استفاده روزافزون از استراتژی های اجرای قانون بلاکچین

فناوری بلاکچین تهدیدهای بی نظیری را برای سازمان های اجرای قانون به همراه دارد. این فناوری جدید به هرکسی امکان انتقال وجوه در سطح بین المللی و در بسیاری از موارد به صورت ناشناس را می دهد. جنایتکاران نیز این توانایی را تشخیص داده و به یافتن راه های جدید برای ادغام این ویژگی ها در فعالیت های غیرقانونی خود ادامه می دهند. در حالی که این اخبار اغلب اقدامات شرورانه کاربران رمزنگاری را روشن می کند ، درک این نکته نیز مهم است که چگونه این فناوری فرصتی منحصر به فرد برای توسعه استراتژی های اجرای قانون بلاک چین ایجاد می کند.

در روزهای اولیه رمزنگاری ، بسیاری از مردم معتقد بودند که بیت کوین غیرقابل ردیابی و ناشناس است و تصوری از این موضوع نداشتند بیت کوین با پی پال فروخته می شود. سرمایه گذاران رمزنگاری اکنون می دانند که چنین نیست. امروزه چندین سیستم ردیابی بلاکچین در بازار وجود دارد. این سیستم عامل ها مانند تحلیل زنجیره ای, هر کسی را برای تحقیق در مورد معاملات در بلاکچین فراهم می کند.

سیستم عامل های ردیابی بلاکچین به افراد و سازمان ها کمک می کند تا فعالیت در بلاکچین را در زمان واقعی کنترل کنند. این ابزارها در ردیابی معاملات غیرمعمول مفید هستند ، اما به دلیل ماهیت مبتنی بر غیرنظامی بودن ، آنها نمی توانند هویت صاحب یک کیف پول رمزنگاری خاص را از بین ببرند.

این تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلاکچین منجر به توسعه تعدادی از استراتژی های اجرای قانون بلاکچین شد. برخلاف اسلاف خود ، این سیستم عامل ها به دنبال اجرای قانون با قابلیت های اضافی هستند. در زیر چند مهمترین سیستم عامل برای تماشا آورده شده است.

Bitfury: کریستال

پلتفرم محبوب رمز ارز Bitfury سیستم Crystal خود را در ژانویه سال جاری راه اندازی کرد. Crystal ابزاری همه در یک برای تحلیل بلاکچین بیت کوین است که به طور خاص برای استفاده توسط سازمان های اجرای قانون طراحی شده است. این برنامه یک سیستم اجرای قانون بلاکچین را شامل می شود که شامل فناوری پیشرفته نقشه برداری و گروه بندی داده ها است.

Crystal بلاکچین بیت کوین را در زمان واقعی کنترل می کند. این اطلاعات بر اساس داده های معاملاتی آنها مرتب و گروه بندی می شوند. این برنامه اجرای قانون را قادر می سازد معاملات شرورانه یا مشکوک بین چندین حساب بیت کوین را مشاهده کند. این شرکت به خود می بالد که محصول آنها می تواند فعالیت مجرمانه را در بلاکچین با دقت بالا شناسایی و ردیابی کند.

این سیستم گروه بندی اطلاعات مربوط به یک نهاد خاص را امکان پذیر می کند. در جامعه بلاکچین ، تشخیص این اطلاعات دشوار است. این سناریو زمانی اتفاق می افتد که فردی از چندین کیف پول برای ارسال معاملات استفاده کند. Crystal این الگوها را تشخیص می دهد و براساس فعالیت به طور خودکار هویت کاربر را تشکیل می دهد.

کریستال از طریق صفحه اصلی

کریستال از طریق صفحه اصلی

Bitfury یک سیستم آسان برای استفاده داشت که دارای یک رابط کاربر پسند باشد. بعلاوه ، سیستم هر معامله را با نمره ریسک دقیق اعطا می کند. این امتیازات ابزاری برای ارزیابی اعتبار یک معامله در اختیار محققان قرار می دهد. این سیستم با رصد هزاران آدرس مشکوک بیت کوین ، این اطلاعات را فراهم می کند.

به عنوان مثال ، هنگام اجرای وجوه ارسال شده ، مثلاً به نشانی مرتبط با وب تاریک ، نیروی انتظامی اعلانی دریافت می کند. این سیستم همچنین داده ها را باز می کند ، که نشان می دهد توزیع صندوق در چندین نهاد قرار دارد.

لئونووس

شرکت Leonovus مستقر در کانادا اخیراً از آخرین ابزار اجرای قانون خود رونمایی کرده است: Blockchain Evidence Locker. در برابر تقاضای روزافزون برای ذخیره سازی مدارک دیجیتالی ، لئونووس معتقد است که آنها راه حل را دارند.


