کاربران رمزنگاری می توانند به زودی از انتخاب سخت افزار بیشتری برخوردار شوند. چند شرکت سازنده تلفن های هوشمند اعلام کردند که قصد دارند در ماه های آینده فناوری بلاکچین را در محصولات خود ادغام کنند. ارتباطات از راه دور Blockchain با برنامه های غیر متمرکز یکپارچه (Dapps) و موارد دیگر ، کاربران رمزنگاری را به سطح بعدی می رساند. برای تلفن های رمزنگاری آماده شوید.

ارتباطات از راه دور Blockchain

صنعت ارتباطات از راه دور در حال شروع یک انقلاب بلاکچین است که این امکان را دارد تا سال های آینده بازار را تغییر شکل دهد. مدت هاست که تحلیل گران ادغام این فناوری ها را پیش بینی می کنند. یک مطالعه سطح بلاکچین آینده را تعیین کرد سرمایه گذاری طی 5 سال آینده توسط تولیدکنندگان مخابرات با حدود 1 میلیارد دلار بیشتر این صندوق های سرمایه گذاری در آینده توسعه Dapps را هدف قرار می دهند. Dapps هسته اصلی این تزریق مخابراتی بلاکچین است.

علاوه بر این ، تولیدکنندگان تلفن اکنون به دنبال فناوری بلاکچین به عنوان پاسخی برای زیرساخت های پیر خود هستند. فناوری Blockchain امنیت بیشتری نسبت به روش های سنتی که توسط غول های مخابراتی جهان استفاده می شود ، به کاربران ارائه می دهد. پس از تشخیص امکان بهبود ، شرکت ها اکنون به دنبال این فناوری در حال ظهور هستند تا محصولات خود را در اقتصاد دیجیتال قرار دهند.

تلفن های رمزنگاری شده: آینده اکنون است

تلفن های ارز رمزنگاری شده ممکن است مانند تلفن های هوشمند معمولی به نظر برسند ، اما با یک بررسی دقیق ، تعداد زیادی از ویژگی های منحصر به فرد برای ایمن نگه داشتن مکالمات و رمزنگاری رمزگشایی شما مشخص می شود. این واحدها به ویژه برای پاسخگویی به خواسته های یک جامعه در حال رشد رمزنگاری طراحی شده اند. اختلاط این فناوری ها به علاقه مندان رمزنگاری امکان دسترسی به امنیت بیشتر در میان سایر ویژگی های جذاب را می دهد.

مسابقه ارتباطات بلاکچین

این مسابقه اولین سازنده ای است که یک گوشی مبتنی بر بلاکچین را با موفقیت برای عموم عرضه می کند. همانطور که می خواهید یاد بگیرید ، هر ماه که می گذرد این رقابت در حال افزایش است. بیایید لحظه ای به بررسی برخی از پیش بینی شده ترین پروژه هایی که تاکنون به نمایش گذاشته شده اند بپردازیم.

آزمایشگاه های سیرین فینی: 1000 دلار

یکی از پیش بینی شده ترین پروژه ها در این فضا ، پروژه است آزمایشگاه های سیرین سکوی فینی این پروژه منحصر به فرد از طریق سرمایه گذاری مشترک با غول تولید گوشی های هوشمند Foxconn امکان پذیر شد. این دستگاه در حال حاضر بیش از 25000 دستگاه از قبل پیش سفارش دارد.

Finney شامل یک کیف پول سخت داخلی است که به کاربران امکان می دهد رمزنگاری خود را مستقیماً روی دستگاه ذخیره کنند. برای مبادله رمزگذاری خود نیازی به مبادله نخواهید داشت ، زیرا دستگاه از تبادل رمزپایه یکپارچه استفاده می کند. صرافی درون تلفنی نیز با هزینه های صفر همراه است.

آزمایشگاه های سیرن فینی از طریق Engadget

آزمایشگاه های سیرن فینی از طریق Engadget

توسعه دهندگان تلفن همچنان جزئیات کمی از پروژه را منتشر می کنند. آخرین ارتقاality عملکرد آنها شامل امکان کسب درآمد از hotspot شما است. این بدان معناست که شما می توانید ارز ارز رمزنگاری شده را در ازای داده های هات اسپات از افراد بگیرید.

پروژه فینی پس از اتمام موفقیت آمیز پیشنهاد اولیه سکه 158 میلیون دلاری (ICO) در دسامبر سال گذشته پرواز کرد. آزمایشگاه های شیرین امیدوار است که تا پایان سال جنبش بیشتری کسب کند و توسعه دهندگان پیش بینی می کنند میلیون ها واحد فروخته شده مدت کوتاهی پس از عرضه عمومی.

