توسعه نرم افزار بیت کوین – دوره جدید توکن سازی

ارز رمزپایه اصلی جهان ، بیت کوین ، مزایای زیادی را نسبت به ارزهای سنتی فیات به کاربران ارائه می دهد. ماهیت غیرمتمرکز این ارز رمزنگاری شده آن را برای ذخیره ارزش و انتقال وجه ایده آل می کند. بیت کوین از 9 سال قبل و امروز توسط نسخه سفید Satoshi برای اولین بار به جهان معرفی شده و امروزه ، توسعه نرم افزار بیت کوین دوره جدیدی از توکن سازی را به اقتصاد جهانی وارد می کند.

توکن سازی

Tokenization فرآیند اختصاص دارایی های دنیای واقعی به یک رمز دیجیتالی است که در بلاکچین زندگی می کند. مزایای جدی وجود دارد که می توان از طریق این فرآیند بدست آورد و به همین دلیل است که تیم های توسعه دهنده زیادی میلیونها دلار صرف فکر کردن در مورد روشهای منحصر به فرد برای ساده سازی روند توکن سازی کرده اند. ذخیره حقوق مالکیت یک مورد خاص در بلاکچین یک پیشرفت بزرگ در سیستم های کاغذی پیچیده فعلی است.

توکنیزاسیون ساختار اقتصادی جهانی را با ابزارهای کارآمدتر برای ثبت ، انتقال و اثبات مالکیت بر دارایی های خاص فراهم می کند. نشانه گذاری یک مورد خاص به مالک این امکان را می دهد تا ملک را به راحتی انتقال BTC انتقال دهد.

توکن-خانه

Tokenized Real Estate یک بازار کارآمدتر را فراهم می کند

دلایل بی شماری وجود دارد که مالک ملک به دنبال استفاده از فناوری بلاکچین برای محافظت از سرمایه گذاری های خود است. ماهیت تغییرناپذیر و تغییرناپذیر فناوری بلاکچین باعث شده است که برای مدیریت وظایف مربوط به مالکیت کاملاً مناسب باشد و با ارتقا به یک سیستم توکن ، سطح بالاتری از امنیت و کارایی در بازار حاصل شود.

توسعه نرم افزار بیت کوین – سکه های رنگی

زبان اسکریپت بیت کوین همیشه به کاربران این امکان را می دهد که بیت های کوچک داده فراداده را در بلاکچین ذخیره کنند و توسعه دهندگان زرنگ و دانا سال ها صرف ایجاد ابزارهای مختلفی کرده اند که می توان از این داده ها برای نمایش مالکیت یک دارایی خاص استفاده کرد. بسیاری از اصطلاح “سکه های رنگی” برای توصیف BTC هایی استفاده می کنند که دارای حقوق مالکیت به آنها هستند. بسیاری از افراد در انجمن رمزنگاری سکه های رنگی را گام بعدی در تکامل حماسه BTC می دانند که قبلاً شاهد این بوده است که این رمزنگاری از یک ارز دیجیتال به یک ذخیره ارزش تبدیل شده است و اکنون ، حقوق واقعی مالکیت دارایی.

دارایی های نامشهود

اصطلاح “دارایی های دنیای واقعی” را می توان به راحتی برای توصیف هر موردی که دارای ارزش خارج از حوزه دیجیتال است استفاده کرد. از جمله این موارد می باشد دارایی های نامشهود, یا مواردی که در دنیای واقعی شکل فیزیکی ندارند. این می تواند مواردی مانند حق ثبت اختراع ، علائم تجاری و حق چاپ را شامل شود. به دست آوردن موارد غیر مشهود بسیار آسان تر از مواردی است که دارای نمایش فیزیکی هستند اما هنوز هم برخی از عوامل محدود کننده وجود دارد که باید قبل از ایجاد توکن سازی در مقیاس کامل در این بخش تجاری مورد بررسی قرار گیرند..

مواردی مانند حق چاپ می توانند ساختارهای انتقال حقوقی بسیار متفاوتی داشته باشند که باید رعایت شوند. این موارد می توانند در مرزهای ایالتی و کشوری متفاوت باشند. این بدان معناست که هرگونه رمزگذاری این دارایی ها باید مطابق با کشور مبدا باشد که کالا از آنجا منتقل می شود تا اطمینان حاصل شود که انتقال رمز مالکیت از نظر قانونی در سطح بین المللی الزام آور است..

دارایی های قابل سر و صدا

دارایی های قابل سر و صدا مواردی هستند که با یکدیگر قابل تعویض هستند. مواردی مانند طلا تا زمانی که مقدار و کیفیت ملکی که در اختیار دارد ثابت بماند ، می تواند مبادله شود. به دلیل اینکه نیازی به ایجاد لایه دیگری از نمایندگی انفرادی برای دارایی نیست ، رمزگذاری اقلام قابل استفاده بسیار راحت تر است. نشانه ای که نشان دهنده 1 اونس طلا است ، نمونه کامل یک دارایی قابل قبول است.