امروز ، سازمان های اجرای قانون خود را در یک سناریوی منحصر به فرد می بینند: اکثریت قریب به اتفاق شواهد دیجیتالی است. این شواهد دیجیتالی به روش های ذخیره سازی ایمن نیاز دارد. همه چیز از شواهد رایانه ای توقیف شده ، تا فیلم های بدنه بدنه ، باید در حالت بدون تغییر ذخیره شود. روش فعلی ذخیره این داده ها بسیار مطلوب است زیرا مقامات قضایی راهی برای تأیید این که در طی دوره موقت بین بازداشت و دادرسی شواهد مشاهده نشده ، تغییر داده نشده است یا دستکاری نشده اند..

Leonovus ’Blockchain Evidence Locker به طور منحصر به فردی این کار را انجام می دهد. این پلتفرم از زنجیره بلوکی برای توزیع اطلاعات به روشی امن و به راحتی در دسترس استفاده می کند. ماهیت شفاف سیستم مانع از تغییر شواهد توسط هر متجاوز می شود. علاوه بر این ، سیستم زمان سنجی تمام مدارکی را که افراد اطلاعات را مشاهده کرده اند و چه زمانی آنها را مشاهده کرده است.

سیستم کنونی از مقامات اجرای قانون می خواهد زنجیره ای دقیق از بازداشت را برای همه شواهد دیجیتالی حفظ کنند. در حال حاضر ، این فرآیند منابع زیادی را مصرف می کند. Blockchain Evidence Locker این فرآیند را با استفاده از فناوری قرارداد هوشمند به طور خودکار انجام می دهد. یکی دیگر از ویژگی های جالب توجه Leonovus ، توانایی حسابرسان در مشاهده و تأیید داده های جمع آوری شده به صورت بلادرنگ است.

Blockchain Evidence Locker دارای سازمان های اجرای قانون زیادی است که به سیستم عامل علاقه نشان می دهند. این شرکت دادرسی مبتنی بر حقوق را در ماه جاری اعلام کرد و در حال حاضر ، برخی از سازمان های اجرای قانون در سراسر جهان ثبت نام کرده اند.

اتحاد Blockchain

علاوه بر راه حل های نرم افزاری ، آژانس های اجرای قانون همچنان به جمع آوری منابع خود برای مقابله با تهدیدهای جدیدی که در سطح جهانی با آن روبرو هستند ، می پردازند. چندین گروه اجرای قانون مبتنی بر بلاکچین اطلاعات را به اشتراک می گذارند. اتحاد Blockchain در حال حاضر بیش از 50 عضو ثبت شده را نشان می دهد که بسیاری از آنها از این گروه ها تشکیل شده اند.

این سیستم عامل در اکتبر سال گذشته و به دنبال برخی موارد برجسته رمزنگاری وارد صحنه شد. این شرکت اظهار داشت که منبعی برای جامعه بلاکچین است تا منافع و نگرانی های سازمان های دولتی را درک کند. این اتحاد به دنبال آموزش آژانس های اجرای قانون در مورد چگونگی مقابله با افزایش استفاده از ارزهای رمزپایه در فعالیت های جنایی جهانی است..

توسعه دهندگان این پلت فرم اجرای قانون بلاکچین معتقدند که آموزش مستقیم مسئولان اجرای قانون اولین قدم برای کاهش ترس و اضطراب آنها در مورد این فناوری جدید است. امروز ، این پلت فرم گفتگوی باز و مفیدی را بین متخصصان صنعت و مقامات اجرای قانون فراهم می کند.

رمزهای امنیتی

نشانه های امنیتی ممکن است گزینه دیگری باشد که مقامات انتظامی باید در نظر بگیرند. برخلاف نشانه های سنتی ، این توکن ها به طور مستقیم در کدگذاری خود حاوی مقررات KYC و AML هستند. با این کار ناشناس ماندن از فضای رمزنگاری حذف می شود. مقامات معتقدند این روش می تواند استفاده از رمزنگاری را در فعالیت های غیرقانونی کاهش دهد.

این سکه ها در حالی که هنوز در فضای رمزنگاری جدید هستند ، همچنان شاهد افزایش پذیرش هستند. این تکامل ارزهای رمزنگاری شده ای ایجاد می کند که در مقررات مالی کنونی جای می گیرند. این مقررات کاربران را ملزم به ارائه اطلاعات مربوطه از جمله هویت واقعی آنها می کند. بسیاری بر این باورند که این نشانه ها در کاهش میزان فعالیت غیرقانونی در فضا مهم هستند.

استراتژی های اجرای قانون بلاکچین

در حالی که پذیرش رمزنگاری به مسیر خود ادامه می دهد ، بدون شک علاقه به زمینه های نظارت و ردیابی معاملات بلاکچین افزایش می یابد. سازمان های اجرای قانون به دنبال این ابزارهای جدید برای مبارزه با جنایتکاران پیشرفته هستند. خطر زیاد است ، به ویژه هنگامی که میزان ارز رمزنگاری شده ای را که دولت ها قبلاً مصادره کرده اند ، در نظر بگیرید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map