توماس فرانسه ، بنیانگذار لجر ، در مورد پشتیبانی سکه و ماندن در برابر هکرها

توماس فرانسه

توماس فرانسه ، بنیانگذار Ledger ، خود را در راس شرکتی می بیند که مسئول ایجاد و فروش Ledger Nano S ، یکی از پرفروش ترین کیف پول های سخت افزاری ارزهای رمزپایه است..

این کیف پول اعتبار قابل توجهی در خیابان از طرف تیم های Draper کسب کرده و هزاران کاربر خوشحال را به خود جلب کرده است. یک بیانیه مأموریت غیر رسمی که اغلب از فرانسه شنیده می شود این است که این شرکت برای کمک به دارندگان ارزهای رمزپایه در شب راحت تر است ، که تا کنون صحت داشته است زیرا کیف پول فوق العاده مقاوم در برابر هک ها بوده است. با این حال ، با در نظر گرفتن این گفته ، این س begال پیش می آید که تیم لجر چگونه می تواند شب ها راحت بخوابد و هزاران هکر که در سایه کمین کرده اند و تلاش می کنند روزنه ای پیدا کنند که به آنها بالقوه میلیاردها دلار به ارزش رمز دسترسی پیدا کند.

مصاحبه زیر با توماس فرانسه در Blockchain Intensive University Draper 2018 انجام شده است.

شما چه راهکارهایی در نظر دارید که یک قدم جلوتر از تلاشهای هک به طور مداوم در حال پیشرفت بمانید?

اساساً کاری که ما می خواهیم در لجر انجام دهیم ارائه بهترین محصول ممکن برای افراد است که سکه های خود را با خیال راحت ذخیره کنند. کاری که ما انجام می دهیم این است که میله را تا جایی که ممکن است بالا ببریم تا از ایمنی کلیدها مطمئن شویم. هیچ چیز و هیچ سیستمی وجود ندارد که قابل مهار نباشد. این چیزی نیست که وجود داشته باشد ، اما فقط می تواند تا حد ممکن بلند باشد.

ما دائما در حال پیشرفت هستیم. ما برخی افراد داریم که مرتباً کد را ممیزی می کنند. ما برنامه Bounty را داریم که در آن افراد می توانند برای یافتن برخی از نقاط آسیب پذیر ما کمک کنند. ما در اصل در حال ایجاد یک چارچوب مناسب برای افزایش هرچه بیشتر نوارها هستیم.

چگونه می توان اولویت خود را برای افزودن پشتیبانی به Ledger Nano S در اولویت قرار داد?

به نوعی جالب است که ما API ها را برای ایجاد پشتیبانی مستقیم از سکه های خود به افراد ارائه می دهیم. چیزی که اخیراً دیده ایم این است که ما مسدود کردن را خودمان انجام نمی دهیم بلکه بیشتر این جامعه است که برای حمایت از سکه های خود ، به طور کلی روی کیف پول های خود ، در مسدود کردن کار می کند.

ما راه ساده ای برای ایجاد یکپارچه سازی پیدا کرده ایم. از نظر انتخاب سکه های پشتیبانی ، بر اساس عواملی مانند محبوبیت ، پشتیبانی بازار ، تعداد ادغام در فضا. بیشتر بر اساس عواملی از این دست است. شماره یک این است که ما ابزارهای مناسب و SDK مناسب را برای افراد ارائه می دهیم تا بتوانند به تنهایی پشتیبانی از یک سکه را ارائه دهند.

من آن را با کیف پول NEON برای NEO دیده ام. توسط توسعه دهندگان مستقل ساخته شده است.

همان Stellar ، همان برخی سکه های دیگر که به زودی پشتیبانی می شوند. من فکر می کنم ما ده ها تیم داریم که برای پشتیبانی سکه های خود از لجر کار می کنند.

شما بچه ها هزاران کاربر دارید. من خودم یک زن و شوهر لجر دارم. شما کاربران را دارید ، شما معامله گران فعال ارزهای رمزنگاری شده را دارید. آیا در آینده برنامه ای برای افزودن یک م exchangeلفه مبادله ای به سرویس Ledger دارید؟?

