چه کسی در بیت کوین سرمایه گذاری می کند؟ چه کسی از بیت کوین استفاده می کند؟ ردیابی این اطلاعات می تواند دشوار باشد. داده ها کم است اما قابل درک است یک پول شبه ناشناس بودن می تواند این کار را انجام دهد ، اما جای استنباط وجود دارد.

بیایید با چند نکته جالب شروع کنیم:

  1. وجود دارد بیش از 24،000،000 آدرس بیت کوین در زنجیره بلوک با 49.14٪ حمل کمتر از 0.001BTC (تقریبا 6.50 دلار آمریکا). سه کیف پول برتر هر کدام تقریباً 500000 BTC دارند متعلق به یک بورس رمزنگاری است.
  2. 8 درصد آمریکایی ها صاحب بیت کوین هستند. از کسانی که مقداری ندارند ، 8٪ دیگر قصد خرید دارند.
  3. تقریبا 18٪ هزاره ها بیت کوین خود و 3٪ از نوزادان بومر.

در میان هشت درصد آمریکایی ها که از بیت کوین استفاده می کنند و میلیون ها آدرس در سراسر جهان ، کاربران بیت کوین به راحتی به دو دسته تقسیم می شوند.

اولین ، سهم شیر ، سرمایه گذاران و HODLers را نشان می دهد. گروه دوم ، گروهی که به طور قابل توجهی کوچکتر است ، افرادی هستند که با بیت کوین یا نزدیکترین نسخه به آن هزینه می کنند ، درآمد کسب می کنند و زندگی می کنند.

در هر دو گروه ، چندین نام برجسته وجود دارد که در راس گفتگو قرار می گیرند. افرادی که از طرق مختلف به بیت کوین کمک کرده اند ، یا به عنوان متولیان اولیه و سرمایه گذاران یا شاید به عنوان تطهیرکنندگان انجیلی. این افراد افرادی هستند که در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند ، افرادی که از بیت کوین استفاده می کنند و اغلب افرادی که بیت کوین را تکثیر می کنند.

چه کسی در بیت کوین سرمایه گذاری می کند؟ با گاوها و خرس ها ملاقات کنید

جامعه سرمایه گذاری بیت کوین می تواند یک محیط پر سر و صدا باشد. گاوها بشارت دهنده در آینده ای جدید هستند و سایه خود را بر هیجان افسارگسیخته می کنند. با این حال ، برخی از افراد در آنجا وجود دارند که از مصیبت بالاتر می روند و کمی بیشتر از وقت و توجه ما شایسته هستند تا سر و صدای عمومی که در آنجا وجود دارد.

در اینجا مجموعه کوچکی از بلندترین گاوها و وحشی ترین خرس های موجود در جامعه بیت کوین وجود دارد.

بیت کوین گاو نر

گاوها: سرمایه گذاران بیت کوین با چشم انداز خوش بینانه در مورد قیمت BTC کجا می روند. برخی از نام های برجسته تا آنجا پیش رفته اند که پیش بینی قیمت و حتی زمان انتظار ماه را ارائه می دهند. با این حال ، همه گاو نر بیت کوین پیش بینی های خود را کمی نمی کنند اما همچنان چشم انداز مثبت نسبت به آینده بیت کوین و بلاکچین را حفظ می کنند.

تام لی fundstrat

تام لی ، بنیانگذار و رئیس تحقیق در Fundstrat ، یک شرکت مشاوره مالی ، یک نگرش خوش بینانه نسبت به بیت کوین را تقویت کرده است. تام لی متهم شده است که در وال استریت کار می کند ، که ممکن است به احساس فعلی او در بیت کوین وام دهد. با این حال ، صعودی یا نه ، تام لی سابقه استراتژی های محکم و تحقیقاتی را هنگام کار در JP Morgan و اکنون Fundstrat دارد..

وقتی ماه? 25000 دلار تا پایان سال 2018

تیم دراپر TimDraper

تیم دراپر ، پیشگام در سرمایه گذاری خطرناک دره سیلیکون ، سرمایه گذار اولیه شرکت هایی مانند اسکایپ ، هاتمیل ، بایدو و اورتور بود و نام چند شرکت را در این زمینه داشت. Draper سرمایه گذاری خود را با تمرکز بر رشد فناوری رو به رشد و تسهیل اصلاحات آموزشی ادامه داده است.

