اگر مبتدیان و معامله گران جدید هنگام ورود به دنیای ارزهای رمزنگاری شده یک تجربه مشترک داشته باشند ، معمولاً پیچیده ترین کار برای انجام هر کاری است. از خرید اولین بیت کوین یا انجام اولین تجارت altcoin ، تازه واردان احتمالاً با مناطق مه آلود زیادی روبرو خواهند شد.

در حالی که اندازه کل پروژه های مبتنی بر زنجیره بلوک پیچیده همچنان در حال رشد است ، بازار پیرامونی برای ساده سازی پیچیده ها همچنان دنبال می شود.

یکی از ابزارهای امیدوارکننده ای که هدف آن ساده سازی و توانمندسازی توده مردم برای تجارت است ، Capitalise.ai است. Capitalize یک رابط کاربری مبتنی بر زبان به سناریوهای تجارت خودکار ارائه می دهد و با انواع صرافی های شخص ثالث مانند Binance و Bitmex ادغام می شود و معاملات را برای شما انجام می دهد.

به عنوان مثال ، شما می توانید چیزی مانند “اگر بیت کوین به ارزش 10،000 دلار بخرید ، اگر به 15000 دلار برسد ، اما اگر قیمت آن به زیر 12000 دلار برسد” آن را بفروشید. و در صورت رعایت معیارهای خاص تجارت شما انجام می شود.

بدون کد نویسی مورد نیاز است و کلمات ساده روزمره تمام آنچه برای شروع اجرای این معاملات نیاز دارید است.

فرصتی برای مصاحبه پیدا کردیم شهار رابین, مدیر عامل & یکی از بنیانگذاران Capitalise.ai. رابین مهندسی است که بیش از 15 سال تجربه تجارت در بازارهای سنتی دارد و سیستم های تجارت خودکار را برای بازارهای مشتق توسعه داده است.

لذت بردن!

* یادداشت سردبیر: مهم نیست که چقدر می توانید معاملات خود را بیان کنید ، بازرگانی (به ویژه در دنیای ارزهای رمزنگاری شده) باز هم یک کار بسیار خطرناک است. تحقیق خود را انجام دهید ، با مشاوران مالی حرفه ای مشورت کنید و فقط آنچه را که توانایی از دست دادن آن را دارید سرمایه گذاری کنید.

می توانید کمی از تاریخچه Capitalize برای ما بگویید؟ شما در سال 2014 آن را تاسیس کردید ، آیا ابتدا برای تجارت سنتی در بازار بود ، یا همیشه چشم اندازی برای ارزهای رمزپایه داشتید?

Capitalize در سال 2015 با هدف حل مشکلات روزمره تاجران در بازارهای سنتی تاسیس شد. در آن زمان ارزهای رمزنگاری شده ما هنوز یک بازار طرحی بدون فعالیت زیاد در آن هستیم و بنابراین ، ارزهای رمزپایه را در ذهن نداریم.

چقدر کار کرد تا بستر معاملات از زمین خارج شود؟ چگونه ایده آن را گرفتید؟?

ایده ایجاد بستری که به شما امکان می دهد فعالیت های تجاری خود را به راحتی خودکار کنید ، یک ضرورت شخصی بود. من و بنیانگذار امیر در حال کار در یک فروشگاه تجارت الگو بودیم. چرخه های توسعه هفته ها و حتی ماه ها به طول می انجامد و ما به دنبال راهی برای کاهش این بازه های زمانی بودیم. از ضرورت خود ، آنچه امروز Capitalize است را ایجاد کرده ایم. 3 سال طول کشید تا این بستر تجاری قوی از زمین خارج شود. رابط کاربری برای سادگی ساخته شده است و موتور آن بسیار پیچیده و پیچیده است.

Capitalize برای چه کسانی است؟ شعار شما “استفاده از مهارت های تجاری خود” است ، آیا این بدان معنی است که Capitalize مخصوص مبتدیان نیست بلکه تجار باتجربه است?

