از میان بسیاری از صنایع مختلف ، فناوری بلاکچین توانایی تأثیرگذاری چشمگیر را دارد ، دنیای ارائه گرافیک درست در خط مقدم است.

اگر قبلاً دوره ویرایش ویدئو را گذرانده اید یا به تولید ویدئو پرداخته اید ، مبارزات مرتبط با محدودیت های تکنولوژیکی ارائه ویدیوی فعلی را احساس کرده اید. اگر این اولین مواجهه شما با دنیای رندر است ، فقط تصور کنید که برای ذخیره در پروژه خود مجبورید بین 30 ثانیه تا 10+ دقیقه صبر کنید. پروژه ای که ممکن است یک ساعت طول بکشد ممکن است 3 تا 4 شود ، و بیشتر وقت صرف می شود تا انگشت شست خود را بچرخانید و به چرخ رنگی که در حال بارگیری است نگاه کنید..

در حال حاضر ارائه ویدیو مقدار قابل توجهی قدرت محاسباتی را به خود اختصاص داده و می تواند نسبتاً گران تمام شود.

از آنجا که سایر فن آوری های ویدیویی مانند CGI ، 3D ، VR / AR و غیره همچنان در جهت کیفیت بالاتر پیشرفت می کنند ، فن آوری های ارائه ویدیو به طور قابل توجهی عقب مانده اند.

بلاکچین و برنامه های مختلف آن توانایی لیفت صورت کامل در ارائه فیلم را فراهم می کند. خواه از طریق تسهیل دسترسی به قدرت محاسباتی ارزان تر و هم ایجاد بازار برای آن ، پروژه هایی مانند Leonardo Render قصد دارند تجربه رندر ویدئو با سرعت و مقرون به صرفه تری را در اختیار کاربران قرار دهند..

ما فرصتی پیدا کردیم که مغز تیم Leonardo Render را انتخاب کنیم. لذت بردن!

به نفع کسی که با این اصطلاح آشنا نباشد ، ارائه گرافیکی دقیقاً چیست؟ از کجا استفاده می شود ، و توسط چه نوع شرکت ها یا افرادی استفاده می شود?

ارائه گرافیکی آخرین مرحله در روند ایجاد تصاویر تولید شده توسط رایانه (CGI) است. این فرآیند است که یک فریم سیم دیجیتال را به یک تصویر واقع گرایانه تبدیل می کند. رندر توسط طیف گسترده ای از صنایع از جمله صنایع فیلم و سرگرمی ، معماری و املاک و مستغلات و طراحی و ساخت محصولات استفاده می شود. هرکسی که از CGI در کار خود استفاده می کند از رندر استفاده می کند.

چالش هایی که امروزه در صنعت ارائه گرافیک با آن روبرو هستند چیست؟ لئوناردو رندر چگونه این چالش ها را برطرف می کند و چه تفاوتی برای کسانی که در صنعت کار می کنند ایجاد می کند?

به طور سنتی ، ارائه گرافیکی یک روند بسیار کند ، دست و پا گیر و گران است. لئوناردو با تهیه نیروی محاسبه از طریق ابر از مزارع GPU سرعت فرآیند ارائه را بسیار افزایش می دهد. با دسترسی به این قدرت از طریق ابر ، مصرف کنندگان خدمات ارائه دهنده قادر خواهند بود سرعت گردش کار خود را با قیمت مناسب چندین برابر کنند.

لئوناردو رندر

چگونه افراد مبتکر که در CGI کار می کنند می توانند از Leonardo Render استفاده کنند؟ چه نوع نرم افزار یا دانش جدیدی برای آنها لازم است?

لئوناردو یک نرم افزار مجازی سازی GPU را برای استفاده آسان و رایگان در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار به خلاقیت اجازه می دهد تا به قدرت محاسبات شبکه GPU Leonardo و در کسری از زمان استفاده از پردازنده گرافیکی داخلی رایانه خود ، رندر خود را تکمیل کند..

شما قبلاً با GigaWatt مشارکت فعلی دارید – آیا می توانید در مورد چگونگی توسعه و چگونگی عملکرد آن کمی بیشتر به ما بگویید?

مارک GigaWatt دارای درجه دید بالایی در دنیای ابر رایانه است و یک تراز طبیعی برای لئوناردو ارائه می دهد. اگرچه لئوناردو در حال پردازش مزارع GPU اضافی است ، اما 23،000 امکانات GPU GigaWatt در حال حاضر ستون فقرات زیرساختی شبکه لئوناردو را فراهم می کند.

چه نیازها و فرصت هایی برای تک کارگران معدن که می خواهند درگیر شوند چیست?

ماینرها برای پیوستن به شبکه لئوناردو و کار با حداقل 50 پردازنده گرافیکی ، باید توکن های LEOS را در نظر بگیرند.

لئوناردو رندر تیمی با پیشینه متنوع دارد. به عنوان مثال ، مدیر عامل شرکت مارکو آیودیس پیش از این چندین پروژه برای تولید خلاقانه صدا در پروژه ای به نام “نقطه نجات زندگی” که به زنان در روستاهای هند کمک می کند ، برنده شد. درباره تیم اصلی و نحوه جمع شدن آنها درمورد ایده Leonardo Render بیشتر بگویید.

تیم اصلی Leonardo طیف گسترده ای از مجموعه مهارت های خلاقانه را به نمایش می گذارد. مارکو یک طراح باتجربه است و دارای افتخارات زیادی از سازمان شناخته شده از جمله جشنواره فیلم کن است ، و Adrien Song نیز یک طراح سطح بالا با سابقه موفقیت در این زمینه است..

CTO این شرکت ، Marin Gucki ، چهار سال است که روی نرم افزار مجازی سازی GPU کار می کند و ایده اصلی این شرکت است ، Delon de Metz زمینه ای قوی در زمینه استراتژی و توسعه کسب و کار ایجاد می کند و Taylor Milova مدیر پروژه آس است.

نقاط عطف آینده Leonardo Render در ICO و فراتر از آن چیست?

جدای از ICO ، لئوناردو در حال بهینه سازی نرم افزار خود ، گسترش وب مزارع GPU و تقویت شبکه شریک خود است. لئوناردو قصد دارد نسخه کامل نرم افزار خود را تا پایان تابستان منتشر کند و پاییز را با سریعترین پلت فرم رندر جهانی که تاکنون دیده است آغاز کند..

لئوناردو رندر

متشکرم!

اگر می خواهید در مورد Leonardo Render اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به آنها مراجعه کنید سایت اینترنتی و کاغذ سفید.