هر کجا بروید آن را می شنوید:

“بیت کوین مرده است”

“Cryptocurrency یک مد است”

به متنفر و نفرت انگیز گوش ندهید. ارز رمزنگاری شده زنده و سرحال است. جایی نمی رود. هر بازار دوره های گاو نر و خرس دارد. این کاملاً طبیعی و کاملاً سالم است که بازار پس از یک مسابقه گسترده گاو نر اصلاح شود. به اوضاع رمزنگاری در اوت 2018 خوش آمدید.

تصویری از ذوب شدن بیت کوین. اما نگران نباشید ، بیت کوین زنده و سالم است.

آیا Bitcoin کاهش می یابد – یا در حال افزایش است?

بگذارید چیزها را در چشم انداز بگذاریم

بیت کوین پایین است 65٪ از اوج های همیشه! صنعت ارزهای رمزنگاری شده در مارپیچ مرگ است.

نه خیلی سریع.

ما فقط باید جنبه رفتاری سرمایه گذاران را در نظر بگیریم و همچنین صبر و آینده نگری داشته باشیم تا بتوانیم از تأثیر اساسی که در نهایت در سراسر جهان خواهد داشت استفاده کنیم.. صنعت ارزهای رمزنگاری شده هنوز آماده رشد گسترده است.

نیاز اساسی

از همه مهمتر نیاز اساسی به ارز رمزنگاری شده بدون تغییر باقی مانده است. من غم و اندوه شما را از شنیدن یک درس تاریخ درمورد سیاست ضعیف پولی که باعث فروپاشی امپراتوری روم شد و یا اینکه چگونه سانسور رسانه ها ملت ها را قرن ها آزار داده است ، نجات می دهم.

از نظر مالی ، نیاز به ذخیره ارزش غیرمتمرکز خارج از کنترل دولت و بانک های مرکزی ، خود را پس از بحران مالی ثابت کرده است. به دلیل عدم دسترسی به بانک های سنتی ، میلیاردها نفر در سراسر جهان بدون بانک باقی مانده اند.

Cryptocurrency قدرت رفع و رفع خرابی های سیستم مالی فعلی جهان را دارد.

از نظر اجتماعی ، فناوری رمز ارز و بلاکچین راه حل های جدیدی برای بسیاری از مشکلات جهان ارائه می دهد. از سوابق تغییرناپذیر قابل استفاده برای انتخابات گرفته تا برنامه های غیرمتمرکز که توسط شخص ثالث مسدود نمی شود ، رمزنگاری توانایی بهبود و اتصال جهان را به روشی مشابه اینترنت در ابتدا دارد..

قیمت

برای کسانی که از نظر فناوری ارز رمزنگاری ندارند ، این اولین باری نیست که بازار ارزهای رمزنگاری شده از یک بازار خرس وحشتناک عبور می کند. بیت کوین برای سال 2014 از یک بازار پایین مشابه عبور کرد.

بیایید قیمت ها را در چشم انداز بگذاریم. اگر یک سال پیش در بیت کوین با مبلغ 2500 دلار سرمایه گذاری می کردید ، امروز هنوز سرمایه خود را بیش از دو برابر کرده اید. این بازدهی باورنکردنی است که واقعاً با هیچ طبقه دارایی دیگری قابل مقایسه نیست.

اگرچه تعیین دقیق لحظه به نتیجه رسیدن بازار خرس بیت کوین غیرممکن است ، سطح قیمت فعلی برای سرمایه گذاری های طولانی مدت جدید در ارز رمزپایه بسیار جذاب است.

Bitcoin Bear Market - این نمودار پیشرفت BItcoin را نشان می دهد ، که با جدول زمانی 2013-2015 و 2017-2018 برای مقایسه مقایسه شده است.

با تماشای Bitcoin به تنهایی ، افراد بیننده ممکن است بازار را کمی نزولی ببینند.

آینده صنعت ارزهای رمزنگاری شده

آینده ارز رمزنگاری شده عمدتا به دو م componentsلفه بستگی دارد: نفوذ نهادی و پذیرش گسترده.

بازیکنان سازمانی

پول جدید از سرمایه گذاران نهادی احتمالاً سکوی پرشی است که بازار گاو نر جدیدی را در فضای ارزهای رمزپایه روشن می کند.

