خیریه ها آن را بسیار سخت است. انگار آنقدر سخت نبود که بتوانیم غریبه های تصادفی را متقاعد کنیم که برای کارهای بشردوستانه به کیف پول خود دسترسی پیدا کنند ، سازمان های غیرانتفاعی نیز باید با یکدیگر رقابت کنند. آنها به طور منظم با خستگی اهداکنندگان ، بی علاقگی ، رکود اقتصادی و انتقاد از انتخاب هزینه هایشان روبرو می شوند. بنابراین ، پذیرش کمک های بیت کوین می تواند جریان درآمد دیگری باشد که برای موسسات خیریه تلاش می کند تا فعالیت خود را ادامه دهند.

اما چگونه کار می کند?

شنیده شدن در یک فضای شلوغ

اکثر افراد شایسته حداقل هر از چند گاهی به اهدا don اهداف خوب اعتقاد دارند. 61 درصد انگلیسی ها به عنوان مثال در سال 2016 کمک مالی کرد ، و 2015 سخاوتمندترین سال در ایالات متحده بود ، 4 میلیارد دلار. اما ، این بودجه به اندازه مساوی توزیع نشده است.

وجود دارد 1.5 میلیون غیر انتفاعی تنها در ایالات متحده ثبت شده است ، این بدان معناست که موسسات خیریه در فضای پر جمعیت فعالیت می کنند. آنها همچنین به عوامل کلان محیطی ، به ویژه سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی بسیار حساس هستند.

از زمان تغییر فضای سیاسی در ایالات متحده در سال 2016 ، نحوه اهدا کنندگان پول خود را نیز تغییر داده است. و این نشان دهنده اختلاف اقتصادی و اقتصادی گسترده در سراسر جهان است. ثروتمندان (خیریه ها) مدام ثروتمندتر می شوند و فقرا (خیریه ها) فقیرتر می شوند.

جالب اینجاست که موسسات خیریه ای که به نفع دولت فعلی نیستند ، مانند برنامه ریزی والدین ، ​​شاهد هجوم گسترده بودجه هستند. ACLU (اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا) نیز طی 80 ماه پس از روز انتخابات تقریباً 80 میلیون دلار كمك آنلاین دریافت كرد. این بیش از 60 درصد از هزینه های کلی خیریه برای کل سال 2016 است!

اما در حالی که موسسات خیریه بزرگتری ظاهراً در حال افزایش هستند ، دیگران با کم شدن کمک های مالی خود بی اختیار تماشا می کنند. و با کاهش بودجه اخیر کمک بیشتری به این امر نخواهد شد.

موسسات خیریه کوچک برای بدست آوردن کمک کنندگان مبارزه می کنند

موسسات خیریه که از علل کمتر شناخته شده حمایت می کنند و موسسات خیریه که برای تأمین بودجه تلاش می کنند. آنها از همان ابتدا در یک وضعیت 22 قرار گرفته اند. هزاره های شکاک هزینه های بیش از حد را برای بازاریابی به عنوان یک چیز بد می دانند. با این حال ، اگر آنها در راه های خلاقانه برای جلب توجه هزینه نکنند ، برای اهدا کنندگان نامرئی می مانند.

برای بدتر کردن شرایط ، موسسات خیریه استارتاپی این کار را بیش از حد سخت انجام می دهند. هفت سال طول می کشد تا آنها توسط Charity Navigator ، که از طول عمر به عنوان یک نشانگر اصلی برای ثبات استفاده می کند ، رتبه بندی کنند..

موسسات خیریه کوچک نیز تلاش می کنند تا در بالاترین سطح ذهن مردم جای خود را بدست آورند. آمریکایی ها تمایل دارند که به موسسات خیریه مراجعه کنند یا به اسامی که در بیلبوردها یا تلویزیون می بینند کمک مالی کنند. در واقع ، فقط 4.2 درصد از همه اهدا در سال 2015 به اهداف بین المللی اختصاص داشت ، جایی که یک دلار می تواند تأثیر قابل توجهی بالاتر از خاک ایالات متحده داشته باشد.

در این زمینه پیچیده ، موسسات خیریه ، به ویژه موسسات خیریه کوچک ، به بیشترین شکل ممکن برای جلب نظر اهدا کنندگان نیاز دارند.

