طی یک و نیم سال گذشته روند سرمایه گذاری گسترده ICO رشد چشمگیری داشته است. شکی نیست که روزانه تعداد زیادی از پروژه های مبتنی بر بلاک چین به طور قابل توجهی جوانه می زنند.

با درگیری شدید شر رقابت ، برخی از ICO در حال تهیه کمک های مشهور برای کمک به آنها هستند که جلوتر بمانند. همزمان ، اشتیاق رمزنگاری در میان افراد مشهور در حال افزایش است و جای تعجب نیست که بسیاری از حمایت های رمزنگاری مشهور را به عنوان عناوین اصلی تبدیل می کنند.

علاقه افراد مشهور به بخش ارزهای رمزپایه چیز جدیدی نیست. در حقیقت ، تعداد زیادی از افراد مشهور حضور پیدا کرده اند نشان دادن پشتیبانی برای رمزنگاری های مورد علاقه خود به روش های مختلف. در ابتدای سال ، خواننده کیتی پری “مانیکور رمزنگاری” خود را در اینستاگرام به عنوان فداکاری نسبت به ارزهای رمزپایه به رخ کشید. رپر 50 سنت برای آلبوم Animal Ambition 2014 پرداخت بیت کوین را پذیرفت در حالی که Nas در مسابقه Trivia Nas در وب سایت The Rap Test به طرفداران خود با Bitcoin پاداش داد..

Katy Perry Crypto-Claws

با مجوز از اینستاگرام کیتی پری

بنابراین ، چرا افراد مشهور و ارزهای رمزپایه را مخلوط می کنیم?

حرکت به سمت تأیید رمزگذاری اقدامی است که برای صنعت جدید و غیر منتظره بود. با این وجود ، شرکت های ICO به یک دلیل اصلی روابط همزیستی با این افراد مشهور را برقرار می کردند – افراد مشهور بازاریاب تأثیرگذار بزرگی هستند. آنها تأثیر زیادی بر تعداد زیادی از مخاطبان چه در شبکه های اجتماعی و چه در حالت آفلاین دارند. علاوه بر این ، آنها می توانند یک رویداد جمع آوری کمک مالی ICO را بدون زحمت به مخاطبان منتقل کنند.

علاوه بر این ، مردم تمایل دارند که افراد مشهور را بت کنند. بنابراین ، اگر یک فرد مشهور در حال تبلیغ کالایی باشد ، این احتمال وجود دارد که طرفداران آن محصول را خریداری کنند. در حالی که همه بازیگران صنعت با این نظر موافق نیستند تایید مشهور تئوری ، قرار گرفتن در معرض ظاهرا برای برخی ICO ها کار می کند. با این حال ، همه تاییدیه های رمزنگاری افراد مشهور در حال کار نیستند زیرا برخی ICO های اعتیاد آور شکست های قابل توجهی را تجربه می کنند. در اینجا نگاهی به برخی از این شکست ها همراه با افراد مشهوری است که آنها را تأیید کرده اند.

تأییدیه های رمزگذاری مشهور ناموفق

استیون سیگال

استیون سیگال

تصویر با مجوز از توییتر

در لیست اول ستاره معروف اکشن ، استیون سیگال است. وی پس از تأیید ICO با نام Bitcoiin2Gen ، معروف به Bitcoiin ، امسال خبرساز شد. او به عنوان سفیر مارک ICOs خدمت کرد و حتی چندین بار در حساب توییتر خود به سراغ hype سکه رفت. در یک زمان او حتی پیشنهاد داد که این سکه در بزرگترین مبادلات رمزنگاری جهان موجود باشد.

خوشبختانه ، ایالت نیوجرسی درگیر پروژه مشکوک شد و دستور توقف و انصراف را برای بنیانگذاران Bitcoiin صادر کرد. ادعا شده است که Bitcoiin به عنوان یک تضمین در ایالت ثبت نشده است و این شرکت به طور غیرقانونی اوراق بهادار ثبت نشده را می فروشد. جای تعجب نیست که سیگال و بنیانگذاران پروژه با جمع آوری کمی بیش از 75 میلیون دلار از هم جدا شدند. از آن زمان ، حساب توییتر Seagal بیشتر غیر فعال باقی مانده است.

پاریس هیلتون

پاریس هیلتون

با مجوز از پاریس هیلتون توییتر

سیگال تنها فرد مشهوری نبود که از یک پروژه بحث برانگیز ICO پشتیبانی می کرد. ستاره تلویزیون و وارث هتل هتل پاریس هیلتون نیز با هیجان زیادی مواجه شد. وی از LydianCoin ، تبلیغات توكیل شده از یك شركت مستقر در سنگاپور كه ​​به دنبال ایجاد یك بازاریابی دیجیتال و بستر تبلیغاتی پیشرفته است ، حمایت كرد. وی درمورد LydianCoin که به تازگی در حال ظهور است ، یک توئیت برای پیروان خود ارسال کرد – اقدامی که انتقادات شدید کارشناسان را در انجمن ارزهای رمزپایه به دنبال داشت..

