اکنون ارزهای رمزنگاری شده برای بازنشستگان نیز وجود دارد

اکنون ارزهای رمزنگاری شده برای بازنشستگان نیز وجود دارد

اول باید عادت کنیم مادربزرگ تلفن همراه داشته باشد. و ، همه ما می دانیم تنها چیزی که بدتر از این است که کسی دوست ندارد پست شما در فیس بوک را دوست داشته باشد ، گرفتن انگشت شست از گرام است. اگرچه صحبت از فناوری به میان می آید خیلی زود از کار نپردازید. در واقع ، اکنون ارزهای رمزنگاری شده برای بازنشستگان نیز وجود دارد.

تصور افراد بازنشسته در خانه سالمندان دشوار است که هنگام بازی با دومینو درباره HODL یا پول نقد بحث می کنند. اما ، با توجه به گزارش توسط WorldPay ، نسل کودک بومر در حال شکل گیری مجدد صنعت پرداخت آنلاین جهانی است. آنها چیزهای بیشتری را به صورت آنلاین خریداری می کنند و گام بعدی منطقی این است که ارز رمزنگاری شده برای بازنشستگان باشد.

فروشندگان غالباً از این اطلاعات جمعیتی چشم پوشی می کنند و ناامید از پیروزی هزاره ها هستند. با این حال این “موج سواران نقره ای” از سلامتی بهتری نسبت به نسل های قبل از آنها برخوردار هستند – و قدرت هزینه قابل توجهی دارند. در حقیقت پیش بینی می شود هزینه های آنلاین جهانی توسط مصرف کنندگان بالای 60 سال تا سال 2020 به 15 تریلیون دلار برسد (دو برابر سال 2010).

آنها در مدیریت آیفون های خود بهتر می شوند. آنها شروع به خرید الکسا می کنند. و ، آنها به آرامی در حال مفهوم بیت کوین هستند. طولی نخواهد کشید که سالمندان نیز بازنشستگی خود را با ارز رمزپایه تأمین می کنند.

برخی از آخرین ایده های بلاکچین و ارزهای رمزپایه برای بازنشستگان را بررسی کنید.

اکوسیستم ساخته شده برای سالمندان

جمعیت در حال پیر شدن است. با توجه به الف گزارش توسط سازمان ملل ، در سال 2015 ، از هر هشت نفر یک نفر در سطح جهان 60 سال یا بیشتر بود. تا سال 2030 ، این نسبت به یک در شش نفر افزایش می یابد و در سال 2050 ، حداقل از هر 5 نفر یک نفر 60 ساله یا بالاتر خواهد بود.

بسیار خوب است که ما می توانیم به زندگی طولانی تر امیدوار باشیم. وقت بیشتری برای بازی گلف ، رفتن به فلوریدا ، شاید حتی بازی یکنوع بازی شبیه لوتو. من شنیده ام که بازی های یکنوع بازی شبیه لوتو اکنون می توانند در اینترنت بازی شوند بینگوبودا. این اولین کاری است که باید در میان دیگران انجام دهم. اما با کاهش نرخ زاد و ولد و تعداد کمتری از جوانان برای تحمل بار ، فشار عمده ای بر منابع وارد می شود. واضح است که نیاز به یک سیستم پشتیبانی کارآمد برای سالمندان در حال رشد است.

GladAge یک اکوسیستم است که برای سالمندان جهت مراقبت شخصی و خانه های سالخوردگان به طور کامل بررسی شده است. مدیر عامل شرکت سانی کاپور می گوید ، “در پلت فرم GladAge ، کنترل به سالمندان تحویل داده می شود زیرا آنها نوع مراقبت مورد نیاز را انتخاب می کنند ، تجهیزات یا خدمات را خریداری می کنند و حتی مراقبانی را که می توانند در صورت تقاضا استخدام کنند ، بررسی می کنند.”

GladAge به دنبال حل بزرگترین مشکلات بخش است که سیستمهای سنتی نتوانسته اند آن را حل کنند. کاپور می گوید: “کمبود خانه سالمندان ، کمبود شدید کارگران آموزش دیده ، ساختار نامنظم بازار و روندهای آشفته ،”.

اینفوگرافیک GladAge

مشکلات فعلی صنعت مراقبت های بهداشتی سالمندان.

کاپور توضیح می دهد: “فاصله زیادی بین خانه های مراقبت موجود و تعداد خانه های مراقبت مورد نیاز وجود دارد.” “حتی آنهایی که در دسترس هستند برای هدف مناسب نیستند و غالباً از استاندارد مطلوبی برای ایجاد یک فضای خانگی برخوردار نیستند.”


اگر تا به حال وارد مراکز مراقبت از سالمندان شده اید ، می دانید که او درباره چه چیزی صحبت می کند.

منابع ملی اکثر کشورها کشیده شده و نهادهای غیردولتی با منابع محدودی کار می کنند. در بسیاری از موارد ، به سادگی هیچ سازوکاری برای ارزیابی کیفیت خدمات آنها وجود ندارد. وی می گوید: “این برای شهروندان مسن ما به ناراحتی های روحی و جسمی تبدیل می شود.”.

برای افزودن توهین به آسیب ، بیشتر مراقبین به درستی بررسی نمی شوند. با یک بررسی مقدماتی ممکن است یک مجرم جنسی یا سارق سابق مشخص شود. اما ، در مورد شهرت و شایستگی آنها به عنوان یک مراقب چه می کنید؟ از این گذشته ، چه کسی می خواهد با یک مبهم چهره ترش ، یا یک سرگرد ناامید ، مدیریت شود?