در ابتدا ، ما این کار را برای معامله گرانی مثل ما ، بازرگانانی که سناریوهای مشخصی در ذهن داشتند و می خواستند آنها را در اوراق بهادار خود اعمال کنند ، توسعه می دهیم. با این حال ، با گذشت زمان ، ما متوجه شدیم که تقریباً هرکسی که می خواهد با بازارها درگیر شود می تواند از فناوری ما استفاده کند.

بزرگ کردن

بنابراین ، یک سرمایه گذار تازه کار که فقط می خواهد 1000 دلار بیت کوین بخرد ، می تواند این کار را انجام دهد و یک تاجر حرفه ای می تواند سناریوهای پیچیده تجارت را بنویسد. هرکسی بسته به درخواست های منحصر به فردی که برای خودش می نویسد می تواند از این فناوری استفاده کند.

چه تعداد کاربر دارید؟?

ما اخیراً این سیستم عامل را به صورت رایگان و رایگان برای استفاده همه راه اندازی کرده ایم. اگرچه ما هنوز اقدامات بازاریابی را شروع نکرده ایم ، اما امروز چند صد کاربر داریم که از این موارد استفاده می کنند.

وقتی افراد بیشتری فرصت کشف این مسئله را می یابند بسیار هیجان زده ایم که می بینیم چگونه فرزندخواندگی رشد می کند.

چه شد که تصمیم گرفتید به بازارهای ارزهای رمزپایه بروید؟ از چه ارزهای رمزپایه ای پشتیبانی خواهید کرد?

سال گذشته رشد گسترده ای در معاملات ارزهای رمزنگاری شده داشته ایم. نوع مشکلاتی که ما برای معامله گران حل می کنیم در بازارهای معاملات رمزنگاری حتی بیشتر است.

این بازار هرگز نمی خوابد ، 24 × 7 trad معامله می شود و بسیار بی ثبات است. همه اینها بدان معناست که یک معامله گر باید بتواند به طور مداوم نسبت به هر رویدادی واکنش سریع نشان دهد. و این همان چیزی است که باعث شد تصمیم بگیریم این فناوری را در اختیار بازرگانان رمزنگاری قرار دهیم.

آیا مشتریان قادر خواهند بود از بازارهای سنتی و همچنین رمزنگاری معامله کنند?

چیز مطمئنی شما می توانید حساب های کارگزاران سنتی جهانی مانند “کارگزاران تعاملی” را به سهام تجارت ، FX و غیره پیوند دهید و حساب رمزگذاری خود را از صرافی هایی مانند “Binance” برای تجارت بیت کوین ، اخلاقی و غیره پیوند دهید..

مبادلات ارز رمزنگاری شده

مبادلات و شرکای ارزهای رمزنگاری شده Capitalize را از دست داده اید.

شما هنوز یک مقاله سفید منتشر نکرده اید. داستان پشت آن چیست؟ آیا می بینید که مدل کسب و کار شما به رمز ارز خود ، ارز رمزنگاری شده خود نیاز دارد؟ در این صورت ، مختصراً به ما بگویید که چگونه کار می کند.

روزنامه سفید ما به زودی در وب سایت ما در دسترس خواهد بود. در آینده نزدیک ، توکن معرفی خواهیم کرد. از این رمز برای هدایت استفاده در همه محصولات Capitalize ، محصولات موجود و آینده استفاده خواهد شد. اطلاعات بیشتر در این باره ، در بزودی مقاله سفید منتشر می شود.

چگونه از هوش مصنوعی در موتور تجارت خود استفاده می کنید?

این موتور بهینه سازی است که از هوش مصنوعی استفاده می کند ، که در حال حاضر در دست توسعه است و به کاربران کمک می کند تا استراتژی های تجاری خود را بهینه کنند. با استفاده از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و الگوریتم های هوش مصنوعی ، سیستم می تواند بر اساس استراتژی وارد شده به کاربر ، از استراتژی عملکرد بهتر آگاه شود..

آیا از یادگیری ماشینی هم استفاده می کنید؟ تفاوت در چیست?

بیشتر توسعه یادگیری ماشین در فناوری زبان ما متمرکز است. الگوریتم های یادگیری ماشینی زبان پشتیبانی شده توسط سیستم را قادر می سازد تا گسترش یابد و علاوه بر این پیشنهادات مرتبط تری را برای کمک به او در ایجاد یک استراتژی تجارت ارائه می دهد.

