شرکت های حواله بلاک چین به لطف افزایش مهاجرت جهانی ، رکورد قابل توجهی را تجربه می کنند. با ادامه مهاجرت جمعیت ، نیاز به ارسال پول به کشورهای خود افزایش می یابد. شرکت های حواله بلاکچین این سرویس ضروری را با نرخ کمتری ارائه می دهند.

این پرداخت های بین المللی برای امرار معاش میلیونها نفر در سراسر جهان حیاتی است. آنها در درجه اول برای هزینه های زندگی مانند غذا ، حمل و نقل و تحصیل استفاده می شوند. با ملموس تر کردن این اظهارات ، کشورهای آسیای شرقی سال گذشته 129 میلیارد دلار پرداخت حواله دریافت کردند بانک جهانی.

آمار حواله

اخیرا مطالعه نشان داد که بخش حواله به یک صنعت خیره کننده 585 میلیارد دلاری رسیده است. فقط در سال 2017 ، 439 میلیارد دلار به کشورهای در حال توسعه ارسال شده است ، معادل 700 میلیون خانواده که از پرداخت های حواله ای در سطح جهان زندگی می کنند.

پرداخت های حواله همچنین منبع اصلی درآمد خارجی بسیاری از کشورها شده است. طبق گزارش ماه مه در فوربس ، پرداخت های حواله مکزیک اکنون انجام شده است جانشین شده صنعت نفت آنها به منبع اصلی درآمد خارجی کشور تبدیل شود. بیشتر کارگران مکزیکی در خارج از سرزمین مادری خود ارسال پول به مکزیک تا خانواده هایشان را تأمین کنند.

مکزیک در وابستگی خود به پرداخت حواله تنها نیست. بانک جهانی آمار حواله های سال 2016 خود را در آوریل سال جاری منتشر کرد. این گزارش نشان داد که پرداخت های حواله اکنون از نظر رشد بین المللی از جریان سرمایه خصوصی ثبات بیشتری دارند. این بدان معنی است که صنعت حواله می تواند یک سرمایه گذاری هوشمندانه در بیشتر مناطق جهان باشد.

آمار حواله از طریق بانک جهانی

آمار حواله از طریق بانک جهانی

هزینه های بالای ارسال پرداخت های حواله

ارسال پول در سطح بین المللی ارزان نیست و سازمانهای غیر انتفاعی مانند بانک جهانی سالهاست که با این هزینه های بالا مبارزه می کنند. از سال 2008 ، هزینه های حواله 7.32 درصد کاهش یافته است. این کاهش مبلغ 90 میلیارد دلار برای مهاجران در همان بازه زمانی صرفه جویی کرد.

هر زمان که شخصی در سطح بین المللی پول ارسال می کند ، سازمان های شخص ثالث زیادی در معامله شرکت می کنند. هر مرحله تأیید هزینه کمی را به کل هزینه اضافه می کند. علاوه بر این ، نرخ تبدیل بین المللی باید محاسبه شود. گزارش های بانک جهانی به طور متوسط ​​اینها را گزارش کرده اند هزینه ها در حدود 7.45 درصد از هر معامله پردازش شده باشد.

حواله Blockchain Fintech: فناوری برای کمک به میلیون ها نفر

شرکت های حواله بلاکچین با تسهیل تجربه بدون اصطکاک برای کاربران ، صنعت را به سطح بعدی می رسانند. به طور سنتی ، انتقال پول بین المللی به دلیل تعداد تأییدهایی که لازم است ، ممکن است روزها طول بکشد. شرکت های حواله بلاکچین خدمات انتقال پول فوری را ارائه می دهند.

شرکت های حواله: ابر

آفریقا بسیار متکی به پرداخت های حواله است. تا همین اواخر ، شرکت های بزرگ مالی مانند Western Union و MoneyGram بر بازار تسلط داشتند. وقتی شرکتهای حواله بلاکچین در سراسر قاره شروع به ظهور کردند ، این تغییر کرد. شرکت هایی مانند ابرا اکنون در حال تغییر بازارهای محلی هستند.

