فضای رمزنگاری همچنان شاهد ورود مفاهیم رمز غیر مسخره بیشتری به بازار است. این نشانه ها با نمونه های قابل قبول خود متفاوت هستند از این جهت که قابل تعویض نیستند. تصور کنید که علامت های غیرقابل شگفت آور در دنیا بی نظیر هستند. آنها معمولاً یک دارایی دیجیتال یا دنیای واقعی را نشان می دهند و برابر ایجاد نشده اند. بنابراین ، برخلاف گفته ها ، بیت کوین ، هر رمز ارزشی یک مقدار را نشان نمی دهد.

دارایی های قابل سر و صدا در مقابل دارایی های غیرقابل سرخ شدن

دلار آمریکا نمونه دیگری از دارایی قابل انعطاف است. فرقی نمی کند که شما یک دلار در جیب خود با دلار دیگری که موجود است مبادله کنید. به جز در موارد نادر از چاپ اشتباه, صرف نظر از منشأ دلار شما ، ارزش آن فقط برابر با یک دلار خواهد بود.

اهمیت علامت های غیر قابل قارچ

توکن های غیرقابل شفافیت در فضای رمزنگاری یک هدف اساسی را دارند. این نشانه ها برای نشان دادن یک دارایی خاص ایجاد می شوند ، که دارای ارزش خاصی در یک اکوسیستم دیجیتال است. می توان آنها را به صورت مجازی نگهداری کرد ، یا می توانند مواردی از دنیای واقعی مانند املاک و مستغلات ، اسناد یا حتی پرسنل را نشان دهند.

در گذشته ، آواتارهای بازی ویدیویی, املاک و مستغلات مجازی, و سایر کالاهای بازی دیجیتال به میلیون ها فروش رسیده است. در یک نمونه ، یک معلم زبان به نام گاو آیلین یک قطعه دارایی مجازی از بازی Second Life را به قیمت یک میلیون دلار فروخت. گرچه این به نظر نادر است ، اما در واقع بسیار رایج تر از آن است که فکر می کنید یکی مطالعه بازار دارایی های مجازی بازی ویدیویی را با بیش از 50 میلیارد دلار در سال قرار می دهد. چه کسی گفت بازی های ویدئویی اتلاف وقت است?

IBM درمورد سخنان غیرقابل سرایت تحقیق می کند

نشانه های غیرقابل شگفت آور منحصر به فرد هستند و نمی توان آنها را کپی یا جعل کرد. قابلیت احراز هویت بدون نیاز به سازمانهای شخص ثالث ، به نشانه های غیرقابل اغماض مزیت قابل توجهی نسبت به سیستم های تأیید قبلی دارد. با حذف نیاز به تأیید شخص ثالث ، علائم غیرقابل استفاده برای توسعه استراتژی های جدید و ابتکاری مالکیت امکان پذیر می شوند.

غول کامپیوتر IBM اخیراً اعلام کرده است سکو که از نشانه های غیرقابل سرهم بندی همراه با فناوری RFID برای نظارت بر فروش خودرو استفاده می کند. علاوه بر این ، این پلتفرم استفاده از همان فناوری اعمال شده برای ثبت نام خودکار را پیشنهاد می کند.

با علامت گذاری یک دارایی در دنیای واقعی ، توانایی انتقال بدون اصطکاک را بدست می آورید.

تصور کنید ماشین خود را می فروشید. در حال حاضر ، این فرآیند شامل مراحل متعددی از جمله نشان دادن DMV محلی شما با شناسه ، ثبت نام و اسناد مالکیت شما است. شخصی که وسیله نقلیه شما را خریداری می کند نیز لازم است با مدارک مشابه در همان مکان حاضر شود.

این فرآیند می تواند بسیار وقت گیر باشد. اگر اتومبیل شما رمزگذاری شده بود ، فقط می توانستید هزینه مورد را بپذیرید و از روی نشانه ای که نشان دهنده مالکیت وسیله نقلیه است ، انتقال دهید. این فعالیت اقتصادی بدون اصطکاک است که توجه بسیاری از استارت آپ های مبتنی بر بلاکچین در صنعت را به خود جلب کرده است.

