بلاکچین در رسانه ها و سرگرمی ها به طور بالقوه ماهیت تبلیغات دیجیتال را تغییر می دهد ، اما چگونه می توان بلاکچین را در تبلیغات دیجیتال ، رسانه ها و سرگرمی ها اعمال کرد?

اول ، بیایید یک افسانه رایج در مورد بازاریابی و تبلیغات را لغو کنیم: اینکه آنها یکسان هستند. تبلیغات از جهات قابل توجهی خود را از بازاریابی متمایز می کند. بازاریابی شامل استراتژی کلی است که از بسیاری از اجزای سازنده ساخته شده است تا شرکت محصول خود را به دست مشتری برساند.

و تبلیغات م componentلفه خاصی از آن استراتژی را برای برقراری ارتباط پیام شرکت به مشتری احتمالی تعریف می کند. فرض بر این است که شرکت ابتدا باید مشتریان بالقوه را برای برقراری ارتباط و تبلیغات دیجیتال در دنیای آنلاین پیدا کند.

از بالای شانه خود نگاه کنید

در نتیجه ، تبلیغات دیجیتال تا حد زیادی به پیگیری کاربران آنلاین بستگی دارد. تبلیغات موثر افرادی را که به احتمال زیاد این محصول را خریداری می کنند ، هدف قرار می دهد. بنابراین ، تبلیغ کنندگان داده های کاربر را جمع می کنند تا تعیین کنند که در کجا منابع خود را به طور موثر استفاده کنند. تبلیغ کنندگان تا آنجا که ممکن است اطلاعات شخصی را جمع آوری کرده و این داده ها را به صورت متمرکز ذخیره می کنند.

در این صورت ، بلاکچین در رسانه ها و سرگرمی ها با استفاده از تبلیغات دیجیتال اساساً با ماهیت ارز رمزپایه مبتنی بر فناوری بلاکچین درگیر است.

بلاکچین یک دفتر حساب باز ارائه می دهد تا همه دنیا بتوانند معاملات را مشاهده کنند ، اما هویت کاربران در بلاکچین پنهان است. با استفاده از رمزنگاری ، بلاکچین ها حاوی کلیدهای عمومی ، امضاهای دیجیتالی و آدرس کیف پول است ، اما هیچ یک از این موارد کاربر را جان دو ، جین اسمیت یا هر شخص دیگری معرفی نمی کند..

چرا آنها نمی توانند ما را تنها بگذارند?

بلاکچین برای حریم خصوصی ارزش قائل است و تبلیغات برای جمع آوری با استفاده از قدرت متمرکز تمام اطلاعات ممکن در مورد مشتریان بالقوه ارزش قائل است. بلاکچین کاربر را قادر می سازد تا از نظارت بی وقفه هر حرکت آنلاین کاربر خود فرار کند.

اگر تبلیغ کنندگان هویت ساتوشی ناکاموتو را می دانستند ، مطمئن باشید که او را بی وقفه شکار می کنند و سعی می کنند مقداری از بیت کوین وی را از کیف پول خود جذب کنند و به دست آنها برسانند! کنایه هرگز شکست نمی خورد ، بنابراین تبلیغات برای محصولات خصوصی می تواند بالاترین خبر در خوراک او باشد.

بلاکچین در تصویر رسانه ای و سرگرمی

Blockchain در رسانه ها و سرگرمی ها – ما می دانیم که شما در تابستان گذشته چه کار کردید

درست است که اطلاعات خارج از بلاکچین اطلاعات مشخصی را درباره افراد معامله گر در بلاکچین فراهم می کند و برای شبکه بیت کوین ، داده های پزشکی قانونی از تجزیه و تحلیل ترافیک ، این اطلاعات را ارائه می دهد.

اگر Person X در آدرس IP 123 مبلمان می فروشد ، و Person Y در آدرس IP 456 Bitcoin را برای Person X ارسال می کند ، به سادگی نتیجه بگیرید که Person Y مبلمانی خریداری کرده است. نیروی انتظامی از این روش برای ردیابی فعالیت های غیرقانونی استفاده می کند. (یک آدرس IP موقعیت رایانه شما در اینترنت را مشخص می کند).

مردم می توانند سوراخ سوراخ را ببندند

با دانستن این موضوع ، برخی از ارزهای رمزپایه در فناوری بلاکچین خود حریم خصوصی ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، Monero ، Dash و Zcash فقط چند سکه از حریم خصوصی را نشان می دهند. پروتکل های این سکه ها ناشناس بودن کاربر را حفظ می کنند.

حریم خصوصی فعالیت غیرقانونی را در نظر نمی گیرد و شما می توانید حریم خصوصی را از حقوق اساسی بشر بدانید.

حریم خصوصی از شبکه جهانی وب ناپدید شد ، اما بلاکچین امیدوار است بتواند آن را بازیابی کند.

بلاکچین در تصویر رسانه ای و سرگرمی

چگونه آنها این کار را می کنند?

چگونه تبلیغ کنندگان شما را در وب رد می کنند؟ برخی از سایت ها نیاز به ثبت نام دارند ، بنابراین شما داوطلبانه اطلاعات خود را می بینید تا اطلاعات آنها را ببینید. سایت ها از کوکی های مرورگر استفاده می کنند. کوکی به عنوان فایلی است که سرور برای ردیابی اطلاعات شما روی رایانه شما قرار می دهد. سرور آدرس IP شما را جمع آوری می کند و شما را با استفاده از آن آدرس در اینترنت شناسایی می کند.