پلت فرم ابر به کاربران امکان انتقال پول به صورت رایگان در سراسر جهان را می دهد. علاوه بر این صرفه جویی در هزینه ، کاربران می توانند معاملات را مستقیماً از دستگاه های تلفن همراه خود ارسال کنند. ابر یک فناوری انتقال پول از طریق نظیر به نظیر را ارائه می دهد که نیازی به استفاده از هیچ بانکی ندارد. و ، این سیستم عامل به طور خودکار وجوهی را به کارتهای نقدی که برای کاربران فراهم می کند واریز می کند.

پرداخت های حواله از طریق ابر

پرداخت های حواله از طریق ابر

ابرا با این رویکرد فراگیر پیشگام حواله فین تک است. این عدم اتكا به سیستم بانكی سنتی در كشورهای در حال توسعه مهم است ، زیرا آنها اغلب فاقد وسایل لازم برای اجرای زیرساخت های گران قیمت مورد نیاز برای ایجاد این سازمان ها هستند. با دور زدن سیستم فعلی ، کاربران آبرا نگران نحوه انتقال پول از بلاکچین به حساب بانکی نیستند.

مهاجران با حذف واسطه از سیستم حواله در هزینه ها و نرخ تبدیل صرفه جویی می کنند. این پس انداز برای چشم پوشی بسیار زیاد است و اکنون ، رهبران صنعت در حال تحقیق درباره این فناوری هستند.

حواله Blockchain در حال افزایش است

برای اولین بار ، اجلاس جهانی انتقال پول (GMTS) امسال از طریق حواله بلاک چین FinTech ارائه می شود. GMTS بزرگترین کنفرانس بین المللی انتقال پول در جهان است. هر ساله نمایندگانی از م institutionsسسات مالی بزرگ برای سخنرانی در این رویداد انتخاب می شوند.

در میان این دعوت کنندگان نمایندگانی از Ripple ، Stellar و Cashaa حضور دارند. این نمایندگان محبوب ارزهای رمزنگاری شده در مورد آینده صنعت انتقال پول و اینکه چرا فناوری بلاک چین راهی اساسی برای سفر این صنعت است ، بحث خواهند کرد..

حواله های رمزنگاری شده: ریپل

Ripple (XRP) یکی از اولین ارزهای رمزپایه متمرکز بر بانک بود که در سال 2012 وارد بازار شد. توسعه دهندگان Ripple که در درجه اول برای انتقال پول بین بانکی بین المللی بزرگ طراحی شده است ، آن را به عنوان یک سیستم تسویه حساب ناخالص در زمان واقعی توصیف می کنند. پلتفرم Ripple از رمز XRP استفاده می کند تا بلافاصله این انتقال جهانی را تسهیل کند.

ریپل موفق شده است با بسیاری از سازمان های بزرگ مالی از جمله بانک فیدور در مونیخ ، بانک آمریکا و سانتاندر. در ماه مه 2015 ، Ripple پس از دریافت جریمه 700000 دلاری از محل پرداخت AML ، سازگار شد FinCEN به دلیل عدم رعایت قانون رازداری بانک. امروز ارز رمزپایه از نظر سرمایه بازار در پنج سکه برتر باقی مانده است.

حواله Fintech: یک افق جدید

فناوری Blockchain در حال تبدیل بخش حواله است و Ripple در تلاش برای خدمت به صنعت انتقال پول بین المللی تنها نیست. امروزه ارزهای رمزپایه متمرکز بر حواله های متعددی موجود است. انتظار می رود که شاهد ادغام بیشتر این فناوری تغییر دهنده بازی باشید.

اکنون که این صنعت به صراحت مزایایی را که فناوری بلاکچین روی میز آورده اذعان کرده است ، انتظار می رود تقاضا برای خدمات حواله مبتنی بر بلاکچین به طور قابل توجهی افزایش یابد. این خبر خوبی برای میلیون ها خانواده است که برای زنده ماندن به این حلقه نجات اعتماد می کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me