چه تازه وارد رمزنگاری باشید و چه یک سرمایه گذار باتجربه ، باز هم ممکن است تعجب کنید ، “کارت رمزگذاری چیست؟” در این مقاله ، ما به تمام سوالات شما در مورد آنها پاسخ می دهیم. ما همچنین برخی از مزایا و چالش های مصرف کنندگان و بازرگانان با استفاده از کارت های رمزنگاری را بررسی می کنیم. سرانجام ، ما برخی از کارتهای رمزنگاری برتر بازار امروز را برجسته می کنیم تا به شما کمک کند گزینه های فعلی 2018 و بعد را بهتر درک کنید.

کارت رمزنگاری چیست?

پاسخ این سوال در واقع کاملاً ساده است. کارت رمزنگاری هر کارت بدهی یا اعتباری است که به شما امکان می دهد حداقل با استفاده از یک نوع ارز رمزپایه پرداخت کنید. کارتهای رمزنگاری معمولاً امکان پرداخت با استفاده از ارز فیات را نیز برای شما فراهم می کنند.

اگرچه ممکن است پرداخت با فناوریهای جدیدتر پرداخت را ترجیح دهید (به عنوان مثال اسکن کد QR با دستگاه همراه) ، بسیاری از افراد دوست دارند که به جای آن از کارت استفاده کنند. بیشتر کارتهای رمزنگاری ، اگر نه همه ، انعطاف پذیری پرداخت را با استفاده از کارتهای پلاستیکی یا برنامه های تلفن همراه ارائه می دهند. هر دو حزب پیروز می شوند.

مزایای مصرف کنندگان

برای مصرف کنندگان ، استفاده از کارت رمزنگاری در مقابل انتقال عادی کیف پول به کیف پول چند مزیت دارد.

در حالی که برخی از کاربران ممکن است به ارسال پرداخت های رمزنگاری P2P عادت کرده باشند ، اما ممکن است بسیاری از کاربران جدیدتر این کار را نکنند. با اجازه دادن به پرداخت های رمزنگاری از راه های مشابه با دنیای فیات ، کارت های رمزنگاری راحتی و آشنایی بیشتری را به ارمغان می آورند. این ویژگی ها اجزای کلیدی برای کمک به رمزنگاری برای دستیابی به جریان اصلی هستند.

علاوه بر این ، کارتهای رمزنگاری برای اطمینان از درست بودن آدرس گیرنده به روند دقیق نیاز ندارند. در بسیاری از موارد, ارسال به آدرس اشتباه به این معنی است که فرستنده به طور کلی وجوه خود را از دست می دهد یا مجبور به پرداخت هزینه بازیابی است. با استفاده از کد QR یا کشیدن کارت ، کاربران می توانند قبل از ارسال پرداخت ها ، به راحتی اطلاعات معامله را تأیید کنند.

آیا کارت های رمزپایه می توانند استقبال گسترده از ارزهای رمزپایه را تسهیل کنند؟

آیا کارتهای رمزپایه می توانند استقبال گسترده از ارزهای رمزپایه را تسهیل کنند?

چالش هایی برای بازرگانان

کارت های رمزنگاری همه آفتاب و رنگین کمان نیستند. بازرگانان باید قیمت های ناپایدار رمزنگاری را در نظر بگیرند. به عنوان مثال ، اگر یک بازرگان در دسامبر 2017 BTC (یا سایر رمزنگاریهای دیگر) را بپذیرد ، آن تاجر احتمالاً با کاهش مقادیر قیمت در سال 2018 کمی ناامید خواهد شد. نوسان قیمت بحث فروش بدنام در مقابل HODL را برانگیخته است. برای بازرگانانی که به ثبات و انسجام بستگی دارند ، پذیرش پرداخت های رمزنگاری می تواند خطراتی را به همراه داشته باشد.

بعلاوه ، ممکن است بازرگانان مایل نباشند وقت بگذارند و اشکال جدید پرداخت را که به تصویب گسترده نرسیده اند بپذیرند. ممکن است بسیاری از فروشگاه ها منتظر بمانند تا تقاضای کاربر به یک سطح مشخص برسد.

حتی اگر موانع قابل توجهی در برابر فرزندخواندگی وجود داشته باشد ، بازرگانان باید مزایای آن را نیز در نظر بگیرند.

مزایای بازرگانان

بازرگانان باید این واقعیت را در نظر بگیرند که کارتهای رمزنگاری پتانسیل کاهش شدید هزینه پردازش پرداخت شخص ثالث را ثابت کرده اند. رمزنگاری ها حداقل رقابت مفیدی را در تجارت ایجاد می کنند و به خوبی می توانند به آینده سیستم های نقدی الکترونیکی تبدیل شوند. این امر عمدتا به دلیل مأموریت آنها در کاهش کارمزد معاملات و زمان پردازش است.

