چرا سوئیس در تلاش است تا عنوان رمزنگاری خود را حفظ کند

عدم اطمینان نظارتی پیرامون ICOs بسیاری از شرکت های بلاکچین را وادار به ایجاد پایگاه در سوئیس “رمزنگاری” کرد. اما پس از آن ، بانک های بزرگ سوئیس شروع به انکار خدمات خود کردند و به نظر می رسد اوضاع با شرکت های رمزنگاری که به دنبال مراتع دوستانه تر هستند ، ترك می كند. همزمان با تصویب مقررات جدید در مالت و solarisBank در آلمان ، حساب های شرکت های بلاکچین باز می شود ، سوئیس در تلاش است تا عنوان رمزنگاری خود را حفظ کند.

آنچه برای Crypto-Friendly اتفاق افتاده است?

بودجه ICO بودجه VC را گرفت برای سرمایه گذاری در مراحل اولیه در سال 2017 و سوئیس به بزرگترین مرکز ICO تبدیل شد. وجوه ICO اگرچه در مقایسه با صنعت بانکداری سوئیس (پنجمین رتبه در جهان) اندک است اما قابل توجه است. کانتون سوئیس Zug (AKA Crypto Valley) به سرعت محل زندگی بیش از 200 شرکت بلاکچین شد.

Clampdowns در ایالات متحده آمریکا؟ مشکلی نیست عدم قطعیت در ژاپن یا چین؟ سوئیسی ها با خوشحالی دست های خود را می مالیدند. تا زمانی که UBS حسابهای شرکتهای رمزنگاری را بست و یکی یکی از بانکهای بزرگ سوئیس از آن پیروی کردند.

یکی از بانکهایی که به تاسیس سوئیس به عنوان یک مرکز رمزنگاری کمک کرده است ، همچنین ممکن است در از بین بردن حرکت موثر باشد. در حال حاضر ، تعداد اندکی بانک از 250 کشور باقیمانده که با شرکتهای رمزنگاری در سوئیس کار خواهند کرد. و با راه اندازی solarisBank در آلمان درهای خود برای راه اندازی بلاک چین ، سوئیسی ها برای جلوگیری از مهاجرت باید سریع عمل کنند.

چرا بانک های سوئیس تمایلی به کار با رمزنگاری ندارند

مطابق با رویترز, بانک های سوئیس نگران عدم وضوح نظارتی هستند و قبل از ارائه خدمات خود به بازار رمزنگاری ، از قوانین نظارتی قوانین مشخصی را می خواهند. یکی از مهمترین نگرانی ها این است که بسیاری از ICO ها چک های AML کافی (یا هرگونه) سرمایه گذاران را انجام نمی دهند. این یک مشکل برای بانک ها است زیرا آنها از نظر قانونی موظف به انجام این کار هستند.

بازار رمزنگاری سوئیس برای استارتاپ هایی که از بانک ها بانکداری مالی می کنند پیچیده تر می شود

بازارهای مالی سوئیس

عدم رعایت مراقبت های لازم در هنگام انجام AML برای یک بانک ، یک مسئولیت بزرگ است. بانک های سوئیس که تصمیم به همکاری با شرکت های بلاکچین می گیرند ، نیاز به رعایت دقیق KYC / AML دارند.

داشتن یک حساب بانکی به عنوان یک شرکت رمزنگاری چند خطر را به همراه دارد. یعنی ، حساب احتمالی مسدود می شود یا از شما خواسته می شود وجوه خود را به موسسه دیگری منتقل کند زیرا بانک مورد نظر در کلاهبرداری احتمالی مسئول نیست..


علاوه بر این ، بیت کوین ، اتر ، ریپل و سایر ارزهای رمزپایه به عنوان یک روش پرداخت منظم دیده نمی شوند. بنابراین از سیستم بانکی مستثنی هستند. این بدان معناست که استارت آپ های بلاکچین قادر به واریز و صرف بودجه ای نیستند که برای توسعه شرکت های خود ، استخدام و پرداخت حقوق کارمندان و اجرای ایده های خود جمع کرده اند..