چگونه می خواهید فناوری بلاکچین را با هوش مصنوعی ترکیب کنید?

موارد استفاده کمی داریم که براساس فناوری بلاکچین توسعه داده می شوند. یکی از آنها عرصه اجتماعی بازار است.

چقدر با نقشه راه خود فاصله دارید؟ چه زمانی می خواهید سیستم عامل رمزنگاری خود را راه اندازی کنید?

در واقع ، ما قبلاً راه اندازی کردیم! سیستم عامل ما برای تجارت هر کسی زنده است و رایگان است. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه کنید: www.capitalise.ai

چگونه از ایمن بودن بودجه کاربران اطمینان حاصل خواهید کرد?

خیلی ساده است Capitalize در مبادلات مختلف مورد پشتیبانی ما به حساب های موجود شما متصل می شود. هنگامی که به ما اجازه دهید ، می توانیم از طرف شما تجارت کنیم. اما ما نمی توانیم وجوه شما را برداشت کنیم. بنابراین وجوه شما در بورس باقی مانده و با صرافی تأمین می شود. شما هرگز نیازی به ارسال وجوه به Capitalize ندارید.

چگونه از ادامه زمان کار اطمینان حاصل خواهید کرد?

بخشی از دلیل پیچیده بودن فناوری ما در توسعه ، نگرش سازش ناپذیر ما است ، دسترسی 24 ساعته 7 روز یک عامل اساسی است. سرورهای مختلف واقع در نقاط مختلف جهان همیشه به عنوان یک نسخه پشتیبان عمل می کنند ، اگر یک سرور افت کند ، یک سرور دیگر بلافاصله جای او را می گیرد تا اطمینان حاصل شود که سیستم به روز می شود.

اگر یک معامله به طور تصادفی اتفاق بیفتد چه اتفاقی می افتد؟ اگر تاجر به طور تصادفی چیزی را تایپ کند یا دستگاه سو mis تفاهم کند؟ آیا شبکه ایمنی در محل خود دارید؟?

روشی که پلت فرم ما طراحی کرده است ، سو of تفاهم در دستگاه را غیرممکن می کند. وقتی سناریوی معاملاتی می نویسید ، فقط می توانید یک سناریو صریح بنویسید. راهی برای نوشتن سناریوهایی وجود ندارد که معنی نداشته باشند و یا معنای مضاعفی داشته باشند.

بزرگ کردن

برای آن دسته از کاربرانی که ممکن است گیج شوند ، ما یک صفحه تأیید نهایی داریم که تمام شرایط شما را به روشی دیگر نوشته شده است ، بنابراین پس از انتخاب سناریوی خودکار ، می توانید احساس راحتی کنید.

ما از برخی موقعیت های خطرناک مراقبت می کنیم ، به عنوان مثال ، یک کاربر می تواند قوانینی برای ورود تنظیم کند ، سپس برای یک خروج قوانینی تنظیم کند و کل سناریو را به صورت حلقه ای اجرا کند. اگر هر دو شرایط ورود و خروج همزمان وجود داشته باشد ، این امر منجر به ورود و خروج یک ماشین از معاملات مجدداً با سرعت فوق العاده می شود ، که به نوبه خود یک حساب کاربری را به دلیل وجود هزینه های معاملاتی تخلیه می کند. برای این مورد ، ما یک روش ایمنی داریم که در واقع اجرای خودکار روند را متوقف می کند و در صورت بروز آن کاربر را مطلع می کند.

آیا فکر می کنید فناوری بلاکچین به بازارهایی منجر خواهد شد که هرگز بسته نمی شوند؟ آیا یک سناریوی 24/7 در بازار سهام معایب بالقوه ای دارد?

به طور قطع ، اکنون در مورد تجارت رمزنگاری این مورد وجود دارد. من معتقدم این یک استاندارد آینده برای کلیه دارایی های تجاری در آینده تعیین خواهد کرد. عیب احتمالی این است که همه ما باید از آنچه در بازارها اتفاق می افتد آگاه باشیم و بتوانیم 24/7 در برابر آنها واکنش نشان دهیم. با استفاده از فناوری ما کمتر مسئله ای وجود دارد.