کاپور می گوید: “عدم پروفایل مراقبان منجر به پدیده” هر چیزی خوب است “در بازار می شود. “یک سیستم امتیازدهی رقابت سالم بین ذینفعان را ایجاد می کند – برای حفظ شکوفایی و معیشت آنها باید عملکرد خوبی در مشاغل خود داشته باشند. “هدفی که GladAge در آن رشد می کند ، طراحی یک بخش مراقبت از سالمندان غیرمتمرکز است که مجهز به پیشرفت پویا باشد. این کار را با معرفی آینده نگرانه ترین فناوری در یک صنعت سنتی با قدمت بیش از یک قرن انجام می دهد. “

بستر های نرم افزاری برنامه ریزی بازنشستگی مبتنی بر قرارداد

وقتی بیت کوین وارد وجدان عمومی شد ، تصور اینکه در چند سال کوتاه ، ارز رمزنگاری شده مشکلات عمده کلمات را حل کند ، بسیار دشوار بود. یا اینکه ارزهای رمزنگاری شده برای بازنشستگان وجود دارد.

اما صنعت بازنشستگی ایالات متحده به تنهایی ارزش این را دارد 27 تریلیون دلار. بنابراین منطقی است که شرکت های بلاکچین بیشتر به این فضا نگاه کنند.

همه ما می دانیم که باید برای بازنشستگی خود پس انداز کنیم ، اما بسیاری از هزاره ها هنوز با بدهی دانشجویی دست و پنجه نرم می کنند – و بسیاری از بومرها نیز با بدهی دانشجویی فرزندان خود دست و پنجه نرم می کنند. اکثر آمریکایی ها به اندازه کافی پس انداز نکنید برای بازنشستگی آنها ، که آنها را برای آینده ای نه چندان جذاب آماده می کند.

به این موارد اضافه شده ، برنامه های فعلی بازنشستگی متعلق به یک نهاد مرکزی هستند ، از نظر شفافیت کافی نیست و درباره پرداخت ها و زمان انتظار برای دریافت آنها مشخص نیست.

اکتوس در تلاش است تا این مشکلات را برطرف کند و پس انداز بازنشستگی را با استفاده از قراردادهای هوشمند برای قطع واسطه ها و ایجاد شفافیت آسان تر کند. پس اندازکنندگان می توانند نمونه کارهای سرمایه گذاری تعیین شده برای بازنشستگی خود را ، از برنامه های تنظیم شده 401k / IRA تا سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده ، در اختیار داشته باشند..

سکوی Actus

هدف این است که تصمیم گیری به جای برخی از مدیران صندوق های بی چهره در یک شرکت بزرگ ، به دست پس انداز کننده بازگردد. همچنین به جوانان ترغیب می شود تا برای آینده خود پس انداز کنند.

با 401k یا IRA خود بیت کوین بخرید

برای سرمایه گذاران رمزنگاری که اعتقاد جدی به ارزش آینده آن دارند, Bitcoin IRA به آنها اجازه می دهد تا از بودجه 401k یا IRA خود برای خرید بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه استفاده کنند.

با ادعای اطمینان از انتقال مطمئن وجوه بازنشستگی به حساب Bitcoin ، Ethereum ، Bitcoin Cash و تعدادی دیگر از ارزهای رمزپایه اصلی ، به شما این امکان را می دهد که سرمایه گذاران جدید دیجیتال نقش فعال تری در پس انداز بازنشستگی داشته باشند.

همچنین باعث می شود پس انداز برای سالخوردگی جذابیت بیشتری داشته باشد ، از آنجایی که بگذریم ، احتمال خانه بازنشستگی ، سمعک و دندانهای کاذب دقیقاً سکسی نیست.

هرچند مانند هر سرمایه گذاری ، استفاده از تمام پس اندازهای خود برای این کار فکر عاقلانه ای نیست. قرار دادن سرنوشت سال های طلایی خود در رحمت یک بازار صعودی یا نزولی می تواند کمی استرس آور باشد زیرا شما به سمت بازنشستگی سوق پیدا می کنید.

ارزهای رمزنگاری شده برای بازنشستگان

GladAge یک شرکت بلاکچین استرالیایی است که به دنبال مقابله با سالخوردگی جمعیت در آن گوشه از جهان است. با این حال ، اگر به نظر موفقیت آمیز برسد ، این مدلی است که می توان آن را در سراسر کره زمین ارائه داد.

“همچنین ساختن اقتصاد خرد بسیار مفید است که بتوان همه معاملات را با کارآیی بیشتری ردیابی کرد. این کمک می کند تا با دقت بیشتری تأثیر را کنترل کرده و سرمایه گذاری ها را به سمت فعالیت هایی با بیشترین تأثیر ممکن هدایت کنیم. “.

هیچ کس نمی خواهد در خانه مراقبت قرار بگیرد ، اما ما همیشه مسیری را که زندگی ما طی می کند کنترل نمی کنیم. بنابراین دلگرم کننده است که بدانید ما ممکن است حداقل بتوانیم در کیفیت مراقبت های خود با ارزهای رمزنگاری شده برای بازنشستگان ، اوراق بهادار متنوع سرمایه گذاری و فرصت انجام کارهای بیشتر با 401 هزار نفر ، در کیفیت مراقبت خود – و سهمی – داشته باشیم..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map