان مفید خواهد بود. این می تواند به Dutch Coin کمک کند تا جامعه مدافعان رمزنگاری خود را ایجاد کند و تصویب آن را در سراسر هلند و همچنین سایر کشورها در سراسر جهان ایجاد کند. علاوه بر این ، آخرین به روزرسانی از صفحه توییتر پروژه در دسامبر 2017 بود.

عکس نقشه راه سکه هلندی

Dutch Coin به طور عمده تلاش های بازاریابی را در مرحله دوم نقشه راه پروژه خود ذکر می کند.

مبادلات

مطابق با CoinGecko, Coinexchange تنها صرافی ارز رمزنگاری شده است که سکه هلندی را می فروشد. همچنین فقط یک جفت معاملاتی دارد: DUTCH / BTC. تیم پروژه سکه هلندی را در دسامبر 2017 به یوبیت تحویل داد ، اما در ثبت نام در آن صرافی یا سایر صرافی های بزرگ موفق نبوده است. حجم تجارت 24 ساعته بسیار کم است. به عنوان مثال ، در 28 سپتامبر ، طبق مارک CoinGecko ، این مارک 2.41 دلار بود. این فقط به دلیل بازار خرس نیست. به عنوان مثال ، چندین روز است که این مارک زیر 10 دلار بوده است. در ژانویه 2018 ، بیشترین میزان تجارت 24 ساعته فقط 11،500 دلار بود. همانطور که در بالا ذکر شد ، ارزش سکه هلندی نیز در طول سال 2018 به طور مداوم در حال کاهش است.

در صفحه انجمن باغ بیت کوین پروژه, یکی از کاربران پرسید اگر این پروژه هنوز در ماه مه 2017 زنده بود. از اول اکتبر 2018 ، آن کاربر هنوز پاسخی دریافت نکرده است. بنابراین ، احتمالاً در این مرحله می توان پروژه را مرده دانست. ممکن است که دوباره احیا شود. با این حال ، بسیاری از پیشرفت ها باید انجام شود.

موارد استفاده بالقوه و نتیجه گیری

ایده یک ارز رمزنگاری متمرکز بر ملی یا حتی یک ارز رمزنگاری متمرکز بر منطقه ، ایده جدیدی نیست. این پروژه ها از نظر تئوری مفاهیم خوبی به نظر می رسند. با این حال ، در عمل ، موانع زیادی را برای تصویب می بینیم ، حتی در مواردی که این پروژه توسط دولت ملی پشتیبانی می شود. در مورد Dutch Coin ، ما چنین حمایتی از طرف دولت های ملی یا حتی محلی در هلند مشاهده نمی کنیم. این امر دستیابی به فرزندخواندگی را دشوارتر می کند.

سایر عوامل مانند کمبود حجم معاملات و عدم دسترسی به مبادلات به احتمال زیاد منجر به کاهش زیادی ارزش سکه هلندی در مقایسه با سایر ارزهای رمزپایه در سال 2018 شده است. آیا سکه هلند محکوم به تبدیل شدن به یک هلندی پرنده است؟ با توجه به به روزرسانی ها (یا عدم وجود آنها) در سال 2018 ، پاسخ مثبت است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me