ثبت دارایی های دنیای واقعی

همانطور که می توانستید تصور کنید ، توانایی نمایش یک مورد به طور مجازی تقریباً در هر چیزی در دنیا قابل استفاده است. توکن های غیرقابل استفاده می توانند استفاده های گسترده ای را در رمزگذاری دارایی های دنیای واقعی نشان دهند. خانه شما حتی می تواند با یک رمز دیجیتالی غیرقابل انعطاف پذیر نمایش داده شود. شما می توانید بدون نیاز به پیگیری سند اصلی خود ، به راحتی مالکیت املاک را منتقل ، بفروشید یا تأیید کنید. عمل مجازی شما همان چیزی است که شما نیاز دارید.

در حال حاضر توکن سازی املاک و مستغلات آغاز شده است ، بسیاری از استارت آپ های بلاکچین ادعا می کنند که این کار را با سهولت انجام می دهند. مربع یکی از این سیستم عامل هاست که این خدمات را به مردم ارائه می دهد. این پلت فرم از PropTokens برای نشان دادن یک خاصیت خاص استفاده می کند.

املاک Blocksquare

املاک Blocksquare

گرچه مفهوم توکن سازی املاک و مستغلات چشمگیر به نظر می رسد ، هنوز برخی از موانع قانونی وجود دارد که باید از آنها پرش کنید تا این سیستم عامل ها بتوانند تصویب در مقیاس بزرگ را ببینند. برای اولین بار ، سیستم عامل های املاک و مستغلات توکنیزه باید راهی برای پایبندی به الزامات محلی و املاک و مستغلات متعدد و اغلب متفاوت پیدا کنند.

کشورها ، ایالت ها و حتی شهرستانها قوانین املاک و مستغلات خاص خود را دارند. این ساختار تمایز به این معنی است که برای موفقیت یک سکوی املاک و مستغلات توکن ، باید نوعی حاکمیت محلی ارائه شود. به این ترتیب می توان توکن سازی را با موفقیت انجام داد.

دولت ها برای دیجیتالی کردن سوابق به دنبال علامت های غیر قابل قارچ هستند

دولت ها به دنبال علامت های غیر قابل اشتعال هستند تا به شما در کاهش ناکارآمدی موجود در سیستم های فعلی ثبت زمین کمک کنند. در ژانویه سال جاری ، شهر ورمونت در جنوب برلینگتون شروع به استفاده از زنجیره بلوک کرد ثبت زمین. این سیستم با استفاده از نشانه های غیرقابل انعطاف به هر عنوان سرزمین یک امضای دیجیتالی منحصر به فرد می بخشد. این برنامه به قدری موفقیت آمیز بوده است که ورمونت به دنبال ایجاد برخی از برنامه های مبتنی بر بلاکچین اضافی است.

پروتکل ERC-721

محبوب ترین پلتفرم مورد استفاده برای توسعه توکن های غیرقابل سرهم پروتکل ERC-721 Ethereum است. این پروتکل رمز غیرقابل انعطاف پذیری در دسامبر سال گذشته به لطف بازی Cryptokitties مبتنی بر Ethereum محبوب شد. این بازی به کاربران امکان خرید ، تجارت و فروش دارایی های دیجیتالی بی نظیر را در قالب گربه های مجازی می دهد.

تصویر از طریق صفحه اصلی Cryptokitties

تصویر از طریق صفحه اصلی Cryptokitties

Cryptokitties از پروتکل ERC-721 استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند ماهیت منحصر به فرد هر دارایی مجازی است. این بازی در طول نوامبر 2017 به شدت محبوب شد ، و در یک زمان تعداد زیادی از کاربران منجر به تعداد زیادی شد تراکم، شلوغی در زنجیره بلوک اتریوم. صرف نظر از این تاخیرها ، Cryptokitties به جهانیان کمک کرد تا امکانات و پتانسیل درآمد دارایی های مجازی را نشان دهند. در یک نمونه ، یک کاربر Cryptokitties فروخته شده گربه مجازی آنها با بیش از 100،000 دلار.

نشانه های غیرقابل سرخ شدن در حال افزایش است

علامت های غیرقابل استفاده از م aلفه های اساسی در رقمی سازی اقتصاد هستند. به دست آوردن توانایی نمایندگی یک دارایی منحصر به فرد ، گامی اساسی در جهت ادغام بیشتر فناوری بلاکچین در بازار ما است. توکن های غیرقابل شگفت انگیز همچنان که مزایای آنها در بازار به نمایش در می آید ، شاهد رشد روز افزون هستند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me