وکلای رمزنگاری که ما را از طریق یک جنگل غیرقانونی راهنمایی می کنند

وکلا در بسیاری از زمینه ها ، از حقوق حیوانات گرفته تا قانون سهام ، تخصص دارند. و با افزایش محبوبیت ارزهای رمزنگاری شده ، نیاز به وکلای رمزنگاری نیز افزایش می یابد. قوانین مربوط به ارز رمزنگاری شده می تواند مبهم باشد و از مکانی به مکان دیگر متفاوت باشد. همراه با این مقررات ناموزون ، ارز رمزنگاری شده دادخواستهای تجاری خود را به وجود آورده است. در حالی که به نظر می رسد این پرونده های قضایی مشابه موارد مالی در دنیای مالی است ، اما هنوز بسیاری از آنها برای کمک به دادخواهی به یک متخصص رمزنگاری احتیاج دارند.

عکس مربوط به وکلای رمزنگاری

وکلای رمزنگاری در فن آوری بلاکچین و مقررات ارزهای رمزنگاری شده متخصص هستند ، در صورت نیاز به استخدام یکی ، از مراجعه به آن دریغ نکنید شرکت حقوقی ال مونته. آنها به شکستن فن آوری در دادگاه در هنگام دادرسی کمک می کنند. آنها همچنین به شکستن قوانین توسعه دهندگان ارز ، مبادلات و استارتاپ ها کمک می کنند. این وکلا رابط تعیین شده بین جهان رمزنگاری و قانونگذاران هستند. دو بزرگترین حوزه ای که وکلای ارز رمزنگاری در آن اهمیت دارند ICOs و Exchange است.

اشتباهات ICO

آسان است که به یک کاغذ سفید رمزنگاری جعلی نگاه کنید ، فقط به HoweyCoins نگاه کنید. سرمایه گذاران همچنین تمایل دارند که از طریق کاغذهای سفید کاغذ بی توجه کنند و صرفاً به دلیل اعتیاد به مواد مخدر در اطراف آن روی ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کنند. یا حتی اگر سفید سفید جامد باشد و اعتیاد به مواد مخدره واقعی باشد ، گاهی اوقات توسعه دهندگان فقط قادر به ارائه نیستند. تعیین اینکه آیا ICO کلاهبرداری است یا خیر کار ساده ای نیست. با این حال ، هنگامی که اشتباه انتخاب می کنیم ، وقت آن است که با یک وکیل رمزنگاری تماس بگیریم.

یکی از نمونه های ICO که انتظارات را برآورده نمی کند ، Centra Tech است. بنیانگذاران این شرکت پس از جمع آوری 32 میلیون دلار از طریق ICO و تاییدیه های DJ Khaled و Floyd Mayweather با اتهاماتی روبرو می شوند. این طرح ICO سرمایه گذاران را با ادعای مشارکت عمده کارت اعتباری ، زندگینامه بنیانگذار جعلی و دستکاری قیمت توکن های Centra (CTR) خود جلب کرد..

در مواردی مانند مورد فوق ، وکیل رمزنگاری یک ضرورت است. سرمایه گذاران می دانند که آنها قربانی کلاهبرداری شده اند ، اما اشاره به کلاهبرداری در دنیای حقوقی بدون نظارت رمزنگاری نیاز به تجربه دارد. در ایالات متحده ، یک عامل مهم که ICO متقلبانه را به سیستم حقوقی متصل می کند ، این است تعریف SEC از یک اوراق بهادار. اما حتی با تعریف SEC ، این یک وکیل رمزنگاری است که باید دادگاه را متقاعد کند که آیا ICO امنیت است یا نه. در مورد Centra Tech ، کارشناسان رمزنگاری حقوقی توانستند نشانه های CTR را به عنوان یک اوراق بهادار تعریف کنند و به همراه سایر اتهامات علیه این شرکت ، به تقلب در اوراق بهادار پرداختند.

