چرا این بازیکنان بزرگ از پروتکل اطلس پشتیبانی می کنند؟

هیچ رازی نیست که چینی ها بزرگترین طرفداران Google نیستند. در واقع ، وجود دارد بسیاری از غول های اینترنتی تحت سیاست های شدید سانسور خود را از بازار چین مسدود کرد. بنابراین کنجکاو است که بزرگترین حامیان کارمند سابق Google راه اندازی بلاکچین پروتکل اطلس چینی هستند – به طور خاص ، بایدو. چرا?

پیشنهادی برای پایین آوردن Google?

اگر مدت زمان زیادی در صنعت بوده اید ، خواهید شنید که زیرساخت ها و مدل های تجاری فعلی به عنوان “خراب” شناخته می شوند. یکی از بزرگترین مکانهایی که به طور منظم هشدار می دهد اینترنت است. مدل تبلیغات آنلاین آن تهاجمی است و نمی تواند رضایت کاربران یا تبلیغ کنندگان را جلب کند.

این کلمه چهار حرفی DATA از طریق نشت های بسیار زیاد و رسوایی ها از اکویفاکس تا فیس بوک و کمبریج آنالیتیکا مورد توجه قرار گرفته است. و از آنجا که گوگل درآمد خود را از فروش داده های ما به تبلیغ دهندگان کسب می کند ، مردم شروع به آگاهی بیشتر می کنند.

در واقع ، این یک قدم جلوتر می رود. ما نه تنها در حال فهمیدن حجم معاملات اطلاعات شخصی خود هستیم که پشت سر ما قرار دارد ، بلکه در حال درک ارزش آن هستیم. و ما درس قدیمی را به سختی یاد گرفتیم – چیزی به عنوان ناهار رایگان وجود ندارد. یا همانطور که میک هاگن مدیر عامل شرکت Mainframe اظهار داشت ، “مصرف کنندگان عادی شروع به بیدار شدن از این واقعیت می کنند که اگر هزینه محصول را پرداخت نکنند ، محصول هستند.”

Atlast Protocal: میک هاگن از Mainframe.

مدیر عامل شرکت Mainframe میک هاگن

در حالی که اقداماتی مانند GDPR بیشتر بر لزوم دقت بیشتر در مورد جزئیات و سیاست هایی که با آن موافقت می کنیم ، تأکید می کند ، مردم در حال آموزش بهتر هستند. مردم هستند دسته جمعی از فیس بوک جمع می شوند–و با دلیل. اما ، آیا یک شروع بلاکچین کوچک در شرایطی از نوع دیوید و جالوت می تواند واقعاً گوگل را بپذیرد و پیروز شود؟ آیا پروتکل اطلس می تواند در مورد استفاده از داده ها شفافیت ایجاد کند?

نگاهی به پروتکل اطلس

با تیمی به سرپرستی رئیس آزمایشگاه سحابی و مهندس ارشد نرم افزار سابق در Google HQ ، یک CTO در بهبود کیفیت Google Play و راه اندازی Play Books ، و یک سرپرست مهندسی که در سازمان تحقیقات هسته ای اروپا کار می کرد ، این یک شرکت با مجموعه مهارت های رشک برانگیز است.

واقع در چین ، آیا واقعاً ممکن است که پروتکل اطلس با حمایت بایدو و شرکت چند ملیتی هولدینگ چند ملیتی ژاپن بتواند بزرگترین موتور جستجوگر جهان را بدست آورد و برنده شود؟ حتی وقتی چین سرمایه گذاری های خود را در بلاکچین افزایش می دهد ، مطمئناً هدف والایی است. اما تیم در اطلس بهم ریخته نیست. و آنها به اطلاعات داخلی درباره عملکردها و پروتکل های Google مسلح هستند.

Atlas Protocol: صفحه نمایش از صفحه اصلی

صفحه اصلی پروتکل اطلس

گیرنده پروتکل اطلس با Google چیست?


برای روشن شدن ، پروتکل اطلس نمی گوید که آنها داده های کاربر را جمع آوری نمی کنند. با این حال ، برخلاف Google و سایر شرکت های بزرگ اینترنتی ، آنها اینگونه هستند شفاف در مورد آن و آنها از فناوری بلاکچین برای این کار استفاده می کنند. این باعث رضایت کاربران می شود به این معنا که آنها می دانند چگونه از داده های خصوصی آنها استفاده می شود. و همچنین به تبلیغ دهندگان این امکان را می دهد تا بازدهی بهتری نسبت به آنها داشته باشند.

