رسانه هایی که روزگاری ستایشگر داستان های صعود بیت کوین بودند ، اکنون حباب بیت کوین را توصیف می کنند که ظاهر شده است. اقتصاددانانی که در ابتدا در نوع جدیدی از سیستم پولی کنجکاو بودند اکنون وحشت را پیش بینی می کنند. در این آب و هوای عجیب و غریب پس از سقوط از ارتفاعات بزرگ ، ارزش دارد که چگونه به اینجا رسیده ایم و معنی آن چیست.

در این مقاله ، ما نگاهی سنجیده به بیت کوین خواهیم انداخت ، موفقیت آن در رمزنگاری چه بوده است ، فرصت های رشد در آینده و پیامدهای کاهش قیمت آن.

حباب بیت کوین توجه به رمزنگاری را جلب کرد

ظهور بیت کوین از تاریکی به جریان اصلی ، داستانی برای اعصار است. اختراع Satoshi مردم را به میلیونر تبدیل کرد. از همه مهمتر ، دنیای جدیدی از فناوری رمزنگاری برای ذخیره اطلاعات و تبادل ارزش گشوده است. حتی بدون افزایش ارزش بعدی آن به هزار دلار ، بیت کوین فقط برای اختراع بلاکچین یک موفقیت قابل توجه است.

و با این حال ، ارزش بیت کوین رشد کرد. از سکه های گوناگون تا سطح هزاران دلاری فعلی ، هرکسی که بیش از دو سال در بیت کوین سرمایه گذاری کرده باشد ، درآمد کسب کرده است. در چرخه اخبار روزانه تغییرات ناپایدار قیمت و رکود گسترده طی چند ماه گذشته ، گاهی اوقات دشوار است به یاد داشته باشید که اگر قبل از سال 2017 در بیت کوین سرمایه گذاری کرده باشید ، در حال حاضر حداقل 6 برابر سود سرمایه گذاری دارید.

تعداد utxo

تعداد معاملات در بیت کوین – توسط لادیسلاو مچیر – CC

با این حال ، بیشتر مردم در مورد بیت کوین در سال 2017 اطلاعات زیادی کسب کردند ، و این باعث افزایش چشمگیر قیمت ها شد. در دوره رکود امسال ، بیشتر آن سرمایه گذاران جدید فرار کردند. اگر بیت کوین بالای 15 هزار دلار باشد ، از پرواز در نمونه کارهای خود لذت می برید ، این پرواز منفی است.

اگرچه در مقیاس گسترده تر ، حباب بیت کوین از سرمایه گذاران جدید روشن کرد که ارز رمزپایه برای عموم مردم قابل دسترسی است. این مواجهه عمومی نوساناتی را به همراه داشت ، اما همچنین باعث تشویق استعدادهای جدید ، نوآوری و سرمایه گذاری در جامعه رمزنگاری به طور کلی.

بازگشت تمرکز به موارد استفاده از Blockchain

همانطور که قیمت بیت کوین پس از حباب کاهش یافته است ، برخی از دیوانگی های مربوط به تجارت رمزنگاری را کاهش داده است. با رکود عمومی بازار ، سرمایه گذاران باهوش تر شده اند. آنها می خواهند پروژه هایی را ببینند که دارای موارد استفاده واقعی و فن آوری های اثبات شده هستند. بیش از این ، سرمایه گذاران می خواهند پروژه هایی را ببینند که مشکل آخرین مایل را حل کنند ، جایی که بسیاری از ICO های اولیه اشتباه کردند. آخرین مایل به مرحله دشوار ارائه مستقیم یک سرویس مفید به یک مصرف کننده خرده فروشی به صورت قابل پیش بینی اشاره دارد.

فناوری بیت کوین

Blockchain در مقاله سفید بیت کوین توضیح داده شده است

این بازگشت به موارد استفاده مشروع با مشتریان واقعی شوک مورد نیاز سیستم ارز رمزپایه بوده است. اگرچه در پی سقوط سرمایه گذاران نزدیک به اوج خود دردناک است ، اما در نهایت تشدید بازار باعث تقویت شرکت ها و پروژه هایی می شود که از پس آن برآیند.

آنها بلاکچین را وادار می کنند تا کمتر به آلت کوین و بیشتر به فناوری واقعی بپردازند. از آنجا که همیشه بیشترین توانایی بلاکچین در آن بوده است ، این یک پیشرفت امیدوار کننده برای کسانی است که بازی طولانی را انجام می دهند و به طور کلی روی اکوسیستم شرط می بندند.

