سکه پاراگون به عنوان عنوان تبلیغ شد پاسخ در اواخر سال گذشته برای اولین بار وارد صنعت ماری جوانا شد. شبکه پاراگون کل فرآیند انتقال بذر به قفسه را در بر می گیرد و برخی از شفافیت های مورد نیاز در بخش تجاری در حال رشد را به کاربران ماری جوانا ارائه می دهد..

کاغذ سفید سکه بسیاری از کاستی های صنعت ماری جوانا را به نمایش می گذارد و راه حل های منطقی برای مسائل فعلی صنعت را ارائه می دهد ، آنچه حداقل به نظر می رسد.

در این پروژه قول داده شد که مشکلاتی مانند سناریوی فعلی بانکی یا فقدان آن را از بین ببرد. در بسیاری از ایالات, مشاغل مرتبط با ماری جوانا قادر به داشتن یا داشتن حساب بانکی نیستند زیرا ماری جوانا هنوز توسط دولت فدرال به عنوان یک داروی برنامه ای در نظر گرفته شده است. این سیستم عامل ادعا کرد که با ایجاد یک اکوسیستم ماری جوانا فراگیر ، این وضعیت را از بین می برد. این به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به سازمان های شخص ثالث ، بر تولید ، توزیع و کیفیت محصول خود نظارت داشته باشند.

آگهی سکه پاراگون از طریق Vegascannibismag

آگهی سکه پاراگون از طریق Vegascannibismag

پروژه Paragon با استقبال گسترده مردم روبرو شد و با موفقیت بیش از 70 میلیون دلار در طول ICO 2017 خود جمع کرد. در ابتدا ، به نظر می رسید که این پروژه با موفقیت همراه است ، اما طولی نکشید که ناهماهنگی ها ظاهر شد. این ناهماهنگی ها سرانجام زنگ خطر سرمایه گذاران را برانگیخت.

Paragon اکنون با یک دادخواست طبقاتی از سوی سرمایه گذاران روبرو شده است که ادعا می کنند به دلیل معرفی نادرست قربانی کلاهبرداری شده اند. بیایید نگاهی به چگونگی توسعه حماسه سکه Paragon و چگونگی کمک یک برنده مسابقه سابق و رپر مشهور به سوق دادن پروژه به عموم مردم داشته باشیم

قدرت ستاره

مدیر پروژه ، خانم سابق آیووا, جسیکا VerSteeg, به نقل از وی در مصاحبه ای در اوت 2017 مشتاق ایجاد چیز خاصی بود و نه فقط “یک سکه قابلمه دیگر”. وی برای سرمایه گذاران بالقوه توضیح داد که چگونه Paragon صنعت ماری جوانا را برای قرن بیست و یکم ساده می کند. وی به ناکارآمدی در روند توزیع و چگونگی از بین بردن این نگرانی ها از طریق پیاده سازی زنجیره لجستیک مبتنی بر بلاک چین اشاره کرد.

بازی

VerSteeg برای کمک به او در تلاشهای تبلیغاتی خود ، به دنبال یک قدرت ستاره اضافی بود. سرانجام ، او با رپر ارتباط برقرار کرد بازی. پس از امضای قرارداد ، بازی به صحنه هیپ هاپ وارد شد دکتر دره ضبط موسیقی ، Aftermath Records ، در سال 2002. او همچنین یکی از معدود هنرمندانی است که برای اولین بار دو آلبوم در رتبه اول جدول بیلبورد 200 آمریکا دارد.

بلافاصله پس از اطلاع از پاراگون ، بازی به هیئت مشاوره پروژه پیوست. او سپس تبلیغات پلتفرم Paragon را به شدت در هر دو حساب خود و رسانه VerSteeg در شبکه های اجتماعی آغاز کرد. VerSteeg و Game هر دو دارای پیگیریهای قابل توجهی در شبکه های اجتماعی هستند.

