ضرابخانه های دیجیتال: چگونه سکه ها و نشانه های خود را بسازیم

ایجاد ارز رمزنگاری شده خود

اولین ارز رمزنگاری شده هنگام تولد بیت کوین در سال 2008 توسط ساتوشی ناکاموتو ظهور کرد. در آن زمان ، اقتصاد جهانی با آمدن رکود بزرگ به تلاطم نزدیک می شد. بحرانهای اقتصادی معمولاً منجر به این می شود که بانکهای متمرکز و دولتها با چاپ پول بیشتر و سرریز کردن آن به اقتصاد ، خود را از دردسر بخرند. در مقابل ، بیت کوین یک سیستم مالی با محدودیت عرضه با ضرب سکه جدید تعیین شده در فواصل ده دقیقه دقیق ایجاد کرد. این سیستم اطمینان می دهد که یک مرجع متمرکز هرگز برای کاهش ارزش پول از طریق تورم انبوه ، بیت کوین را در برابر پارامترهای مبتنی بر ریاضی تغییر نمی دهد.

با استفاده از اولین تکرار در بیت کوین ، فناوری بلاکچین به همه افراد امکان می دهد ارز رمزنگاری شده خود را بسازند. بنابراین چطور می خواهید این کار را انجام دهید?

ارز رمزنگاری شده خود را رول کنید

ارز رمزنگاری شده روب گلدبرگ

یک مهندس مملو از اشتیاق ممکن است بخواهد همه کد ها را از ابتدا بنویسد. با الهام از مفاهیم ابتکاری برای حل مشکلات پیچیده موجود ، ممکن است بخواهد مسیر خودش را هموار کند و راه حل های جدیدی را ارائه دهد. این رویکرد به عنوان یک چالش دلهره آور ظاهر می شود. این برای ضعف قلب نیست. و این امر بدون داشتن منابع قدرتمند و کار وقت گیر انجام نمی شود.

من آنچه را که او دارم خواهم داشت

متناوباً ، نرم افزار منبع آزاد مکانیزمی محبوب را برای برنامه نویسان فراهم می کند تا نرم افزار خود را منتشر کنند و کد خود را به اشتراک بگذارند. پروژه هایی که به عنوان منبع باز نگهداری می شوند ، کد منبع خود را در مخازنی مانند منبع عمومی منتشر می کنند GitHub. این پروژه ها به هر کسی اجازه می دهد تا از نرم افزار خود در هر توافق نامه مجوز مشخص استفاده کند.

به عنوان مثال بیت کوین ، یک نرم افزار منبع باز است که می توانید در GitHub پیدا کنید. هر کسی می تواند کد را مشاهده کند ، آن را بارگیری کند ، اصلاح کند و در پروژه خود وارد کند. در نتیجه ، هرکسی می تواند کد بیت کوین را بگیرد و از آن به عنوان مبنای پروژه ارز رمزنگاری شده خود استفاده کند.

چند تغییر در کد را اعمال کنید و اکنون ارز رمزنگاری شده جدید خود را دارید. هر پروژه رمزنگاری منبع باز موجود ، خود را به این فرآیند وام می دهد.

چارلی لی Litecoin را از این طریق خلق کرد. او کد بیت کوین را گرفت ، جزئیاتی را در اجزایی مانند بزرگ کردن اندازه بلوک اصلاح کرد ، سپس آن را به عنوان یک پروژه جدید و جداگانه منتشر کرد. Litecoin آرزو داشت نسخه سریعتر و ارزانتری از بیت کوین باشد که پرداخت ها را تسهیل کند و به عنوان ارز برای تکمیل نقش بیت کوین به عنوان یک فروشگاه یا ارزش کار کند..

چنگال های کد منبع مانند Litecoin با ایجاد یک کد کد جدید و اجرای بر روی مجموعه جدیدی از گره های شبکه ، خود را از هارد فورک متمایز می کنند. هارد فورک به سادگی ارتقا up پروژه اصلی است. این پایگاه کد سکه اصلی خود را به روز می کند و از همان گره های شبکه استفاده می کند که بلاک چین اصلی از آن استفاده می کند.

Litecoin نیز خود را دارد GitHub.

