رمز امنیتی چیست؟ نشانه های امنیتی اخیراً به عنوان مورد مهم بعدی در فضای ارزهای رمزنگاری شده مورد توجه قرار گرفته اند. نبرد بین رگولاتورها و بازارهای ارزهای رمزنگاری نشده در جریان است. مسلماً در هنگام بازی درام در خط مقدم حضور در اینجا جلب توجه می کند.

ICO ها در مسیر رسیدن به افزایش سرمایه در سطح رکوردی در سال 2018. شگفت آور است که شاهد هستیم این کلاس دارایی جدید فقط در چند سال کوتاه از بودجه سنتی مورد حمایت سرمایه گذاری پیشی می گیرد. البته ، این در میان مقامات مورد توجه قرار نگرفته است. در حالی که برادر بزرگ خود را برای ورود آماده می کند ، پروژه های جالب و جدید رمزنگاری در حال شکل گیری هستند تا با نظارت ناظران روبرو شوند و اطمینان حاصل کنند که آینده سرمایه گذاری سازگار است.

Tokenomics

بیشتر علاقه مندان به ارزهای رمزپایه ، تاکنون با رمزهای سودمند آشنا خواهند شد. به طور خلاصه ، رمزهای سودمند نوعی دیجیتال مبادله ارزش است که می تواند در حال حاضر یا در آینده استفاده شود از یک شبکه ارز رمزنگاری شده. امروز ، با این حال ، ما بر روی کودک جدید در بلوک ، رمز امنیتی تمرکز خواهیم کرد.

رمز امنیتی چیست

به نظر می رسد تفاوت اساسی در نشانه های امنیتی دلیل منطقی سرمایه گذار برای خرید آن باشد. نشانه های امنیتی توسط جامعه به عنوان یک قرارداد سرمایه گذاری مشابه ابزار مالی سنتی در نظر گرفته می شود. و دقیقاً مانند این ابزارها ، اگر یک سرمایه گذار امیدوار باشد که از طریق آن سود کسب کند درآمد, سود سهام, و یا حرکات مطلوب قیمت پس این یک امنیت است.

پردازش یا استاندارد سازی آن آسان نیست که بفهمید دلایل هر تصمیم سرمایه گذاری چیست. سرانجام به این نتیجه می رسد که تعیین کند آیا توکن مورد استفاده ای دارد (به عنوان مثال خرید و استفاده از نشانه ها برای سرویس پخش ویدئو) یا صرفاً برای فروش در تاریخ بعد با سود. اما این رمزهای امنیتی از کجا و چگونه ایجاد می شوند?

رونق ICO به لطف معرفی توکن ERC-20 Ethereum کم نیست. این استاندارد به جای ایجاد بلاکچین اختصاصی ، یک چارچوب آسان فراهم می کند که در آن رمز توکن خود را راه اندازی کنید. با این حال ، اتریوم بیشتر جنبشی غیرمتمرکز است و هیچ ارتباطی با نهادهای نظارتی یا کانال های رسمی سرمایه گذاری ندارد. وارد Polymath شوید. پروژه ای که هدف آن تغییر همه آن است.

چندشکلی

به زبان ساده ، Polymath می خواهد بستر رمزهای امنیتی Ethereum باشد. آنها بلند پروازانه امیدوارند که با ایجاد اولین استاندارد رمز ارزهای رمزپایه ، موفق به کسب همان نوع موفقیت شوند, ST-20. یک نیاز واقعی برای محافظت از سرمایه گذاران در برابر انواع خاصی از کلاهبرداری ICO وجود دارد. و همکاری Polymath با نهادهای نظارتی ممکن است فقط جواب باشد.

رمز امنیتی چیست. مسیر پیش بینی شده سکوی پلی مات

مسیر پیش بینی شده سکوی پلی مات

پروتکل های چندشکلی این امکان را برای سرمایه گذاران تأیید شده برای خرید ، فروش و مبادله ارزش فراهم می کند. با KYC / AML و سایر الزامات نظارتی ، سرمایه گذاران و صادرکنندگان می توانند وجوه خود را ردیابی کنند و از هدر رفتن پول دیگران جلوگیری کنند.

این ممکن است به طور بالقوه یک تغییر دهنده در فضای ارزهای رمزنگاری شده باشد زیرا شایعه شده است که مبالغ زیادی پول سازمانی فقط در حاشیه نشسته اند و منتظرند بدون خطر در بازارهای ارز مجازی درگیر شوید. برای یک غواصی عمیق در دنیای Polymath ، نگاهی به راهنمای ما بیاندازید.

tZero tZero

از طرف دیگر ، tZero می خواهد بستری را ایجاد کند که امکان تجارت اوراق بهادار رمزنگاری را فراهم کند. همانطور که می دانید ، در حال حاضر مبادلات ارز رمزنگاری شده زیادی وجود دارد اما هنوز هدف tZero یکی از اولین مبادلات تنظیم شده توسط SEC است. موسس ، پاتریک بیرن ، معتقد است که این می تواند NASDAQ بعدی باشد ، به جز در بلاکچین.

