اخیراً ، چند داستان در مورد چگونگی میلیونرهای بیت کوین شدن برخی از افراد بررسی کردیم. گرچه این شاهکار چشمگیر است ، اما تعداد کمی از افراد در تلاشند تا به عضویت یک گروه حتی بیشتر گریز از میلیاردرهای بیت کوین درآیند..

در این مقاله ، چند داستان در مورد ثروتمندترین افراد ارز رمزنگاری شده را بررسی خواهیم کرد. ما همچنین برخی از خطراتی که افراد فوق ثروت را متحمل می شوند و برخی از مزایای بالقوه ای را که امیدوارند بدست آورند بررسی خواهیم کرد.

جیانان وو – استخراج بیت کوین

Jihan Wu مدیر عامل Bitmain ، بزرگترین شرکت دکل استخراج بیت کوین در جهان است. حتی اگر این شرکت از سال 2013 فعالیت خود را آغاز کرده است ، تنها در سال 2017 توانست 2.5 میلیارد دلار درآمد کسب کند. به گفته وو, بیشتر درآمد حاصل از فروش مستقیم سکوهای استخراج معدنچیان به بیت کوین است. Bitmain همچنین دارای منابع درآمد اضافی مانند BTC.com و AntPool ، دو استخر برجسته استخراج بیت کوین است که 40٪ استخراج بیت کوین در جهان را تشکیل می دهد. همه اینها شرکت را در ارزیابی خصوصی بین 9 تا 12 میلیارد دلار قرار داده است. وو و بنیانگذار ، مدیر عامل شرکت میکری ژان حدود 60٪ Bitmain را در اختیار دارند.

جیهان وو

جیهان وو

خطرات تبدیل شدن به یک غول معدنکاری

با توجه به اینکه بازار ارزهای رمزنگاری شده در زمان تأسیس این شرکت در سال 2013 کاملاً جدید بود ، خطرات آن بسیار زیاد بود. بسیاری از این خطرات در سال 2018 حتی بیشتر می شوند. به عنوان مثال ، دفتر Bitmain در چین باقی مانده است ، حتی با وجود ممنوعیت تجارت ملی ارزهای رمزنگاری شده ، استخراج و سایر موانع بالقوه.

مقررات در چین و سراسر جهان تنها خطری نیست که Bitmain باید در نظر بگیرد.

در طول سال 2018 ، پروژه های برجسته ای که در الگوریتم های اجماع خود برای مبارزه با استخراج ASIC تغییراتی ایجاد کرده اند ، افزایش یافته است. برای Bitmain ، تغییرات ناگهانی می تواند به این معنی باشد که برخی از تجهیزات استخراج (به عنوان مثال دکل های استخراج ASIC) می توانند به سرعت منسوخ شده و فروش آن دشوار شود. بسته به هزینه های تولید ، شرکت هربار که پروژه به روزرسانی الگوریتم می کند ، خطر از دست دادن مبالغ جدی مالی را دارد.

علاوه بر این ، پیش بینی اینکه آیا استخراج در آینده الگوریتم های اجماع است ، دشوار است ، زیرا تعدادی از پروژه ها (به عنوان مثال Ethereum) شروع به کار از اثبات کار به اثبات سهام می کنند ، که به طور بالقوه نیاز به تجهیزات معدن.

با وجود این خطرات ، بنیانگذاران Bitmain با تبدیل شدن به بزرگترین بازیکن در بازار استخراج ارزهای رمزپایه موفقیت کسب کرده و به وضعیت میلیاردر بیت کوین دست یافته اند.

سرمایه گذاری برای میلیاردر شدن

در حالی که ممکن است از طریق صنایع مرتبط مانند استخراج یا احتمالاً با تبدیل شدن به یک بنیانگذار موفق یک پروژه بلاک چین به میلیاردر بیت کوین تبدیل شوید ، به نظر می رسد سرمایه گذاری مستقیم در ارزهای رمزپایه یکی از رایج ترین روش های کسب ثروت باشد.

همانطور که در مقاله اخیر ما ذکر شده است ، داستانهایی در مورد سرمایه گذاران کوچک و جدیدی است که از طریق سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده ثروتمند شده اند ، در بسیاری از موارد ، سرمایه گذاری ها فقط به هزار دلار انجام می شود. حتی اگر داستان هایی وجود دارد که در آن مردم همه چیز را برای سرمایه گذاری در اختیار دارند تا در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کنند ، اما مقدار کل سرمایه گذاری شده در مقایسه با برخی از سرمایه گذاران فوق العاده ثروتمند هنوز کم است.

