اعتبار ترازو چیست: دارایی های دیجیتال به عنوان آینده اعتبار بین المللی

اعتبار ترازو اکوسیستم مبتنی بر Ethereum با وام های غیرمتمرکز را ارائه می دهد که به کاربران کمک می کند دسترسی آزاد به اعتبار را در هر مکان و هر زمان داشته باشند.

تا زمانی که یک کاربر دارایی های دیجیتال داشته باشد ، با استفاده از وثیقه از آن دارایی های دیجیتالی می تواند از Libra Credit پول وام بگیرد. علاوه بر این ، این کاربران می توانند یک تاریخچه اعتبار بین المللی بسازند – مفهومی که Libra Credit و شرکای آن قصد دارند برای شناخته شدن در سطح جهانی از آن استفاده کنند.

بستر اعتباری Libra

اعتباری Libra قصد دارد سالانه 8 درصد نرخ بهره ثابت را که از طریق مشارکت با م institutionsسسات مالی سنتی امکان پذیر است ، دریافت کند. این نرخ با سایر سیستم عامل های وام دهی به نظیر نظیر Lending Club و Salt قابل رقابت است ، اما ارتباطی با در دسترس بودن یک مسابقه همتا ندارد.

بستر اعتباری Libra

اعتبار Libra دارای چند مشارکت هم افزایی است که با مبادلات ارزهای رمزنگاری شده ، ارائه دهندگان سکه ثابت مانند MakerDao ، ارائه دهندگان داده های تأیید هویت شخص ثالث مانند uPort و موسسات مالی دارای مجوز همکاری می کنند..

تیم

بنیانگذاران لو هوا دندان های خود را در فضای پرداخت فن آوری پیشرفته قطع کرد ، و چندین سال را در PayPal در موقعیت های مدیریتی و مدیریتی سپری کرد ، قبل از اینکه در یک شرکت پیشرو خدمات اعتبار دیجیتال موسوم به moKredit در سال 2011 به عنوان مدیرعامل شرکت کند. Ventech China ، moKredit بیش از 30 میلیون کاربر را با استفاده از فن آوری های محاسبه اعتبار و مدیریت ریسک مبتنی بر هوش مصنوعی مقیاس بندی کرد.

تیم اعتباری Libra

تیم اعتباری Libra

در طول مدت حضور خود در moKredit ، لو هوآ دریافت که ساخت یک تاریخچه اعتبار بین المللی به دلیل بی شمار بودن سیستم های گزارشگری اعتبار توسط هر کشور بسیار دشوار است..

بنیانگذاران دن شات همچنین نقش های مختلف رهبری و مدیریتی را ایفا می کرد. در زمان تصدی شات به عنوان مدیر ارشد نوآوری های مالی در PayPal ، وی توانست همکاری های سازنده ای با انواع موسسات مالی ایجاد کند.

در سال 2017 ، هوآ و شات به زنجیره بلوکی پرت شدند و اعتبار Libra را تأسیس کردند تا به تکامل روش های محدود کنونی ایجاد اعتبار در سطح بین المللی کمک کنند..

Hua اظهار داشت: “این اولین بار در تاریخ بشر است که دارایی های دیجیتالی قابل قبول جهانی مانند Bitcoin و Ethereum وجود دارد.” “ما معتقدیم که بلاکچین راهی است که باید دنبال کنید.”

Libra Credit ، بستری که به هر کسی امکان می دهد از Libra Credit پول وام بگیرد به شرط داشتن دارایی های دیجیتالی ، مدل کسب و کار خود را بر رشد سریع دارندگان دارندگان ارزهای رمزپایه قرار می دهد.

ما مشتاقانه درگیر ورود مالی هستیم. به دلیل محل تولد شما مجبور نیستید پول بیشتری بپردازید. این یک مسئله جهانی است که بلاکچین می تواند آن را برطرف کند. دارایی های دیجیتال را می توان توسط هر کسی ، در هر مکان ، تا زمانی که به اینترنت دسترسی دارید خریداری کنید. این واقعاً قدرت است. ” دن شات نظر داد.

مشاوران اعتباری Libra

مشاوران اعتباری Libra

Libra Credit همچنین دارای مجموعه ای کاملاً انباشته از مشاورانی مانند رئیس PayPal است & مدیر عامل یاهو ، اسکات تامپسون ، بنیانگذار و مدیرعامل صندوق ارز دیجیتال آلفابت ، لیام رابرتسون ، بنیانگذار & مدیر عامل شرکت Moven.com ، مدیرعامل Global ID & مدیر ارشد ریسک آزمایشگاه های Ripple ، Greg Kidd ، و مشاور و مشاور اوراق بهادار Zachary Fallon.

افکار نهایی

به نظر می رسد که Libra Credit قصد دارد خود را به عنوان موجودی با بهترین در هر دو جهان ، انعطاف پذیری و تمرکززدایی از یک سیستم وام با پشتوانه دارایی های دیجیتال و یک موسسه مالی سنتی و با نوسان کمتر ، قرار دهد..

هوآ گفت: “ما معتقدیم که تهیه بستر وام در فضای رمزنگاری و همکاری با شهود مالی سنتی ضروری است.” “ساخت در ابتدای کار در مقایسه با سیستم عامل های همتا دشوارتر است ، اما در بلند مدت امیدوار کننده تر است.”

شات گفت: “ما آینده را می بینیم و اتفاق می افتد.” “Libra Credit ممکن است یکی از اولین کالاهایی باشد که به مردم طعم بسیار عملی و ملموسی از چگونگی تجهیز و بهبود زندگی روزمره بلاکچین می دهد.”

اگرچه تنها زمان نشان می دهد که نوسانات ذاتی که به شدت با صنعت ارزهای رمزپایه ارتباط برقرار کرده چگونه بر مدل کسب و کار Libra Credit تأثیر می گذارد ، اما این که این شرکت در حال تدوین چارچوب ارزیابی اعتبار مبتنی بر هوش مصنوعی برای کاهش خطرات موجود در وام است ، ضرری ندارد. سمت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اعتبار Libra ، آنها را بررسی کنید سایت و کاغذ سفید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me