علاوه بر این ، برخلاف بسیاری از صرافی های ارز رمزنگاری شده که هزینه های بازرگانی بالایی را دریافت می کنند ، بسیاری از کارت های رمزنگاری هزینه مبادله کمتری دارند. آنها همچنین فرایند کلی تبادل رمزنگاری به فیات را ساده می کنند.

کارتهای رمزنگاری محبوب

همه کارت های ذکر شده در زیر هم کارت های مجازی و هم کارت های پلاستیکی را ارائه می دهند.

توجه داشته باشید که این لیست شامل تمام کارتهای رمزنگاری موجود در بازار نیست و ممکن است خط مشی این کارتها (یعنی محدودیتها و هزینه های جغرافیایی) در زمان انتشار این راهنما تغییر کند.

Wirex

Wirex که پیش از این با نام E-coin شناخته می شد ، یکی از محبوب ترین کارت های رمزنگاری در بازار است. یکی از جالبترین ویژگی های این کارت این است که 0/5 درصد وجه نقد رمزنگاری شده را برای خریدهای داخل فروشگاه ارائه می دهد.

Wirex دارای چندین ادغام ارز اصلی است. به عنوان مثال ، شما می توانید Bitcoin ، Litecoin و Dash را در کیف پول های بلاکچین حداکثر امنیتی ذخیره کنید. همچنین می توانید از Wirex برای تبادل بیش از 50 آلتکوین مختلف استفاده کنید. مهمتر از همه ، این برنامه با چندین محبوب ترین پردازنده پرداخت فیات مانند PayPal ، Alipay و غیره ادغام شده است. این امر خرید و فروش رمزنگاری در حین حرکت را برای کاربران ساده می کند.

برای سرمایه گذاران آمریکایی ، Wirex در حال حاضر از آگوست 2018 در دسترس نیست.

Wirex دارای چندین ادغام مهم فیات و ارزهای رمزپایه است.

Wirex دارای چندین ادغام مهم فیات و ارزهای رمزپایه است.

موناکو

در حالی که این پروژه دو سال تأخیر را پشت سر گذاشت ، اما به نظر می رسد اکنون در مسیر پذیرش کاربر قرار دارد. موناکو اکنون در تلاش است تا لیست انتظار تقریبا 70،000 سفارش را ارائه دهد. در تابستان 2018 ، موناکو در اروپا و سنگاپور معرفی شد. انتظار می رود در Q4 2018 در ایالات متحده در دسترس باشد.

برخلاف سایر کارتهای رمزنگاری موجود در این لیست ، موناکو ارز رمزپایه بومی (MCO) خود را دارد که به طور مداوم در رتبه بندی کلاه بازار نسبتاً بالا قرار دارد. خبر جالب دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است موناکو دامنه crypto.com را خریداری کرد در سال 2018 با مبلغی نامشخص.

جزئیات مربوط به هزینه ها ، گزینه های کارت و موارد دیگر را می توانید در مقاله راهنمای مبتدیان کارت Monaco Card مشاهده کنید.

تیم پروژه موناکو توانست نام دامنه crypto.com را خریداری کند.

در سال 2018 ، تیم پروژه موناکو توانست نام دامنه crypto.com را خریداری کند.

Cryptopay

Cryptopay در سال 2013 تاسیس شد ، یکی از تثبیت شده ترین شرکت های کارت رمز در بازار است. این پروژه مرتباً آمار کاربر را به روز می کند که نشان می دهد این کارت دقیقاً چقدر محبوب است. از اواسط آگوست 2018 ، Cryptopay دارای بیش از 121،00 کارت اعتباری صادر شده است. همچنین بیش از 921000 کاربر فعال دارد.

اگرچه این کارت ها در مورد کارت های رمزنگاری چشمگیر است ، اما توجه به این نکته نیز مهم است که معاملات متوسط ​​در ماه هنوز بسیار کم هستند. به عنوان مثال ، در کل ماه ژوئیه 2018 ، کمتر از 32000 معامله Cryptopay انجام شده است. با این حال ، این آمار احتمالاً نشانگر استفاده از کارت های رمزنگاری به طور کلی است. این تازه کننده است که Cryptopay این آمار را علنی می کند زیرا باعث شفافیت بیشتر بین شرکت و کاربران بالقوه می شود.

Cryptopay به طور مکرر آمار مربوط به پذیرش رمزنگاری توسط کاربر را منتشر می کند.