اگر به نظر می رسد این همان چیزی است که قبلاً اتفاق افتاده است – به ویژه برای کاربران اینترنت در اروپا که به طور صریح ، به نظر می رسد GDPR برای شرکت ها و مصرف کنندگان در سراسر کشور دردناک است – به همین دلیل است. و در پایان روز ، مصرف کنندگان نمی توانند به عنوان دشمن ترین دشمن خود باشند.

بسیار شریف است که دولت ها با درخواست ما برای بازنگری در هر خط مشی در همه وب سایت های جدیدی که باز می کنیم ، سعی در محافظت از ما در برابر سوuse استفاده از داده ها دارند. اما بیشتر ما وقت و تمایلی نداریم و به هر حال فقط کلیک می کنیم. بنابراین چگونه در بلاکچین متفاوت است؟ و در حقیقت ، اگر داده های ما توسط همه تغییر ناپذیر و قابل مشاهده باشد ، حتی می تواند بدتر باشد?

اجازه به کاربران برای کنترل داده های خود

به کاربران امکان می دهد داده های خود را کنترل کنند. اکنون یک پیشخوان ارزش وجود دارد که قبلاً شنیده ایم. پروتکل اطلس مطمئناً در خلا کار نمی کند. بسیاری از شرکت های دیگر به ارزش داده ها و پتانسیل بلاکچین برای رفع تبلیغات آنلاین ، تولید محتوا و سایت هایی مانند فیس بوک و یوتیوب پی برده اند. به سادگی از بالای سر AlphaNetworks ، VideoCoin ، Animo و MetaX به ذهن خطور می کنند. و بسیاری دیگر وجود دارد.

Atlas Protol: AlphaNetworks ، تصویری از نحوه کارکرد فناوری آنها.

راه حل AlphaNetworks

بنابراین پروتکل اطلس چه تفاوتی دارد؟ خوب ، واقعاً نیست کاربران داده های خود را کنترل می کنند و شرکت می کنند تا فقط اطلاعات مورد نظر خود را به اشتراک بگذارند. این آنچه پروتکل اطلس توصیف می کند به عنوان “سیاه چاله داده” ناشی از “چشم انداز صنعت تحت سلطه غول های دیجیتال” اصلاح می شود. شما ایده می گیرید.

کاربران همچنین از مشارکت کنندگان برای به اشتراک گذاشتن داده های خود انگیزه می گیرند ، ناشران محتوای بهتر و هدفمندتری تولید می کنند ، مبادله ارزش بین بازاریابان ، ناشران ، کاربران و سایر اعضای اکوسیستم بهبود می یابد و غیره.

اما آیا پروتکل اطلس در بازی جلوتر است؟ خوب ، در اینجا چند مزیت اصلی این شرکت راه اندازی شده است:

  • بودجه قابل توجهی از شرکت های بزرگ چینی
  • یک مزیت درونی این است که کتاب بازی Google را به خوبی می شناسید
  • این واقعیت که اطلس توسط Nebulas انکوبه شده است (100 پروتکل برتر بلاکچین برای استفاده بیشتر و کشف داده ها)
  • و یک تیم قاتل با یک لیست سرگیجه آور از افتخارات

آنها همچنین چیز دیگری دارند که بسیاری از افراد دیگر ندارند ، و این یک اثبات کامل مفهوم از طریق ساخت یک Dapp در بلاکچین Nebulus است.

بسته بندی کردن آن

با وجود تعداد زیادی اسب در مسابقه شفافیت داده ها ، هنوز مشخص نیست که آیا یک نفر برنده را به عنوان رقیب نهایی Google معرفی می کند. یا اینکه آیا خواهیم دید که شرکت های مختلف مبتنی بر داده بر زمینه های جداگانه ای مانند تبلیغات ، محتوای ویدئویی ، سرگرمی یا شرکت ها تمرکز دارند.

اما یک چیز مطمئناً ، از پروتکل اطلس گرفته تا VideoCoin ، آخرین مورد استفاده از بلاکچین برای حل سو abuse استفاده از داده ها را نشنیده اید. تنها س isال این است: “چه زمانی این وضعیت ادامه دارد؟”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map