مانیتورهای رمزنگاری به عنوان سزارهای نظارتی برای ایجاد مقررات ارزهای رمزپایه فعالیت می کنند ، و این ناشی از نیاز به حمایت از سرمایه گذاران است.

آیین نامه یک قاعده نظم را تعیین می کند که توسط مرجعی که دارای قانون است تجویز می شود.

همه م institutionsسسات اجتماعی سازمان یافته – از جمله دولت ها ، شرکت ها ، مدارس و خانواده ها – به طور طبیعی قوانینی را برای ایجاد کدهای رفتاری مناسب ارائه می دهند. مقررات موجب ترویج منافع عمومی ، ارائه حل اختلاف و تعیین مجازات برای رفتار بد می شود.

ICO متقلبانه

در سطح ملی ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال حاضر انرژی خود را بر مبارزه با ICO متقلب متمرکز می کند. این طرح ها اغلب متقاعد کردن کلاهبرداران برای سرمایه گذاری در پروژه هایی است که فاقد ارزش هستند.

Centra Tech، Inc.

در آوریل 2018, SEC فعالیت های Centra Tech را متوقف کرد. وارز. این ICO بیش از 32 میلیون دلار از هزاران سرمایه گذار جمع آوری کرده است. این شرکت ادعا کرد مجموعه ای از محصولات مالی از جمله کارت نقدی با پشتیبانی Visa و MasterCard خواهد ساخت که ارزهای رمزپایه را به ارزهای فیات تبدیل می کند. SEC دریافت که در واقع هیچ ارتباطی با ویزا یا MasterCard وجود ندارد. علاوه بر این ، SEC ادعا می کند که این شرکت مدیران خیالی با رزومه های قابل توجه برای فریب سرمایه گذاران ایجاد کرده است. یکی از دو بنیانگذار رزرو پرواز را برای ترک کشور انجام داد اما مقامات او را قبل از پرواز دستگیر کردند.

RECoin And The Diamond Reserve Club

در سپتامبر سال 2017, SEC دو ICO را که توسط همان فرد اداره می شد ، تعطیل کرد. بنیاد REcoin Group ادعا کرد یک ارز رمزنگاری شده است که توسط املاک و مستغلات پشتیبانی می شود. به همین ترتیب ، باشگاه الماس رزرو (یا DRC World) ادعا کرد که توسط الماس پشتیبانی می شود. رمزنگاری برای REcoin برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، و رمزنگاری برای DRC World برای سرمایه گذاری در الماس پرداخت می کند. طبق SEC ، هیچ سازمانی در پشت هر دو شرکت وجود نداشته است.

AriseBank

در تگزاس در ژانویه 2018, SEC دارایی های AriseBank و بنیانگذاران آن را مسدود کرد, حکم دادگاه برای متوقف کردن ICO خود را بدست آورد و یک گیرنده را برای AriseBank تعیین کرد. SEC ادعا کرد ICO به منزله “پیشنهاد غیرقانونی ، متقلبانه و ثبت نشده اوراق بهادار است که چندین قانون اوراق بهادار فدرال را نقض می کند.”

نظارت رمزنگاری بر تصویر

مانیتورهای رمزنگاری لطفاً قبل از شروع ICO دوباره مرا متوقف کنید

اگرچه بازرگانان اغلب با محدودیت های محدود مقررات مخالفت می کنند ، اما در دنیای ارزهای رمزپایه ، بازیگران جدی معمولاً از مانیتورهای رمزنگاری برای تهیه مقررات مفید استقبال می کنند. بازیگران بد کل صنعت را لکه دار می کنند. و مجموعه ای از مقررات ارزهای رمزنگاری شده کمک می کند تا روش ساختن یک طرح تجاری و ICO روشن شود.

همانطور که Overstock از فعالیت خود به عنوان یک خرده فروشی به عنوان یک شرکت ارز رمزپایه فعالیت می کند, مدیر عامل شرکت Overstock ، پاتریک بیرن ، حمایت خود را از مقررات اعلام می کند:

“من در واقع از سرکوب SEC حمایت می کنم. فکر می کنم این دیوانگی ICO امسال منجر به گریختگی بسیاری از افراد شده است. افراد زیادی بوده اند که بدون هیچ برنامه تجاری واقعی سکه را به مردم عرضه می کنند. من فکر می کنم بسیاری از اینها مسئله ساز است. بنابراین SEC درست عمل کرده است و می گوید ما باید این را موشکافی کنیم. ” CNN Money ، “مدیر عامل شرکت Overstock: بیت کوین نوعی پول سالم” ، 14 دسامبر 2017

I’m a Web Developer Said the Spider To The Fly

دولتهای ایالتی در مواردی که دولت فدرال وارد عمل نشود کم می آورند. فلوریدا اخیراً تصمیم گرفت موقعیت نظارت بر رمزنگاری را برای محافظت از سرمایه گذاران در برابر تقلب ایجاد کند.

در فلوریدا همیشه آفتابی است (به جز در شب)

فلوریدا نرخ کلاهبرداری بالاتر از حد متوسط ​​را تجربه می کند. طبق داده های کمیسیون تجارت فدرال ، فلوریدا سایر ایالت ها را در شکایت های مربوط به تقلب در مصرف کنندگان رهبری می کند. حدود 1000 شکایت از هر 100000 نفر ساکن پرونده می گیرد. از نظر سرقت هویت ، فلوریدا 186.3 شکایت از هر 100000 نفر ثبت کرده است, بالاترین تعداد در هر ایالت.