هرکسی صاحب رمز مالکیت باشد ، در یک سطح خلوص خاص از یک اونس طلا برخوردار است. نیازی نیست که نشانه به یک قطعه طلای دقیق متصل شود ، همانطور که در توکن نشان داده می شود ، مثلاً مالکیت یک قطعه خاص هنری.

دارایی های جسمی

بسیاری از افراد در این صنعت توکن سازی مواردی مانند املاک و مستغلات را گام منطقی بعدی در تکامل بلاکچین BTC می دانند. بازار املاک و مستغلات از وارد کردن توکن سازی به این بخش سود زیادی می برد. سیستم های مالکیت املاک در حال حاضر بسیار ناکارآمد هستند و در بسیاری از موارد ، این می تواند منجر به اختلاف نظر در مورد مالکیت واقعی یک قطعه خاص از املاک و مستغلات یا قطعه زمین شود.

عمل قدیمی

فناوری Blockchain امنیت بیشتری در بازار ایجاد می کند

از طریق توکیناسیون می توان از عدم نقض حقوق مالکیت مالک یک ملک اطمینان حاصل کرد. سیستم مبتنی بر کاغذ فعلی پر از ایراداتی است که در آن صاحبان املاک در بسیاری از کشورها توانایی اثبات وجود حقوق متعدد کاغذی برای یک ملک خاص را ندارند. عناوین تکراری زمین در کشورهای در حال توسعه که هنوز سیستم های نگهداری سوابق از آنها عقب هستند مسئله واقعی است.

سیستم های مبتنی بر بلاکچین این نگرانی ها را در سطح جهانی و به دلیل روش مقرون به صرفه ای که می توان آنها را پیاده سازی کرد از بازار دور می کنند. هر کشوری می تواند از حفاظت اضافی که از طریق استفاده از پروتکل های بلاکچین ارائه می شود ، بهره ببرد.

دارایی های مشترک

توانایی مالکیت مشترک دارایی ها در اقتصاد دیجیتال شاید یکی از جذاب ترین جنبه های این انقلاب مالی باشد. فناوری بلاکچین به چندین طرف امکان می دهد تا دارایی خاصی را در سطح جزئی تقسیم کنند. به عنوان مثال ، سیستم عامل نامتوکن به کاربران امکان می دهد سرمایه گذاری در دامنه حق بیمه را با سرمایه گسترده انجام دهند. این دارایی ها رمزگذاری می شوند و پروتکل های سرمایه گذاری مستقیماً در قرارداد بلاکچین برنامه ریزی می شوند.

با استفاده از سازوکار رای گیری یکپارچه ، کاربران Nametoken می توانند در مورد زمان فروش دامنه رای دهند. پس از فروش ، کلیه سودها به طور خودکار تقسیم شده و از طریق پروتکل های بلاک چین از قبل برنامه ریزی شده برای سرمایه گذاران درگیر ارسال می شود. سیستم های مشابه در حال حاضر در همه موارد از املاک و مستغلات گرفته تا حقوق مالکیت آهنگ استفاده می شود.

توسعه نرم افزار بیت کوین – مسائل حقوقی

شاید بزرگترین نگرانی که برای توسعه دهندگان سیستم عامل های توکن سازی وجود دارد ، پروتکل نیست ، بلکه اکوسیستم های حقوقی مختلف است که به طور مداوم در حال تغییر هستند. تا زمانی که رویکرد جهانی تری نسبت به این نگرانی ها حاصل نشود ، ممکن است هنوز سالها طول بکشد تا توکن سازی واقعی به روال اصلی تبدیل شود. بدون شک نیاز جدی به این فناوری در بازار وجود دارد و مانند اکثر پیشرفتهای تکنولوژیکی انقلابی ، همیشه تاخیر وجود دارد تا سیستم حقوقی بتواند این فناوری را جبران کند.

آینده توکنی شده پیش روی ماست

انتظار می رود در ماه های آینده سیستم عامل های مبتنی بر توکن سازی بیشتری وارد بازار شوند. مزایای این فناوری انقلابی غیرقابل انکار است و امسال شاهد آن هستیم که نهادهای دولتی در حال تحقیق در مورد چگونگی اجرای چنین پروتکل هایی در سیستم های فعلی خود هستند. امیدوارم اتفاق نظر مشترکی وجود داشته باشد که اجازه می دهد دارایی های توکن دار در آینده از نظر قانونی الزام آور باشند زیرا مزایای واضحی برای همه طرف های درگیر وجود دارد.

نظر شما بچه ها چیه؟ آیا می توانید خانه خود را رمزگذاری کنید؟ به ما اطلاع دهید توییتر و حتماً در خبرنامه ما ثبت نام کنید تا در حین وقوع ، در بالای آخرین تحولات رمزنگاری باقی بماند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me