هشت برنامه برتر بلاک چین از سرتاسر جهان

Crypto Bad – Blockchain خوب است?

همیشه احساس دولت شما در مورد ارزهای رمزپایه آسان نیست ، به ویژه هنگامی که بسیاری از سیاستمداران تلاش می کنند ارز رمزنگاری شده را از دید منفی رنگ آمیزی کنند. از قضا ، بسیاری از این افراد ، در عین حال ، برای توسعه بخش بلاکچین بیشتر فشار می آورند. همانطور که می خواهید یاد بگیرید ، موضع یک کشور در مورد رمزنگاری همیشه منعکس کننده نظرات او در مورد فناوری بلاکچین نیست. برنامه های بلاک چین دولتی در حال تبدیل شدن به هنجار جدید هستند.

وزیر دارایی چین شیائو جی تصویر از طریق فوربس

وزیر دارایی چین شیائو جی – تصویر از طریق فوربس

جمهوری جورجیا

شما ممکن است جمهوری جورجیا را به عنوان یک مرکز زنجیره بلوک تصور نکنید ، اما دولت این کشور اولین شخصی در جهان است که یک بلاکچین را ایجاد می کند پروتکل تأیید معاملات املاک. این برنامه نتیجه یک همکاری استراتژیک بین است گروه Bitfury و آژانس ملی ثبت عمومی گرجستان.

این سیستم برای تأیید عملکردها از بلاکچین خصوصی لایه دوم استفاده می کند. سپس معاملات در برابر بلاک چین عمومی BTC تأیید می شوند. این برنامه موفقیت چشمگیری داشته است و در حال حاضر برنامه هایی برای گسترش پروتکل در نظر گرفته شده است تا طیف گسترده تری از عناوین املاک و خدمات اسناد رسمی را در آینده نزدیک شامل شود.

استرالیا

زمین زیر زمین با تعهد 521،000 دلار به آژانس تحول دیجیتال خود برای بررسی بیشتر ادغام بلاکچین در دولت استرالیا ، وظیفه خود را انجام می دهد. این برنامه بر محاسبه هزینه های اجرای مرتبط با فناوری بلاکچین متمرکز است.

وزیر دارایی استرالیا ، هون ماتیاس کورمان

وزیر دارایی استرالیا ، هون ماتیاس کورمان


استرالیا تقریباً همیشه طرفدار بلاکچین بوده است. در سال 2017 ، 5.9 میلیون دلار کمک اضافی برای پروژه آزمایشی برنامه های هوشمند برنامه ریزی شده بود. این برنامه منحصر به فرد نحوه استفاده از فناوری بلاکچین را برای افزایش قابلیت تجزیه و تحلیل داده ها و بهبود سیستم توزیع انرژی فعلی بررسی می کند.

چین

مقامات دولت چین هنگامی که در آوریل سال جاری اعلام کردند مورد توجه رسانه های بین المللی قرار گرفتند بزرگ شده 1.6 میلیارد دلار برای تحقیق در مورد بلاکچین. حتی بیشتر تعجب آور این واقعیت است که دولت چین 30 درصد از بودجه این پروژه را از بودجه خود تأمین كرده است. صندوق نوآوری جهانی Blockchain Xiong’An در افتتاحیه بزرگ چین اعلام شد پارک صنعتی Blockchain.

این پروژه همچنین توسط شرکت مخاطره پذیر پشتیبانی می شود ژن فاند. Zhenfund با جامعه بلاکچین غریبه نیست و مشهورترین آنها به دلیل مشارکت در سیستم عامل های Stream و لینو.

آمریکا

وزارت امنیت داخلی ایالات متحده دارد اعطا شده یک میلیون دلار به استارت آپ ویرجینیا DigitalBazaar. DigitalBazaar در حال کار بر روی طیف گسترده ای از بلاک چین های ویژه ساخته شده برای کمک به افزایش قابلیت های تأیید هویت است. این کمک هزینه به عنوان بخشی از توسعه بیشتر این بخش اعطا شد طرح ابتکاری امنیت ملی. DigitalBazaar همچنان به تأمین بودجه سیستم های شناسایی مبتنی بر بلاکچین خود ادامه می دهد و این سومین مناسبت است که این شرکت جوایز کمک هزینه دریافت می کند.

اتحادیه اروپا

نایب رئیس کمیسیون اروپا آندروس انسیپ در جریان کنفرانس EC Digital Day 2018 از فناوری بلاک چین دولت تمجید کرد. اظهارات وی در پی راه اندازی رصدخانه و انجمن Blockchain اتحادیه اروپا. این سازمان متمرکز بر مطالعه ادغام آینده فناوری بلاکچین در اقتصاد اتحادیه اروپا است. این گروه قبلاً ایمن شده بیش از 300 میلیون دلار بودجه از ابتدای سال تاکنون.

