دن لاریمر یک پیشگام ارز رمزپایه و بلاکچین است که به دلیل نقش اصلی در پروژه های رمزنگاری تراشه آبی مانند EOS ، Steem و BitShares بسیار مورد توجه است.

Larimer (github: مدیر سایت) در همه زمینه های بلاکچین ، ارز رمزنگاری شده و مبادلات غیرمتمرکز تبحر دارد و معتقد به آزادی و آزادی شخصی است.

دن لاریمر

مقاله زیر تلاش می کند تا تاریخ طولانی و پر پیچ و خم Larimer را در عدالت ارزهای رمزنگاری شده از دید پرنده انجام دهد.

اطلاعات سریع Dan Larimer و اوایل زندگی

پروژه ها: EOS ، Steem ، Bitshares

مهارت: برنامه ریز ، چشم انداز

اختراعات: DPOS (الگوریتم اثبات شده سهام) ، DAC (شرکت خودمختار غیرمتمرکز)

ارزش خالص: 600 تا 700 میلیون دلار Forbes برآورد فوریه 2018 است

حیوان مورد علاقه: گربه ها (احتمالاً)

لاریمر خود را فیلسوف و ر dreamیاپرداز معرفی می کند و این تعاریف را از رویکرد خود به زندگی ، مطالعه و کار می گیرد. لاریمر بوده است منتسب به داشتن دیدگاه آزادیخواهانه است, که با توجه به نگاه کلی او به زندگی و فلسفه های پروژه منطقی است.

لاریمر اهل کلرادو است و بسیاری از سالهای تشکیل خود را در فلوریدا و ویرجینیا گذراند (فارغ التحصیل از ویرجینیا تک در سال 2003).

لاریمر اساساً در یک سبک زندگی با فن آوری متولد شد و نحوه برنامه نویسی را از پدرش در دوران دبستان آموخت.

Dan Larimer’s Early History History

لاریمر در سال 2003 لیسانس مهندسی علوم کامپیوتر را از ویرجینیا تک دریافت کرد ، و او به وضوح از آن استفاده خوبی کرد زیرا اغلب او را به خاطر یک معمار و مهندس با بصیرت در پشت برخی از موفق ترین پروژه های صنعت ارزهای رمزپایه معتبر می دانند.

مسیر شغلی بلافاصله Larimer شامل تاسیس و اجرای نقش های مهندسی نرم افزار در چندین شرکت بود و بیشتر وقت را در یک شرکت فناوری اتومبیل مستقر در Blacksburg ، ویرجینیا به نام Torc Robotics (2007-2011) گذراند. دومین شغل طولانی مدت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بود Invictus Innovations (2013-2015) ، شرکتی با یک وب سایت که اکنون منقضی شده است و تمرکز آن بر تألیف مقالات فنی و تحولات داخلی (BitShares) است..

حدود شش سال پس از فارغ التحصیلی بود که لاریمر در تلاش برای ساخت یک ارز دیجیتال بود و در سال 2009 به بیت کوین برخورد کرد. او بلافاصله همکاری با این فناوری را آغاز کرد و در حال گفتگو با بنیانگذار گمنام بیت کوین Satoshi Nakamoto در یک بخش بیت کوین بود.

Larimer همچنین هدف سوختگی انجمن Satoshi Nakamoto است: “اگر شما به من اعتقاد ندارید یا آن را دریافت نمی کنید ، وقت ندارم که متقاعد کردن شما را متقاعد کنم.”لاریمر ساتوشی

BitShares: پیشگام الگوریتم DPoS

در سال 2014 ، Larimer BitShares ، دفتر و شبکه توزیع شده توسط peer-to-peer را ساخت که به عنوان یک مبادله غیرمتمرکز نیز عمل می کند. این پروژه در نهایت ناشی از نارضایتی لاریمر از تمایل به تعویض صرافی های متمرکز به دلیل هوس هکرها یا مقامات بود. یک جز core اصلی BitShares bitUSD است ، یک سکه پایدار (دارایی دیجیتال وابسته به دلار آمریکا) بومی زنجیره بلوک BitShares.

Larimer مخترع الگوریتم BitShares Delegated Proof of Stake است که در همه موارد از Steem ، EOS ، List ، Ark و موارد دیگر استفاده شده است..

BitShares به عنوان همه چیز از یک شبکه ، بانک ، دفتر ، صرافی ، نرم افزار ، جامعه ، ارز ، شرکت و طبق گفته Larimer ، حتی یک کشور عمل می کند..

