ادغام بلاکچین و آموزش عالی

فناوری بلاکچین یکی از انقلابی ترین مفاهیم عصر ما است و شیوه برقراری ارتباط متقابل شخصی و مشاغل را در مقیاس جهانی دگرگون می کند. این فناوری جایگزین امن تر و مقرون به صرفه ای برای وضعیت موجود فراهم می کند. این مزایا دقیقاً به همین دلیل است که نباید تعجب آور بود اگر یاد بگیریم که فناوری آموزش عالی بلاکچین اکنون نقشی رو به رشد در سیستم های آموزشی ما دارد. در عرض چند ثانیه ، فناوری بلاکچین وظایفی را به انجام می رساند که آنچه قبلاً به کارمندان قابل توجهی مانند نظارت ، ایمن سازی و اعتبارسنجی احتیاج داشت.

اینترنت ارزش

اینترنت برای ارسال a مناسب است کپی �� از جمله ، یک ایمیل یا سخنرانی ، اما فقط در صورت همراه بودن با فناوری بلاکچین ، می توانید اصلی سند ارسال شود یا صحت آن تأیید شود. این استفاده از پروتکل های بلاکچین امکان ارسال ارزش و نه فقط اطلاعات آنلاین را فراهم می کند. به عنوان مثال ، یک شخص می تواند به جای فقط یک نسخه کپی ، از یک درجه مجازی ارسال کند. این معادل داشتن مدارک تحصیلی در جیب شما است. این احتمالات تأثیر شگرفی بر کل بخش آموزشی دارد. سال گذشته یک سال هیجان انگیز برای جامعه بلاکچین بوده است ، و ترکیب این فناوری با صنعت آموزشی ادغام استقبال کننده ای است.

اعتبار سنجی

هزینه مربوط به تأیید اعتبارنامه های دانشجویی و زمان درگیر در فرآیند درخواست ، کارفرمایان را در مورد بررسی شایستگی های بالقوه استخدام جدید محدود می کند. یک سیستم مبتنی بر بلاکچین به دانشجویان امکان می دهد مهارت های علمی خود را هنگام جستجوی کار مستقیم ، بدون تاخیر و با نرخ بسیار ارزان تر ، ثابت کنند..

در حال حاضر ، دانشگاه ها به طور متوسط ​​حدود 8 دلار برای ارسال رونوشت های شما به خارج از کشور هزینه می گیرند. می توانید تصور کنید که این نقطه قیمت ترکیبی از هزینه ایجاد ، تشکیل پرونده و ارجاع سند شما باشد. این قیمت می تواند کمتر از 0.01 دلار باشد و همچنان در یک سیستم مبتنی بر بلاکچین سودآور باشد.

غول الکترونیکی سونی نیاز به این نوع سیستم عامل ها را دیده است و آنها قبلاً یک آموزش عالی بلاکچین ایجاد کرده اند تایید سیستمی که در سطح جهانی مورد استفاده قابل توجهی قرار می گیرد. این سرویس به مدارس این امکان را می دهد تا ریز نمرات و نمرات را از طریق یک پورتال دیجیتال مدیریت کنند. این بستر از طریق همکاری با IBM امکان پذیر شد.

خطرات امنیتی

مشکلی که در سیستم های رونوشت کاغذ یا حتی دیجیتال وجود دارد ، خطر تغییر ، هک ، تخریب ، حذف ، کپی و غیره است. در صورت تخریب اسناد برای همیشه از بین می رود. به همین ترتیب ، نسخه برداری و تغییر در نسخه های دیجیتالی اسناد اغلب اتفاق می افتد. این نگرانی ها پس از هدف قرار دادن چندین مدرسه با رده بالا در چند سال اخیر توسط هکرها افزایش یافت.

داده های شخصی می توانند به دنبال حمله به سرورها عمومی شوند. برخی از مدارس مانند ایالت اوهایو, دانشگاه کالیفرنیا – برکلی و دانشگاه ویسکانسین اخیراً هک شده اند. امنیت اضافی ارائه شده توسط یک سیستم بلاکچین می تواند به کاهش این مشکلات کمک کند و اطلاعات شخصی دانش آموز را با هزینه قابل قبول تر ایمن نگه دارد.

عنوان نقض داده های ایالت اوهایو از طریق SC Media

عنوان نقض داده های ایالت اوهایو از طریق SC Media

یادگیری دو طرفه از طریق سیستم های آموزش عالی Blockchain

دانش آموزان امروز می خواهند در یک محیط تعاملی یاد بگیرند که به آنها برای کمک هایشان پاداش می دهد. پروتکل های Blockchain امکان نظارت بر فعالیت های دانش آموزان در زمان واقعی را فراهم می کند. این ویژگی تنظیمات تکنیک یادگیری را براساس شرایط یا حتی سبک یادگیری دانش آموز امکان پذیر می کند. در این سناریو ، بازخورد ارائه شده توسط دانش آموز به همان اندازه برنامه درسی برای تعیین بهترین روش تحویل محتوا ارزشمند است.

اخیرا مطالعه انجام شده توسط محققان هاروارد بر مزایای سیستم های یادگیری دو طرفه تأکید می کند. توانایی نظارت دقیق بر پیشرفت هر دانش آموز یک مزیت بزرگ نسبت به سیستم های فعلی است. امروز ، یک استاد یادداشت ها را در حالی که دانشجویان اطلاعات را در دفترچه یادداشت خط می زنند ، دیکته می کند. یک رویکرد تعاملی بیشتر به دانش آموز امکان می دهد اطلاعات را به دلیل ورودی حسی اضافی مورد نیاز در تعامل کلاس دو طرفه ، مستقیماً به حافظه طولانی مدت خود بفرستد..