پذیرش کمک های بیت کوین

کمک های بیت کوین

کمک های مالی آنلاین محبوب تر می شوند ، به خصوص در میان هزاره ها. همه موسسات خیریه باید بدانند که یکی از راههای اصلی جذب بیشتر اهدا کنندگان ، سهولت در امر اهدای کمک است. برای اهدا کننده امروز ، این بدان معناست که به آنها اجازه می دهد آنلاین بدهند و تا آنجا که ممکن است روش های پرداخت را بپذیرند.

بر اساس مطالعه WorldPay ، روش های جایگزین پرداخت (APM) در سراسر جهان در حال افزایش است. در واقع تا سال 2021, بیش از نیمی از همه پرداخت های آنلاین با استفاده از APM انجام می شود. بنابراین حتی اگر کمک های مالی آنلاین شما راه اندازی شود ، اگر موسسه خیریه شما فقط پرداخت کارت اعتباری را بپذیرد ، ضرر اهداکنندگان احتمالی خود را از دست خواهید داد.

در مورد پذیرش کمک های بیت کوین نیز همین مورد وجود دارد. این امر می تواند انگیزه مورد نیاز استارت آپ های جوان را برای جلب نظر یک اهداکننده هزاره مدرن فراهم کند. به هر حال ، شیدایی بیت کوین لازم نیست که همه چیز در مورد سود مالی فردی باشد.

در طی دو سال گذشته, موسسات خیریه بیشتر بیت کوین را پذیرفته اند ، از جمله نام های بزرگی مانند Save the Children و صلیب سرخ. علی رغم نوسانات ارزی ، بیت کوین در حال افزایش است. پذیرش کمکهای بیت کوین برای موسسات خیریه آسانتر از تصور شماست.

هنگامی که یک موسسه خیریه کیف پول آنلاین خود را راه اندازی کرد ، آنها می توانند کمک های بیت کوین را به راحتی بپذیرند و آنها را با ارز فیات عوض کنند. بسیاری از کیف پول های آنلاین نیز هزینه پردازش صفر را ارائه می دهند ، به این معنی که 100 درصد کمک مالی به یک دلیل خوب اختصاص می یابد.

برای اهدا کنندگان ، خبر خوب این است که کمک های بیت کوین از مالیات کسر می شود. موسسات خیریه می توانند از پرداخت مالیات خودداری کنید در مورد سود سرمایه نیز هست.

سیستم عامل های تأمین مالی جمعی مختلف مانند گزنده و بیتوپ که کمک به بیت کوین برای اهداکنندگان و پذیرش آن توسط موسسات خیریه را آسان می کند.

آنچه خیریه ها قبل از پذیرش بیت کوین باید بدانند

بنابراین ، به نظر می رسد یک موقعیت برد-برد در اطراف است. اما ، این است؟ قبل از اینکه پیش بروید و شروع به تشویق همه اهدا کنندگان خود برای دادن پول نقد دیجیتال کنید ، چند نکته وجود دارد که باید ابتدا بدانید.

از مسائل مالیاتی آگاه باشید

فیشل فروند یک است انطباق خیرات متخصص در کانادا او می گوید ، “من چالش اهدای بیت کوین را نه سوالی درمورد پذیرش آن و نه کسر مالیات می دانم. به نظر من ، طبق قانون کانادا (CRA) به عنوان یک نوع هدیه در نوع خود اهدا می شود که برای صدور کسر مالیات به ارزیابی نیاز دارید. “

پل بره, یک مشاور مدیریت غیرانتفاعی با تمرکز بر روی فن آوری برای همه و متخصص در موضوع رمزنگاری بشردوستانه می گوید ، “موسسات خیریه باید بدانند که بیت کوین به عنوان دارایی توسط IRS طبقه بندی می شود ، که گزارش مالیات برای سازمان دهنده دهنده و گیرنده را کمی پیچیده تر می کند.”

پردازش کمک مالی غیرعادی:

بیت کوین به عنوان یک خاصیت یا یک مورد مشاهده می شود کمک در نوع. این اساساً هر کمک مالی است که کمک مالی نقدی نیست و می تواند شامل لوازم اداری و مبلمان یا دارایی های پیچیده تری مانند املاک و مستغلات یا سهام و اوراق قرضه باشد. بنابراین موسسات خیریه نیاز به پردازش آن به همین ترتیب دارند.

