در همین حال ، شمال مرز ، کانادا در حال افزایش استخراج ارز رمزنگاری شده است

صحنه استخراج ارز رمزنگاری شده در کانادا

چین وقتی اکثر مردم به استخراج ارز رمزنگاری شده فکر می کنند ، فکر آنها به سمت نیروگاه اقتصادی با حدود 60 درصد قدرت هش در دنیا می رود. این به این دلیل است که آنها ثابت کرده اند که به خصوص در ساختن چیزها توانا هستند. و بیت کوین نیز از این قاعده مستثنی نیست.

خانه بزرگترین شرکتهای استخراج ارز رمزنگاری شده از جمله BW ، BTCC و F2Pool ، این غول آسیایی در فضا پیشتاز است. اما این بدان معنا نیست که سایر حوزه های قضایی شروع به استخراج ارزهای رمزنگاری شده به طور جدی نمی کنند. و هنوز فضای کافی برای ورود به صحنه وجود دارد. کانادا یکی از کشورهایی است که از این مزیت ها استفاده می کند.

استخراج ارز رمزنگاری شده در کانادا

منبع تاسیسات استخراج ارز رمزنگاری شده: HyperBlock

چه چیزی برای استخراج ارز رمزنگاری شده نیاز دارید?

قدرت. و سطلهایی از آن. بنابراین اگر قبلاً برای پرداخت قبض برق خود در پایان ماه تلاش می کنید ، استخراج برای شما مناسب نیست. استخراج ارزهای رمزنگاری شده معمولاً به مکانهایی با قدرت ارزان مانند و چین و اروپای شرقی وام می دهد. در واقع ، جورجیا ، محل زندگی BitFury ، دومین کشور فعال در فضای استخراج بیت کوین است.

با این وجود ، همانطور که به سمت آینده حرکت می کنیم و ارز رمزنگاری شده وارد وجدان جریان اصلی می شود ، ادامه سوزاندن از طریق منابع محدود جهان قصد کاهش آن را ندارد. برای اتخاذ گسترده (فراتر از کلاهبرداری در کلاهبرداری و بهبود مقیاس پذیری) ، استخراج ارز رمزنگاری شده باید از نظر محیط زیست پایدار باشد.

و از آنجا که استخراج نیز گرمای زیادی تولید می کند ، آب و هوای سردتر مقاصد معقولی را ایجاد می کند. ایسلند ، سوئد و دیگر مکان هایی که می توانند گرمای بیش از حد معدنچیان را جذب کنند ، مکان های محبوب هستند. ایسلند همچنین دارای انرژی زمین گرمایی فراوانی است که برای استخراج با استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر مناسب است.

آنچه در شمال مرز می گذرد?

در شمال مرز ، کانادا وضعیت استخراج ارزهای رمزنگاری شده را جدی می گیرد. به ویژه کبک ، همیشه به دلیل ارزان بودنش مورد توجه بوده است. این امر منجر به ایجاد انبوهی از شرکتها در زمینه ایجاد امکانات در آنجا شده است. و بهتر از این؟ این منابع انرژی تجدیدپذیر به صورت نیروگاه برق آبی است که برای استخراج پایدار حیاتی است.

اولین شرکت ارز دیجیتال عمومی در جهان

شرکت معدنکاری کانادایی کندو وقتی در سپتامبر سال گذشته در بورس اوراق بهادار تورنتو به بورس رفتند ، تاریخ را ثبت کردند. آنها دارایی ها را وارد بازار عمومی کردند تا در معرض فضای ارز دیجیتال قرار بگیرند.

آنها با همکاری Genesis Mining (یکی از بزرگترین شرکتهای استخراج ارز رمزنگاری شده در جهان) ، جهشهای فوری قیمت سهام را به اندازه 220 درصد.

سهام در بازه زمانی اکتبر تا دسامبر از 1 دلار به بیش از 6 دلار رسید. این علاقه در شرکت های دولتی جدیدی را ایجاد کرد که معدن ارزهای رمزنگاری شده در کانادا را متمرکز کرده اند. از آن به بعد, کلبه 8 عمومی رفت, Crypto Global عمومی شد ، و تعدادی دیگر از معاملات در دست ساخت است.