بزرگترین مشکلی که در Capitalize حل می کنید چیست?

بزرگترین دشمن یک تاجر خودش است. ترس ، حرص و آزردگی و خستگی برای هرگونه طرح تجاری مخرب است. فناوری ما به همه کمک می کند تا مانند یک ماشین تجارت کنند و همه احساسات را از بازی خارج کنند.

2018 بازار خرس ارزهای رمزپایه بوده است. به نظر شما بهترین راه های کسب درآمد حتی در بازار خرس چیست؟ آیا امکان دارد?

کسب درآمد در بازارهای رو به زوال امکان پذیر است ، یکی از بهترین راه ها استفاده از قراردادهای آتی برای کوتاه شدن بازار و کسب درآمد در حالی است که آنها رو به زوال هستند. شما می توانید قراردادهای آینده را با Bitmex معامله کنید ، اما من فقط پیشنهاد می کنم که اگر خطرات موجود در این ابزارهای تجاری را درک می کنید ، این کار را انجام دهید.

2018 نیز کاملاً سال تنظیم بوده است. چه تاثیری بر تجارت شما داشته است?

استانداردهای ما همیشه بالا بوده است ، ما سعی می کنیم سخت ترین خواسته ها را بدون توجه به جایی که فعالیت می کنیم برآورده کنیم. داشتن تجارت در بخش مالی بدان معناست که ما قبلاً باید با سختگیرانه ترین مقررات روبرو می شدیم. از این نظر ، ما خیلی مبارزه نکردیم.

بزرگترین تغییری که طی سالهای آینده شاهد آن خواهیم بود چیست؟ بزرگترین هدف شما در زندگی چیست?

من فکر می کنم زنجیره بلوک این امکان را دارد که بسیاری از موارد استفاده تجاری را تغییر دهد و همه را لمس کند. با توجه به این پتانسیل ، من مطمئن هستم که هر روز شاهد خواهیم بود که شرکت های کوچک و بزرگ بیشتری تمرکز خود را تغییر داده و بسیاری از محصولات مبتنی بر بلاکچین را توسعه می دهند. برای سالهای آینده ، ساخت جهانی جدید خواهد بود.

هدف شخصی من شناخته شدن به خاطر چیزهای خوبی است که سعی می کنم به این صنعت ارائه دهم.

وقتی مشغول کار نیستید و ایده های جدید کسب و کار را می بینید ، چه کاری انجام می دهید?

خوب ، ایده های جدید همیشه ظاهر می شوند ، چنان درگیر هستند ، من نمی توانم به آن کمک کنم. اما غیر از این ، من پدر و شوهر هستم. با هر لحظه آزاد ، سعی می کنم هرچه بیشتر وقتم را به خانواده ام اختصاص دهم ، که طبیعتاً مهمترین چیز در زندگی من است.

به هر کسی که می خواهد تاجر شود ، چه توصیه ای می کنید?

من به شخصی که می خواهد تاجر شود تبدیل می شود به یک دستگاه خودپرداز مراجعه کند ، 1000 دلار برداشت کند ، سپس به یک خیابان شلوغ برود و آن پول را به هوا بیندازد!

اگر به نظر شما خیلی دردناک است ، حتی شروع نکنید. قبل از اینکه بتوانید یک تاجر موفق شوید ، یک راه طولانی است ، مطمئناً مقدار زیادی از دست خواهید داد و شروع به سودآوری طولانی مدت طول می کشد.

کم شروع کنید ، با مقادیر کم بودجه تجارت کنید و هرگز خیلی زود پرش نکنید.

هر چیز دیگری که دوست دارید خوانندگان ما بدانند?

ما محصولات هیجان انگیز بیشتری به زودی ارائه می دهیم ، آزمایش مجدد ، بازار و موارد دیگر. بنابراین وب سایت ما را بررسی کنید (www.capitalise.ai) برای کسب اطلاعات بیشتر. و ما دوست داریم اگر به انجمن ما بپیوندید!

متشکرم!