Larimer در طول سالهای خود در کنار هم قرار دادن BitShares ، Graphene را توسعه داد ، یک منبع باز عمدتا C ++ بلاکچین که به عنوان پایه ای برای بلاک چین های BitShares و Steem عمل می کند.

در همین زمان بود که دن لریمر و پدرش استن ، کهنه سرباز صنعت هوافضای آمریکا ، شروع به کار کردند Cryptonomex Inc., یک آژانس مستقل برای توسعه و مشاوره بلاکچین. Cryptonomex Inc. مهندسان خود را که “یکی از پیشرفته ترین معماری های بلاکچین موجود در بازار” را طراحی و ساخته اند ، تبلیغ می کند – و به حق.

BitShares و Steem قادر به پردازش بیش از 100000 تراکنش در ثانیه هستند که میانگین زمان آنها کمتر از 1 ثانیه در هر تراکنش است..

Steem: Blockchain با موفقیت تجاری در اوایل کاربر بالا روبرو می شود

در سال 2016 ، دن لریمر با ند اسکات گرد هم آمد و Stee را تأسیس کرد

صفحه اصلی Steemit

mit، Inc. و تا مارس 2017 به عنوان CTO پروژه خدمت می کرد. وی معمار اصلی بلاک چین و رمز ارزهای Steem است.

Steem کل شبکه Steemit را تأمین می کند. استیمیت, که چیزی شبیه Reddit غیرمتمرکز است ، در حال حاضر با بیش از 50،000 کاربر در ماه شبکه اجتماعی مبتنی بر بلاکچین است..

EOS و Block.one

Dan Larimer تغییر جهت داد و به CTO Block.one ، شرکت مادر و مادر EOS تبدیل شد. بر اساس سایت اینترنتی, Block.one “با انتشار نرم افزارهای متن باز که استفاده از آن برای همه رایگان است ، سیستم های بازار آزاد را برای تأمین زندگی ، آزادی و دارایی طراحی می کند.”

استیمیت

26 ژوئن 2017 فروش یک ساله رمز برای EOS ، پروژه حیوانات خانگی فعلی Dan Larimer را آغاز کرد.

EOS قصد دارد بسیاری از نگرانی هایی را که تاکنون بلاک چین داشته است ، از جمله مشکلات مقیاس پذیری ، هزینه های معامله ، عدم همکاری و سطح بالایی از دشواری شرکت های قدیمی و سازمانی برای استفاده از آنها.

بر اساس سفید EOS,

“نرم افزار EOS.IO معماری بلاکچین جدیدی را ارائه می دهد که برای امکان مقیاس گذاری عمودی و افقی برنامه های غیرمتمرکز طراحی شده است. این امر با ایجاد ساختاری شبیه سیستم عامل که می توان برنامه ها را بر اساس آن ایجاد کرد ، حاصل می شود. این نرم افزار حساب ها ، احراز هویت ، پایگاه داده ، ارتباط ناهمزمان و برنامه ریزی برنامه ها را در صدها هسته پردازنده یا خوشه فراهم می کند. فناوری حاصل یک ساختار بلاکچین است که در هر ثانیه به میلیون ها معامله تبدیل می شود ، هزینه های کاربر را از بین می برد و امکان اجرای سریع و آسان برنامه های غیرمتمرکز را فراهم می کند. “

یک قطعه جالب در تاریخ ارزهای رمزنگاری شده ، تبادل سال 2014 بین Dan Larimer و بنیانگذار Ethereum ، Vitalik Buterin در یک ویدیو است که به نوعی به نظر می رسد در سال 1996 فیلمبرداری شده است..

انتظار می رود Larimer’s EOS که در برخی محافل “قاتل Ethereum” نامیده می شود ، در آینده در چندین جبهه با Ethereum درگیر شود.

افکار نهایی

تعداد کمی از کارآفرینان در فضای ارز رمزپایه و بلاکچین می توانند اثر انگشت خود را در بسیاری از پروژه های Dan Larimer ردیابی کنند. EOS و Steemit (و تا حدی هنوز Bitshares) آماده هستند که یکی از برترین پروژه ها در فضای ارزهای رمزنگاری شده در سال 2018 باشند.

دلیلی وجود دارد که Larimer به عنوان یک افسانه مرزی در محافل برنامه نویسی ارزهای رمزپایه و بلاکچین شناخته می شود. سوابق اثبات شده وی در ایجاد شرکتهای کاربردی و کاملاً رقابتی ، چیزی است که وی را به عنصر کشنده هر پروژه تبدیل می کند.

Larimer را دنبال کنید توییتر برای ادامه زندگی خود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me