اندکی پس از آن ، SEC کشف کرد که رئیس اجرایی LydianCoin ، گورباشش چاهال ، در یک پرونده سو abuse استفاده خانگی درگیر بوده و به دلیل سوusingاستفاده از دوست دختر خود مقصر بوده است. چالال به دلیل نقض آزادی مشروط و همچنین سو ab استفاده از زن دیگری به زندان محکوم شد. پس از این کشف ، پاریس توییت خود را درباره LydianCoin حذف کرد و از آن زمان در مورد هیچ ارز رمزنگاری شده صحبت نکرده است. بلافاصله پس از این ، SEC شروع به هشدار دادن به سرمایه گذاران در مورد خطرات درگیر شدن در ICO ها ، به ویژه موارد تبلیغ شده توسط افراد مشهور کرد.

دی جی خالد و فلوید می ودر

فلوید می ودر

تصویر با مجوز از فلوید می ودر توییتر

دی جی خالد و فلوید می ودر هنگام توافق برای تبلیغ Centra در یک کلاهبرداری رمزنگاری درگیر شدند. Centra Tech ادعا کرد که برای راه اندازی کارت های بدهی ارز رمزنگاری شده با Visa و MasterCard همکاری می کند. این کارت ها به مشتریان این امکان را می داد تا با استفاده از سرمایه های رمزنگاری شده خود در فروشگاه ها خرید کنند. متأسفانه ، SEC کشف کرد که Centra Tech چنین مشارکتی با Visa یا MasterCard نداشته و نام برخی از کارمندان آنها را ساخته است.

به دنبال این کشف ، بنیانگذاران Centra Tech دستگیر ، متهم شدند و به جرم کلاهبرداری متهم شدند. خوشبختانه برای هر دو چهره مشهور ، نام آنها در دادخواست ظاهر نشد. با این حال ، SEC از آن زمان هشدارهای زیادی را علیه سایر طرفداران مشهور اعلام کرده است که حتی این افراد را به خطر انداختن اتهامات کمک می کند. از زمان این حادثه ، می ویدر و دی جی خالد از تاییدیه های رمزنگاری دور مانده اند و به سایر تاییدیه های مشهور امن تر چسبیده اند.

آنچه SEC در مورد Crypto-Endorsements فکر می کند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) واقعاً نگران افزایش تعداد تاییدیه های رمزنگاری شده مشهور است. علاوه بر این ، براساس محتوای فوق ، تایید رمزگذاری توسط افراد مشهور دقیقاً موفقیت آمیز نیست. بنابراین SEC ، سرمایه گذاران را به انجام تحقیق قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه مورد تأیید افراد مشهور تشویق می کند. SEC همچنین می خواهد افراد مشهور بدانند که ممکن است مقررات ضد تقلب در قوانین اوراق بهادار فدرال را نقض کنند زیرا به عنوان کارگزاران ثبت نشده برای ICO رفتار نمی کنند.

تأیید رمزگذاری توسط افراد مشهور ممکن است غیرقانونی طبقه بندی شود ، به خصوص اگر مشهور نتواند میزان خسارت دریافتی از شرکت ICO را برای تأیید اعلام کند. اقدام SEC در قبال Centra Tech بخشی از تلاش آنها برای از بین بردن تقلب در یک محیط رمزنگاری نشده است. آنها قصد دارند تمرکز خود را بر روی این نوع تأییدها برای محافظت از سرمایه گذاران و اطمینان از مطابقت شرکت ها با قوانین اوراق بهادار ادامه دهند ، فعالیتی که برای منظره ارزهای رمزنگاری همیشه در حال تغییر بسیار مهم است.

افکار نهایی

تأیید رمزنگاری طرفداران افراد مشهور را گیج می کند زیرا آنها مطمئن نیستند که افراد مشهور واقعا به رمزنگاری علاقه دارند یا صرفاً تبلیغات می کنند. با این حال ، بر اساس برخی از نتایج بالا ، به نظر می رسد که افراد مشهور به ندرت وقت می گیرند تا نوع ICO را که صمیمانه تأیید می کنند ، بدانند. با این حال ، همه افراد مشهور بی ادعا نیستند. برخی از افراد فوق العاده آگاهی دارند و واقعاً می خواهند در سرزمین رمزنگاری اختلاف ایجاد کنند. یک چیز درست است – محیط رمزنگاری ، غرب وحشی است و دور نگه داشتن خود از پلاگین ، هزینه دارد. احتیاط خود را انجام دهید و از اعتیاد به مواد مخدره دور باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me