یکی از دلایلی که کلاهبرداران در فلوریدا هدف قرار دادند جمعیت بزرگ سالمندان این ایالت. افراد بالای 65 سال تقریباً 19 درصد جمعیت در سال 2013 را تشکیل می دهند و این بالاترین درصد از ساکنان مسن کشور است.

کلاهبرداران به چند دلیل افراد مسن را هدف قرار می دهند. برای یک ، افراد مسن معمولاً بیش از بچه ها پول دارند. همچنین ، شناسایی داده ها برای سالمندان در بسیاری از سیستم ها وجود دارد که کلاهبرداران می توانند برداشت و استفاده کنند.

و این تصور وجود دارد که توانایی های ذهنی افراد مسن به گونه ای کاهش می یابد که به راحتی کلاهبرداری می شوند. اما در واقع, داده ها نشان می دهد بزرگسالان جوان بیشتر از افراد مسن به دنبال کلاهبرداری هستند. تجارب زندگی به افراد بین 65 تا 75 سال دانش و محافظت بیشتری در برابر تقلب نسبت به افراد 18 تا 25 سال می دهد.

در نتیجه ، دلایل خوبی انگیزه فلوریدا را به دنبال محافظت از ساکنان با نظارت بر رمزنگاری تنظیم بلاکچین می دهد.

نظارت رمزنگاری بر تصویر

آریزونا

از منظری متفاوت ، در تاریخ 29 مارس 2017 آریزونا اساسنامه خود را اصلاح کرد تشخیص اینکه امضایی که توسط فناوری بلاکچین ایمن شده است به عنوان یک رکورد الکترونیکی معتبر واجد شرایط است. هرگونه مالکیت یا سایر حقوق اعم از بین ایالتی یا خارجی از نظر امنیت فناوری بلاکچین معتبر باقی مانده است. به عبارت دیگر ، این اساسنامه حقیقت تغییرناپذیر بلاکچین را تأیید می کند.

برای مرز اجرا کنید

در سطح بین المللی ، مسابقات ملی بازی می کنند. اگر یک کشور نوآوری در بلاکچین را با نظارت بر رمزنگاری های ظالمانه ای که مقررات سنگین اعمال می کنند ، خفه کند ، کشور دیگری انگیزه هایی را برای ایجاد فن آوری جدید و ایجاد شغل ایجاد می کند..

یوهان اشنایدر-امان ، وزیر اقتصاد سوئیس ، در تاریخ 18 ژانویه 2018 اعلام کرد که او می خواهد سوئیس “ملت رمزنگاری” شود. این به روایتی دنبال می شود که این کشور به صنعت بانکداری روی آورده است.

کانادا

کانادا با بررسی جدی به مسئله تنظیم ارز رمزنگاری شده نزدیک می شود و این موضوع را به طور کامل مطالعه می کند تا راه درست پیش رو را پیدا کند.

در 8 اکتبر 2014, آندریاس آنتونوپولوس شهادت داد قبل از کمیته بانکداری ، تجارت و تجارت سنا کانادا. این سخنرانی یکی از بهترین معرفی های بیت کوین و ارز رمزنگاری شده را ارائه داده است. به طور کلی ، سناتورها تلاش می کنند تا سوالات جدی بپرسند تا موضوع را به درستی درک کنند ، و طبق معمول ، آندریاس اطلاعات واضح ، کامل و بصیرتی را ارائه می دهد.

سرانجام ، چگونه داوری کنیم وقتی بازی را نمی دانید?

جلسات دادرسی که توسط پارلمان کانادا انجام شد ، منجر به تصویب لایحه C-31 در 19 ژوئن 2014 شد اولین قانون ملی در هر نقطه از جهان درباره ارزهای رمزپایه.

در غیر این صورت ، استفان پولوز ، رئیس بانک مرکزی کانادا در 25 ژانویه 2018 اظهار داشت ، “من با اصطلاح ارزهای رمزپایه مخالفت می کنم ، زیرا آنها رمزنگاری هستند اما ارز نیستند …”

در اینجا مالش مانیتورهای رمزنگاری در تنظیم بلاکچین وجود دارد. وقتی هیچ تفاهم یا توافقی درباره آنچه موضوع را تنظیم می کند ، تنظیم می شود ، چگونه چیزی را تنظیم می کنید؟ آیا بیت کوین ذخیره ارزش یا وسیله مبادله ای فراهم می کند؟ آیا این به عنوان پول یا به عنوان یک امنیت شرکتی مانند سهام عمل می کند؟ از آنجا که بیت کوین متعلق به یک ملت نیست ، یک ملت چگونه از آن مالیات می گیرد؟ آیا بلاکچین ارز رمزنگاری شده را تعریف می کند؟ یا عدم تمرکز؟ آیا قوانین موجود برای رسیدگی به سو ab استفاده هایی مانند پولشویی کافی است?

Cryptocurrency امروزه به عنوان یک فناوری نوظهور در مراحل اولیه توسعه خود زندگی می کند. با بلوغ این فناوری ، تنظیم کنندگان ارز رمزنگاری درک می کنند که چگونه از سرمایه گذاران در برابر فعالیت های تقلبی محافظت کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me