در حال حاضر ، ما واقعاً روی آنچه در آن مهارت داریم متمرکز شده ایم. این امر در زمینه امنیت رمزنگاری و ارائه بهترین تجربه ممکن بوده است. کوتاه مدت ، ما می خواهیم برنامه را مستقیماً تغییر دهیم تا آسان تر و کاربرپسندتر شود.

ما تعدادی API برای ادغام افراد با سرویس هایی از این قبیل ایجاد کرده ایم ، بنابراین به طور بالقوه ممکن است اتفاقی بیفتد. همچنین با برخی مبادلات غیرمتمرکز مقداری ادغام داریم ، بنابراین افراد می توانند از محصولات ما در رله رله یا رله های موجود در EtherDelta استفاده کنند. بنابراین ، شما در حال حاضر آن خدمات را برای استفاده از Ledger با مبادلات غیرمتمرکز دارید.

چگونه می توانیم کل فضای ذخیره سازی ارز رمزنگاری را کاربرپسندتر کنیم؟ من فکر می کنم Ledger Nano S کارهای زیادی برای برداشتن یک قدم مهم انجام داده است ، اما از نظر تصویب گسترده ، هنوز کمی گیج کننده است. حتی محصولات رو به جلوی آن نیز برای کاربران جدید کمی دشوار است.لجر نانو اس

من فکر می کنم ما از یک مرحله رفتیم که اساساً زمانی بود که شما می خواستید رمزنگاری خود را ذخیره کنید ، اگر می خواستید این کار را به روش صحیح انجام دهید ، لازم بود که کامپیوتر خود را خریداری کنید ، مطمئن شوید که اتصال ندارد ، آن را بوت کنید ، کیف پول خود را نصب کنید ، تولید کنید کلیدهای خود را استفاده کنید و از این رایانه صرفاً به منظور امضای معامله استفاده کنید.

اکنون می توانید از کیف پول استفاده کنید که این روند را به ترتیب مرتبه راحت تر انجام دهد. برای مرحله بعدی ، همیشه پرسیدن آسان تر دادن کلیدها به شخص دیگری مسئله است ، اما اگر می خواهید کلیدها را داشته باشید و کلیدهای خود را به تنهایی نگه دارید ، باید چند مرحله اضافی بردارید زیرا برخی از آنها را دارید آزادی بیشتری در داشتن کلیدهای خود دارید و مسئولیت بیشتری دارید و برخی از مراحل وجود دارد که شما هنوز هم باید آنها را پشت سر بگذارید.

شما هنوز هم باید مقداردهی اولیه کلیدهای خود را انجام دهید ، شما هنوز کلیدهای خود را تولید خواهید کرد. ما می خواهیم در آن روند بایستیم و هر مرحله را آسان تر کنیم. روند بازیابی برای یافتن برخی استراتژی ها برای اطمینان از اینکه می توانید آنها را تولید کرده و در مکان های مختلف به بهترین روش ممکن ذخیره کنید و برخی از اجزای مختلف را در جایی که برای بررسی حساب کاربری یا فقط برای امضا لازم نیست ، داشته باشید.

همچنین این توانایی برای افرادی مانند مادرم وجود دارد که ارز رمزنگاری بیشتری داشته باشند زیرا آنها به حکمرانی متمرکز عادت کرده اند که توسط بانک ها اعمال می شود و شما اکنون نمی توانید روی لجر داشته باشید.

سفر توماس فرانسه و لجر جالب خواهد بود که دنبال کنید. به عنوان چراغی برای امنیت و ثبات در یک دنیای دیجیتال که گاهی اوقات می تواند دیوانه شود ، درک چگونگی تکامل لجر با اکوسیستم مهم است.

اگر در حال حاضر بیت کوین خود را در یک کیف پول مبادله ای یا کیف پول نرم افزاری نگه داشته اید ، توصیه می شود کیف پول های سخت افزاری را به عنوان گزینه جستجو کنید. برای دریافت کمترین ارزش و مشخصات ، Ledger Nano S را بررسی کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me