مقاومت کد بیت کوین GitHub

مقاومت کد بیت کوین GitHub

ایستادن روی شانه های غول ها: راه اندازی یک نشانه

شبکه Ethereum کاربران را قادر می سازد تا به راحتی رمزگذاری ارز رمزنگاری شده خود را بدون رمزگذاری کل سیستم از ابتدا و بدون گرفتن وام از کد سایر سکه ها ایجاد کنند. استاندارد Ethereum’s ERC-20 لیستی از کارکردهایی را که برنامه نویسان برای ایجاد رمز جدیدی که در بلاک چین Ethereum کار خواهد کرد ، تعریف می کند. ERC مخفف Ethereum Request for Comment است ، در حالی که این عدد نمایه ای برای ارجاع به پیشنهاد است.

برای پیاده سازی استاندارد رمز ERC-20 برای ایجاد ارز رمزنگاری شده ، تمام عناصر مورد نیاز را کد می کنید. این عناصر شامل یک نام برای ارز و نماد آن است (به عنوان مثال ، نشانگر ارز ، مانند BTC برای بیت کوین و ETH برای اتر). شما می توانید کدی را برای تعیین کل عرضه سکه برای ارز خود بسازید ، و سپس برای بازگرداندن موجودی فعلی یک حساب معین تابعی را برنامه ریزی می کنید. سرانجام ، شما همچنین می توانید توابع را برای انتقال سکه ها از یک حساب به حساب دیگر و همچنین انواع دیگر توابع کدگذاری لازم را برنامه ریزی کنید.

از مزایای این روش این است که شما مجبور نیستید بلاکچین خود را پیاده کنید. رمز شما روی کیف پول های موجود ذخیره می شود. نیازی به ایجاد کیف پول جدید یا افزودن ویژگی جدید به کیف پول موجود نیست. از کلمه go ، همچنین در یک شبکه قابل اجرا از گره های فعال کار خواهد کرد.

سازمان Ethereum مرحله به مرحله ارائه می دهد راهنما در مورد چگونگی انجام این کار از ابتدا تا مرحله پایان استقرار.

پلت فرم Waves راه اندازی توکن خود را حتی راحت تر می کند. برای Waves نیازی به دانستن نحوه برنامه نویسی ندارید و می توانید در مدت زمان یک دقیقه یا بیشتر ارز جدیدی را تنظیم کنید.

یک رمز Ethereum ERC-20 می تواند نشان دهنده دارایی های بسیاری از توکن شده (قراردادهای سرمایه گذاری ، IOU ، رمز بازی و غیره) باشد ، اما Waves بر ایجاد نشانه برای تجارت پول در بورس تمرکز دارد. توکن های ایجاد شده در Waves به یک ارز فیات گره خورده اند ، و سپس آنها اساساً به عنوان stand-in برای آن ارز معامله می شوند. به عنوان مثال ، یک رمز جدید Wave به نام MyLovelyNewCoin ممکن است با دلار آمریکا گره خورده باشد. هر MyLovelyTokenCoin نشان دهنده یک دلار است. این باعث کاهش هزینه های انتقال و تسریع در انجام معامله می شود. متناوباً ، Waves همچنین می تواند از ارزهای رمزنگاری شده مستقر مانند Bitcoin استفاده کند تا به عنوان پایه رمز Waves عمل کند.

پایین به پایین دلار

Cryptocurrency Simpsons سکه

اندی وارهول معروف گفت که در آینده ، همه به مدت پانزده دقیقه مشهور می شوند. به طور سنتی ، فقط دولت ها و سازمان های قدرتمند ارز صادر می کنند. اما در این عصر و روز ، فناوری به همه توانایی ایجاد ارز خصوصی خود را می دهد. شما می توانید اقتصاد خود را ایجاد کنید ، حتی اگر کمتر از پانزده دقیقه طول بکشد.

صرف نظر از روند استفاده شده ، احتمالاً شاهد ادامه افزودن افراد به لیست در حال رشد بیش از 1500 ارز رمزپایه ای هستیم که در حال حاضر در گردش هستند. حتی ممکن است افراد این کار را انجام دهند اگر دلیل دیگری غیر از مهر زدن یک سکه به هویت خودشان باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map