چند مثال وجود دارد که در آن افرادی که از نظر دارایی های ارز فیات در حال حاضر فوق العاده ثروتمند هستند ، تصمیم به سرمایه گذاری زیاد در ارزهای رمزپایه گرفته اند. یک نمونه از این موارد آلن هوارد. با وجود این واقعیت که دارایی خالص هوارد در حال حاضر 1.35 میلیارد دلار تخمین زده شده است ، بلومبرگ در مارس 2018 گزارش داده است که هوارد 400 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است. با توجه به این آمار ، این سرمایه گذاری تقریبا 30 درصد از دارایی هوارد او را تشکیل می دهد. این داستان بیت کوین به چند دلیل کاملا جالب است.

میلیاردر بیت کوین

آلن هوارد

اول ، برای درک زمان سرمایه گذاری ضروری است. آیا هوارد در بازار خرس یا بازار گاو نر خرید؟ با توجه به ماهیت بی ثباتی قیمت ارزهای رمزنگاری شده ، می توان شرط بستن بزرگ روی ارز رمزپایه را برای فردی که از قبل بسیار ثروتمند است ، بسیار خطرناک دانست. زمان بندی می تواند تفاوت زیادی در درک اینکه آیا این یک حرکت موفق تاکنون نبوده است یا خیر ، ایجاد کند. در هر صورت ، این می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت جواب بدهد.

دوم ، این قمار داستانی است که مغایر روایتی است که بسیاری از افراد فوق ثروتمند درباره ارزهای رمزپایه گفته اند. مثلاً هر دو وارن بافت و بیل گیتس از ارزهای رمزپایه انتقاد کرده اند.

سایر سرمایه گذاران شناخته شده ارز رمزنگاری شده

اگرچه سرمایه گذاری ارز رمزنگاری هوارد برای کسی که قبلاً ثروتمند است خطر بزرگی به نظر می رسد ، اما موارد دیگری نیز وجود دارد که میلیونرها تصمیم گرفته اند ریسک های مشابه را انجام دهند. به عنوان مثال ، مایک نووگراتز (2.3 میلیارد دلار) و استیون کوهن (11.4 میلیارد دلار) نیز مبالغ زیادی از بودجه فیات را در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کرده اند.

سرمایه گذاری استیون کوهن در ژوئیه 2018 اتفاق افتاد ، توجه به این نکته مهم است که به احتمال زیاد با توجه به تصمیم SEC که امنیت اتر نیست. در حالی که این حکم تاثیری فوری روی قیمت های کوتاه مدت Ethereum نداشته است ، این تصمیم احتمالاً برخی از ریسک ها را از نظر سرمایه گذاران اصلی کاهش داده و Ethereum و بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر را به عنوان سرمایه گذاری های بلند مدت جذاب تر کرده است. کوهن ، به ویژه ، در چندین ارز رمزنگاری شده مختلف سرمایه گذاری کرد ، با توجه به گمانه زنی هایی که احتمالاً در آینده می تواند به عنوان یک امنیت محسوب شود ، ریپل یک استثناable قابل توجه است..

استیون کوهن

استیون کوهن

تأثیر بازار میلیاردرهای بیت کوین

موفقیت یا عدم موفقیت افرادی که قصد تبدیل شدن به میلیاردرهای بیت کوین را دارند ، همچنان عاملی مهم برای تماشای همه سرمایه گذاران خواهد بود.

از یک طرف ، تصویب ارزهای رمزپایه توسط افرادی که قبلاً میلیاردرهای بزرگی هستند یا ایجاد شرکت های بزرگ مرتبط با رمزنگاری می تواند با گذشت زمان بازار را به سمت جریان اصلی بیشتر سوق دهد. نکته ای که باید هنگام بررسی انتقادات زیادی که به ارز رمزنگاری شده می شود توجه کرد این است که آیا منتقدان یا طرفداران آن سرمایه گذاری کرده اند یا خیر. در نهایت ، داشتن چند قهرمان ارز رمزنگاری شده که نه تنها منافع خود را در بازار دارند بلکه می توانند به رشد بازار کمک کنند ، ممکن است مفید باشد..

از طرف دیگر ، این احتمال وجود دارد که افراد فوق ثروتمند بتوانند نوع جدیدی از ثروتمندی منابع توکن را ایجاد کنند ، چیزی که بسیاری از ارزهای رمزپایه برای جلوگیری از.

جالب است بدانید که چگونه ایجاد میلیاردرهای بیت کوین بر مسیر آینده بازار تأثیر می گذارد. از سال 2018 ، ما شاهد ترکیب مناسبی از داستان های بیت کوین از طرف سرمایه گذاران منفرد و یا سرمایه گذاران نهادی هستیم که موفقیت هایی کسب کرده اند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me