رصدخانه و تالار گفتگوی Blockchain اتحادیه اروپا نتیجه مستقیم یک سرمایه گذاری مشترک با استارت آپ مستقر در Ethereum است ConsenSys. این گروه در حال ترویج استاندارد سازی زنجیره های بلوکی در اتحادیه اروپا با امید به ایجاد یک اکوسیستم توزیع شده شکوفا هستند که سطح بالایی از قابلیت همکاری را حفظ کند. آنسیپ معتقد است که این امر برای آغاز اقتصاد جدید دیجیتال اروپا ضروری است.

روسیه

روسیه همیشه در موضع گیری خود نسبت به رمزنگاری صریح نبوده است ، اما آنها به طور آشکار از فناوری بلاکچین در این کشور استقبال کرده اند. سرویس رای گیری رایج روسی شهروند فعال از پروتکل بلاک چین دولت استفاده می کند که به ساکنان امکان می دهد در مورد طیف گسترده ای از مسائل جامعه رای دهند. از این برنامه برای انتخاب رنگ صندلی های جدید استادیوم و نامگذاری خطوط جدید اتوبوس استفاده شده است.

این ابزار منحصر به فرد جامعه اخیراً با اجرای سازوکار اجماع مبتنی بر Ethereum به روزرسانی جدی شده است. رأی دهندگان ابراز نگرانی کرده اند که آرای آنها درست محاسبه نمی شود. در پاسخ به این نگرانی ها ، سیستم مبتنی بر Ethereum ایجاد شد تا شفافیت واقعی ایجاد کند. این برنامه موفقیت زیادی کسب کرده است و مسئولان به دنبال گسترش کاربرد آن در سال آینده هستند.

ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، از حمایت اقتصادی تصویر فناوری Blockchain از طریق ekonomihaber است

ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، طرفدار سرسخت فناوری Blockchain است – تصویر از طریق ekonomihaber

ژاپن

کمتر کشوری به اندازه ژاپن در برابر ارزهای رمزپایه و فناوری بلاک چین دولت گشوده است. این کشور پس از ساخت BTC رشد چشمگیری در بخش بلاک چین خود تجربه کرده است مجاز مناقصه سال گذشته در تلاش برای جذب سرمایه بیشتر حتی به بازار ، برنامه شتاب دهنده دولت متروپولیتن توکیو میزبانی “کمپ تجاری Block Chain Business Tokyo.”

این برنامه قرار است دو ماه به طول انجامد و هدف آن تحریک نوآوری خصوصی در بخش است. هدف ترویج پروژه های بلاکچین است که توانایی بهبود کیفیت زندگی ساکنان توکیو را دارند. و همچنین مواردی که وضعیت اقتصادی شهر را در بخش بلاکچین بیشتر می کنند. این برنامه برای عموم آزاد است و بسیاری به دنبال این برنامه برای کمک به انرژی مجدد اقتصاد محلی هستند.

بریتانیا

انگلیس در حال آزمایش یک برنامه تحقیقاتی مبتنی بر بلاکچین است که به آن معروف است فرشته فرشته تا بیشتر به مزایای ثبت سوابق بلاکچین بپردازیم. این برنامه یک تلاش جامعه است که ذهن های نوآورانه از دانشگاه ساری, موسسه داده های آزاد ، و بایگانی ملی.

سخنگوی سازمان ، الکس گرین ، اخیراً نظر داد در مورد اهمیت توانایی اثبات اعتبار سند از طریق فناوری بلاکچین. وی توضیح داد که این سطح از شفافیت برای تقویت اعتماد به دولت انگلیس ضروری است.

انگلستان یکی از قدیمی ترین بایگانی های جهان را در خود جای داده است. فناوری Blockchain می تواند به کاهش بسیاری از مسائل مربوط به ذخیره سازی و اعتبار سنجی این قبیل اطلاعات مهم کمک کند..

به Blockchain رأی دهید

همانطور که اکنون می دانید ، دولتها از سراسر جهان تصمیم گرفته اند که به دنبال فناوری بلاکچین بیشتر در اقتصاد محلی خود باشند. منطقی است که این دولت ها به دنبال گزینه های کارآمدتر برای سیستم های فعلی باشند. فناوری بلاک چین دولتی می تواند ابزاری را برای رسیدن به اهداف خود در اختیار این کشورها قرار دهد. امیدوارم که به زودی با ادغام بیش از حد مزایای این فناوری انقلابی ، حتی ادغام بلاکچین بیشتری را مشاهده خواهید کرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map