آموزش سفارشی با استفاده از آموزش عالی Blockchain

داده های جمع آوری شده همچنین امکان یادگیری سفارشی تری را برای افراد فراهم می کند. این رویکرد منحصر به فرد برای برنامه ریزی درسی می تواند به دانش آموزان بیشتری کمک کند تا حداکثر پتانسیل خود را با توجه به توانایی های خود و در برنامه زمانی خود توسعه دهند. پورتال های یادگیری رایانه می توانند به طور خودکار پیشرفت دانش آموز را رصد کرده و برنامه درسی را براساس نقاط قوت و ضعف دانش آموز ایجاد کنند.

محققان دانشگاه مریلند سیستم عامل های یادگیری الکترونیکی را پیدا کردند که تحت این فرضیه کار می کنند عملکرد بهتری داشت یادگیری در کلاس در بیشتر سناریوها. افزودن فناوری بلاکچین به این سیستم ها به مربیان این امکان را می دهد تا نقاط قوت و ضعف یک دانش آموز را در زمان واقعی بهتر درک کنند..

گسترش کلاس با سیستم های آموزش عالی Blockchain

با استفاده از زنجیره بلوک ، موفقیت های کلاس شما می تواند به راحتی به روند استخدام منتقل شود. سناریویی را تصور کنید که از تجربیات کاری واقعی زندگی خود اعتبار کسب می کنید. سیستم های یادگیری مبتنی بر رایانه مبتنی بر بلاکچین می توانند دستاوردهای حرفه ای دانش آموز را بدون توجه به اینکه در کلاس هستند نظارت کنند. یادگیری مبتنی بر پروژه سیستم های توسط شرکت ها با موفقیت به طور گسترده ای استفاده می شود. به زودی ممکن است بتوانید از این اطلاعات برای اثبات تجربه خود استفاده کنید. و این اطلاعات می تواند هنگام جستجوی کار آینده ارزشمند باشد.

سیستم های پاداش

هنگامی که می توانید دانشجویان را با کارایی بیشتری نظارت کنید ، می توانید سیستم پاداش خودکار را پیاده سازی کنید. این سیستم می تواند متشکل از بستری باشد که داده های بلاکچین دانشجویان را جمع آوری کرده و از آن برای تعیین افرادی که مستحق بورس تحصیلی یا شناخت علمی هستند استفاده می کند. سپس این پروتکل می تواند از یک قرارداد هوشمند برای ارسال وجوه به حساب دانشجو با دریافت جایزه استفاده کند.

دانشگاه نیکوزیا در سرو نیز از چنین مواردی استفاده می کند سیستم که سوابق دانشجویان آنها را پیگیری می کند. CNBC برای اولین بار این پلت فرم را در سال 2016 تحت پوشش قرار داد. از آن زمان ، مربیان این برنامه را گسترش داده اند و شامل برنامه های درسی سفارشی برای دانش آموزان هستند..

همکاری در آموزش عالی Blockchain

فناوری بلاکچین انجام کارهای بزرگتر و بزرگتر بین فردی را که نسبت به محیط کار امروز نیز واقع بینانه تر هستند ، آسان می کند. در یک محیط شرکتی ، مشاهده پروژه های بزرگ که توسط افراد زیادی انجام می شود که به طور همزمان کار می کنند ، معمول است. ConsenSys فقط یک سرویس است که راهی آسان برای انجام این وظایف در اختیار مشاغل قرار می دهد.

ConsenSys به شرکت ها دسترسی به فناوری Blockchain را پیشنهاد می کند

ConsenSys به شرکت ها دسترسی به فناوری Blockchain را ارائه می دهد

کلاسهای درس آینده همه در مورد همکاری است. با استفاده از اجماع بلاکچین ، تعداد زیادی از افراد در مناطق مختلف می توانند در زمان واقعی به تغییرات یک پروژه واحد رای دهند. علاوه بر این ، افرادی که روی این پروژه کار می کنند می توانند پیشرفت خود را پیگیری کنند. فناوری Blockchain می تواند به طور خودکار سهم هر فرد در پروژه را کنترل کند.

سیستم آموزشی فعلی ما به جای همکاری از رقابت استفاده می کند. دانشجویان در برابر یکدیگر به رقابت می پردازند و برنده هر کسی است که بتواند متناسب با سبک تدریس استاد باشد. همکاری در آزمون ها یا سایر وظایف منجر به مجازات های سخت می شود. این استراتژی فقط به دانش آموزان کمک می کند تا اطلاعات را توسعه دهند تا توانایی استفاده از این اطلاعات را به روشی معنی دار کسب کنند.

مدتهاست که معلمان به دنبال ابزاری برای ایجاد تعامل بیشتر در کلاس هستند. پژوهش ثابت کرده است که این استراتژی بسیار م inثر در رشد دانش آموزان ، به ویژه کودکان خردسال است. این فناوری می تواند دوره جدیدی از یادگیری مشارکتی دانش آموزان را آغاز کند ، جایی که کلاس ها یا حتی کل موسسات یادگیری می توانند روی پروژه های بزرگ آموزشی با هم کار کنند.

آموزش عالی Blockchain – برنامه درسی جدید

فناوری Blockchain به طور ایده آل برای رسیدگی به خواسته های موسسات آموزش عالی و دانشجویان ما مناسب است. آموزش و پرورش هسته اصلی جامعه ما است و پیشرفت های صورت گرفته در سیستم آموزشی ما به نفع همه بخش ها است. امیدوارم که در آینده ادغام مداوم این بخش ها وجود داشته باشد که سیستم عامل های مبتنی بر بلاکچین آموزش عالی بیشتری تولید کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map