همانطور که اولین مرکز ترک اعتیاد برای معتادان به رمزنگاری افتتاح می شود – در اینجا نحوه کنترل خود را ذکر کنید

کمی بیش از یک ماه پیش ، جامعه رمزنگاری با یک سرگرمی و بدبینی به دنبال اولین مرکز بازپروری معتادان برای ارزهای رمزپایه در انگلستان بود. اما آیا کار دیگری بیش از این است که یک بیمارستان زیرک اسکاتلند به جدیدترین وسوسه بپردازد؟ آیا اعتیاد به ارز رمزنگاری شده امری واقعی است و اگر چنین است ، از کجا می دانید که به آن مبتلا هستید?

ما ایده دقیقی از اینکه چه تعداد از افراد در سراسر جهان در رمزنگاری سرمایه گذاری می کنند ، نداریم. طبق نظرسنجی از ساکنان ایالات متحده ، تعداد آنها به همان اندازه بود 8 درصد. اما دوباره ، 8 درصد از 325 میلیون نفر هنوز هم افراد زیادی هستند (26 میلیون ، من حساب کردم). و این فقط یک کشور است.

بنابراین اعتیاد به رمز ارز می تواند صدها میلیون نفر را در سطح جهان تحت تأثیر قرار دهد. و چون چنین صنعت پرخطر است ، در بازارهای رمزنگاری خسته کننده است ، همان هجوم آدرنالین را که قمار بازان اجباری به دنبال آن هستند فراهم می کند.

آیا این ICO کلاهبرداری خواهد شد؟ آیا کیف پول من هک می شود؟ اگر HODLing را حفظ کنم و قیمت همچنان در حال سقوط باشد ، چه می کنم?

یک دستگاه کازینو با نشان برنامه Cryptocurrency Rehab Castle Craig.

برنامه توانبخشی ارز رمزنگاری شده در بیمارستان Castle Craig

چیزهای هیجان انگیز و بیمارستان Castle Craig در Pebles ، اسکاتلند معتقد است که اعتیاد به ارزهای رمزنگاری شده نه تنها باید فراخوانی ، نامگذاری و شناسایی شود ، بلکه باید درمان شود. آنها به عنوان پایه ای برای برنامه خود ، از همان روشهای توسعه یافته برای قمار بازان اجباری استفاده می کنند.

کریس برن ، درمانگر قمار در بیمارستان ، اظهار داشت: “ریسک بالا ، بازار نوسان ارزهای رمزنگاری شده ،” به قمارباز مشکل متوسل می شود. ” غرق شدن در دنیای ارزهای رمزنگاری شده نیز فرار بسیار خوبی از واقعیت فراهم می کند. در واقع ، بسیاری از افراد داخلی آن را سقوط در “سوراخ خرگوش” می دانند.

همه ما علاقه مند هستیم ، شاید حتی گیر افتاده باشیم ، اما از کجا می دانید این اشتیاق به اعتیاد به ارزهای رمزپایه سرازیر شده است؟?

علائم اعتیاد به ارز رمزنگاری شده

اول از همه ، کمی انکار. موارد زیر اگر شما به عنوان یک معامله گر تمام وقت ارز رمزنگاری شده کار می کنید ، یا کار شما این است که به طور مداوم بازارها را تماشا کنید ، موارد زیر اعمال نمی شود. ما در حال صحبت کردن در مورد افراد منظم با مشاغل روزانه منظم هستیم که در حال کار کردن ، سرمایه گذاری و متنوع سازی اوراق بهادار سرمایه گذاری خود در اینجا هستند.

از آنجا که دنیای ICO ، ارزهای رمزپایه ، بلاکچین و HODLing کاملاً جدید است ، شناسایی علائم واضح و مشخص برای این صنعت دشوار است. اما موضوع مشترک با اعتیاد به رمز ارزها به طور کلی همان الکل ، مواد مخدر یا اعتیاد به قمار است..

اگر سرگرمی منفعلانه شما شروع به تسخیر زندگی شما می کند ، مراقب علائم زیر باشید.

شما فقط نمی توانید متوقف شوید

گرچه ارزیابی این مسئله با مصرف مواد مخدر یا الکل آسان تر است ، اما یکی از بارزترین نشانه های اعتیاد این است که نمی توانید آن را متوقف کنید. حتی وقتی که اثرات مخربی بر زندگی شما بگذارد. اگرچه ممکن است یک مغز منطقی بگوید: “من بهتر است سرمایه گذاری در ICO را متوقف کنم ، زیرا مجبورم قبض برق خود را پرداخت کنم” ، اما یک مغز معتاد می تواند راه حل را توجیه یا استدلال کند.

