داستان های ناگفته بیت کوین از میلیونرهای بیت کوین

چندین داستان موفقیت در مورد افرادی که میلیونر بیت کوین شدند وجود دارد. پس از انتشار اولین رتبه بندی سالانه ثروت ارزهای رمزپایه در اوایل سال جاری ، چند مورد از این داستان های بیت کوین به خوبی شناخته شدند. با این حال به دیگران توجه چندانی نشده است.

در این مقاله ، ما به چند مورد از این داستان های بیت کوین نگاه می کنیم تا ایده بهتری از روش های مختلف موفقیت در بازار ارزهای رمزنگاری شده و میلیونر بیت کوین کسب کنیم..

کینگزلی آدوانی سرمایه گذار اولیه

کینگزلی آدوانی در 24 سالگی توانست میلیونر بیت کوین شود. او پس از معرفی یکی از دوستانش به این صنعت در سال 2012 ، این کار را با سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه انجام داد..

Advani’s فرآیند به دست آوردن ثروت بیت کوین می تواند یک خطر عمده تلقی شود زیرا آدوانی دارایی دنیوی خود را فروخت و هزاران دلار پس انداز از حساب های بانکی خود خارج کرد. در کل ، Advani 34000 دلار سرمایه گذاری کرد و تنها در مدت شش ماه توانست هفت رقم کم را بدست آورد.

اکنون ، آدوانی به جهان سفر می کند و در لندن ، نیویورک و سانفرانسیسکو با استارت آپ های ارزهای رمزپایه به عنوان مشاور کار می کند.

کینگزلی آدوانی

کینگزلی آدوانی

اریک فینمن سرمایه گذار اولیه

اریک فینمن به عنوان یکی از جوانترین میلیونرهای ارز رمزنگاری شده در جهان شناخته می شود. فینمن سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه را از سال 2011 آغاز کرد که قیمت هر BTC حدود 12 دلار بود. پس از اینکه 1000 دلار به عنوان هدیه از مادربزرگ خود دریافت کرد ، برادرش اسکات پیشنهاد خرید بیت کوین را داد.

در پایان سال 2013 ، او دارایی های بیت کوین خود را فروخت ، وقتی که قیمت هر BTC حدود 1200 دلار بود و 100000 دلار خالص بود. با این درآمد ، او در اوایل سال 2014 یک شرکت فناوری آموزش به نام Botangle تاسیس کرد.

در سال 2015 ، یک سرمایه گذار پیشنهاد خرید شرکت Finman’s را داد. سرمایه گذار گزینه ای بین 100000 تا 300 BTC داده است. در آن زمان ، ارزش هر BTC فقط حدود 200 دلار بود. با این حال ، فینمن به آینده ارز رمزنگاری شده اعتقاد داشت و گزینه 300 BTC را انتخاب کرد.

تا تابستان 2017 ، فینمن دارای 403 BTC بود. از ژوئیه 2018 ، ارزش این سرمایه گذاری در کل حدود 2.5 میلیون دلار است.

اریک فینمن

اریک فینمن

ادی زیلان – سرمایه گذار اولیه

ادی زیلان یک مثال خوب دیگر برای چگونگی تبدیل سرمایه گذاری اندک به میلیون ها دلار است. هنگامی که زیلان فقط 15 سال داشت ، شروع به سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه کرد.

به گفته زیلان ، هیچ منبع آنلاین (به عنوان مثال کتاب ، آموزشهای YouTube یا سایر سرمایه گذاران) وجود نداشت که وی هنگام شروع سرمایه گذاری بتواند به آنها اعتماد کند. در مقایسه با سایر داستان های بیت کوین در این مقاله ، سرمایه گذاری اولیه وی بسیار اندک بود.

در ابتدا زیلان فقط 100 دلار سرمایه گذاری کرد. با این حال ، در روز اول ، او 10 دلار سود کرد. با ادامه افزایش قیمت ارزهای رمزپایه ، زیلان سرمایه گذاری بیشتری کرد. تنها در عرض چند ماه مجموع نمونه کارهای وی 350،000 دلار بود. در اوایل سال 2018 ، در سن 18 سالگی ، سهام Zillan به بیش از 1 میلیون دلار رسیده بود.

ادی زیلان

ادی زیلان

ایان بالینا سرمایه گذار ICO

ایان بالینا سفر به چند دلیل مختلف ثروت ارز رمزنگاری شده جالب است. برخلاف افراد در داستان های Bitcoin بالا که بیشتر اوقات در BTC سرمایه گذاری می کردند در حالی که قیمت بسیار پایین بود ، Balina در تعدادی از ICO های ارزهای رمزپایه نوظهور سرمایه گذاری کرد.