یک مزیت جالب توجه که پروژه در حال ترویج آن است ، یک است 10٪ پاداش درآمد ناخالص به دارندگان توکن به صورت فصلی. به عبارت دیگر ، tZero یکی از اولین طرح های سود سهام برای سرمایه گذاران ارز رمزپایه را ارائه می دهد. این دوباره می تواند یک موفقیت واقعی باشد زیرا شرکت های تحت نظارت و سرمایه گذاران نهادی فرصتی پیدا می کنند تا با خیال راحت دارایی های خود را در بلاکچین ثبت کنند و از مفاهیم آشنا مانند سود سهام و غیره استفاده کنند..

استانداردها کجا هستند?

بنابراین ، آن وقت ما در مورد نشانه های امنیتی کجا عمل می کنیم؟ متأسفانه ، ما هنوز در حال گام برداشتن بر روی آب گل آلود استخر تنظیم هستیم. در این منطقه خاکستری ، تنظیم کننده ها هنوز برخی از ابزارها را در اختیار دارند ، به ویژه در ایالات متحده:

تست هووی

آزمون Howey توسط دیوان عالی کشور در سال 1940 برای ارزیابی اینکه آیا معامله واجد شرایط سرمایه گذاری است ، معرفی شد. این معیار بیشتر مربوط به ابزارهای مالی است زیرا مربوط به قوانین ایالات متحده است. و البته ، همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، بستگی زیادی به این دارد که آیا انگیزه اصلی سود است.

در اخیر حاکم, SEC به این نتیجه رسید که هر دو بیت کوین و اتریوم به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته نشده اند. با این حال ، این حکم برخی از س questionsالات واقعی را در مورد تعاریف توکن ایجاد می کند که قبلاً نگاه کردیم. بسیاری از سرمایه گذاران بیت کوین را صرفاً به عنوان ذخیره ارزش و / یا حدس و گمان در مورد تغییرات قیمت در نظر می گیرند. به نظر می رسد که تعریف رسمی از رمز امنیتی ممکن است فقط به نظر کمیسیون امنیت اقتصادی و سایر نهادهای نظارتی بستگی داشته باشد.

بی خطر & SAFT

SAFT مخفف Simple Agreements for Future Tokens است و در قسمت پشتی اختراع شده است سرمایه گذاری ساده برای حقوق صاحبان سهام آینده قرارداد. SAFE توسط Y-Combinator ، دستگاه جوجه کشی برای شناخت و توسعه کارآفرینان جدید ، پیشگام شد. ایده ایجاد یک قرارداد ساده بین یک شرکت و سرمایه گذار بود. اگر یک سرمایه گذار زودتر از زمان توسعه یک شرکت سرمایه گذاری کند ، وقتی سهام آن سهام را در اختیار بگیرد ، حق خرید حقوق صاحبان سهام را خواهند داشت.

برای نشان دادن این نکته ، GSR پایتخت پکن در اوایل سال جاری نامه ای را برای خرید 160 میلیون دلار توکن tZero با استفاده از یک قرارداد SAFE امضا کرد. بخشی از این قرارداد شامل قیمت هر توکن 10 دلار بود:

“tZERO از امضای نامه قصد (LOI) با GSR Capital (GSR) ، یک شرکت سهامی خاص که طبق قوانین هنگ کنگ تشکیل شده است ، برای مشارکت در ارائه پیشنهادات امنیتی tZERO (STO) خبر داد.”https://t.co/RftnltTvgO

– tZERO (tzeroblockchain) 29 ژوئن 2018

https://platform.twitter.com/widgets.js

همین ایده در مورد رمزهای امنیتی اعمال می شود و در این مورد می توان ادعا کرد که در واقع از توافق نامه SAFT استفاده شده است. شایان ذکر است که بسیاری از ICO ها حتی قبل از دریافت بودجه حتی محصول درخشان ندارند. توافق نامه SAFT در این شرایط ایده آل است و احساس امنیت بیشتری را برای سرمایه گذار به ارمغان می آورد زیرا آنها به دنبال دریافت رمز در تاریخ آینده هستند.

کجا به بعدی?

مقامات در سراسر جهان نگاه سخت و سختی به نحوه برخورد با بازار ارزهای رمزنگاری شده دارند. ماهیت غیرمتمرکز بسیاری از شبکه های رمزنگاری فشار بر دولت ها و نهادهای نظارتی است زیرا صلاحیت آنها در مرز به پایان می رسد در حالی که بیت کوین و altcoins بدون زحمت از آنها عبور می کنند.

اگر شرکتی در ایالات متحده شرکت کند ، تنظیم کنندگان ممکن است گزینه های بیشتری در دسترس آنها باشد. اما اگر این کشور در یک کشور رمزنگاری دوست مانند سوئیس یا سنگاپور تاسیس شود چه؟ این امر نیاز واقعی به استفاده از سیستم های بهتر برای محافظت از سرمایه گذاران ارز رمزپایه را منتفی نمی داند. و کاملاً واضح است که نیاز فزاینده ای به خودتنظیمی رمزنگاری وجود دارد.

خوب یا نه ، رمزهای امنیتی برای ماندن در اینجا هستند. سوال اصلی این است که ، برای چه مدت؟ امیدواریم این راهنما را در مورد مفید بودن رمز امنیتی پیدا کرده باشید. حتماً با فضا همراه باشید تا ببینید چطور فصل بعدی را می خوانید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me