دنیا با اطلاعات سرشار است. این هم زیبایی و هم قبح اینترنت است ، یک تناقض در زندگی واقعی. در مورد هر کسی ، هر کجا می تواند مطالب خود را منتشر کند و این باعث می شود که گرفتن خبرهای مرتبط و جالب رمزارزها یک کار دشوار باشد.

اما جای نگرانی نیست ، CoinCentral ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم! بنابراین ، ما برای تهیه اطمینان از اینکه هرگز ضربان خود را از دست نخواهید داد ، منابع خبری رمزنگاری شده خود را گردآوری کرده ایم. علاوه بر این ، برخی از این منابع برنامه های خبری رمز ارزهای خاص خود را دارند. اگر غالباً در حال رفت و آمد هستید ، مطمئناً داشتن یک منبع خوب انگشت برای آن لحظه های wifi فرودگاه و مهمانسرا مفید خواهد بود.

ما از شما دعوت می کنیم تا ما را در آوردن کلاه خود به سایت های رسانه ای دیگر و منابع خبری که در کمک به تاسیس صنعت ارزهای رمزپایه بسیار کمک می کنند ، همراهی کنید..

CoinDesk

https://www.coindesk.com/

CoinDesk یک نشریه طولانی مدت است (برای فضای خبری ارزهای رمزپایه نسبتاً جوان) و اولین بار در سال 2013 تأسیس شد. آنها در حال حاضر بیش از 10 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد را از طریق انتشار وب و کانال های مختلف رسانه های اجتماعی دریافت می کنند. این سایت پوشش گسترده ای در مورد رمزنگاری ، اخبار و رویدادهای رخ داده در ارز رمزپایه و بلاکچین دارد.

CoinDesk دارای چندین ویژگی وب عالی از جمله State of Blockchain است که روندهای اصلی ، داده ها و رویدادهای سال گذشته صنعت را پوشش می دهد. مورد دیگر شاخص قیمت بیت کوین است که توسط منابع مختلف مانند وال استریت ژورنال و فایننشال تایمز مورد استفاده قرار گرفته است.

اخبار ارز رمزنگاری شده

Coindesk ، رهبر اخبار ارزهای رمزنگاری شده

آنها همچنین میزبان اجلاس سالانه اجماع هستند که در شهر نیویورک برگزار می شود. به عقیده بسیاری از علاقه مندان ، اجماع یکی از کنفرانس های مراجعه کننده به مدار جهانی رمزنگاری است.

CoinTelegraph

https://cointelegraph.com/

CoinTelegraph نیز در سال 2013 در اوج حباب های بسیاری از بیت کوین تاسیس شد. CT یک نشریه مستقل است که همه موارد رمزنگاری ، بلاکچین ، برنامه های غیرمتمرکز و آینده امور مالی را پوشش می دهد. آنها تیم بزرگی از نویسندگان بین المللی دارند و به طور روزمره محتوای منظمی تولید می کنند.

این سایت به دلیل منحصر به فرد بودن بسیار شناخته شده است تصاویر کارتونی اختصاص داده شده به هر پست.

اخبار ارز رمزنگاری شده

نمونه ای از تصاویر کارتونی مانند Cointelegraphs

BitcoinTalk

https://bitcointalk.org/

علی رغم ارتقا تعدادی از سایت های قدیمی به رابط کاربری جنسی ، BitcoinTalk ریشه های خود را حفظ کرده است. این هنوز هم بیشتر منبع قدیمی مدرسه است و بیشتر قالب اصلی پیام پیام خود را حفظ کرده است که در اواخر دهه 90 و اوایل دهه شصت بسیار شیوع داشت.

اخبار ارز رمزنگاری شده

Bitcointalk – مدرسه قدیمی!

BitcoinTalk در سال 2009 توسط Satoshi Nakamoto به عنوان مکانی برای علاقه مندان به بحث در مورد جزئیات فنی بیت کوین تاسیس شد. البته ، از آن زمان به بعد با بحث های فنی در تمام زمینه های حوزه ارزهای رمزنگاری شده ، به یک جانور کاملاً جدید تبدیل شده است. همچنین یک منبع بسیار گرانبها در نظر گرفته شده است که ICO بتواند خود را در آن بازاریابی کند.

Reddit

https://www.reddit.com/

Reddit سالهاست که به طور مداوم در 20 سایت محبوب محبوب جهان قرار دارد. این یکی از منابع اصلی اخبار مربوط به انجمن است. جامعه رمزنگاری ها به دلیل ماهیت غیرمتمرکز خود به Reddit سرازیر شده اند.

در حالی که نشریات اصلی همچنان دستور کار خود را به صورت آنلاین ادامه می دهند ، اما مکان هایی مانند Reddit به هر کسی اجازه می دهد تا محتوای خود را منتشر کند. پس تعجبی ندارد که پروژه های ICO همچنان منابع خود را برای بازاریابی در این بستر سرازیر می کنند.

اخبار ارز رمزنگاری شده

Reddit هرگز سرگرم نمی شود!

نکته منفی برای کاربران Reddit این است که اگر می خواهید محتوای با کیفیت خوبی پیدا کنید ، واقعاً باید تکالیف خود را انجام دهید. با این حال ، ما این کار را برای شما کمی آسان تر کرده ایم. برخی از زیرمجموعه های محبوب محبوب (یا انجمن های اختصاص داده شده به یک هدف خاص در Reddit) عبارتند از:

توییتر

https://twitter.com/

توییتر یک منبع مهم برای هر علاقه مند جدی به ارزهای رمزنگاری شده باقی مانده است. پلتفرم میکروبلاگینگ در سراسر جهان و در واقع ، هر روز برای اطلاع سریع از اطلاعات توسط کارشناسان در سراسر جهان استفاده می شود.