HTC Exodus: 1000 دلار

HTC Exodus پروژه نشان دهنده اوج سالها تحقیق انجام شده توسط غول تولید گوشی های هوشمند است. پروژه Exodus با اعلام پیوستن چارلی لی ، خالق Litecoin به عنوان مشاور ، به عنوان مشاور در اخبار اخیر اخبار قرار گرفت. HTC می خواهد درک عمیقی از جامعه رمزنگاری لی داشته باشد و آن را برای سالها تحقیق و توسعه پروژه به کار گیرد.

جزئیات محدود باقی مانده است ، اما HTC در مورد این دستگاه چند ویژگی اساسی را برای عموم منتشر کرده است. در مد اکثر تلفن های رمزنگاری شده ، Exodus از کیف پول سردخانه داخلی برای ایمن نگه داشتن رمزنگاری شما بهره می برد. همچنین از تماسها و پیامکهای رمزگذاری شده لذت خواهید برد. علاوه بر این ، تلفن همراه با بازی محبوب Cryptokitties مبتنی بر Ethereum بسیار پر شده است.

HTC Exodus از طریق Digital Trends

HTC Exodus از طریق Digital Trends

HTC Exodus تا به امروز تنها تلفن مبتنی بر بلاک چین است که از شبکه Lightning پشتیبانی می کند. شبکه لایتنینگ یک راه حل مقیاس خارج از زنجیره است که از کانال های پرداخت خصوصی برای کاهش ازدحام بلاکچین بیت کوین استفاده می کند. در حالی که هنوز در مراحل آزمایش بتا قرار دارد ، توسعه دهندگان با جریان مداوم برنامه های شبکه رعد و برق در سال گذشته از پروتکل استقبال کرده اند.

نقاشی Blacture: 395 دلار

پروژه Motif با کمک هنرمند ضبط مشهور جهان به صحنه رمزنگاری سرازیر شد پراس میشل. تلفن بخشی از ستاره است انفجار پروژه ، که می خواهد فناوری آینده را به جوامع سیاه پوستان با امید تحریک یک رنسانس سیاه ارائه دهد.

پروژه Motif شامل بسیاری از متخصصان سطح بالای ارتباطات از راه دور ، مانند برنامه نویس سابق سیستم عامل تلفن همراه نوکیا ، Alpesh H. Patel است. کاربران موتیف برای استفاده از تلفن به صورت توکن دریافت می کنند. همانطور که انتظار می رفت ، این دستگاه شامل یک کیف پول سخت داخلی برای ذخیره رمزنگاری شما است.

نقاشی Blacture از طریق راهنمای تبادل Bitcoin

نقاشی Blacture از طریق راهنمای تبادل Bitcoin

به طور منحصر به فرد ، شما یک کارت نقدی پیوندی با خرید خود دریافت می کنید که امکان انجام معاملات روزانه را نیز فراهم می کند. این کارت همچنین به تسهیل پرداخت های حواله کمک می کند. پرداخت های حواله ، وجوه بین المللی را تشکیل می دهند که به کشور مبدا یک مهاجر بازگردانده می شوند. فناوری بلاکچین از پس این کارها با کارآیی بیشتری برمی آید و ادغام این قابلیت ها در پلتفرم Motif مطمئناً جای مورد نیاز بازار را پر می کند..

برخلاف بسیاری از رقبای خود ، Motif از سیستم عامل مبتنی بر بلاکچین جدید موسوم به Zippie OS استفاده می کند. این رابط از طریق نشانه ها به کاربران پاداش می دهد. Motif شامل یک ثبت نام ساده و رمزگذاری کامل دیجیتال است. توسعه دهندگان این گوشی انتظار دارند که تاریخ انتشار پاییز منتشر شود. با توجه به ویژگی های منحصر به فرد آن ، و این واقعیت که برچسب قیمت نیمی از نزدیکترین رقیب آن است ، کارشناسان انتظار پاسخ جدی جامعه را دارند.

ارتباطات از راه دور Blockchain: تلفن های ارز رمزنگاری شده

این پروژه ها روند فعلی را به سمت پروژه های ارتباط از راه دور مبتنی بر بلاکچین در سطح جهانی برجسته می کنند. شما باید انتظار داشته باشید كه مستقیماً پس از عرضه این دستگاههای مورد انتظار ، فشار مستمر در این مسیر مشاهده شود. در آینده ، می توانید ویژگی هایی مانند کیف پول های سخت را به عنوان یک امر عادی تبدیل کنید ، زیرا ارزهای رمزپایه همچنان به محبوبیت خود می رسند. در حال حاضر ، مسابقه ارتباطات از راه دور blockchain فقط در حال داغ شدن است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me