وقتی ماه? 250،000 دلار تا سال 2022

تایلر و کامرون وینکلوس winklevoss

این دوقلوهای Winklevoss که به دلیل جدایی چشمگیر خود با فیس بوک مشهور هستند ، به عنوان اولین میلیاردرهای بیت کوین در جهان شناخته می شوند. برادران در حال حاضر به عنوان صاحبان ارز رمزنگاری جوزا ردپای بزرگی در فضا دارند و ادعا می کنند که تا حد یک درصد از کل BTC در گردش را در اختیار دارند..

وقتی ماه? 320،000 دلار در 10-20 سال

همه بیت کوین گاوها پیش بینی قیمت عمومی را انجام نمی دهند ، اما همانطور که برای انقلاب باقی مانده است باقی می مانند. در بیت کوین سرمایه گذاری زیادی انجام شده است که مستقیماً شامل خرید BTC نمی شود. سرمایه گذاران و مدیران پول اعتقاد خود را به صدها پروژه ای دارند که هدف آن بهبود و گسترش اکوسیستم بیت کوین است.

استادان Blythe blythemasters

مدیر عامل فعلی دارایی های دارایی دیجیتال و مدیر سابق JPMorgan Chase. منابع کارشناسی ارشد و دارایی های دیجیتال بر ابزار پردازش مبتنی بر رمزگذاری متمرکز هستند که باعث بهبود کارایی ، امنیت ، انطباق و سرعت تسویه معاملات اوراق بهادار مانند بیت کوین می شود.

مایکل نووگراتز novogratz

بنیانگذار و مدیرعامل Galaxy Digital. نووگراتز پس از ترک گارد ملی نیوجرسی ، در ابتدا با گلدمن ساکس کار کرد. او بعداً در Fortress Investments کار خواهد کرد و در سال 2007 و 2008 توسط Forbes در ردیف میلیاردرهای دیگر قرار گرفت. Novogratz در مورد بیت کوین صعودی باقی مانده و ادعا کرد که “[تقریباً برای هر سرمایه گذار ضروری است که حداقل 1٪ تا 2٪ از سهام خود را در رمزنگاری داشته باشد” در مصاحبه با پول CNN.

دن مورهد dan_pantera

مدیر عامل فعال Pantera Capital که در حال حاضر بیش از 50 پروژه مرتبط با بیت کوین و بلاکچین را در کارنامه سرمایه گذاری خود دارد. مورهد از زمان افتتاح فروشگاه در سال 2013 پانترا را به بیش از 23،000٪ بازده برای سرمایه گذاران خود هدایت کرده است.

خرس های بیت کوین

خرس ها: افرادی هنوز در آینده بیت کوین و قیمت آن فروخته نشده اند. خرس ها اغلب می توانند مخالف ارزیابی BTC باشند و لزوماً با چشم انداز بدبینانه خود بیت کوین یا فناوری بلاکچین همراه نیستند. شک و تردید آنها اغلب منطقی است و به عنوان توازنی سالم برای گاو های شارژ موجود در بازار است.

جیمی دیمون, مدیرعامل JP Morgan Chase ، در مخالفت با بیت کوین خجالتی نبوده و تا آنجا پیش رفته که آن را تقلب خوانده و آن را با حباب لاله هلندی مقایسه کرده است. دیمون در مورد اینکه ارزش BTC از کجا ناشی می شود ، شک کرده و گفته است مصاحبه با رویترز: “ارز کار نخواهد کرد. شما نمی توانید شغلی داشته باشید که مردم بتوانند ارز را از هوا کم کنند و فکر کنند افرادی که آن را خریداری می کنند واقعا باهوش هستند. ” اخیراً ، دیمون وقتی اعتراف کرد که اکنون معتقد است “بلاکچین واقعی است” مقدار کمی عقب رکاب زد مصاحبه با CNBC.

بیل هریس, مدیر عامل سابق Paypal و Intuit در میان سایر مناصب معتبر. هریس از کلمات قدرتمندی استفاده می کند تا نگرش نزولی خود نسبت به بیت کوین را تقویت کند یک مقاله خودنوشت با عنوان “بیت کوین بزرگترین کلاهبرداری تاریخ” است. در مقاله خود ، هریس رد می کند که بیت کوین به دلیل محاسن پردازش پرداخت یا ذخیره ارزشمند ارزش ، ارزش دارد. هریس به شدت هشدار می دهد که بیت کوین یک کلاهبرداری هماهنگ است و “یک طرح بزرگ و بزرگ پمپ و تخلیه است ، که جهان مانند آن را ندیده است.”

