چه مهارت هایی برای مشاغل ارز رمزپایه مورد نیاز است؟

در حالی که ارز رمزنگاری شده همچنان علاقه مردم را به خود جلب می کند ، مکالمه پیرامون آن در حال تکامل است. به جای تصورات غلط از شبکه تاریک مجرمان یا صحبت از حباب بیت کوین ، کنجکاوی در حال تبدیل شدن به یک صنعت اصیل است. به آرامی در آن فرو می رود که ارز رمزنگاری شده فقط توهم یک عده نفر از پیراهن های پیراهن نیست. این یک صنعت جدی و رو به رشد با تعداد زیادی شغل ارز رمزپایه است.

طبق Q1 2018 بیانیه مطبوعاتی از Upwork ، “بلاکچین” سریعترین رشد مهارتی است که کارفرمایان به دنبال آن هستند. که قرار است به عنوان “ابر” جدید قرن بیست و یکم شناخته شود ، شرکت ها در حال ارسال مشاغل ارز رمزنگاری شده بیشتر هستند – و استعداد کمتری برای پر کردن آنها وجود دارد.

اما اگر کار از راه دور در یک دفتر خانه شما را به هیجان نمی آورد ، این فقط موقعیت های شغلی آزاد را ندارد. فرصت ها در این چشم انداز فناوری جدید بسیار زیاد است ، از توسعه دهندگان آگاه بلاکچین گرفته تا مشاغل سطح ارز رمزپایه. سایت های سنتی ارسال پست شغل مانند واقعاً نیز افزایش چشمگیری در علاقه داشته اند 621 درصد, در حقیقت!

و بهتر است؟ حداقل برای لحظه ای مشاغل ارز رمزپایه بسیار خوب پرداخت می شوند. در واقع ، متوسط ​​حقوق مشاغل زنجیره بلوک نزدیک است 100 هزار دلار یک سال ، با این توانایی که با پیشرفت مهارت ها و دانش خود ، چیزهای بیشتری کسب خواهید کرد.

اما ، ما در مورد انواع مشاغل ارز رمزنگاری شده صحبت می کنیم و به چه مهارت هایی نیاز دارید?

انواع مشاغل ارز رمزنگاری شده

اکثر مشاغل ارزهای رمزپایه به طور غیرمنتظره ای به توسعه دهندگان اختصاص داده شده است ، اگرچه بسیاری از نقش های اضافی نیز وجود دارد. در اینجا تعدادی از موقعیت های برتر است که اغلب پست می شوند:

توسعه دهنده Blockchain

همانطور که دیوانگی ارزهای رمزپایه به مرحله تب می رسد ، جستجوی توسعه دهندگان خوب بلاکچین در حال انجام است. و با افزایش شکاف استعدادها در بلاکچین و هوش مصنوعی ، هم حقوق و هم تقاضا زیاد است.

بیشتر توسعه دهندگان بلاکچین وظیفه دارند سیستم های ایمنی را برای شرکت های خود پیاده سازی کنند ، وصله های نوآورانه ، ایده ها و راه حل هایی برای مشکلات ایجاد کنند.

مهارت های مورد نیاز:

باید بتوانید خارج از چارچوب فکر کنید و شجاعت پیشگامی را داشته باشید. بسیاری از شرکت های استخدام شده سابقه کمی در فناوری بلاکچین دارند و یا اصلاً ندارند. آنها احتمالاً از شما انتظار معجزه دارند ، بنابراین مطمئن باشید که می توانید به درستی انتظارات را مدیریت کنید.

در یک جنبه فنی ، ابتدا باید یک توسعه دهنده منظم باشید یا باشید. بسیاری از شرکت ها مدرک CS را درخواست می کنند و انتظار دارند شما به نوعی آموزش بلاکچین بوت کمپ یا دوره های تخصصی بلاکچین را طی کنید..

تبدیل شدن به یک توسعه دهنده Ethereum

تبدیل شدن به یک توسعه دهنده Ethereum

توسعه دهنده Ethereum

به عنوان دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ و فناوری پشت قراردادهای هوشمند ، Ethereum دارای بزرگترین جامعه توسعه دهندگان است. حدود 30 برابر بیشتر از بلاکچین های دیگر توسعه دهنده Ethereum وجود دارد. یک توسعه دهنده خوب Ethereum می تواند به اندازه درآمد کسب کند 110 هزار دلار در سال.

بسته به محل کار ، خواه یک شرکت شناخته شده مانند ConsenSys یا یک راه اندازی بلاکچین را انتخاب کنید ، شما در ایجاد راه حل هایی برای بهبود Ethereum یا ساخت برنامه ها (معروف به DApps) در شبکه تخصص خواهید داشت..

مهارت های مورد نیاز:

شما به یک پیش زمینه توسعه دهنده با برخی دانش یا مطالعه بلاکچین های منظم و سپس دانش اضافی درباره Ethereum و برنامه نویسی با Solidity نیاز خواهید داشت. بسیاری از شرکت ها دوره های کوتاه مدتی را برای رفع شکاف مهارت ها ارائه می دهند. به عنوان مثال ConsenSys دوره هایی را برای توسعه دهندگانی که می خواهند به Ethereum رد شوند و زبان برنامه نویسی Solidid را بیاموزند ارائه می دهد..

مدیر پروژه Cryptocurrency

مانند هر مدیر پروژه ، شما باید قادر به ترجمه مفاهیم دشوار به انگلیسی ساده باشید. وظیفه شما این است که پیشرفت پروژه را اعلام کنید و اطمینان حاصل کنید که همه طرفها به مهلت مقرر پایبند هستند و کار خود را به موقع انجام می دهند.