این دو در موارد متعددی برای تبلیغ پروژه در حساب های یکدیگر در شبکه های اجتماعی ظاهر شدند. تبلیغ متقابل نهایی در روز راه اندازی Paragon ICO با حضور بازی در خبر توئیتر VerSteeg برای تشویق سرمایه گذاران به شرکت در رویداد جمع آوری کمک مالی انجام شد. این اقدامات در نهایت منجر به پیوستن بازی به مشکلات قانونی Paragon خواهد شد.

بازی ترویج پاراگون روز ICO

بازی ترویج پاراگون روز ICO

ICO با موفقیت به پایان رسید و به نظر می رسید همه چیز طبق برنامه پیش می رود. این تا زمانی بود که پاراگون از سرمایه های سرمایه گذار برای انجام بسیاری از سرمایه گذاری های غیر قابل توضیح در املاک و مستغلات در ابتدای سال جاری استفاده کرد. این خبر با واکنش سرمایه گذاران روبرو شد که فکر می کردند بودجه آنها باید مستقیماً به ایجاد یک سیستم ردیابی مالی و جایگزین برای صنعت شاهدانه طبق وعده داده شود تا مردم هنگام خرید از وب سایت هایی مانند گزینه های پرداخت بیشتری داشته باشند i49.net/ استرس-دما-روی-شاهدانه /.

در ابتدا ، حدس و گمان هایی وجود داشت که املاک و مستغلات بخشی از املاک و مستغلات است ParagonSpace پروژه این پروژه قرار بود یک پارک صنعتی بزرگ مستقر در ماری جوانا باشد. در اینجا شرکت های شاهدانه می توانند با هم زندگی کنند و همکاری هم افزایی داشته باشند. با این حال ، اکنون به نظر می رسد که چنین نبوده و سرمایه گذاران برای پس گرفتن وجوه خود شکایت می کنند.

مشکلات حقوقی Paragon Coin ICO

طبق داستانی که اولین بار توسط انفجار در ژانویه ، پاراگون و بازی در کانون شکایت چند میلیون دلاری قرار دارند. در اصل ، این بازی در این دادخواست گنجانده نشده بود اما پس از اینکه سرمایه گذاران تصمیم گرفتند که تلاش های تبلیغاتی وی مستقیماً در از دست دادن بودجه آنها نقش دارد ، در ماه مارس اضافه شد..

این دادخواست ادعای بی شماری از جمله معرفی نادرست ، سو mis استفاده از وجوه و جمع آوری پول غیرقانونی را دارد. دادخواست کالیفرنیا همچنین ادعا می کند که پاراگون موفق به ثبت ICO خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) نشده است. SEC رمپ شده پس از دریافت شکایات متعدد از ICO های متقلب ، در پایان سال گذشته تلاش خود را برای نظارت بر ICO افزایش دادند.

سکه پاراگون از تصمیمات آنها دفاع می کند

VerSteeg در پاسخ به ادعاهای جمع آوری کمک های مالی نامناسب ، گفت Business Insider اینکه او در آن زمان از کلیه الزامات قانونی پیروی کرده و این پلتفرم کاملاً با کلیه قوانین مربوط به روند ICO مطابقت دارد. اکنون به نظر می رسد اظهارات وی در دادگاه کالیفرنیا مورد آزمایش قرار خواهد گرفت زیرا رژه سرمایه گذاران اکنون ادعا می کنند که این دو نفره مشهور آنها را به سرمایه گذاری فریب داده است.

Paragon ICO – امنیت?

اینکه آیا Paragon ICO در پوشه اوراق بهادار قرار می گیرد یا نه هنوز مشخص نشده است. اگر به نظر می رسد یک امنیت است ، هر دو بازی و VerSteeg در حال بررسی برخی از پیامدهای جدی مالی و حقوقی هستند. افشاگری های متعدد و ضمانت های مربوط به حمایت از مصرف کننده باید تمام پیشنهادات امنیتی را همراهی کند. اگر مشخص شود که آنها نتوانسته اند این الزامات را برآورده کنند ، پروژه پاراگون می تواند دود بخورد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me