وکلای رمزنگاری نیز در جلوگیری از دادخواست های ناشی از ICO مهم هستند. حتی شرکت های قانونی که ارزهای رمزپایه ای را با نیت خیر ایجاد می کنند ، می توانند مورد پیگرد قانونی قرار گیرند. هر کشوری مقررات سختگیرانه خاص خود را دارد. در ایالات متحده ، هر ایالت قوانین مختلفی دارد ، همراه با رای SEC که نیاز به ثبت اوراق بهادار دارد. استارت آپ های رمزنگاری که به تنهایی سعی در کشف قوانین دارند ، در آینده با مشکلاتی روبرو خواهند شد.

مبادلات: هک و حمله

سرمایه گذاران رمزنگاری به شدت به مبادلات متکی هستند. ما ایمان خود را به مبادلات ایمان داریم به این امید که هر بار آنها کاملاً کار کنند. متأسفانه ، هیچ مبادله ای کامل نیست. اگرچه بسیاری از مشکلات را می توان با ارسال ایمیل سریع به کارمندان پشتیبانی برطرف کرد ، اما گاهی اوقات کمی تخصص بیشتری لازم است. این به ویژه در مواردی است که میلیون ها دلار درگیر آن هستند.

در حال حاضر ، هک ها یکی از بزرگترین مشکلاتی است که تبادلات با آن روبرو هستند. Crypto Aware گزارش می دهد در همین سال ، بیش از 670 میلیون دلار دارایی رمزنگاری شده به سرقت رفته است. در هک رمزنگاری هیچ برنده ای وجود ندارد. این یک تأثیر منفی بر مبادلات و سرمایه گذاران است. هر زمان که هک رخ دهد ، مطمئناً درام قانونی دنبال خواهد شد.

مبادلات هک شده

عکسبرداری زنده از شخصی که گرفتار شده است.

قابل توجه ترین هک اخیر مربوط به مبادله رمزنگاری ژاپنی است Coincheck. بیش از 400 میلیون دلار از سکه NEM به سرقت رفت ، و به دنبال آن انبوهی از نمایش های حقوقی به نمایش درآمد. صدها سرمایه گذار از این صرافی بابت خسارت حدود 2 میلیون دلار شکایت کرده اند. شاکیان اعتقاد دارند که Coincheck نتوانست از سرمایه گذاری های خود محافظت کند و باید پاسخگو باشد.

هنگامی که یک هک بزرگ اتفاق می افتد ، این وکلای رمزپایه هستند که باید آنچه را که برای دادگاه اتفاق افتاده است ، خراب کنند. آنها باید خسارت علیه Coincheck را درخواست كنند و ثابت كنند كه مبادله تا حدودی مقصر ضرر است. همچنین وکلا وظیفه دارند دادگاه را متقاعد کنند که دقیقاً چقدر مدعیان به عنوان خسارت بدهکار هستند. هر دوی این وظایف به تخصص رمزنگاری نیاز دارند تا همه موارد را با اصطلاحات حقوقی که دادگاه می تواند به راحتی درک کند ، ساده کند.

این پرونده بحث های جدی در مورد مبادلات راجع به مقررات در همه جا ایجاد می کند. اما تا زمانی که مقررات بیشتری تدوین نشود ، ما فقط این بحث ها را خواهیم داشت. صرافی های باتجربه معمولاً تیمی از وکلا را در اختیار دارند که به آنها کمک می کند تا از قوانین مخلوط ارز رمزنگاری شده استفاده کنند. فقط وکلای رمزنگاری تخصصی می توانند از آنها در برابر اشتباهات و گرما گرفتن سرمایه گذاران یا دولت محلیشان محافظت کنند.

افکار نهایی

گرچه بهترین شرط شما این است که از پرونده های قضایی دوری کنید (مگر اینکه وکیل باشید) ، اما این همیشه آسان نیست. صرافی ها هک می شوند ، ICO از بین می رود و پول از دست می رود. فقط بیاد داشته باشید که دقت لازم را انجام دهید ، و مراقب سرمایه گذاری های خود باشید. اگر مشکلی پیش بیاید ، وکلای رمزنگاری برای کمک به پیمایش قانون در حال تغییر فضای رمزنگاری در آنجا حضور خواهند داشت.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me