مهارت های مورد نیاز:

این یکی از معدود مشاغل ارز رمزنگاری شده است که نیازی به مهارت توسعه دهنده ندارد ، اگرچه دانش مفاهیم قطعاً کمک خواهد کرد. مانند اکثر موقعیت های مدیریت پروژه ، به احتمال زیاد به مدرک مرتبط با تجارت و شاید یک گواهینامه PMI نیاز خواهید داشت.

تجربه در سایر نقش های مدیریت پروژه مفید خواهد بود ، به ویژه اگر در صحنه بلاکچین باشد.

دانشمند داده

یک دانشمند باتجربه در زمینه داده های ارزهای رمزپایه می تواند سالانه 120 دلار در شمال درآمد کسب کند. اکثر دانشمندان داده های رمزنگاری قیمت ارزهای رمزنگاری شده را با استفاده از یادگیری عمیق و هوش مصنوعی برای ارائه بینش داده محور به تیم های خود پیش بینی می کنند.

مهارت های مورد نیاز:

برای انجام این کار به یک تن تجربه و یک مغز فوق العاده بزرگ و همچنین مدرک CS ، علوم داده یا ریاضیات احتیاج دارید..

سایر مشاغل ارز رمزنگاری شده

مانند همه صنایع ، نقشهای زیادی نیز در رابطه با ارز رمزنگاری شده وجود دارد که نیازی به مهارتهای فنی ندارند. در حقیقت این لیست تقریباً بی پایان است. از روابط عمومی و فروش و بازاریابی گرفته تا نوشتن متن ، مشاوره و طراحی. اگر به کار در این زمینه علاقه دارید ، مشکلی در زمینه ارزهای رمزپایه در دسترس نخواهید داشت.

حقوق بلاکچین

https://www.paysa.com/salaries/blockchain

چه چیز دیگری باید در مورد مشاغل ارز رمزنگاری بدانید?

این یک صنعت جوان و در حال رشد است ، که باعث جذابیت آن خصوصاً می شود زیرک فن آوری هزاره ها با این حال ، به یاد داشته باشید که از آنجا که بسیاری از فن آوری ها هنوز قابل کشف است ، کار در ارز رمزنگاری ممکن است ثبات شغلی شما را فراهم نکند.

شاید مجبور شوید دستمزد خود را با ارز رمزنگاری شده بپذیرید یا ایمان خود را به یک ایده حفظ کنید ، حتی اگر عناوین اصلی (و والدین شما) مخالف آن باشند.

این قانون از صلاحیت قضایی به حوزه قضایی دیگر متفاوت است ، بنابراین اگر در فکر پذیرش دستمزد خود در بیت کوین هستید ، مطمئن شوید که از نظر قانونی قادر به انجام آن هستید. علاوه بر این ، مقررات در سراسر جهان در حال بیدار شدن و پاسخگویی به جامعه ارزهای رمزپایه است ، بنابراین مطمئن شوید که شرکتی که در آن کار می کنید سازگار است.

بسیاری از موقعیت های موجود شامل کار در یک استارت آپ یا کار از راه دور است. بنابراین ، اگر نوعی از افرادی هستید که از نقش تعریف شده تری ، دفتر کار شلوغ یا کار در یک شرکت چند ملیتی لذت می برید ، ارز رمزنگاری شده ممکن است برای شما مناسب نباشد.

احتمالاً مجبور خواهید شد بسیاری از کلاه ها و طوفان های هوا را بپوشید ، زیرا ارزش ارز رمزنگاری شده انتخابی شما یک روز سر به فلک می کشد و روز دیگر به شدت سقوط می کند. همچنین هرگز با موفقیت برای خانواده خود توضیح نخواهید داد که دقیقاً چه کاری انجام می دهید.

گفته شد ، مشاغل ارز رمزپایه نه تنها در شرکت های کوچک با چیزی بیش از یک مفهوم و دور اول بودجه در دسترس هستند. مشاغل سنتی نیز بیشتر درگیر آن هستند. IBM ، JP Morgan ، Deloitte ، Facebook و Walmart فقط برخی از نام های بزرگی هستند که به بازار عرضه می شوند – شاید نه برای مشاغل ارز رمزنگاری شده ، بلکه برای فناوری زیر بلاکچین پشت آن.

بسته بندی کردن آن

اگر فکر می کنید می خواهید در این صنعت کار کنید ، افراد زیادی استخدام می شوند و بیش از شغل ارز رمزنگاری شده برای کار دارند. از آنجا که این یک منطقه جدید است ، احتمالاً از شما انتظار نمی رود که همه چیز را در مورد زبانهای برنامه نویسی خاص بدانید. بسیاری از افراد هنوز در حال پیدا کردن راه های خود و یادگیری در کار هستند.

کار با ارز رمزنگاری شده یک تجربه چالش برانگیز ، مهیج و بالقوه ترسناک است که برای افراد ضعیف توصیه نمی شود. بنابراین ، از خود بپرسید آیا شخصیتی دارید که این مسیر را دنبال کنید. اگر شما می توانید مهارت های توسعه دهنده بلاکچین یا دانش عمیق در مورد چگونگی کارها را توسعه دهید ، این می تواند مکانی عالی برای رد پای شما باشد و بخشی از کشفی باشد که جهان را تغییر می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map