ارسال نوآوری در خارج از کشور

در حالی که آب و هوا در کشورهایی مانند ایالات متحده هنوز نامشخص است ، سوئیس قبلاً شاهد رقابت عمده بوده است. یعنی جبل الطارق ، (بالای لیست بودجه ICO جمع شده در سال 2017 ، سقوط سوئیس به جایگاه ششم) ، همسایگان لیختن اشتاین و جزایر کیمن. به لطف سابقه طولانی نرمش مالی ، بانک های این حوزه ها جای تعجب ندارند که درهای خود را به روی شرکت های رمزنگاری باز می کنند.

اما اکنون جنگ برای عنوان دوستانه رمزنگاری نزدیک به خانه آغاز شده است. چارچوب نظارتی مشخص مالت و سیاست دوستانه بلاکچین قبلاً شاهد انتقال Binance و BitBay به آنجا بوده است. و اکنون آلمان در حال ایجاد وضوح در ICOs و تفاوت بین نشانه های سهام و توکن های امنیتی است ، و به شرکت های زنجیره ای و بلاکچین اجازه می دهد تا سرمایه های سازگار را جمع آوری کنند..

و بانک های آلمان شروع به فعالیت می کنند و همچنین با solarisBank یک کارخانه Blockchain ایجاد می کند که به شرکت های رمزپایه امکان افتتاح حساب می دهد..

SolarisBank جهان را شگفت زده می کند

آلمان در مسابقه ارزهای رمزپایه شروع کننده دیرهنگام بوده است. تا همین اواخر ، شرکت های رمزنگاری هنگام افتتاح حساب بانکی یا دسترسی به خدمات بانکی با چالش های زیادی روبرو بودند. اما اکنون رگولاتوری BaFin آلمان شروع به لرزیدن کرده است.

solarisBank

solarisBank اکنون رمزنگاری شده است

تنظیم کننده در حال تنظیم بیانیه هایی با سرعت یخبندان و هشدار در مورد تنظیم توکن ها است. در حالی که هنوز بیانیه مشخصی وجود ندارد که بانک ها را به طور فعال تشویق کند تا به آن بپیوندند ، اما مسلما جو سرد در حال ذوب شدن است.

آلمان در حال درک مزایای اقتصادی بالقوه بخش ارزهای رمزنگاری شده است و solarisBank شرکت های بلاکچین را در انجام معاملات روزمره تسهیل می کند..

سوئیس تلاش می کند تا عنوان خود را حفظ کند

مقامات و نهادهای نظارتی سوئیس اکنون در تلاشند تا عنوان خود را به عنوان یک کشور رمزنگاری دوست حفظ کنند. آنها مشغول همکاری با بانک ها برای تشویق پذیرش شرکت های ارز رمزپایه هستند. یوهان اشنایدر-امان وزیر اقتصاد سوئیس حتی اظهار داشت که سوئیس باید نهاد Crypto شود ، نه فقط Crypto Valley.

همچنین اعلامیه های عمده ای از صرافی SIX سوئیس منتشر شده است که به سرمایه گذاران سنتی و بانک ها اجازه می دهد تا به صورت سازگار وارد عمل شوند..

اما در حالی که سوئیس عادت داشت عضلات خود را در برابر سایر کشورهای دارای تمبر پستی خم کند ، رقابت شدیدتر می شود. آلمان با solarisBank به بازار می آید و از BaFin حرکت می کند که اکنون در رادار سوئیس خونریزی می کند.

البته بعید به نظر می رسد سوئیسی ها عنوان قهرمانی دوستانه رمزنگاری خود را بدون تلاش و مجاهدت به آلمان تحویل دهند. باید دید چه کسی در جنگ ارزهای رمزپایه پیروز خواهد شد اما باید یک مبارزه جالب باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map