مقالات قبل از نمایش در سایت خبری مورد علاقه ارزهای رمزپایه شما برای تولید و دریافت تأیید زمان لازم دارند. توییتر با اجازه دادن به شما به دنبال شخصیت های مورد علاقه خود و دریافت به روزرسانی های آنها در زمان واقعی ، از این روند عبور می کند.

با این وجود هیچ پلتفرمی کامل نیست و توییتر به دلیل معروفیت خود بدنام است ترول و کلاهبرداری ICO. با وجود این مسائل ، پیگیری تعدادی از کارشناسان ارزهای رمزپایه هنوز ارزش فوق العاده ای دارد. موارد زیر ارزش بررسی دارد:

  • آندریاس آنتونوپلوس – پرفروش ترین نویسنده ، سخنران ، مربی و یکی از برجسته ترین متخصصان بیت کوین و بلاکچین جهان
  • ویتالیک بوترین – سخنران عمومی ، نویسنده ، برنامه نویس و بنیانگذار مجله بیت کوین و بلاکچین Ethereum
  • جیمسون لوپ – مهندس زیرساخت در Casa ، خالق statoshi.info و بنیانگذار bitcoinsig.com
  • ردیابی مایر – کارآفرین ، سرمایه گذار ، روزنامه نگار ، دانشمند پول و مدافع سرسخت آزادی بیان
  • جیمی آهنگ – توسعه دهنده بیت کوین & حداکثر گرایی ، معلم و شریک سرمایه گذاری در Blockchain Capital
  • آری پل – CIO & بنیانگذار Blocktower Capital ، یک شرکت سرمایه گذاری پیشرو در ارزهای رمزنگاری شده است
  • کریس برنیسک – یکی از بنیانگذاران Placeholder Ventures ، یک شرکت NY که متخصص در دارایی های رمزنگاری است

البته موارد بسیار زیاد دیگری وجود دارد. با این حال ، ما احتمالاً به مقاله های مختلفی نیاز داریم تا فقط لیست رو به رشد تأثیرگذارانی را که در توییتر مستقر می شوند ، پوشش دهیم.

CoinCentral

https://coincentral.com/

و سرانجام ، بدون اشاره جدی به یک وب سایت خبری قابل توجه و آینده ارزهای رمزنگاری شده ، هیچ لیستی کامل نخواهد شد: البته CoinCentral! CoinCentral علی رغم تاسیس فقط در اکتبر سال گذشته (2017) ، تعداد خوانندگان ماهانه 1.000.000 – 2.000.000 خواننده (بسته به منبع) را دارد و به طور مداوم در حال رشد است.

برخلاف چند رقبای شناخته شده دیگر ، CoinCentral با پیوندهای تبلیغاتی یا تبلیغاتی به شما اسپم نمی کند. ما در درجه اول و مهمترین چیز بر روی ارائه محتوای با کیفیت در همه زمینه های حوزه ارزهای رمزپایه تمرکز داریم. در حالی که بیشتر مطالب ما به راهنماهای اساسی پروژه ، تجزیه و تحلیل فنی و سایر تلاش های روزنامه نگاری متمرکز است ، ما همچنین اخبار متفاوتی را با بینش با کیفیت بالا ارائه می دهیم.

اخبار ارز رمزنگاری شده

CoinCentral ، ایجاد امواج در فضای ارزهای رمزنگاری شده

ما همچنین اخیراً قیمت زنده خود را راه اندازی کرده ایم که در حال حاضر بیش از 290 ارز رمزنگاری شده را ردیابی می کند. CoinCentral گردآوری های هفتگی ، اخبار سریع و بسیاری از مقالات جامع راجع به همه جنبه های ارز رمزپایه و بلاکچین را ارائه می دهد.

اگر تازه شروع به کار می کنید ، راهنماهای مبتدی فراوانی ارائه می دهیم:

  • بیت کوین چیست
  • اتریوم چیست
  • یک نمای کلی از همه راهنماهای ما

و بخش مقالات ما موضوعات متنوعی را برای کسانی که خواهان درک عمیق تری از نحوه متزلزل کردن رمزنگاری هستند ، شامل می شود. هفته نامه این هفته ما در سری ایمیل Crypto هر جمعه منتشر می شود و مهمترین اخباری را که باید بدانید یادداشت می کند. سرانجام ، بسیاری از شما مایلید در مورد آخرین اخبار و اطلاعیه های مطبوعاتی شکل دهنده این زمینه واقعا مهیج باشید. حتماً علامت گذاری کنید و با ما در ارتباط باشید!

افکار نهایی: خلاصه اخبار ارزهای رمزنگاری شده

بهترین سایت خبری ارزهای رمزنگاری شده در آنجا بدون شک نظر شخصی خواهد بود. بدیهی است که شما می دانید چه کسی رای ما را می گیرد. اما شاید مهمتر از همه ، کلید اطلاع رسانی در فضای ارزهای رمزنگاری شده ، دستیابی به منابع بسیار متنوعی باشد. ما در اینجا تعدادی از موارد مفید ارائه کرده ایم که مورد توجه افراد جامعه ارزهای رمزپایه بسیار است.

اینترنت جریان اطلاعاتی را دموکراتیک کرده است. و به همین دلیل ، ما اکنون در کنار بازیکنان سنتی ، دنیای جدیدی از خدمات خبری غیرمتمرکز داریم. چه کسی رای شما را می گیرد؟ حتماً با ما توییت کنید برخی از منابع خبری رمزنگاری مورد علاقه خود را داشته باشید.