چارلز مونگر, میلیاردر و نایب رئیس Berkshire Hathaway ، پتانسیل کمی در بیت کوین می بیند و ترجیح می دهد آن را از بین ببرد. مونگر گفته است ، “این فقط نفرت انگیز است. بیت کوین یک سم مضر است. ” افسانه سرمایه گذاری کاملاً مخالف ایده بیت کوین و سایر پروژه های رمزنگاری است و این نگرش را با مدیرعامل خود ، وارن بافت ، در میان می گذارد. احساسات مشترک آنها بیت کوین را از سهام Berkshire Hathaway دور نگه می دارد.

چه کسی از بیت کوین استفاده می کند؟ با وفاداران دیدار کنید

خارج از سرمایه گذاری ، موارد استفاده در دنیای واقعی هنوز در مقایسه با گزینه های فیات بسیار خوب عمل نمی کنند. تعداد انگشت شماری از پروژه ها وجود دارد که با ادغام های بازرگانان و گزینه های پرداخت مصرف کننده ، رمزنگاری را به صورت روزمره بیشتر قابل استفاده می کند. خرده فروشان بزرگی مانند مایکروسافت ، استیم و Pornhub گزینه های پرداخت رمزنگاری شده را ادغام کرده اند اما هنوز هم مورد استفاده قرار نمی گیرند.

روش های فردی برای هزینه و کسب بیت کوین در حال حاضر گسترش یافته و اغلب به جای گزینه پیش فرض انتخاب می شوند. صرف بیت کوین تعهد فراتر از کاربردهای موقت موجود برای اکثر ما را می گیرد. خالصان بیت کوین یا کسانی که از نزدیکترین زندگی را فقط با بیت کوین دارند ، اثبات اولیه تصویب گسترده است. این افراد با ادغام بیت کوین در زندگی خود آزمایش می کنند و خطر جایگزینی فیات را می پذیرند.

تا زمانی که بیت کوین پیش فرض باشد ، یا جایگزین شود یا در کنار فیات کار کند ، این پذیرندگان پیشگام بهترین نمونه های بیت کوین در طبیعت هستند ، فراتر از مبادلات.

آندریاس ام آنتونوپولوس (aantonop) ، مدافع صریح بیت کوین ، به طور فعال زندگی خود را طراحی کرده است تا از بیت کوین به جای فیات استفاده کند. آنتونوپولوس از زمان معرفی بیت کوین در سال 2012 به طور مشهور با بیت کوین به عنوان مستقیم زندگی می کرد. او حتی از این واقعیت به عنوان ستون فقرات استفاده کرد که چرا او معتقد است بیت کوین پول واقعی است ، با وجود تلاش برخی از مردم برای رد کردن آن. آنتونوپولوس گفت ، “چرا بیت کوین پول است؟ چون دیگران فکر می کنند پول است. می توانید دوازده دکترا بنویسید. پایان نامه هایی که دقیقاً توضیح می دهند چرا بیت کوین پول نیست ، [اما] من دو سال است که با آن زندگی می کنم. بنابراین مهم نیست که پایان نامه شما چه می گوید زیرا برای من پول است. “

اولاف کارلسون وی (polychaincap) اکنون بیشتر به عنوان بنیانگذار Polychain Capital شناخته شده است ، شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری که 4 میلیون دلار به بیش از 1 میلیارد دلار تبدیل کرده است. با این حال ، قبل از Polychain ، Olaf گزارش شده است که سه سال است با بیت کوین زندگی می کند. اولاف پس از پیوستن به ارز رمزنگاری جوان Coinbase و تبدیل شدن به اولین کارمند خود ، دریافت حقوق خود را منحصراً در بیت کوین آغاز کرد. برای او “… مزیت اصلی دریافت پول در بیت کوین [تغییر] در ذهنیت بود.”

نتیجه

چه کسی در بیت کوین استفاده می کند؟ سرمایه گذاران و دلالان با چند کاربر روزمره در میان آنها دخالت کردند. به طور جداگانه ، مردان جوان هزاره متداول ترین دارندگان را تشکیل می دهند. از بین دارندگان ، سرمایه گذاری و حدس و گمان بیشتر فعالیت بیت کوین و بیشتر ارزهای رمزپایه است.

بنابراین حتی اگر بازارها بی ثبات باشد و موارد استفاده اندک باشد ، در حال حاضر ، لذت واقعی ممکن است درام و داستان هایی باشد که بین گاوها ، خرس ها و شخصیت های جهان بیت کوین ایجاد می شود – حدس و گمان های ماه ، شک و تردید سالم و کاربران پیشگام.