و چندین روش ثبت سوابق وجود دارد که باید از آنها پیروی کرد ، از جمله صدور یک نامه تشکر همراه با این جمله که “در ازای این کمک مالی هیچ کالایی یا خدماتی دریافت نشده است”. همچنین ، هیچ ارزشی نباید به اهدا اهدا شود ، زیرا این مسئولیت بار اهدا کننده است.

اگر می خواهید کمک های بیت کوین را بپذیرید ، منطقی است که ابتدا با یک متخصص پیروی از امور خیریه در منطقه خود صحبت کنید ، تا اطمینان حاصل شود که سوابق شما درست است.

نوسان

نوسانات بیت کوین یک مانع عمده در تصویب گسترده آن است و موسسات خیریه باید این عامل را در ذهن داشته باشند.

لامب توصیه می کند ، “موسسات خیریه باید بدانند که ، گرچه راه اندازی و استفاده از ابزاری برای پذیرش کمک های بیت کوین در وب سایت آنها کاملاً ساده است ، اما تبدیل از بیت کوین به دلار پیچیده تر است. در برخی موارد ، تبدیل بیت کوین به دلار بلافاصله اتفاق نمی افتد و با یک بازار ارز رمزنگاری ناپایدار که نرخ ارز بیت کوین به دلار را به سرعت افزایش و کاهش می دهد ، ارزش اهدای نهایی می تواند کمتر از زمانی باشد که در ابتدا انجام شد. ”

حمزه امیر ، مدیر عامل استارت آپ ارزهای رمزنگاری شده Blurbiz و مدیر Cypro Hedge Fund توصیه می کند ، “بیت کوین به دلیل نوسانات در قیمت خود مشهور است. با توجه به این موضوع ، یک موسسه خیریه فقط باید در بازار بول به فیات تبدیل شود تا بیشترین بازده را از سرمایه خود بدست آورد. اگر آنها حوصله نگه داشتن بیش از 3 سال را داشته باشند ، ممکن است بسیار زیبا پاداش بگیرند. “

هشدار می دهد که بره به ما یادآوری می کند که این می تواند یک استراتژی خطرناک باشد ، “تصمیم برای نگه داشتن بیت کوین و تبدیل سریع آن به دلار ، خطرات خود را دارد”.

امنیت

لازم به یادآوری است که کیف پول بیت کوین لزوماً ایمن نیست. در حالی که بیت کوین غیرقابل تغییر بودن نام دارد ، کیف پولهایی که آن را ذخیره می کنند خیلی دور از دسترس نیستند (در واقع ما تقریباً هر روزه در مورد حملات هک می شنویم). بنابراین ، موسسات خیریه باید بدانند که امنیت برای ایمن نگه داشتن کمک های مالی آنها ضروری است.

حمزه می گوید ، “هک ها در دنیای ارزهای رمزپایه بسیار واقعی هستند. برای اطمینان ، به دنبال خرید یک کیف پول سخت برای ارزهای رمزپایه مانند دفتر نانو [Ledger Nano S] و انتقال همه بیت کوین به آن و قرار دادن آن در صندوق امانات هستید. مطمئن شوید که رمز عبور را حفظ کرده و آن را ایمن نگه دارید. “

غذای آماده

اگر موسسه خیریه شما به فکر پذیرش کمک های بیت کوین است ، ایده بسیار خوبی خواهد بود. در شرایط رقابت پیشرفته ، جایی که اهدا کنندگان تحت فشارهای زیادی قرار می گیرند و خیریه ها برای گرفتن پول با دندان و ناخن مبارزه می کنند ، پذیرش انواع کمک ها برای هدف شما منطقی است.

اما به یاد داشته باشید که اگر کاری خیلی آسان به نظر می رسد ، دلیل آن احتمالاً این است. پذیرش کمک های بیت کوین خالی از چالش نیست. با یک متخصص انطباق صحبت کنید. مطمئن باشید که اگر به HODL بروید ، می فهمید که ممکن است به هر دو صورت انجام شود – و تبدیل پول می تواند بیش از آنچه فکر می کنید طول بکشد.

و آخر از همه ، از ایمن بودن بیت کوین های خود اطمینان حاصل کنید. این یک جنایتکار بسیار کم زندگی است که می تواند پول خیریه را بدزدد. اما انجام این کار را برای آنها آسان نکنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me