Cryptopay به طور مکرر آمار مربوط به پذیرش کارت رمزنگاری توسط کاربر را منتشر می کند.

کارت شیفت Coinbase

همانطور که از نامش پیداست ، این کارت رمزنگاری ارتباط مستقیمی با Coinbase دارد. کاربران می توانند کیف پول Coinbase موجود خود را به Coinbase Shift Card پیوند دهند. متأسفانه ، این کارت فقط از اوت 2018 در ایالات متحده در دسترس است.

خبر خوب این است که شما توانایی استفاده از این کارت را با 99٪ (38 میلیون) بازرگان جهان دارید. همچنین این برنامه هیچ هزینه ماهانه یا هزینه POS ندارد. با این وجود هزینه های روزانه به 1000 دلار محدود می شود. همچنین ، حداکثر برداشت روزانه از خودپرداز فقط 200 دلار است.

بله ، اکنون امکان پذیرش این کارت در دنیای واقعی محدود است. با این حال ، قطعاً ارتباط آن با Coinbase این امکان را به آن می دهد که در آینده به گزینه ای مناسب تر تبدیل شود. این امر به ویژه درصورتی که Coinbase تصمیم بگیرد ثبت نام Shift Card را در اختیار کاربران سراسر جهان بگذارد ، بسیار صادق است.

در حالی که کارت شیفت ورود به سیستم را برای کاربران ایالات متحده محدود می کند ، می توان از آن برای صرف هزینه آنلاین و آفلاین در بیش از 38 میلیون بازرگان در سراسر جهان استفاده کرد. همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا حساب Coinbase خود را مستقیماً پیوند دهند.

در حالی که کارت شیفت ورود به سیستم را برای کاربران ایالات متحده محدود می کند ، می توان از آن برای صرف هزینه آنلاین و آفلاین در بیش از 38 میلیون بازرگان در سراسر جهان استفاده کرد. همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا حساب Coinbase خود را مستقیماً پیوند دهند.

بیتوالا

وقتی صحبت از ادغام ارز می شود ، Bitwala در یک سطح مشابه (اگر نه بالاتر) با Wirex باشد. ارزهای فیات موجود شامل USD ، EUR ، GBP ، JPY ، KRW ، VND ، AUD و چند ارز آمریکای جنوبی است. علاوه بر این ، Bitwala با ShapeShift ، صرافی محبوب ارز رمزنگاری شده همکاری کرده است. این بدان معناست که کاربران می توانند انواع ارزهای رمزپایه از جمله چندین آلت کوین نوظهور را ارسال و دریافت کنند.

یکی از بزرگترین مزایا این است که کاربران سطح 3 می توانند حداکثر 50،000 یورو در ماه با یک حساب هزینه کنند. این فقط به یک جلسه سریع اسکایپ با یک نماینده شرکت نیاز دارد. همچنین ممکن است شما بتوانید این حد را به 100000 یورو افزایش دهید. شما به عنوان یک کاربر تجاری سطح 4 می توانید ماهانه حداکثر 500000 یورو هزینه کنید. این به مراتب بیشتر از سایر کارتهای رمزنگاری موجود در بازار است. با این حال ، یک نقطه ضعف این است که Bitwala از اوت 2018 در ایالات متحده در دسترس نیست.

Bitwala دارای بالاترین محدودیت هزینه ماهانه از هر رمزنگاری موجود در بازار است.

Bitwala دارای بالاترین محدودیت هزینه ماهانه از هر کارت رمزنگاری موجود در بازار است.

نتیجه

در سال 2018 ، هنوز تعداد زیادی هزینه برای استفاده در هنگام استفاده از کارت های رمزنگاری وجود دارد. به عنوان مثال ، بسیاری از آنها 3٪ هزینه معاملات بین المللی را دریافت می کنند. محدودیت های جغرافیایی نیز باید در نظر گرفته شود. در حالی که می توانید در بسیاری از مکانها به صورت فیات پرداخت کنید ، پرداختهای رمزنگاری هنوز به پذیرش بازرگان متکی هستند.

در حال حاضر ، کارت های رمزنگاری تجارت بدون حاشیه را کاملاً واقعی نمی کنند. علیرغم این مسائل ، کارتهای رمزپایه هنوز مهم هستند زیرا ارتباطی بین فیات و اقتصاد مبتنی بر ارزهای رمزپایه ارائه می دهند. در نتیجه ، این لینک ایجاد زمینه ای بهتر برای انواع ارزهای رمزپایه را برای دستیابی به جریان اصلی به عنوان اشکال پرداخت P2P امکان پذیر می سازد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me