کارشناسانی مانند مایکل استروتون پیش بینی کرده اند که در صورت تصویب SEC در نهایت ETF بیت کوین ، 100 تا 400 میلیارد دلار اضافی وارد بازار شود. این افزایش جریان پول باعث می شود قیمت بیت کوین به راحتی از بالاترین سطح بالاترین حد خود بگذرد.

صرف نظر از این ، اگر SEC یک بیت کوین یا ارز رمزنگاری شده را تأیید کند ، بازیگران عمده و اساسی وجود دارند که مانند کوسه ها منتظر لحظه مناسب در بازار رمزنگاری ها هستند تا عاقلانه در چنین کلاس دارایی های سودآور رشد کنند که سریع رشد می کنند.

این مسئله این نیست که آیا سرمایه گذاران سازمانی در نهایت در بازار رمزنگاری درگیر می شوند ، اما چه زمانی?

فرزندخواندگی گسترده

مسلماً مهمترین موفقیت صنعت دراز مدت ارز رمزنگاری شده ، پذیرش گسترده آن توسط توده ها است. سپس یکی از مشکلات بزرگ رمزنگاری استفاده از آن در دنیای واقعی است ، بنابراین صرف آن در مغازه ها و غیره ، اما اکنون این مسئله وجود دارد کارت نقدی به نام CryptoPay که به شما امکان می دهد ارزهای رمزپایه را در هر مکان خرج کنید بنابراین این یک جهش بزرگ به جلو در این زمینه است.

ویتالیک بوترین اخیراً در توییتر خود به نیاز بیشتر برای مصرف کننده رمزنگاری بر روی رمزنگاری اشاره کرد:

ارز رمزنگاری شده زنده و سرحال است ، اگرچه در این توییت از ویتالیک در مورد چگونگی دستیابی آسان تر به ارز رمزنگاری برای افراد مفید تر از تمرکز بر ETF است.

تفکر طولانی مدت – کریپتو اگر به طور گسترده در دسترس نباشد ، کجا خواهد بود?

وضعیت فعلی فرزندخواندگی

در زیر مدل پذیرش چرخه عمر فناوری وجود دارد که اغلب در بازاریابی برای بیان وضعیت پذیرش فعلی فناوری ها یا محصولات در حال ظهور استفاده می شود. صنعت ارزهای رمزپایه هنوز در ابتدای راه است. همانطور که نمودار نشان می دهد ، نتوانسته است از “شکاف” به تصویب جریان اصلی عبور کند.

در حال حاضر ارز رمزپایه هنوز در مرحله پذیرش اولیه است ، زیرا نوسانات قیمت و پیچیدگی فنی آن همچنان بسیاری از شرکت های بزرگ و خرده فروشان را از پذیرفتن رمز ارز به عنوان پرداخت منصرف می کند..

با وجود خطرات تجاری پذیرش ارز رمزنگاری شده ، شرکت های بزرگی مانند Overstock ، Expedia و Subway برای امید به جذب مشتری جدید و رشد مشتری پیش قدم شده اند تا آن را بپذیرند.

با گذشت زمان ، باید انتظار داشته باشیم که شرکت های بزرگ دیگر و همچنین فروشگاه های کوچکتر پذیرش ارز رمزپایه را به عنوان راهی برای برتری در رقابت آنها آغاز کنند..

Cryptocurrency احتمالاً از یک سیستم پذیرش فناوری پیروی خواهد کرد. تصویر نمودار چرخه عمر پذیرش فناوری را نشان می دهد که به شکل زنگ است.

مرحله بعدی رمزنگاری باید عبور از شکاف باشد.

نتیجه

اگرچه تعیین زمان دقیق پایان خرس ارز فعلی ارز رمزنگاری غیرممکن است ، اما با ورود سرمایه گذاران نهادی به صنعت ، بازار در حال حاضر برای رشد بلند مدت قرار دارد و خرده فروشان بزرگ آن را به عنوان نوعی پرداخت قبول می کنند.

وحشت نکنید بازار گاو نر Cryptocurrency در نهایت باز خواهد گشت.

یادداشت سردبیر: شاید. این توصیه مالی نیست.