ارز در مقابل سرمایه گذاری: بزرگترین مانع Bitcoin

تمرکز بر موارد استفاده واقعی برای کاربران عادی در مورد بیت کوین نیز اعمال می شود. ایده اصلی بیت کوین به عنوان یک سیستم پرداخت و ارز بود. البته ، شما می توانید برخی چیزهای جالب را با بیت کوین خریداری کنید. با این حال ، تا به امروز ، استفاده از آن به این ترتیب مقرون به صرفه نبوده است.

تاکنون ، بیت کوین در درجه اول ذخیره ارزش و وسیله نقلیه سرمایه گذاری بوده است. علی رغم استدلال های بی شماری مبنی بر اینکه این یک دارایی اوراق بهادار نیست ، واقعیت این است که بیت کوین برای اکثر افرادی که آن را در اختیار دارند سرمایه گذاری شده است.

بزرگترین مانع در مسیر Bitcoin ، استفاده بیشتر از آن برای پرداختهای کمتر است. هزینه ها باید کاهش یابد و معاملات باید سریعتر انجام شوند. یک عارضه جانبی حباب بیت کوین این است که مردم وقتی مقادیر مقیاس پذیری و هزینه های بیت کوین را دریافت می کنند ، هنگامی که هزاران نفر به طور مداوم از آن استفاده می کنند ، متوجه شده اند. پس از حباب ، فشار زیادی برای اقدامات مقیاس پذیری مانند SegWit برای کاهش هزینه ها و زمان تأیید ایجاد شده است.

مهمتر از همه ، توسعه جدی و اجرای اولیه شبکه رعد و برق پس از حباب است. در صورت موفقیت ، شبکه لایتنینگ می تواند پرداخت های فوری و کم هزینه را با بیت کوین امکان پذیر کند و دنیای جدیدی از پتانسیل معاملات خرده فروشی را باز کند..

بیت کوین ممکن است دیگر بهترین سکه نباشد

معامله بیت کوین

معامله واقعی Bitcoin Kraken به یک کیف پول سخت افزاری – از ویکی پدیا CC

بیت کوین با سابقه ترین داستان و بزرگترین نام تجاری از هر سکه تاکنون است. دلیل خوبی هم برای تسلط بیت کوین وجود دارد. در طی یک دوره طولانی ثابت ، ساده و موفق به اثبات رسیده است. اولین مزیت آن در بازار همچنان باعث پیشتازی آن می شود.

با این وجود ، معمولاً خواندن مقالاتی در مورد “قاتلین بیت کوین” است که می تواند پایان مادر تمام رمزپایه ها باشد. در صورت عدم اجرای شبکه رعد و برق و تنها با 40٪ تراکنش های پشتیبانی از SegWit ، تعدادی سکه در انتظار بال زدن برای جیب بستر پرداخت غالب هستند..

مسلماً سکه های دیگری مانند Litecoin ، XRP یا حتی Bitcoin Cash برای انجام وظایفی که بیت کوین در ابتدا برای انجام آنها طراحی شده است ، مناسب ترند. تاریخچه و مارک تجاری برای زنده ماندن بیت کوین به مدت نامحدود کافی نیست. برای ایجاد بهترین سکه در دسترس ، نیاز به به روزرسانی های اساسی دارد.

هودل یا نه?

بسیاری از افراد در طول این مقاله با عنوان حباب بیت کوین روبرو می شوند. آنها ترجیح می دهند آن را فرو بردن در جاده برای بهبودی بیشتر بدانند. کاملاً واضح است که کمی شیدایی بازار باعث ایجاد حباب در قیمت بیت کوین شد. این بدان معنا نیست که سرمایه گذاری طولانی مدت در بیت کوین یک استراتژی منسوخ شده است.

بسیاری از اقتصاددانان نظر خود را در این زمینه اعلام کرده اند ، اما اقتصاددانان از نظر تاریخی در پیش بینی نحوه رفتار اکوسیستم بیت کوین و رمزنگاری بسیار خوب عمل نکرده اند.

حباب بیت کوین

قیمت در مقابل نوسانات در بیت کوین – Ladislav Mecir – CC

در نهایت ، تصمیم برای سرمایه گذاری پس از حباب بیت کوین باید بر اساس چشم انداز طولانی مدت طی سالهای طولانی باشد. آیا شما اعتقاد دارید که بیت کوین ماندگاری بیشتری دارد؟ آیا جامعه بیت کوین تمایل به تغییر در پاسخ به چالش های گزینه های دیگر پرداخت سریع و ارزان رمزنگاری را دارد؟ اینها انواع س -الهای بزرگ است که سرمایه گذاران باید پس از افت قیمت امسال از خود بپرسند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me