برق آبی

هیدرو کبک دارای انبوهی از انرژی سبز و تجدیدپذیر با قیمت پایین است. این امر جذابیت آنرا به طور طبیعی برای استخراج ارزهای رمزپایه فراهم می کند زیرا شرکت ها (به خصوص شرکت های دولتی) باید در انتخاب قدرت با مسئولیت پذیری عمل کنند.

کول دیاموند ، مدیر عامل صرافی ارز رمزنگاری شده در کانادا ، Coinsquare می گوید: “شما باید تقریباً همه چیز در مورد تجارت خود را در معرض دید قرار دهید.” “نگرانی های زیادی در مورد توان لازم برای استخراج ارزهای رمزپایه و تأثیر آن بر محیط وجود دارد ، شرکت ها باید به دنبال منابع پایدار باشند.”

برق آبی

Coinsquare انگشتان خود را در استخراج ارز رمزنگاری شده در کانادا فرو می برد ، با مشارکت امکانات استخراج و MaaS (استخراج به عنوان یک سرویس) همکاری می کند هایپر بلوک. در واقع ، به جای انگشتان پا ، احتمالاً می توانید بگویید که آنها تاکنون زانو زده اند.

گرجستان و چین ممکن است بر فضای استخراج تسلط داشته باشند ، اما کانادا شروع به ظهور به عنوان یک بازیکن برجسته می کند. دایموند می گوید: “کانادا کشوری عظیم است که تعداد زیادی از مردم در آن حضور ندارند ،” اگر از آن استفاده نکنیم ، توان تلف شده ای داریم. ”

فضای سیاسی پایدار

هنوز هم ممکن است استخراج معدن در جورجیا و چین ارزان تر از کبک باشد ، اما ثبات سیاسی یکی از ویژگی های اصلی فروش کانادا است. بسیاری از مردم جذب ثبات نسبی کانادا می شوند ، به ویژه با تنظیم نامشخص در بازار.

محیط دوستانه رمزنگاری کانادا ، آن را به یک شرط امن تر از کشورهایی مانند چین و مناطقی از اروپای شرقی تبدیل می کند ، جایی که بانک ها از معامله با ارزهای رمزپایه خودداری می کنند (یا به آنها دستور داده می شود که چنین کاری نکنند).

اما این همه قایقرانی ساده نیست

درست مثل همه چیز وقتی صحبت از فضای رمزنگاری می شود ، استخراج ارزهای رمزپایه نیز تحت تأثیر بازار خرس قرار گرفته است. پس از عمومی شدن هات 8 و سایر شرکت ها ، تعداد بی شماری دیگر که در معدن کاران سرمایه گذاری کردند و بر روی ترمز کوبیدند.

علاقه به فضای معدن زیاد بود. مردم دیدند که چقدر می تواند سودآور باشد ، و سپس سهام سهام کندو زیر یک دلار کبوتر شد و بازار معدن متوقف شد..

شرکت های معدنی کانادا ضربه بیشتری توسط هیدرو کبک وارد کردند انجماد تقاضای بیش از حد برای استخراج ارز رمزنگاری شده برای اطمینان از توان کافی استان در زمستان ، دولت چارچوب جدیدی را برای این نوع مصرف برق ترسیم خواهد کرد. این می تواند افزایش قیمت ها یا کاهش عرضه را شاهد باشد.

دایموند می گوید: “منابع دیگری از قدرت ارزان قیمت در کانادا وجود دارد ،” مردم به دنبال قدرت در آلبرتا و قبل از میلاد [بریتیش کلمبیا] هستند. مطمئناً چالش های کوتاه مدت وجود دارد ، اما ما طولانی هستیم و سرسخت هستیم و از آنچه می سازیم بسیار هیجان زده هستیم. “

از آنجا که قیمت بیت کوین به پایین بشکه می چرخد ​​و خرس ها از دادن زمین خودداری می کنند ، ممکن است تحولات در فضای استخراج ارز رمزنگاری شده در کانادا کندتر از آن باشد که انتظار می رود. اما زیرساخت ها وجود دارد ، سرمایه گذاری در آنجا وجود دارد. و هوا مطمئناً سرد است. به نظر می رسد همسایگان شمالی ما حتی با انتظار بیشتر از بیشتر منتظر مسابقه بعدی گاو نر هستند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map