وب سایت ها حتی شما را از طریق اطلاعات سیستم رایانه شما که از طریق مرورگر منتقل می شود ، شناسایی می کنند. به عنوان مثال ، اگر مانیتور شما صفحه نمایش را روی 2560 پیکسل در 1440 پیکسل تنظیم کند و شما در میان تمام کاربران وب سایتی که از این وضوح استفاده می کنید تنها باشید ، این اطلاعات بدون حتی نیاز به دانستن آدرس IP شما را شناسایی می کند.!

تو می توانی بدو ، جکیل ، اما نمی توانی هاید کنی

با موفقیت در مدل کسب و کار Google ، پیگیری آنلاین و تبلیغات بعدی تعریف می کند که وب به چه چیزی تبدیل شده است. قبل از گوگل و اینترنت ، کاربران نرم افزار را با پول خریداری می کردند ، و نرم افزار در جعبه های بسته بندی شده کوچک قرار می گرفت. روش دیگر ، مدل تجاری Google به افراد امکان می دهد از نرم افزار در ازای اطلاعات شخصی استفاده کنند و اطلاعات شخصی شما به تبلیغ کنندگان فروخته می شود.

در وب ، همانطور که تکامل یافته است ، شما مشتری نیستید. شما محصول هستید.

آیا موارد استفاده مثبت برای بلاکچین در رسانه ها و سرگرمی ها با استفاده از تبلیغات دیجیتال وجود دارد؟ برخی می گویند بله ، اما آنها سازمان های تبلیغاتی هستند ، بنابراین هشدار می دهند.

NYIAX ، یک بورس تبلیغاتی با بلاکچین

توسعه یافته از طریق مشارکت با Nasdaq, نیویاکس مبادله ای فراهم می کند که تبلیغ کنندگان و ناشران قراردادهای تبلیغاتی را انجام می دهند. آنها از فناوری بلاکچین برای این قراردادها استفاده می کنند و این اعتماد و شفافیت را ایجاد می کند که بلاکچین را برای این مبادله تعریف می کند.

اما این بلاکچین بین ناشر و تبلیغ دهنده وجود دارد و هیچ ارتباطی به رابطه ناشر و کاربر یا تبلیغ کننده و کاربر ندارد. بنابراین ، این استفاده از این فن آوری به سادگی به شرکت کنندگان در پایان راهی برای معامله تجاری بین خود می دهد. این استفاده از بلاکچین در رسانه ها و سرگرمی ها سود بسیار کمی برای کاربر نهایی دارد.

MadHive ، ترکیب تبلیغات و حریم خصوصی با بلاکچین

به همین ترتیب, MadHive به دنبال ارائه تبلیغات ویدیویی محصولات مدیریت داده با استفاده از بلاکچین است و بلاکچین آنها واسطه های جمع آوری و ذخیره داده های کاربر را از بین می برد.

هوش مصنوعی MadHive این داده ها را جمع آوری می کند ، اطلاعات قابل شناسایی شخصی کاربر را خصوصی نگه می دارد و تبلیغ کنندگان را قادر می سازد بدون اینکه هرگز اطلاعات خصوصی آنها را بدانند ، به این مشتریان بالقوه برسند..

اتحادیه اروپا اخیراً مقررات عمومی حفاظت از داده ها (GDPR) را اجرا کرد. GDPR حقوق رازداری کاربر را تقویت می کند. بنابراین ، وقتی دولت ها قوانین و مقررات جدید محافظت از حریم خصوصی مصرف کننده را اعمال می کنند ، روش MadHive برای استفاده از بلاکچین در رسانه ها و سرگرمی ها بسیار مفید است.

بلاکچین در تصویر رسانه ای و سرگرمی

برخی از افکار نهایی

پدران بنیانگذار از زندگی ، آزادی و جستجوی سعادت به عنوان حقوق اساسی بشر حمایت می کردند. و بدون حریم خصوصی ، آزادی شکست می خورد و خوشبختی تبخیر می شود.

ساموئل وارن و قاضی دادگاه عالی لوئیس براندیس “حق حریم خصوصی” را در 15 دسامبر 1890 در قانون بررسی هاروارد منتشر كردند. آنها طرفدار این بودند كه افراد حق حریم خصوصی را دارند. و جالب است که آنها اشاره کردند که فن آوری مدرن در از دست دادن حریم خصوصی نقش دارد. فناوری مدرن آن روز عكاسی و روزنامه هایی با تیراژ گسترده را تشکیل می داد.

وب به ابزاری تبدیل شد که حریم خصوصی را از بین می برد. فناوری بلاکچین تلاش می کند از حریم خصوصی افراد محافظت کند و بدین ترتیب بلاکچین سعی در بازگرداندن حقوقی دارد که توسط مقامات متمرکز گرفته شده است.

زمان نشان خواهد داد که آیا حریم خصوصی بلاکچین در رسانه ها و سرگرمی ها و ماهیت تهاجمی تبلیغات دیجیتال زمینه های م ofثر همکاری و سازگاری متقابل را پیدا می کند یا خیر..