اگر به اعتیاد به ارز رمزنگاری شده مبتلا هستید ، ممکن است با پولی که ندارید یا تحمل ضرر ندارید ، سرمایه گذاری کنید.

نمی توانید متوقف شوید - دستهای بسته شده به كیبورد ادامه می دهند.

نمی توانید جلوی خود را بگیرید / Pixabay / igromania-1894847_1920

زندگی اجتماعی شما شروع به رنج می کند

تا به حال در یک جشن تولد کودکان شرکت کرده اید زیرا می دانید آبجو نمی خورد؟ این ممکن است شما را به الکلی تبدیل نکند. اما اگر مرتباً اجتماعات اجتماعی را رد می کنید زیرا نمی توانید در اعتیاد خود شرکت کنید ، ممکن است زمان توقف و تفکر فرا رسیده باشد.

از دست دادن در یک دورهم جمع شدن به دلیل انتظار در یک فروش مهم هوا یا پیش فروش ، احتمالاً واجد شرایط هم نیست. مگر اینکه مدام این کار را انجام دهید. اگر دیگر به سراغ کارها نروید زیرا آنها شما را از صفحه دور می کنند یا نمی توانید قیمت Cardano را بررسی کنید ، می توانید یک اعتیاد به رمز ارز داشته باشید.

اگر متوقف شوید علائم برداشت را دریافت می کنید

شریک زندگی شما سرانجام هنگامی که می خواهید در خانه بمانید ، شما را ترغیب کرده است که با آنها به تئاتر بروید. اما با بالا آمدن پرده ها ، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که پاها را مرتب کنید. اعتیاد به رمز ارز ممکن است لرزشی ، تعریق و توهم ایجاد نکند. اما ممکن است با یک مورد جدی FOMO احساس اضطراب ، نگرانی ، عصبی یا مبارزه کنید.

اگر واقعاً نمی توانید فقط چند ساعت مرخصی بگیرید ، ممکن است اعتیاد به ارز رمزنگاری شده داشته باشید.

شما تجارت را در تاریکی شروع می کنید

بر اساس کلینیک مایو, بزرگترین اعتیادی که به آن اعتیاد دارید این است که بخواهید آن را مخفیانه انجام دهید. دزدکی رفتن یک بطری ودکا در کوله پشتی خود یا بیرون رفتن برای دود مکار. اگر در هنگام خواب همسرتان از خواب بیدار شدید و نمونه کارهای خود را بررسی کنید یا والدینتان در حال تماشای فیلم هستند ، شاید سعی کنید آن را کاهش دهید.

طنز یک زن و شوهر در رختخواب. زن معتقد است شوهرش به فکر زنان دیگر است ، اما او در واقع معتاد ارز رمزنگاری شده است و به فکر سکه است.

True story from CryptoCurrency

شما بیشتر از حد معمول در معرض خطر هستید

هرچه اعتیاد شما افزایش می یابد ، میزان خطری که می خواهید برای رفع مشکل خود بپذیرید نیز افزایش می یابد. فکر کردن در مورد اعتیاد به مواد آسان است ، اما می تواند به اعتیاد به ارز رمزنگاری شده نیز تبدیل شود. مثلاً آیا برای سرمایه گذاری پول قرض می کنید؟ یا بدون گفتن شریک زندگی خود از یک حساب مشترک سرمایه گذاری کنید؟ آیا شما با پولی که ندارید و هر بار قمار بزرگتری سرمایه گذاری می کنید ، سرمایه گذاری می کنید?

با توجه به الف مطالعه 2016 در مغزهای معتاد ، آنها در واقع متفاوت از مغزهای غیر معتاد هستند. مغز معتاد نسبت به مغز غیر معتاد بسیار کمتر در معرض خطر قرار دارد. در واقع می توانید خود را متقاعد کنید که کاری که انجام می دهید مشکل ساز نیست.

من معتاد ارز رمزنگاری نیستم

انکار رودخانه ای در مصر است. یا چیزی شبیه به آن. این همچنین یک علامت اصلی است که نشان می دهد شما ممکن است دچار اعتیاد به ارز رمزنگاری شده باشید. اگر متوجه شدید که مدام به خود یا دیگران می گویید معتاد نیستید ، ممکن است اینگونه باشد که هستید.

افکار نهایی

اعتیاد به ارز رمزنگاری شده ممکن است یک شوخی به نظر برسد ، و برای اکثر ما کمی وسواس جدی نیست. اما اگر در هر یک از موقعیت های فوق قرار گرفتید یا می خواهید زندگی خود را دوباره برنامه ریزی کنید ، ممکن است وقت آن باشد که کمی کمک کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map