بالینا حتی یک صفحه گسترده Google Spreadsheet ایجاد کرد تا سایر سرمایه گذاران بتوانند ببینند که در کدام پروژه ها سرمایه گذاری کرده است. وی همچنین یک سیستم رتبه بندی را ایجاد کرد و اطلاعاتی را در مورد اینکه چرا تصمیم به عدم سرمایه گذاری در برخی از پروژه های معروف داشت ارائه داد. با این حال ، برای کسانی که ممکن است علاقه مند شده باشند, سند Balina دیگر آنلاین نیست (در جولای 2018).

جنبه دیگری از داستان Balina که منحصر به فرد است این است که او اغلب از برنامه Blockfolio خود عکسهایی از صفحه نمایش می گذاشت تا به طور منظم به دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی نشان دهد که سرمایه گذاری هایش در طول زمان چگونه انجام می شود. ثروت او از حدود 100000 دلار شروع شد و از آن زمان به اوج حدود 6 میلیون دلار رسیده است ، و پس از آن هک می شود.

ایان بالینا

ایان بالینا

اولاف کارلسون وی – اولین کارمند در Coinbase

در حالی که مثال های قبلی نشان می دهد که چگونه یک سرمایه گذاری اولیه و زمان مناسب برای ایجاد میلیونرهای بیت کوین ، همه داستان های بیت کوین شامل سرمایه گذاری نیست. داستان بیت کوین اولاف کارلسون-وی نشان می دهد که چگونه کار برای یک شرکت کوچک می تواند از نظر اقتصادی سودمند باشد.

در ابتدا ، کارلسون-وی در بیت کوین سرمایه گذاری کرد که قیمت فقط 16 دلار برای هر BTC بود. گرچه به نظر می رسد این یک سرمایه گذاری خارق العاده در سال 2018 باشد ، قیمت به زودی به 2 دلار برای هر BTC کاهش یافت. با این وجود ، کارلسون-وی در بازار ارزهای رمزپایه تسلیم نشد.

کارلسون-وی به آینده ارز رمزنگاری شده اعتقاد داشت و برای تبدیل شدن به اولین کارمند Coinbase در مارس 2013 درخواست کرد. کارلسون-وی به جای پذیرش حقوق به دلار ، پرداخت ارزهای رمزپایه را پذیرفت.

در ژوئیه 2016 ، کارلسون-وی Coinbase را ترک کرد تا صندوق پرچین ارز رمزنگاری شده خود ، Polychain Capital را پیدا کند.. طبق یک گزارش, دارایی های Polychain از مبلغ اولیه حدود 4 میلیون دلار به 300 میلیون دلار در سال 2017 افزایش یافت.

اولاف کارلسون وی

اولاف کارلسون وی

باری سیلبرت – کارآفرین

باری سیلبرت مدیر عامل و بنیانگذار گروه ارز دیجیتال (DGC) است و گفته می شود در حدود 75 شرکت مرتبط با رمزنگاری سرمایه گذاری کرده است. DGC از نظر تعداد و ارزش سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه به عنوان شرکت پیشرو در جهان شناخته شده است. گفته می شود DGC در سال 2017 به 300 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت رسیده است.

سیلبرت همچنین صاحب چند شرکت دیگر متمرکز در بازار ارزهای رمزپایه است. این موارد شامل Genesis ، Grayscale و Bitcoin Investment Trust است. داستان سیلبرت بیت کوین مثال خوبی است برای اینکه کارآفرینانی که فرصت پیدا می کنند می توانند در بازار ارزهای رمزپایه موفق شوند.

آنچه داستان سیلبرت را جذاب می کند این واقعیت است که وی کار خود را به عنوان یک بانکدار سرمایه گذاری در وال استریت آغاز کرده است ، یک فضای مالی سنتی. با این حال ، وی پتانسیل این بازار جدید را برای تغییر آینده فناوری و امور مالی تشخیص داد.

باری سیلبرت

باری سیلبرت

Bitcoin Stories Who’s Next Millionaire?

جالب است که ببینیم میلیونرهای بیت کوین در این لیست در آینده با ثروت خود چه می کنند. آیا آنها HODL خواهند کرد یا پول نقد می کنند؟ آنها چه نقشی در توسعه آینده بازار ارزهای رمزپایه ایفا می کنند؟ همانطور که قبلاً نیز دیده ایم ، انواع فرصت های شغلی جدیدی وجود دارد که توسط بلاکچین و ارز رمزپایه امکان پذیر شده است.

اگرچه ممکن است به دست آوردن سود کلان از یک سرمایه گذاری اندک به همین راحتی که ممکن است فقط چند سال پیش باشد ، بازار می تواند تغییرات زیادی ایجاد کند ، ایجاد پتانسیل برای موج جدیدی از داستان های بیت کوین و ظهور میلیونرهای جدید بیت کوین نیز.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map